|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
7.6.2010 23:57:04   
indy_25
Ma nisu bitne pare nije to skupo toliko nego kad uhvatim vremena jer mi je prodavnica u gradu a rijetko idem i moram da nadjem postu jer ja sam ovdje skoro  1 godinu  pa se jos uvjek ne snalazim dobro pa sam zbog toga rekla da ne obecavam 100% volila bi da ti ih posaljem jer vidim da ti je stalo da ih imas. Al bi ti onda poslala vise njih jer su stvarno djaba.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
8.6.2010 0:03:04   
Mishica 77
indy, imaš pp

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
8.6.2010 0:15:20   
indy_25
odgovorila na pp

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
8.6.2010 16:51:04   
Nana*
Devojke samo da javim, nasla sa Zeeman i ovde. Malo mi je dalje u drugom delu grada, nekih 25 km pa ako idem u tom pravcu kao sto rekoh mogu rado da pogledam ( a ako nije potrebno javite mi user posted image  ).... Inace paket isto nije problem, pogotovo ako ih donesem u Srbiju i odnde poslajem...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
8.6.2010 17:03:14   
Mishica 77
Nano, ja sam otvorena za sve mogućnosti.user posted image   Ponudila se i indy pa koja od vas dve bude mogla pre, ja ću biti presrećna. Bilo bi super da može da mi se pošalje direktno odatle ali dogovorićemo se. Kontaktiraćemo još. Hvala vam obema do neba. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 13:11:07   
indy_25
 mishice nasla sam postu nece biti skupo jos samo da odem u grad i da ih kupim i saljem ti.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 13:20:25   
pepino
Indy,Nana,svaka vam cast zene,kad pomazete na takav nacin nekome koga u zivotu niste vidjele!user posted image user posted image
Meni je ujak oko 30 godina u Svajcarskoj,nije mi nikada ni cokoladu poslaouser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 13:21:54   
maslinica
bravo za solidarnost nasih rr drugaricauser posted image user posted image user posted image user posted image , bas citam muzu...raznjezila sam seuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 14:21:36   
Mishica 77
Joj, indy, idi bestraga... sad ću još i da se zaplačem od sreće... ja stvarno nemam reči... pa ti si divna... Kao što sam ti rekla i u pp. Toliko si me dirnula svojom voljom i željom, da je isto kao i da si mi ih poslala. Ovo mi se još nije dogodilo. user posted image user posted image user posted image
Što kaže, pepino, i ja imam rođake u inostranstvu pa se neki ne sete ni da mi se jave.
Imaš pp


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 14:40:04   
indy_25
Mene isto tako usrecuje ako mogu nekog da usrecim. To nije nista niti preskupo a vidim da ti znace javicu ti se jos dok ih kupim pa da mi ostavis adresu na pp da ih mogu poslati.Ljubi Isidoricu.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 19:02:28   
Dora
Indy, Nana, devojke svaka vam čast, jako lepo od vas. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
9.6.2010 20:08:05   
Ana RR
Ovo je pravi duh Ringeraje user posted image divne ste!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 8:07:50   
indy_25
user posted image

Mishice uzela sam ti dva para ovih nije bilo bijelih ali ima jos jedan Zeeman pa cu pogledati i tamo.Sada mi mozes ostaviti adresu na pp pa ako ne nadjem bijele onda ti saljem samo ove.

< Poruku je uredio indy_25 -- 13.6.2010 8:12:27 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 8:29:06   
red sonia
bravo devojkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 11:47:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu red sonia)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 11:53:48   
Nana*
IZVORNA PORUKA: indy_25

Mene isto tako usrecuje ako mogu nekog da usrecim.


user posted image
A bre zeno ala si brza user posted image . Ja sam tek provalila da i kod nas ima Zeeman. U svakom slucaju ako treba jos ili bele javite user posted image .

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 13:30:47   
indy_25
Nana ja cu se potruditi da joj nadjem jos i bjele otici cu sutra u jos jedan zeeman pa ako bude onda joj ne moras ti slati, a ako ne bude ne bi bilo z goreg da joj i ti uzmes bijele jer je bjelu ustvari i izgubila . Velicina je univerzalna mogu se nositi do 1 godinu tako da ce joj posluziti dugo. Javljam se sutra ako budem nasla bijele.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 14:12:25   
Diabla
Svaka vam cast! Evo mi suze idu! Indy i Nano, divne ste, taman kao da ste i meni poslaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 14:22:16   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Diabla

Svaka vam cast! Evo mi suze idu! Indy i Nano, divne ste, taman kao da ste i meni poslaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


istouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 14:46:48   
Daca88
Naše ringerajke su prave dušeuser posted image
Kako je lepo biti ovako solidaran sa drugima,svaka čast ženeuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
13.6.2010 18:27:44   
nala
Indy, Nana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 0:21:00   
Nana*
IZVORNA PORUKA: indy_25

Nana ja cu se potruditi da joj nadjem jos i bjele otici cu sutra u jos jedan zeeman pa ako bude onda joj ne moras ti slati, a ako ne bude ne bi bilo z goreg da joj i ti uzmes bijele jer je bjelu ustvari i izgubila . Velicina je univerzalna mogu se nositi do 1 godinu tako da ce joj posluziti dugo. Javljam se sutra ako budem nasla bijele.


Ok, skontala sam na slici kakve su itd. Ti mi samo javi, da se ja onda organizujem i odem, posto u tom pravcu retko idem ali nije nikakav problem.
Devojke ne hvalite nas toliko user posted image . Uopste nije problem nekome nesto uciniti ako vam je na dohvat ruke, a nekome toliko znaci.
Ljubim vas...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 18:16:54   
indy_25
mishice isla sam i drugi zeeman ali nije bilo nikakvih vise jer su ih povukli jer su to zimske papice. molim te posalji mi na pp tacnu adresu da ti posaljem ove sto sam kupila i pitala sam za koliko stizu otprilike za 6-10 dana. Saljem ti sutra ili prekosutra samo jos cekam adresu.

nana ti pokusaj opet pogledati imali u vasem zeemanu.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 18:22:33   
Suncicabg
user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 18:27:17   
Nana*
Ja sam opet gledala na netu i pise mi prvo mesto u blizini zeeman radnja 60 km user posted image ( pre neki dan mi je pokazala mapa jedan deo Stuttgarta a sad user posted image ). Ali vec sam kontaktirala druga koji zivi tamo u blizini i cekam da mi se javi da mu posaljem sliku da mi pogleda user posted image . Rekla sam mu obavezno BELE user posted image

Indy jel to kao kod nas u Nemackoj KIK? Sve pamuk i prirodni materijali a povoljni?

< Poruku je uredio Nana* -- 14.6.2010 18:29:19 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here