|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
19.9.2011 9:24:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: moj svekar :)))
19.9.2011 9:35:05   
MishMash
To sam i ja mislila,pa sam onda videla da ipak zna da se pristojno obuce kada mu dolaze cerka i zet...U svakom slucaju se slazem sa tobom-grozno!

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: moj svekar :)))
25.9.2011 10:32:31   
icika26
mene najvise nervira kada krene nesto da pametuje a nema tri cuke u glavi odrastao na selu ajde to nije bitno koliko se folira najveci problem je sto on hoce da se druzi sa nama da ide u setnju nema svoje drustvo i sto nigde ne moze peske da ide ni autobusom nego cima mm da ga vozi gde se njemu cefne i stalno govori kako nema pare a ima 

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: moj svekar :)))
25.9.2011 13:51:19   
Dove
PROVALA VEKA...
Ima ih dve ali ova je vrh.Juce za vreme rucka,komentarisala jedna od radnica kako novi LCD koji smo kupili ima bas lepu sliku.Njegova konstatacija...PA DA, VELIK EKRAN,VISE NAROD STANE U KADAR.user posted image user posted image
Takav lik za sebe tvrdi da je mnogo pametan.

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 9:21:26   
Dove
Zene pomagajte...Treba mi veza za Lazu Lazarevica i jedan krevet na neodredjeno vreme!!!
Pre par dana uzeo neandertalac da se igra sa Nikolom.Ja ne branim,ljubi ga i gnjavi ko stigne.Pa nije majku mu od secera pa da se istopi.I pritisne on njega na krevet,ja sedim na stolici pored i gledam.Sve su se lepo igrali i onda od jednom uhvatio mu obe rukice i poceo da ga lize preko lica.Znaci,celu facu mu je olizao.Ja gledam,znaci povraca mi se,dete place i vristi a on ne odstupa.
Uzela sam ga,umila,izasla sa njim u sobu i plakala ko neka krava.
Muzu sam rekla sta se desilo.Naravno rekao je dragom tati,i mozete misliti da se gospodin silno uvredio sto je meni to zasmetalo,jer za Boga pa nije on sugav pa da ne sme da ga lize.Kao da je to najnormalnija stvar na svetu,lizati dete preko lica.Pa meni kao majci to nije napamet palo od kako sam ga rodila.
I onda je epilog bio da sam ja krava,svinja,da ne znam nista...i tako u beskonacnost...
Zato trazim vezu za Lazu,da mi se glava odmori jer mislim da su oni bolesnici tamo za ove moje maciji kasalj!

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 9:38:11   
Anoniman
joj Dove ti baš muku mučiš!

A ja htela do teme da svratim jer smo mi mom svekru juče crkavali od smeha user posted image - složi on Mihajlu one koturove po veličini, Miša sve razbaca, on će: nemoj Miki, pa sad smo složili! Traži unuk da mu deda slaže onda slagalicu sa insektima, deda složi, Miša vikne: bube! i sve sruči sa stola. Svekar opet; Mišo to nije lepo! Pa se sagnuo sa sve zvučnim efektima (ojoj! user posted image ) i skuplja onih 50 elemenata slagalice user posted image . Uzeli da prave brod od kockica, Miša se okrenuo da nešto drugo čačka, kao samo ti deda radi svoje, a kad je brod bio gotov on tras o pod u delove! I deda tu već na rubu živaca, a činilo mi se i suza user posted image : pa Mišo nemoj da stalno da praviš nered!!! Mi smo se pišali od smeha. Sto puta smo mu rekla neka ostavi te igračke razbacane inače će ih još 200 puta skupljati do spavanja,ali dedu je jako iritirao taj nered!!! user posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 9:40:54   
Anoniman
Ja kad god vidim ovu temu moram da dođem da malo opljujem mog. Evo, pljuc.

