|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.12.2011 0:58:31   
Alexis79
Kad sam već na ovoj temi ....
Mm i ja smo se jednom prilikom u ljubavnom zanosu user posted image tako klepili glavom o glavu da smo zaboravili gde smo stali.
Sve sam svetlavce videla a onda mi je pao mrak na oči



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.12.2011 18:53:39   
vesnam
Jednom prilikom bivši i ja krenuli kolima da obiđemo obližnju njivu (ljubav na seoski način), i lepo obavimo posao, kad smo krenuli auto zaglavljen u blatu, ni da mrdne, i on lepo kao pravi džentlmen, izađe da pogura auto,ja dala gas, i naravno okupam ga propisno. Imao je bar tonu blata na sebi, jedva smo se iskopali.
Drugi put, mrzelo čoveka da oblači farmerice i onako vozi u boksericama, I naravno zaustavi nas pandur i kaže:" Momak izađi napolje", kad ovaj moj:"Je l' mogu bar pantalone da obučem?" user posted image
A bilo je i slomljenih kreveta i izgrebane haube (kažu da ne trpi štikle) i još svašta nešto, ako se setim napisaću user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.12.2011 19:25:51   
zoća
pa ajd da se upišem.MM i ja smo se dohvatili na nudističkoj na Adi pošto je bilo hladno ne očekuješ nikog i tako mi radimo to što radimo čujemo razgovor neko prolazi stazom u momentu mi nije bilo dobrouser posted image snimi ih mm i kaže da ćutim prošli su pored nas sa belim štapovimauser posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:29:28   
MakiJ
Moj bivsi i ja smo upali u krevet, propali.
Prvo smo se sokirali pa onda smejaliuser posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:35:55   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni je moj dragi rekao nakon 49 dana apstinencije...u krevetu ..."ja ne znam sta treba da radim sada sa tobom..."ali se prisetio...a njegova mama nam je upala u predigru toga dana kada smo se vencali i kada smo hteli malo da overimo brak :):):)Duca nasa ...struja....tek smo bili poceli...a moja draga sveki ..niti kuca ,niti zove...oma upadauser posted image


user posted image Meni je upala baba jednog bivseg u po akcije user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:40:37   
limunada

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Moj bivsi i ja smo upali u krevet, propali.
Prvo smo se sokirali pa onda smejaliuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:44:35   
limunada
Mm i ja prvi put kad smo imali odnose,bas se zaneli a i nasli smo usred bela dana kad sveki ulazi,˝˝sineeee ˝˝ user posted image al sreca muz e odma vratio,onako u zanosu jadan vikao ne ulaziiii,ona jadna odma pobegla jooj al me bilo sramota verovatno je skontala.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:47:31   
jabudic
Dok smo mm i ja jos bili u vezi odemo kod nekih njegovih rodjaka, uhvati nas nevijeme, nestane struja i ostanemo da spavamo. Dohvatismo se ja i on onako posteno, ne bas tiho... Nisu ukucani bili zaspali, ali briga nas, mi u zasebnoj sobi...
Budimo se ujutru, kad soba nedovrsena, pored vrata fali pola metra zida. Umrla sam od blama user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:48:36   
Ana RR
Jao jabude user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:50:02   
razlicak
Jaaaaoooo ala ste lude majko moja!!! user posted image  user posted image  user posted image Pa ovo je najbolja tema na rr!!! user posted image  user posted image  user posted image Jao suze mi idu od smeha...
user posted image user posted image user posted image za temu-svaka cast!!!1

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:53:26   
IVA 11
Hahaha Mico majstorice user posted image

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:54:35   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Dok smo mm i ja jos bili u vezi odemo kod nekih njegovih rodjaka, uhvati nas nevijeme, nestane struja i ostanemo da spavamo. Dohvatismo se ja i on onako posteno, ne bas tiho... Nisu ukucani bili zaspali, ali briga nas, mi u zasebnoj sobi...
Budimo se ujutru, kad soba nedovrsena, pored vrata fali pola metra zida. Umrla sam od blama user posted image


