|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 6:37:53   
mamamikka
moj otac je umro '95. A svekar je divan čovek jako jako velika dobrica, nadam se da će nam dugo biti živ i zdrav, on je jedan od retkih iskrenih i pravednih ljudi koje znam.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 8:40:31   
crazymama

IZVORNA PORUKA: crazymama

za moj doprinos ovoj temi potrebna je psihicka priprema, cim budem bila spremna, eto mene :)


ja zakasnila, baksuz od svekra umro iznenada pre dve nedelje, a o pokojnicima se prica sve najlepse...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 8:42:26   
NadaR
Mi u zadnje vrijeme imamo problem sa svekrom . Kao da ne shvata da ima 65god. i da nema snage da radi kao sto je radio prije 20god.

Tako se on sam spakuje sa traktorom i ode u sumu po drva .Izvlaci one ogromne klade,spusta se sa sajlom ,ma samo cekas kada ce ga drvo sastaviti jer on vise nije za to.

Isto tako vise nema potrebe da hrani i zdrijebe , kobilu, bikove , 4 krave i dvadesetak svinja .
Mi imamo dovoljno za sebe a oni mogu zivjeti od njegove inostrane penzije i naravno da cemo im kupiti sve sto treba . Ali nece on to, kaze > vi se ne sikirajte , gleajte sebe , mi mozemoo . user posted image

On je zaista divan covjek ali tvrdoglav do zla boga.



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 8:50:04   
Anoniman
Nado, to su takvi ljudi, koji su čitav život vredno radili i teškom mukom zarađivali, i njima nikako ne možeš da objasniš da je vreme za odmor, jer to njima automatski znači da više nisu nizašta, ako ne treba da rade. Iskreno, ja ih razumem, iako bih volela da to može da se promeni...takav je moj stric, koji i nakon operacije raka i kojekakvih poteškoća ne prestaje da radi punom parom.
Moj svekar je i dalje go*no, i dalje ne pričamo, nije video N skoro godinu ipo dana, a živi na 2 minuta od nas. Sramota me je što ga poznajem, a kamo li što smo se orodili. Muža je sramota još više.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 8:59:55   
NadaR
Znam da tu nema pomoci ali bi radije kupila ogrev i bila mirna nego cekala kada ce se negdje prevrnut i u planini , ne daj boze !

Nedjo, zao mi je zbog tm , njemu najgore pada ta situacija . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: moj svekar :)))
11.4.2012 13:10:46   
branki*
nado,cini mi se da ti je svekar od onih vrednih,radnih,postenih ljudi,takve neiskvarene samo u bosni mozes jos da vidis.
moj svekar je pokojni,bio je dobar covek,vredan,radan,pametan,domacin.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: moj svekar :)))
6.2.2013 13:32:34   
Anoniman
Ne mogu za njega cak ni reci moj svekar zato sto on jednostavno za mene ne postoji vise.
Zamislite jednog dokonog coveka koji svuda mora da gura svoj nos, e sada zamislite zenu koja je tek izasla iz porodilista. On dolazi skoro svakog dana kao da donese rucak ili neko voce( eto dokon je mora nesto da pomogne pa kuva splacine). Dolazi on i zatice mene i moju majku u poslu, uspavale smo bebu upravo pa ja pokusavam da zavrsim sve poslove dok se beba ne probudi.Imamo samo dve sobe od kojih u jednoj spava beba. Njemu sam rekla da ce beba da se probudi za 3 sata posto samo sto je zaspala ali je on resio da ostane da ceka da se probudi da bi se poigrao( beba ima 7 dana).Ja treba da se izmuzem i da obradim ranu i to sam mu i rekla ali njemu to naravno nije bilo dovoljan znak da treba da ide, i tako ja odoh da to radim tamo gde beba spava posto nisam imala gde drugde.