Dove, nemoj da se ljutiš, ali da ga liže po licu?! nema tog poštovanja, strahopoštovanja niti bilo čega, što bi me nateralo da prećutim ili pređem preko toga. Kakvo bre lizanje, zašto ga ližeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 9:43:52   
*Alexx*
Možda je svekar umislio da je pas user posted image Joj, sorry, ali zamislila sam scenu... užas!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 9:51:41   
limunada
boze draqgi da lize dete user posted image nek si rekla muzu,nek se opameti ako ce da se opameti

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 10:10:04   
Lu
Znači istog trena bi mu uzela dijete i dobio bi zabranu pristupa mom djetetu!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 10:45:51   
Dove
Neizvodljivo je da zabranim pristup detetu jer smo u istoj kuci.Ali ozbiljno razmisljam da se obratim centru za socijalni rad.Prvo,ne voli da dete vodim drugoj deci da se igra,napravice od njega totalno asocijalan tip deteta.Misli da je on taj koji se za sve pita.Kuca je prepuna smedjih buba svaba,laze nocu po detetu i po celoj kuci godinama u nazad i on nista ne preduzima.Prskaju nekim sprejevima i potrovase nas.Kad mu kazem da je neophodno da se pomeri lamperija i da ljudi iz veterinarske ambulante ili higijenskog zavoda izvrse deratizaciju posebnim otrovom za te bube,on mi kaze kako ja nista ne znam,sad oliza dete...I stvarno sam zabrinuta.To nisu ni malo normalni uslovi za odrastanje jednog deteta.Neduznog deteta,koje ima sva prava na normalan zivot.Ako sam ja odabrala tako kako sam odabrala nije krivo dete da ispasta i naravno da cu svim silama da se borim da njemu bude bolje nego meni.Ne znam samo je li centar za socijalni rad pravo mesto na koje treba da odem?

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 10:48:55   
Olga75
i sta kad odes u centar za socijalni rad user posted image
pored problema sa muzem ( ne znam kako se zavrsio rodjendan ) pored toga sto nemate pare jer vam ne daju mislim da je jedno od resenja da se preselite


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 11:41:39   
Dove
Rodjendan se zavrsio tako sto sam ostala dosledna svake svoje reci,nisam sisla i pustila gospodju da sluzi goste.Plakala je sutradan celi dan...
Muz je shvatio da j epogresio,jer mi je rekao da to na nista nije licilo,niti predjelo,niti ljudski postavljeno,samo kupus salata,pecenje i torta...
A u centar razmisljam da idem jer ne znam kako vise da zastitim dete,osim da ih zamolim da priprete oduzimanjem(naravno u dogovoru sa njima ne stvarno)pa da se malo lecnu i pocnu da brinu o kuci a ne samo o njivama.Ne mogu jos uvek da verujem da u dvadeset prvom veku postoje toliko zaostali ljudi...

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 12:22:45   
Snelle
Dove, beži iz te kuće ODMAH! Koliko vidim, neće tu biti nikome bolje, ni tebi, ni detetu.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 12:25:23   
Olga75
centar za socijalno prati proceduru , e sad koliko oni imaju posla i kako rade jer se deca retko oduzimaju cak i tamo gde nemaju uslova i salju po domovima
mislim tvoj svekar nema veze sa detetom sto se socijalnog tice , ti i tvoj muz ste staratelji i ako bi ga oduzimali oduzeli bi ga vamauser posted image
mislim da je jedino resenje selidba


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 12:28:49   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Dove
Muz je shvatio da j epogresio,jer mi je rekao da to na nista nije licilo,niti predjelo,niti ljudski postavljeno,samo kupus salata,pecenje i torta...


Dove, ako je on samo zbog ovoga shvatio da je pogrešio... njemu treba kuvarica i spremačica, a ne životni partner.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 12:43:48   
boba 11
IZVORNA PORUKA: Dove

Kuca je prepuna smedjih buba svaba,laze nocu po detetu i po celoj kuci godinama u nazad i on nista ne preduzima.Prskaju nekim sprejevima i potrovase nas.


