|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupili smo krevet!
14.10.2013 20:14:56   
Anck Su Nmaun
Jeste da smo ga uzeli pre mesec dana al evo sad se setih da postavim fotku!
na kraju nismo uzeli one na izvlacenje, mm nije bas nesto bio odusevljen ... a naleteli na ovaj na Extra akciji! Boja mi se ne uklapa uopste u sobi ali pocela sam da ga izlepljujem onim bordurama, nazalost kupila samo 5 m i ostade tako, nikako da zavrsim...
user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kupili smo krevet!
14.10.2013 20:28:12   
lesica
Anck, super je krevat za šmizle.

Mi smo sad u planovima zvanim kupovina kreveta. Na kraju ćemo uzeti najjednostavniji mogući krevet, prosto, zasad nam ne treba nešto drugačije. A kad dođe do toga da bude trebala reorganizacija... onda ću misliti o nečem drugačijem.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kupili smo krevet!
14.10.2013 20:39:10   
dunja RR
Anck, baš je slatko user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:06:44   
lesica
Hajde i ovde da pitam- koje ste dušeke uzimali deci za krevete?
Izludela sam više sa njima, i opet tapkam u mestu jer mi trebaju preporuke da bih se odlučila.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:13:59   
Anck Su Nmaun
Ja sam luudela trazeci pravi koji valja- nevalja sta kako... nisam se bas snalazila u tome i nadam se da ce se pokazati kao dobri ovi sad novi.
Prvi krevet sto je T imala deciji , dusek je bio sa zicanim jezgrom, koji je nasledila od mene jer je to bio moj krevet i bio je bas dobar, sad smo uzeli neke duseke od pene i bas su cvrsti i udobni, videcemo za dalje za sad su ok, a i cena im je bila bas pristupacna!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.10.2013 10:14:49 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:19:47   
Štetica
Lesice moj savet svima je Dormeo,naravno ako imate finaniskih mogucnosti. Jer treba uzeti u obzir da deca skacu,igraju se i spavaju na istom duseku tako da ipak ti treba nesto kvalitetnije. Imaju oni sa tvrdom i mekom stranom(ja imam takav na bracnom krevetu),pa sta smizli bude vise odgovaralo to i okrenes,a uz to imaju i 10-12 godina garanciju. Ja sam pre Dormea imala Simpov dusek i to kao neku kvalitetniju(citaj skuplju) varijantu i iskocile su zice posle dve.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:20:49   
mati
Anck i mi planiramo ovakav krevet, bas stedi prostor... Svidja mi se sto ima kose stepenice, mada bi za sada koristili samo donji a gore bi taman popakovala igracke, jos da ubedimo Matu da prepusti krevetac bati... Gde ste ga kupili i koja muje bila cena?
Jedan nas prijatelj otisao u salon, kao premeravao da li ce da mu stane u sobu i napravio ga sam. Kaze samje sebe iznenadio koliko je dobro ispao...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:23:08   
minnica
Lesice, mi smo uzeli jedan od ovih dušeka. Ne znam tačno koji jer sam izgubila račun. On je bez žičanog jezgra, čvrst i udoban. Ima navlaku koja može da se skine i opere. Krevet nam je od iste firme, običan. Ima slika u temi iz krevetića u krevet.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:23:24   
Štetica
E da sad je kod njih akcija 10% popusta na indeks,tako da ako imas nekog studenta koji bi ti ucinio uslugu da pokaze svoj indeks u radnji,nije zanemarljivo usteredi oko 1200-1500din.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 10:28:00   
lesica
Anck, ko je proizvođač dušeka?

Štetice, hvala!
Mene su sludeli u salonima nameštaja, lepo sam htela da joj uzmem dormeo, međutim svi su nam naglasili da ne bi trebalo da joj uzimamo memori penu... Pa su nam pokazivali neke i sa žičanim jezgrom i bez žičanog jezgra i sa nekim penama, čudima... I tako sam se na kraju sludela.

Je l mi verujete da bih najradije otišla kod fizijatra/ ortopeda i pitala za savet.

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.10.2013 11:10:25 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 17:42:21   
Lu
Lesice prvo ti kažu nemojte pjenu pa vam je onda nude user posted image
A zašto ne, ja sam se baš naspavala od kad spavam na pjeni a uzela sam je i svom R., u mene je dormeo u njega nije ali je kvalitetan madrac.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 21:01:49   
Anck Su Nmaun
E nemam pojma ko je proizvodjac duseka,kupili smo ih gde i krevet ali znam da su bas udobni!user posted image

Krevet smo uzeli u JYSK na nekoj akciji za 17 000 a sad je 33 000 videla sam, takodje smo i za duseke dobro prosli s tom akcijom!