(odgovor članu mamamikka)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: moj svekar :)))
6.2.2013 20:49:23   
Anoniman
Malopre kad sam bila kod mojih zvala ih je moja sestra i kroz plac im ispricala sta se desilo. Njen muz je krenuo napolje a ona ga je pitala gde ide. Kad joj je odg i izasao, njen svekar je napao zasto ona njega pita gde ide nazvao je raznim imenima i poceo da je psuje. Dok je pricala m.majka je cula u pozadini njenog svekra kako kaze Zasto li je tebe majka rodila! Jos uvek ne mogu da verujem kakvih ima. Oni zive u zajednici njegovi imaju para da kupe stan ali nece niti hoce da pomognu da m.sestra i zet kupe stan vec zive svi u 50tak m2. Moji su odmah otisli tamo. Da je moje dete u pitanju oci bih mu izvadila. S kojim pravom on nju vredja i psuje? Mi smo vaspitane tako da ne bi ni pocela svadju,niti uzvratila psovku. Ona mu je sigurno ostala duzna. To su takvi ljudi da unuci nisu ni cestitali prvi rodjendan a kamoli nesto vise. Iako je m.zet usvojen pitala bih ja nj.oca kako bi regovao da je njega npr tasta psovali i vredjala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: moj svekar :)))
7.2.2013 10:37:39   
boba 11
Zao mi je sto prolazite kroz to -pokusas na lep nacin pa ako ne ide okrenes list

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: moj svekar :)))
7.2.2013 12:25:06   
jovana13
Evo ja da pohvalim malo svekra user posted image voli on malo da gura nos gde mu mesto nije ali mm i ja mu to lepo kazemo. Dobar je prema meni sta god da sam mu trazila ucinio mi je i kad mi mleko za dete nocu nestane ili zaboravim da kupim a mm nije kuci nego na teren, uvek je istog trenutka seo na biciklu i otisao. Kad sam bila trudna kupovao mi burek i jogurt za dorucak posto sam ga tamanila. Jednom je obisao ceo grad ne bi li mi kupio to sta mi je trebalo ne secam se sta je bilo u pitanju. Zakacimo se on i ja al to traje par minuta i teramo po starom. Saljivdzija je pa mu ja kroz salu vise puta kazem sta mi ne odg.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: moj svekar :)))
28.2.2013 17:47:29   
Jole84
Moj svekar i ja smo jako slični,valjda se zato i slažemo odlično. Dve device user posted image On je surovo iskren i jako ga poštujem zbog toga. Nekad to ume i da zaboli ali je uvek realan. Od prvog dana me gleda kao ćerku,i to se ne glumi,to može da se oseti kroz dela,ne mora da se kaže.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: moj svekar :)))
11.3.2013 13:39:08   
lanajelena
Retko posten i dobar covek a ljudi to koriste user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: moj svekar :)))
11.3.2013 13:41:53   
Sanja90
Moj svekar najgori covek koji postoji na planeti.Ja sam prosla 2 godine pakla sa njim.Ma necu da pricam o njemu da ne bi pokvarila raspolozenje.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: moj svekar :)))
12.3.2013 6:40:22   
mali_mis
Moj svekar je jedan divan covek user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: moj svekar :)))
12.3.2013 6:44:17   
minnica
Ima osobina koje nisu za pohvalu, ali prema meni je uvek bio fer i korektan. Cenim jako to što je dobar prema unučićima.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: moj svekar :)))
9.9.2013 22:22:09   
ivaMark
Da napisem koju o svom svekru:
hm.. covek je zimus dok sam bila trudna dozvolio da se zagasi vatra u kotlu za parno grejanje a sedeo je u podrumu sa drustvom i pio. Onda je seo u auto i otisao nemam pojma gde. A ja dok sam ukapirala da je vatra ugasena bilo je kasno, pa sam morala po kisi da idem do zgrade gde nam stoje drva po ona sitna a i ona krupnija i da se gusim u dimu jer je gospodina mrzelo da gvirne u kotao a sedeo je pored njega!
Inace je u inostranstvu vec 20god, i coveka bas briga da svom sinu omoguci da proba, makar da proba da ode a zna da radi za 200e (vise ne, jer je dao otkaz). Jednostavno ne mogu da shvatim da roditelj svome detetu NECE da pruzi maksimum, to mi nikako ne ide u glavu! A mom tati je rekao taj isti moj svekar (u mom odsustvu) "odveli bi mi njega tamo sutra, samo on nece" user posted image
Ima jos toga ali necu da duzim post, nekom drugom prilikom!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: moj svekar :)))
10.9.2013 15:41:59   
big mum
Moj svekar je nažalost preminuouser posted image i to 7 dana prije rođenja svoje prve unuke.
Moje djete nema nijednog djeda ima samo jednu baku tj.moju svekrvu.

Moj svekar je bio jako dobar čovjek,veseljak.Volio je ljude i ljudi su voljeli njega.Sa svakim je bio dobar,svakom pomoći,nasmijati se ,zaplakati.