Probaj da nadjes kinesku kredu -mala narandzasto zuta kutija -ima bubasvaba nacrtana na njoj.Ja zivim u novoj kuci tek izmalterisanoj pre tri god pa imam bubasvabe i stonoge tako da ne mora biti do higijene vec do podneblja i gde su se namnozile.Ova kreda kazu da nije bezazlena pa pazi kako i gde cec namazati-van domasaja dece negde iza namestaja i okolo izmedju zida i poda -Bube samo izlaze i crkavaju.Sigurno-provereno

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 12:58:21   
Lilla
IZVORNA PORUKA: Dove

Zene pomagajte...Treba mi veza za Lazu Lazarevica i jedan krevet na neodredjeno vreme!!!
Pre par dana uzeo neandertalac da se igra sa Nikolom.Ja ne branim,ljubi ga i gnjavi ko stigne.Pa nije majku mu od secera pa da se istopi.I pritisne on njega na krevet,ja sedim na stolici pored i gledam.Sve su se lepo igrali i onda od jednom uhvatio mu obe rukice i poceo da ga lize preko lica.Znaci,celu facu mu je olizao.


user posted image  user posted image Dove, ne bih da ti stajem na muku, ali meni tvoj svekar ne djeluje normalno. Ne treba tebi Laza Lazarevic vec njemu. Kopaj zeno i rukama i nogama da se selite.


< Poruku je uredio Lilla -- 18.10.2011 12:59:02 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 14:39:19   
Dove
Kinesku kredu sam probala i ne vredi jer ih ima svuuuuuuuudaaaaaaaaaaaa!!!
Znam da nije normalan lik ali ored njega poludecu ja.


_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 15:00:07   
oxy7
Dove, meni se čini da tu nema sreće za tvoju porodicu, nije samo svekar problem, ima li šta od ono plana da se odselite u drugu kuću?

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: moj svekar :)))
18.10.2011 15:06:55   
Dove
Nije za ovu temu al ajde...
To vise ne zna ni Bog ni milicija.MM je od jutra do mraka na njivi,samo se prica o tome a nista se ne preduzima.Toliko toga ima za uraditi,niko se ne seli po cici zimi...Treba preneti namestaj,spremiti drva,useliti se i skuciti.Treba krajem decembra poceti proizvodnju za narednu godinu...a to je ogroman posao.Ne znam kako misle i sta misle ali sve mi se cini da su to samo prazne price.Ja samo tapkam u mestu,ne vidim pametno resenje.Kod mojih nemam gde da se vratim jer u pomocnoj zgradi imaju podstanara koji im je neophodan jer od kirije placaju struju,vodu i osnovne dazbine,a glavna zgrada je mala da bi ja imala gde sa detetom da se smestim.
Dalje cerkica iz prvog braka nije samnom,tako da nema govora da ostavim i ovo dete bila bih najgori gad pred samom sobom.
Napravila sam govnjariju od svog zivota,kao da su mi cavke mozak popile.I sad ne znam ni da li zasluzujem mesto ovde medju vama.Sta sam zasrala moram sam,a da kusam,jer drugog resenja apsolutno nemam.

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: moj svekar :)))
21.10.2011 18:11:18   
boba 11
IZVORNA PORUKA: Dove
I pritisne on njega na krevet,ja sedim na stolici pored i gledam.Sve su se lepo igrali i onda od jednom uhvatio mu obe rukice i poceo da ga lize preko lica.Znaci,celu facu mu je olizao.Ja gledam,znaci povraca mi se,dete place i vristi a on ne odstupa.



Treba se u tom momentu snaci ali ja bih ga pitali da li mu treba soli ili secera i parce hleba.Mozda je covek bio gladan user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: moj svekar :)))
25.10.2011 16:11:25   
crazymama
za moj doprinos ovoj temi potrebna je psihicka priprema, cim budem bila spremna, eto mene :)

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 1:03:44   
Mariya
Jooj, ja bi mog nekad znala zadaviti. U ponedeljak (ne znam da li je to mađarski ili kakav običaj, da se dan posle uskrsa devojke polivaju vodom ili parfemom, nešto kao da su one cveće, pa ih treba zalivati..) svekar krenuo da moju bebu od 6,5 meseci prska parfemomuser posted image Sreća živa pa sam bila tamo da ga zaustavim, mm i svekrva bi mu 'ladno dopustili, njima je valjda ok da bebu prskaš parfemomuser posted image user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 3:06:26   
vukosava
Ni ja ni muz nemamo oceve. Moj je umro 1992 a njegov 2002.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here