Donji je bas sirok da obe nekad zaspu, ali i za igru cak user posted image Bila sma protiv kreveta na sprat ali vidim da nisam pogresila s ovim, zadovoljna sam bas, a i one takodje. Cim neko dodje odmah ga vode da vide njihovu sobicu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.10.2013 21:02:30 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kupili smo krevet!
15.10.2013 21:34:06   
lesica
Anck, onda sam razgledala i te u yisku. Ma super vam je krevet user posted image I L se zalepila za krevet na sprat ( da, da kako da ne... dok joj ne stigne pojačanje, nema ništa od toga user posted image )

Lu, mislila sam na neke pene tipa hladnovaljajuće pene, HR ( to je valjda isto)- tipa to su jezgra, pa sa slojevima prirodnog lateksa... koječega, uglavnom dobih svugde preporuku da izbegnemo memori penu. I tako sam ja više sluđena, a popodne sam sa L obišla najmanje 6 razičitih salona i proizvođača, i da me sad pitate šta ću uzeti... pojma nemam. Poslaću mm-a, pa ako zabrlja onda ću njemu zvocati user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kupili smo krevet!
17.10.2013 10:37:54   
Štetica
Auh,Lesice stvarno si u problemu.
A to za memori penu mi nema logike,pa Dormeo radi duseke za krevetac tipa meka-tvrda strana,i ako su ok za bebe od rodjenja do 2-3god,dokle vec spavaju u krevetcu zasto onda nije ok za decu od 3+ godine. Prvo su antialergijski,tvrdocu biras zavisno od polozaja u kom dete najvise spava,itd...
Opet kazem,nemam decu tako da jos neznam tu problematiku,ali nekako mi se ta logika neuklapa u celu pricu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kupili smo krevet!
17.10.2013 10:51:40   
Lu
Ja nikako ne razmijem šta ti pričaš Lesiceuser posted image , pa memory pjena je zadnji sloj na svim tim slojevima?
A zašto su protiv toga, koji je razlog ?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kupili smo krevet!
17.10.2013 11:16:32   
lesica
Ne obraćajte pažnju user posted image Prolupala sam... I na kraju sam rešila da joj lepo uzmem dušek urađen od prirodnog lateksa, i to je to. Doduše otplaćivaću ga neki naredni period, ali nema veze, smatram da je to vrlo bitno za njen razvoj a udobnost pre svega.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kupili smo krevet!
17.10.2013 19:31:51   
Lu
Pa tako i treba, zavališ se u krevet dremneš malo i vidiš jel odgovara, nema tu puno filozofijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kupili smo krevet!
19.10.2013 11:11:41   
Klarita
user posted image

Mi cemo da pravimo...nesto ovako mi se dopalo, pa eto da podelim sa vama...jedino sto ja necu praviti za dve osobe, vec za jednu, i onda ce biti nizi, recimo sa dva ova funkcionalna stepenika i plus tobogan sa strane, a onda ispod kreveta da bude prazan prostor za igranje gde bih nakacila neke zavese...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kupili smo krevet!
19.10.2013 11:15:27   
Klarita
user posted image

Znaci, kombinacija ove i prethodne slike...tata odobrio, malo sa rezervom zbog visine, ali jos i majstor da me "ukapira" i ce bude dobrouser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kupili smo krevet!
19.10.2013 11:37:05   
ivaMark
Klarita, super je i jedna i druga varijanta user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:22:52   
dunja RR

Žene, treba mi savet - planiram da krevet na kome trenutno spavamo, a koji je u stvari ugaona garnitura na razvlačenje, prebacim u dnevnu, a da za nas kupim neki udobniji. Da li da uzimam opet neki na razvlačenje, tj. da li uopšte postoji udoban krenet na razvlačenje ili da uzimam običan bračni krevet, kakva su vaša iskustva?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:35:11   
jole82
Po meni ni jedan na razvlačenje ne može biti udoban kao pravi krevet...e sad zavisi ko je više ljubitelj francuskog ležaja ili "klasičnog" kreveta sa letvicama.
ja sam iskreno veći ljubitelj ovog drugog...u stanu u kom smo živeli privremeno dok se nisam porodila, spavali smo na nekom forma ideale krevetu koji je u stvari kauč al ne klik klak, nego se obori naslon i bude stvarno dosta ravno, al preko toga nam je bio dormeo dusek...nije loše bilo priznajem...Ja inace ne spavam bez dormeauser posted image ...sad smo taj dusek ubacili u novi krevet i sad mi je bas super...
Eto to je moje iskustvo...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:37:42   
dunja RR
Fora je znači u prostoru, ukoliko kupim krenet, a da nije na razvlačenje, gubim na prostoru, ali hoću konačno da imam udoban krevet, pogotovu zbog trudnoće. A svakako planiram da kupim neku dobru prostirku ili dušek, kakav god krevet uzela.
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Žene, treba mi savet - planiram da krevet na kome trenutno spavamo, a koji je u stvari ugaona garnitura na razvlačenje, prebacim u dnevnu, a da za nas kupim neki udobniji. Da li da uzimam opet neki na razvlačenje, tj. da li uopšte postoji udoban krenet na razvlačenje ili da uzimam običan bračni krevet, kakva su vaša iskustva?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:39:06   
lesica
Dunja, ako imate prostora onda definitivno klasik krevet sa doooobrim kvalitetnim dušekom.

Uzgred sutra nam stiže krevet za Lenku.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:39:50   
Torbica
Dunjice, po meni je najudobniji klasican bracni krevet, nas je 160x200cm. Hrastov. A dusek smo (kao i za decije krevete) sekli od tvrdog sundjera, narucuje se kod jednog lika, biras debljinu i mekocu. Birali smo tvrdje i za klince i za nas, cak je i bebeci krevetic sa tim dusekom. Elem, s obzirom da spavamo i na ugaonoj u dnevnoj koji se razvlaci, ja se preporodim kad se vratimo u nas divniiii krevet. Elem, i mm i ja imamo lak san, tako da bebac spava sam u sobi a nas krevet nas ceka... Mislim, ne place bebac nocu, nekad se promeskolji, nekad pusti neki zvuk, nekad se "gnezdi" mace malo... a mi ovde u dnevnoj spavamo u kontinuitetu...i tako, moj glas za bracni krevet! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here