|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:44:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: ksena



nekada se strogo vodilo racuna o onih 40 dana posle porodjaja.

Jeste, ali zbog sujeverjauser posted image



pa svako sujeverje je nastalo da bi sluzilo nekoj prakticnoj svrsi.

Ovo je tacno. S tim, da verovanje kod nekoga uvek ostaje verovanje, a kod promucurnijih diferencira u ovakvo razmisljanje ili je nastalo iz ovakvog razmisljanjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:44:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vika

Eto, ja dižem i džakove kad zatreba, i lemim, kosim, gletujem.. I finansiram porodicu, i kuvam, perem, peglam, i učim i praktično sama brinem o detetu i još mnooogo toga. Otud i današnje razmišljanje...

Jaka zeno danasnjice i odbljesku minulih vremenauser posted image
Kako si? Nije te dugo bilo...

< Poruku je uredio verolino -- 29.8.2011 16:46:43 >

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:47:09   
Verus
Pa, kao sto je vukosava napisala isla je da radi 3 nedelje nakon CR, a neke zene ni ne ustaju 3 nedelje, svekrve im donose supice u krevet i sl.  Kad moras, onda uradis i gotovo.  Nema tu cile mile i nekog kenjkanja. I guess what?  Prezivisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:48:33   
Anoniman
Moja baba je preživela jer je poslala mail babici da požuri user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:49:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pa, kao sto je vukosava napisala isla je da radi 3 nedelje nakon CR, a neke zene ni ne ustaju 3 nedelje, svekrve im donose supice u krevet i sl. 

Ako je do ove recenice, ja cu jednog dana biti najsnaznija od svih zena, posto umesto supe mogu da dobijem samo tiganj u glavuuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 16:56:39   
Verus
user posted image  da, da, al veruj mi svasta sam cula od tako nekih sto su dobijale supice....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:09:13   
Anoniman
I to je jako lepo. Ja sam pristalica misljenja da zena treba da se mazi sa svojom bebom, uci kao da postupa sa njom, izgradi u mozgu i privikne se na ideju o svojoj novoj maloj porodici....I zao mi je kad to kod nekoga bude prekinuto.
Ali sto kazes, kad se mora, prezivi se....Medjutim, ne bih sveze porodilje da uzimam kao primer, jer one su za mene posebna stavka, oko koje se ja raznezim i zao mi je ako moraju da idu da rade tako brzo..To je prosto nehumano. I tuzno je sto su nase majke i bake tako brzo odvajane od dece jer su bile primorane na to. Mene su npr. odgajili baba i deda...Otac i majka su radili kao crnci.
I moja mati je jaka! Jezivo jaka i stabilna zena. Fizicki vise i ne toliko, jer se naradila kao magarac, ali psihicki. Pa ja ne mogu da ti opisem. Svojom pozitivom bi izlecila sklonost ka samoubistvuuser posted image I ima ono sto cu ja morati da naucim-sposobnost da pametno iskoristi svoje vreme. Red rada, pa drugi red rada, pa uzivanja u zivotuuser posted image bilo da je rec o caskanju sa caletom  ili caskanju sa prijateljima.
Takodje, smatram da nove generacije zapadaju toliko u depresije jer im je jako dosadno. To je ono sto ruski knjizevnici nazivaju "camotinjom". Dosada iz dokolice. Ali neka tamo devojka nece se pridici da nesto uradi, konstruktivno npr., vec ce satima da razmislja o glupostima. Em ce zbog toga da joj zakrzlja telo, em joj zakrzlja i mozak!

< Poruku je uredio verolino -- 29.8.2011 17:14:39 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:14:42   
anuksunamun
zene su slabije pameti u danasnje vreme :)))))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:15:36   
Verus
Slazem se da je tuzno i nehumano.  Mada, ne znam, ja sam generalno drugacijeg stava, jer zaista ima zena kojima je nega potrebna a i onih kojima, sto kaze moja sestra, "tek uleti" a one kukaju, trce na porodiljsko (a da za to nema medicinske osnove) itd.  Al bolje da ne pocinjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:22:41   
Anoniman
To zavisi i od posla. Npr. posao predavaca komotno moze da se obavlja do 7-og meseca, ako ne postoji zdravstveni problem.
Pa dolazimo do onog najbitnijeg-ko je pitao nase babe da li su imale zdravstveni problem. Mucenice...kakvih sam se prica naslusala. One su bas bile potlacene, a danas zene preteruju u kukumavcenju u svakom smislu te reci.
I nije Anuk da danas zene imaju manje pameti, nego se prave ludim. Tako je najlakse.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:26:48   
Olga75
ma , da , zene su maloumne user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:31:44   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Cvrsto stojim iza misljenja da su zane danas fizicki slabije, nego zene ranije.



