|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
29.5.2015 17:38:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam Luki stavljala jastuk pod glavu do nekih 1,5god. I dan danas ga on sam pomeri i spava pored njega. Baka i mama su mi napričale silne neke priče o tome da kada je beba mala, može da se podvuče pod jastuk, a pošto je nedovoljno pokretna, ne zna da se izvuče posle i može da se udavi.

Da li ste vi koristile jastuk od rođenja?



Baš ovih dana razmišljam kada početi sa jastukom. S se toliko okreće u snu (spava sa nama), da mi jastuk deluje kao nemoguća misija. Mislim da smo usklopu onog bebećeg kompleta posteljine dobili neki tanak jastuk, ali ni to ne koristimo.


Kada ste vi počele da koristite jastuk?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
29.5.2015 17:39:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Drugarica mi reče da joj deca spavaju na Dormeo junior jastuku i da je odličan pa će i Iva najverovatnije dobiti jedan.
Ali tek posle 1 rođendana...



Ivanka, jel ste ga uzeli? Kakav je?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
29.5.2015 20:12:45   
branki*
Moj boza je poceo da koristi jastuk tu negde oko drugog rodjendana,pre toga nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 10:14:03   
Maraj
Do 4.meseca , L je spavao na peleni. Onda sam ispod pelene stavila onaj tanak jastuk koji ide uz posteljinu. Kako se L prehladio i bio pun slajma morala sam da ga uzdignem jos malo , pa sam neki mali tanji jastuk dodala....
na cemu spavaju vasa deca? Gde uopste ima da se kupe jastuci za bebe?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 10:51:16   
jocajaca
Joci sam počela stavljati jastuk kada je počela sama tražiti da spava na jastuku mislim da je bilo oko 4.rođendana I to sam joj kupila onaj tanki mislim da je bio Dormeo I sad spava na tankom jastuku Dormeo ali ne znam kako se tačno zove.
Nikica još ne spava na jastuku I ne planiram da joj stavljam dok ne zatraži a kada je prehlađena stavim jastuk ispod dušeka u krevetcu I tako je podignem.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 15:05:26   
Maraj
Vidim po tickwru da ti N ima 2 godine. I i dalje spava bez jastuka?
Jer to ok zbog refluksa? Ha lad legnem bez jastuka imam utisak da mi glava visi.... sta zanam... ja sve mislim da l da mu vec kupim neki jastuk

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 15:11:49   
IvanaSK RR
A sta mislis da mu stavis nesto ispod duseka (uzglavlja) , tako ce mu malo biti izdignuto? Ne bih u tom periodu stavljala nista vece od onih jastuka sto idu uz posteljinu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 15:51:02   
jocajaca
Pa nemam pojma I ja često spavam bez jastuka, negdje sam čini mi se čitala da je tako najzdravije za razvoj vratne kičme a I djeca mi spavaju na stomaku I meni je tako dajudobnije pa onda mi logično da spava bez jastuka. Nismo nikada imali problem. Sad si me zainteresovala odo da tražim literature user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 15:53:37   
Valerie
mi smo uzeli u jysku neki memorijski kontur za decu. ima dva dela i navlaku. tanji deo je ravan i bas tanak, moze sigurno i za bebe. deblji je tanusan kontur, bas fino mekan. za vece dete se oba spakuju u navlaku.
moja veca cerka bas voli na visokom uzglavlju da spava, stalno podmece jos neki jastuk ispod svog ili legne na neku vecu igracku. ali joj tako stavim samo kad je prehladjena da lakse dise.

sad sam sa bebom probala da podignem dusek malo zbog bljuckanja, ali se srozavala i udarala glavom u resetke i kad je pod minimalnim uglom podignuto. a kamoli 30 stepeni kako su rekli u halo bebi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
11.2.2016 16:04:34   
Maraj
Ja mu sad podizem dok ne iskaslje ovaj slajm. Nekad se zakaslje nocu , pa imam utisak da je lakse kad mu je glava podignuta a i sekret se tako lakse slije u grlo. Naravno ne stavim gs odma na visinu , vec namestim da mu jedan jastuk ide od gornjeg dela ledja pa preko tog jastuka stavim drugi kod glave , da bi se postepeno uzdizala glava