e citam temu i cekam da naidjem na neki tvoj post. prijo, opravdala si moja ocekivanjauser posted image user posted image
liunadice user posted image user posted image .
evo i moje price: bivsi momak i ja odlucili da malo proset_amo... vracamo se pored nekog fudbalskog terena pa kroz parking koji je u prilicnom mraku i tamo parkirano dvoje kola, ali posto je takav mrak i nigde nikoga mislili smo da se neko prakirao posto ima zgrada na nekih par minuta hoda... i tako mi na brzinu nismo imali gde nego ajd na haubu od jednog auta, brzinski odradimo posao kada na kraju izlaze momak i devojka iz auta i kaze taj tip mom bivsem ''brate mnogo brzo je..s a i kupi auto neko ce te ubiti zbog ovog''
kad oni radili isto sto i mi samo u autu...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.12.2011 22:56:08   
jabudic
Hahaha, prijo, nisi mi ni ti za bacit' user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.12.2011 9:35:40   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: limunada

Mm i ja prvi put kad smo imali odnose,bas se zaneli a i nasli smo usred bela dana kad sveki ulazi,˝˝sineeee ˝˝ user posted image al sreca muz e odma vratio,onako u zanosu jadan vikao ne ulaziiii,ona jadna odma pobegla jooj al me bilo sramota verovatno je skontala.

user posted image user posted image nalevo krug

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.12.2011 11:19:48   
bebać
Bubulence i can''t believeuser posted image user posted image

mi nismo uopšte imali nekakvih ''nezgoda'',kad bolje razmislimuser posted image

p.s kad čitam te vaše ''haube'' zavidim vam(bila sam u autu,ali ne i na haubi)user posted image user posted image , to mi je želja, a sad posle 5 godina braka i sa djetetom od 4 to mi je nekako ''za nedoživit'', a ipakuser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 9.12.2011 11:23:53 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.12.2011 14:10:51   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Moj bivsi i ja smo upali u krevet, propali.
Prvo smo se sokirali pa onda smejaliuser posted image


Ovo se desilo meni i mom bivsem decku,samo sto je bio krevet na sprat,a mi gore user posted image user posted image
Od silnog hopa-cupa razdvojile se lestvice i dusek propao dole a i mi zajedno sa njim user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.12.2011 23:05:04   
MakiJ
E to mora da je bilo bolnouser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 11:31:06   
Anoniman
Evo i mog doprinosa ovoj temi...Ja i moj bivši trebali da proslavimo godišnjicu zabavljanja,i on kaže kako mi je pripremio iznenađenje...Njegovi roditelji jugom otišli u selo kao na par dana ,a on i baba su sami kući...user posted image  Sredim se ja,i odem da se nađem sa njim,i on me odvede do garaže  ispred njegove kuće.Uđem u garažu kad on mukica ceo dan je sređivao garažu i čistio,postavio sto sa svećama,neku večeru i neki sunđer kao zamena za krevet,jeli mi ,pili crno vino,sveće gore,mi prešli na taj sunđer i krenuli...kad čujemo jugo se zaustavlja ispred garaže user posted image  njegovi dolaze...U sekundi smo se obukli dok su oni izašli iz kola,istovarili gepek sa hranom,kada je njegov otac otključao vrata garaže a mi unutra za stolom user posted image ,smejali su se njegovi,a ja u zemlju da propadnem...

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 11:40:47   
Anoniman
Meni se ponekad desi da prdnem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 11:53:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image kraljice, volim sto si iskrena, i nisi jedina, dok je necujno nema problema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:02:05   
tanjica85

IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ponekad desi da prdnem user posted image



dva puta user posted image user posted image za koje ja znam.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:33:51   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ponekad desi da prdnem user posted image


meni se desi da mi prne mala valjda se napuni vazduha al to samo u svijeca pozi. onda u po frke mu kazem nisam prnula boga mi to je vazduh iz koke. kaze on ma nema veze suti bona i nastavi on dalje :)((((

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:40:27   
Modessty
e kad se setiste ove teme! user posted image
evo kidam se od smeha ovde na poslu a kolege me gledaju ko da sam poblesavila! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:45:29   
minavb
Jednom mi je komšinica sa sprata lupala na ulazna vrata i vikala "Jel ti doobrooo?" user posted image da mi nije bilo dobro, verovatno me ne bi ni čula.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:48:44   
branki*
indy,isti slucaj kod mene,samo ja ne obracam paznju i ne komentarisem nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here