Da me vidis koliko dizem na spravama, povukla bi ovu tvrdnju.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:32:55   
Anoniman
Mina sa Volosauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:33:39   
Verus
ja sam razumela verolino na fizicku izdrzljivost koju su zene ranije imale jer su jednostvno radile puno ceo dan; drugo je teretana i nekoliko setova, mislim da se te dve stvari bas ne mogu porediti kao iste...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:35:57   
minavb
user posted image
To kakve su zene bile nekad i kakve su sad, opet zavisi i od toga gde zive i u kakvoj porodici. Nekad je bilo i onih malkorvnih kilavih gospodjica koje nista teze od goblena nisu bile u stanju da dignu, i svako malo su im pustali krv zbog neke misteriozne bolesti.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:37:46   
Verus
da istina, uvek je bilo primadona, a i ovih jadnih sto moraju da vugle i rade puno...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:38:49   
Olga75
te gospojice su bolovale od nervne slabosti i padale u nesvest na pomen k***c user posted image
to su bile fiiine dame user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:39:21   
Verus
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:41:04   
minavb
IZVORNA PORUKA: Verus RR

ovih jadnih sto moraju da vugle i rade puno...

E pa ovakvih i danas ima mnogo vise nego primadona.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:43:53   
Verus
Nazalost...nisu na njivi, al eto, ja bih nekad i pre to uzela nego rad sto iziskiva upotrebu mozga.  Taj me iscrpi i fizicki a i psihicki.  Pa jos nekad ne mogu da spavam.  Da sam kopala njivu sigurno bi bar lepo spavalauser posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Verus RR

ovih jadnih sto moraju da vugle i rade puno...

E pa ovakvih i danas ima mnogo vise nego primadona.


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:54:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

te gospojice su bolovale od nervne slabosti i padale u nesvest na pomen k***c user posted image
to su bile fiiine dame user posted image


Hahahahahahhahahaah.............Upiskicu se.......user posted image user posted image Ima i danas takvih...Sperma se ne spominjeuser posted image

< Poruku je uredio verolino -- 29.8.2011 17:56:29 >

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:55:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Da sam kopala njivu sigurno bi bar lepo spavalauser posted image


I mrzela sutrasnji dan. Veruj miuser posted image


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 17:55:58   
Inica
Ja mislim da smo mnogo jake.. I tacka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 18:08:59   
Verus
mrzim ga i ovakouser posted image
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Da sam kopala njivu sigurno bi bar lepo spavalauser posted image


I mrzela sutrasnji dan. Veruj miuser posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li su zene danasnjice slabije ili ....
29.8.2011 20:51:35   
vukosava

IZVORNA PORUKA: verolino

Bezmalo svaka zene na selu je vukla jako veliki teret. Danasnja zena u 90% slucajeva ne moze da podigne ni 50% tog istog tereta. Govorim npr. o dzaku od 30 kg. Koliko sam samo puta videla da zene slabije fizicke konstitucije nose te dzakove na ramenu bez ikakvih problema.




Kako ko Verka, ja vala mogu da podignem isto koliko neko musko, mada nisam provervala sad nakon carskog user posted image . Ja i moj muz smo ceo stan, sav namestaj i stvari preselili zajedno. Al sve zavisi u kakvoj porodici odrastes. Ja sam u mojoj itekako rmbacila i isla na selo da rmbacim user posted image I bavila sam se sportom od 8 do 18 godine dva put dnevno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Ime za decaka
Jovana131

Jako malo muskih imena za koje znam mi se svidjaju. Volim retka i neobicna imena

Oliver (20%)

David (46%)

Vas izbor (35%)


Ukupan broj glasova: 167

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here