Bio je duša od čovjeka i jako mi je žao što više nije sa nama.

Moja kćerka je pričalica na njega,a sin ima onaj njegov veseli pogled.Po tom znam da je on i dalje dio nasuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: moj svekar :)))
10.10.2013 10:57:23   
ivanarepova
Inace dobar covek ali i previse mutav priglup svekrva ga iskoristava on nema prava glasa BOJI SE kad svekrva samo javi... on je trebao biti zensko a svekrva musko .... kad se djete rodilo nije smjeo darivati ga bojao se nje ....

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: moj svekar :)))
7.2.2014 13:01:44   
Klarita
Ja stvarno ne znam cemu ovi smajlici na imenu teme...
MOj svekar je govedo...da, govedo...toliko me iritira da bih 'ladno mogla da ga zadavim i odem. On je toliko samozivan, da to nema ni mere ni granice. Prsla sam upravouser posted image
ZA 3,5 godina braka mi se nijednom nismo posvadjali zbog nas, vec uvek zbog gospodina idiota, koji se apsolutno ponasa kao da je on sin mm , ja mu dodjem maceha tu. Nikakvu, apsolutno nikakvu pomoc od njega nikad nismo imali niti imamo, samo je parazit u kuci koju nije on pravio, nego pokojna svekrva, Bog da joj dusu 'prosti, mislim da su je pojeli on i njegova kompletno luda sestra i majka.
Ono sto se njemu cefnulo je, da kada smo uveli pre 6 god parno grejanje, on bude lozac i taj koji ce da odrzava lozenje, sam trazio. Mm kupuje drva i ugalj, placa cepanje i skladistenje, znaci gospodin samo lozi...kako? Pa, evo ovako, u dnevnoj sobi nam tea pec konstantno radi, u K sobi uljani radijator, jer njemu je vruceuser posted image crko da Bog da od vrucine. Onda se uvredio kad sam ja rekla onda kad je K bila beba od deset dana a radijatori mlaki, vreme kupanja, da ne mora da lozi, i izmislio mm ispricao da sam ga isterala od nas, jos i suzu pustio, crko da Bog da. Mm bio povredjen, ispricao mi odmah sve, ja bila u soku, ali se gospodin zajeuser posted image jer kad se vodila prica o tome, prisutna mu bila i cerka, pa se jadna uslogirala i ona kad je cula sta je dragi tata iszmislio. problem bio zaboravljen za par dana. Kod mene nikad. Ja sam gaaaaadno zlopamtilo. Od onda se isto sa kotlom ponavlja svaki dan...3 godine kasnije, obucem jaknu i sidjem i lozim...pa, Boze moj nije mi tesko. Gospodin je smrtno uvredjen sto mu se mesam u "posao"...ide za mnom zavrce ventile. Zavrnula bih mu gusu.

Auto vozi i ne pita, ne pita za gorivo, majstora, da li meni treba, nekome....ne. Taj je u penziji i njemu treba da se svrcka, a nas ko jeuser posted image XY puta sam posla sa detetom i videla da je gospodin uzeo auto. Mislili smo da smo resili problem kupovinom jos jednog auta...ne, jer sam ja pocela da radim i kola su mi bila neophodna. Glupo je kupiti i treca. Zivimo u malom gradu gde mozes da pljunes s jednog kraja na drugi, ali ja radim u drugom gradu....XY puta su mi kola stala jer ih je on vozio i nije sipao plin, benzin. Cak i kad primeti da seckaju, on 'ladno doveze auto ispred kuce i pravi se lud. A, gde ih vozi? Do druga, druga do dr-a, do drugog druga...a, kad on ne daj Boze, treba kod dr-a e, onda mora mm da ga voziuser posted image jer je on toliko smotan i retardiran da ne zna ni kod dr-a sam da ode. Inace ima 66god i ne cuje dobro, ne nosi aparat jer ga sramota user posted image i operisao je prosle godine oba kuka. Jao, jao, jao, kad se setim pa toga...trci u bolnicu, trci u prodavnicu, trci po majstore...zapeo se da mu kupimo specijalnu dasku za wc solju, ma mrs, bre stoko alava, snadji se....

Kad smo pravili svadbu, dinar dobili nismo, jos nije hteo da trosi pare za odelo, jer sta ce mu, pa kad sam ja to rekla mm, glupan otisao i kupio svom tatici odelo i doneo mu.