< Poruku je uredio Maraj -- 11.2.2016 16:05:39 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
18.3.2016 8:35:48   
QueenJ
Pratim temu.
Ema je sama uzela onaj malo deblji jastučić što smo dobili uz posteljinu i spava na sa njim i na njemu, ali joj glava lako sklizne pošto je baš mali...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
18.3.2016 14:28:07   
choopa choops
Ja stavim I jastuk poviše glave da ne bi udarala glavom u dasku od kreveta, i ona se veo već par noći toliko koprca da legne na jastuk.user posted image Nekad je spustim ako uspijem, a nekad ne smijem da je pipnem jer se probudi i onda ništa od spavanja...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
19.3.2016 11:14:43   
vikiveki
Moji sa baš dugo spavali bez jastuka,i kada sam im stavljala jastuk samo bi ga u toku spavanja izbacili:)


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2016 16:50:08   
Animsaj9
Jel neko kupovao Vitapur jastuke za decu iznad 10 meseci?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
13.2.2017 16:04:09   
Maraj
Evo mene opet u ovoj temi. Mislim se da je vremw da L spava na jastuku. Sada ima 16 i po meseci. Gledala sam vitapur na neru. Oko 3000 je cena. Koje vi jastuke koristite za bebe? Neke odredjene marke ili sastava?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
13.2.2017 18:42:38   
dunja RR
S još spava bez jastuka, evo skoro 3 godine. Što neko reče i kada ga stavim, on se izmakne vrlo brzo. Inače jako nemirno spava.

Baš sam pitala i na temi Pampers pedijatar Dr Julku, da li je neophodan jastuk, čekam da vidi šta će reći. Neko mi je čini mi se ranije rekao da je bolje što duže da spavaju bez jastuka zbog kičme i držanja. Ne znam da li je to tačno, a ne znam ni zašto bi morali da spavaju na jastuku, jel ima neki konkretan razlog, zna li neko?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
13.2.2017 21:31:10   
Maraj
Stvarno dunja! Pa ja to nisam znala , vezano za kicmu. Meni L spava najcesce na boku , pa kada ga vidim kako spava sve mislim da l mu rame utrni jer ne spava na jastuku....
bas cu da vidim sta ce dr da odgovori

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
13.2.2017 21:43:57   
Duškić
Moja cerka ima dve i po. Uzela sam joj dormeo jastuk i zadovoljna sam. Ima tri sloja. Ona spava na dva. A mislim da je slicna cena tih u jysk-u.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
14.2.2017 7:07:17   
IvanaSK RR
Dunja, ni ja ne znam tačan razlog, a isto to sam cula. Sin je dugo spavao bez jastuka, a i sada često sam stavi mali jastucic. Mada, njegov je, mislim, kopija onog kontura(valjda se tako zove) i nije veliki.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
20.7.2017 13:36:20   
Anck Su Nmaun
I Dunja jesi dobila odgovor na pitanje? Bas i mene zanima?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
20.7.2017 17:49:16   
dddaca
Moja spava bez jastuka, mada planiram ovih dana da uzmem anatomski. Ima neke jastucice, ali ne voli da spava na njima. Ovaj sto Duskic spominje mi je skup, ali deluje odlicno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
20.7.2017 23:22:59   
vocicana
MOje dete spava na jednom tananom jastuku, u Aksi sam mu kupila, a vidim da ne pravi pitanje i za visli nivo, tako da od jeseni moze da se proba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
21.7.2017 9:38:33   
Anck Su Nmaun
Mi jos nista , niti planiram, svakako mu od roodjenja uzdignuto uzglavlje. Oko 2 godinice mozda neki tanji...videcemo

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
21.7.2017 9:51:26   
IvanaSK RR
Anck, tako i mi. Ne vidim ni potrebu za jastukom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
21.7.2017 10:06:24   
Anck Su Nmaun
Ma da, al eto volela bih da cujem od Dunje sta joj je rekla Dr bas zbog kicme user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here