|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 18:35:09   
indy_25
Jeste nesto slicno samo sto je bolje od KIK ovdje je stvarno jeftino a bas je kvalitet i sto kazes 100% pamuk. Ja svojoj maloj uzimam dosta stvari kod njih jer je skoro dzaba sve.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 18:39:34   
Nana*
Gledala sam malo katalog, rekla bi da su kvalitetniji. Kik bi samo morao da poboljsa kroj i kvalitet garderobe. Mada sto se tice vesa super im je, gacice i potkosulje pamucne su kao od naseg pamuka peri-deri.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 21:08:08   
Mishica 77
Devojke user posted image
Imate pp


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
14.6.2010 21:15:54   
lenaa
Nana ja sam isto gledala na mapi gde su njihove radnje i veruj mi na rec da ono sto mapa pokazuje nije tacno. Na mapi pise da postoji radnja u Lindau i mm i ja smo pre neki dan bili tamo i nema je, sve smo pretrazili - ne postoji nit je ima u blizini od 50kmuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
17.6.2010 13:36:09   
Nana*
Pa verujem ti lenaa, jer je meni prvi put pokazao deo Stuttgarta i sad ga nema.
E ako si bila u Lindau mozemo da se sretnemo sledeci put kad smo mi na Bodenskom jezeru user posted image

Draga moja Misice javio mi se drug danas, bio je juce u Zeeman-u i zepice su sve rasprodate, kaze sam ih je trazio i onda je pitao prodavacicu i rekla mu je da su rasprodate. Ali mu je rekla gde jos imaju 2 filijale, pa ce on bar jednu koja mu je u blizini obici i pogledati jos tamo user posted image user posted image user posted image  Bas mi krivo... Ali icicu ja ovih dana sa mojima u Shopping, pa ako slucajno nesto slicno nadjem ja cu ti uzeti...

Pozz...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
17.6.2010 14:10:56   
Mishica 77
Nana, mila, nemam reči. No comment.... Divna si. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
17.6.2010 14:18:43   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Diabla

Svaka vam cast! Evo mi suze idu! Indy i Nano, divne ste, taman kao da ste i meni poslaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Isto, s tim da ne smem da cmizdrim, moji će me gledaju mnogo čudno, ali mi oči pune suza




_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
17.6.2010 15:11:22   
Nana*
Zene moje nemojte se ljutiti, ali vi ste lude user posted image user posted image , moji emotivci user posted image

Meni moja mama ceo zivot ponavlja: " Pruzi ruku, dohvatices "... A i ceo zivot dok sam zivela u Srbiji, imala sam kumu u Nemackoj tj. imam je i dan danas. Jedna jako, jako velika i dobra dusa... Uvek je sve oko sebe obradovala, nas decu pogotovo... Donosla dzakove i dzakove garderobe kad su bile sankcije i ratovi... Znate li kako je u ono najgore vreme, krecete u skolu i jedini imate najnovije flomastere i olovke, gumice... Ja sam se malo ugledala na nju, vec mesec dana razmisljam sta bi mogla mojim drugaricama da ponesem, mojoj maloj komsinici koju obozavam, ali to mora da bude nesto da ce ih bas, bas obradovati... Nekako me to ispunjava... I volim da pomognem...

Nije mi bila namera da vam se predstavim kao andjeo sa neba u ovom postuuser posted image , jer i nisam bas user posted image  imam ja i drugih strana user posted image
Ljubim vas.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
17.6.2010 15:52:50   
Pipi duga carapa
Devojke bravouser posted image user posted image user posted image ,zato i volim ovaj rr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
18.6.2010 17:35:42   
indy_25
Mishice napokon sam uhvatila vremena da ti posaljem paketic danas. Poslala sam ti i jos jednu sitnicu osim papica nadam se da ce se Isidorici svidjeti. nisam ostavila pravo ime i prezime napisala sam Indy Ringerajka. Paket stize za 6-10 dana i molim te javi mi cim dodje da znam u ovoj temi. Ljubim vas.

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
18.6.2010 19:34:15   
indy_25
mishice imas pp

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
18.6.2010 20:50:14   
Anoniman
Indy, ljudino! user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
18.6.2010 20:59:55   
anajid
Indy user posted image user posted image user posted image ,prava si carica,svaka ti cast!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 14:48:21   
Mishica 77
Stigao nam je paketić iz Holandije!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Hvala teta indy! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 14:49:18   
pepino
Svaka cast Indyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 14:49:56   
LillyT
Indy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 14:51:31   
maslinica
indyuser posted image user posted image user posted image user posted image ...rasplakah se...toliko me dirnulo ovo sve, otpocetka pratim o slapicama sve...i svaki put mi krenu suze..i evo ih opet...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 14:53:49   
New Mom
indy, stvarno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 15:05:58   
Trcosava
Svaka čast Indy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 15:06:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
5.7.2010 21:14:15   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Stigao nam je paketić iz Holandije!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Hvala teta indy! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


Ne verujem da ste dobili i poklon pride !!!!!!
Mislim indy stvarno si the best
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
6.7.2010 15:49:45   
indy_25
Woooow super bas mi je drago da je stigao paketic a mislila sam da se vec zagubio. Super super u zdravlju da ih nosi i da se igra sa zekom.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
6.7.2010 15:51:50   
Nena81
Indy stvarno si carica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
6.7.2010 17:18:36   
indy_25
Hvala svima

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pomozite Pepeljugici :-))
6.7.2010 22:58:51   
lidija 011
Od pocetka pratim "slucaj"...Indy svaka castuser posted image user posted image user posted image
A zekica je posebna prica (ja mnogo volim roze boju)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here