Ma, sad sam poludela pa pisem sta mi padne na pamet, jer je po 10000000000000. put odvezao auto, a ja krenula kod drugarice...Jeste da sam za 10min kod nje pesaka, ali sad sam pred ulaz u 8.mesec, i ona ide po dete u vrtic oko 13h pa smo tempirale da popijemo kafu...e, trt milojka. Odvezao mi i doznake od dr-a koje sam trebala da posaljem u skolu...u sve to, ovaj tutuban u pravom smislu reci, koji stiti i mene i taticu, izveze auto iz garaze da bi mene odvezao do drugarice...pa, necu iz inata da idem i nisam otisla...A, ovaj gospodin, crko da Bog da...

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: moj svekar :)))
7.2.2014 13:07:06   
Leptiric123
Da se upišem samo: nemam ništa ružno da kažem na temu "Moj svekar", super je.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: moj svekar :)))
7.2.2014 13:25:04   
Klarita
E, dodatno me iritira sto ne vodi racuna sta govori ispred K. "Sprijateljili" se ovog leta po dvoristu, pre toga K ga nije primecivala i retko smo isli do nijh (zivi sa cerkom udrugom delu kuce) i oni do nas. Od letos smo ucestili vidjanja na moju veliku zalost, ali K bio interesantan i deda joj pa i treba da ga voli i druzi se s njim. Ali, avaj...moje dete pocne da se ponasa kao kaskader, skace i luduje kad se igra s njim a, on se zagleda u Tv (jer mu je TV opsesija) pa je par puta pala iz kreveta, sa stolice user posted image Pa, onda ja prekidam druzenje...pa, onda je mm vodi, ali neko od nas dvoje mora da ih nadgleda sta se igraju i sta pricaju...jer nije normalno da dete od tri godine govori "turi gu" (stavi je), jer mi zivimo gde zivimo i neminovno je da cuje dijalekt i treba, ali mi govorimo pravilno pred njomuser posted image i ako to postuju moji roditelji i svo koji nas okruzuju ima i on da postuje i tacka zbor. Pri tom covek je pravnik nije neobrazovan.
I svaki put kad se setim nesto ima ovde da pisem da se podsetim kad smeksam pa sednem da pijem kafu s njimuser posted image zasto ne trebam da mu prastam i zasto ne treba da ispijam kafe s njim

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: moj svekar :)))
7.2.2014 13:31:47   
Ana RR
Klarita, ja sam se pronašla u priči oko grejanja user posted image kad smo uveli gas termostat smo iz našeg stana prebacili u njihov i tu smo se grdno za'ebali. On obuče: potkošulju, košulju, džemper, kućni mantil i prsluk, duge gaće, trenerku, čarape i pletene čarape i naravno da mu je vruće pa smanjuje grejanje. Non stop smo se klali zbog toga, onda kad se Marko rodio smo rekli da zavrne radijatore u svom stanu ako mu je vruće. I tako funkcioniše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: moj svekar :)))
7.2.2014 13:41:18   
Klarita
E, Anci vidis, probala sam ja i to, ali ne vredi, covek je totalni idiot. Mom svekru samo fale vunene carape, a verujem da njih ne obuva jer ide do kotla svaki sat dva da ubaci drvce, znate ne cepanku, DRVCE, pa bi mu zbog kukova tesko bilo da se non stop izuva i obuva...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: moj svekar :)))
24.2.2014 10:00:13   
Наташица
мој је безвезан лик, али буквално се морам тако изразити. да је тврдоглав то стоји, сву су на своју руку кад остаре.
човјек, не знам да ли је за живота саставио 5 реченице да проговори са неким. никад нисмо проговорили више од здраво за здраво за ових 8-9 година како се знамо. једва и са дјецом разговара, са мм исто пар ријечи размјене.
мој отац је умро прије 7 год. и ужасно ми недостаје. жалим што није дочекао да види да сам факултет завршила, удала и добила дијете. посебно дијете. баш бих волила да имам свекра који би ми био бар и секунду као отац.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: moj svekar :)))
19.4.2014 10:30:00   
ivaMark
Ne mogu da shvatim coveka (dedu) koji svoje unuce nije video 5meseci jer ne ulazi u kucu kod nas...
Ok, mene ne moze da gleda ali beba...
A i sta imam da shvatam kada je svoje dete ostavio kao bebu od 10meseci i otisao sa drugom zenom user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here