|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:44:24   
Dani.kv
Mislim da je najbolji obican drveni krevet sa letvicama i dobar dusek, tipa dormeo. Na razvlacenje ja nisam sigurna koliko je udobno mada cu narednih godina spavati na ugaonojuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 21:50:25   
dunja RR

Super devojke, hvala vam user posted image
Znači većina je za običan, onda će verovatno on i pasti user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 22:04:15   
Štetica
Dunja ako imas prostora onda klasicni bracni krevet i dobar dusek. A ako ti treba nesto sto mozes po potrebi da skupis,ima ona fora sa trosedima sto na fazon mjica kreveta,nema makaza,laki za skupljanje i veliki kada se razvuku. Ja imam takav od Tahirovica je,kada je skupljen on je 105×200 a razvucen 160×200. E da i dobra je fora sto sama biras platno od kog ce biti. Doduse ceka se 2-3nedelje da ga urade u željenoj varijanti.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 22:14:12   
Jole84
Dunjči nisam znala šta je dobar san pre bračnog kreveta (e sad da l je do braka il do kreveta...user posted image ) Dušek mi nije nešto skup-Jogi je u pitanju,meni odgovara ali mm zapinje za Dormeo. Mada dok ovo pišem hrče ko hrčak pa nešto ne bih rekla da mu fali udobnosti user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 22:21:05   
degu
Ja sam uvek za bračni krevet, običan, pravi krevet i to veliki. Naša spavaća soba nije velika a krevet nam je 2 sa 2, imamo u sobi još 2 noćna ormarića i ugradni plakar, prostora ima još samo za krevetac i ništa nam više ne treba.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kupili smo krevet!
27.10.2013 22:53:16   
Didy
Dunja, i ja mislim da je bračni krevet mnogo bolja varijanta što se tiče udobnosti. Ali da živim u jednosobnom ili dvosobnom stanu, nikad ga ne bih kupila. Uvek su mi bile strašne porodice koje žive u stanu, mama i tata imaju spavaću sobu koju je zauzeo ogroman bračni krevet i u kojoj roditelji samo prespavaju, a deca spavaju i borave, rade domaći i sl. u dnevnoj sobi i nemaju svoju privatnost. Ili troje dece u jednoj sobici, a mama i tata se baškare. Ja bih, recimo, uvek ostavila deci tu jednu sobu, a mm i ja bismo spavali u dnevnoj sobi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kupili smo krevet!
9.11.2013 2:25:48   
Bebilina
Mi smo veliku devojku castili ovim krevetom:
user posted image
Stize izjutra, iznenadjenje, ne zna sta je ceka posle skolice user posted image
I kupila sam joj Tempur jastuk od memorijske pene posto stalno pozajmljuje nase i odvlaci ih u svoju sobu user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kupili smo krevet!
13.1.2014 10:30:58   
Klarita
user posted image

Iako je jos novembra bila gotova soba, tek sad delim sa vama zbog izgubljenosti i nemanja vremenauser posted image

user posted image

user posted image

I nas je problem sto se sad budi obavezno nocu bar jednom i zove me u njen krevet, sinoc sam psovala i vikala kao luda, jer ona se nikad nije budila nocu, sem mozda prve dve nedelje po rodjenju, a sad brate svaku nocuser posted image i ponudim joj da se vrati kod nas, ali ona se plasi da joj majstoL Boza ne odnese sobu i da drugom detetu, pa si ja tako psujem i placem od muke cini mi se skoro svaku noc!!!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kupili smo krevet!
13.1.2014 10:40:48   
marijana22
Prelepo jeuser posted image
I krevet i plakar i mala smizlauser posted image

A sto se budjenja tice moje dete je spavalo celu noc bez budjenja mozda 2x, svaku noc se budi bar jednom spavao u krevecu, krevetu kod nas ili na Marsuuser posted image

Prezivecemouser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kupili smo krevet!
13.1.2014 10:52:19   
New Mom
Divno je!user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kupili smo krevet!
13.1.2014 11:12:43   
Anck Su Nmaun
Super vam je sobica, krevet je fantastican user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kupili smo krevet!
13.1.2014 22:12:39   
madre
klarita, krevet je fenomenalanuser posted image a kazi mi koliko je praktican?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kupili smo krevet!
14.1.2014 8:28:44   
Klarita
Pa, zavisi za sta ga praktikujesuser posted image salim se, naravno...super je jer ispod ima prostora za igranje (soba nam je inace mnogo mala), fiokice od stepenica se izvlace i imas mesta za svasta, ogradica je cvrsta...ne znam sta te konkretno interesuje. Ono sto mene nervira je kad nam dodju gosti,a Boga mi, kao da zivim na autobuskoj stanici, non stop si neko dolazi, onda bude malo zajeuser posted image moja cerka odmah goste vodi u krevetuser posted image pa, kad je mladje dete brinem,i onda obavezno mamu poslajem u sobu kod njih a za nju, njene vrsnjake i stariju decu jok.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 18:42:18   
Sanchy
Sa koliko godina ste prebacili dete iz kreveca u krevet?Dvoumim se da li da mu kupimo krevet sad kad ga prebacimo u njegovu sobu ili je jos rano?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 18:46:38   
New Mom
Ja oboje sa 2 godine.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 18:52:08   
bubulence
mi smo Emu i pre drugog rodjendana, nije pravila problem...
inace smo joj kupili Kiki krevet u Vitorogu, odlican je. samo fioku nismo uzeli sada ali planiramo i to da uzmemo

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:07:43   
Mala Elena
Ja mislim da sa godinu dana deca vec pomisle da je krevetac za bebe, neke druge bebe user posted image tako da rado prelaze kod mame i tate pa onda u svoj veci. ..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:17:25   
Sanjica26 RR
Sa dve godinice. Njen krevet ima mogucnost dodavanja jos jednog kreveta, kao fioka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:22:00   
minnica
Mina je isto sa dve godine i par meseci prešla u svoj krevet bez ikakvih problema. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:29:36   
Sanchy
Znaci mogu i sad,hvalaauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:43:44   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Sanjica26
Njen krevet ima mogucnost dodavanja jos jednog kreveta, kao fioka.

Moji tako spavaju. Kaca gore, Kolja dole.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 19:55:38   
Torbica
Cerku sa 2 god, sina sa 1 god, ali kod seke, spavao je sa njom par meseci i onda smo nju na krevet na sprat`a on ostao na donjem krevetu.
E sad, ovaj maleni je jos u kreveticu, jos koji mesec, jer ranije legne od njih pa da ga ne remete.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kupili smo krevet!
11.9.2014 20:00:31   
milicicak
Mi smo mini bubi napravili sobu pre dve nedelje, ali smo ostavili bebeci krevetac, jos joj je taman a i dosta se prevrce nocu pa cesce spava priljubljena uz ogradicu nego na sredini kreveta. Moze da izadje jer je ogradica spustena... mislim da cemo krevet kupovati oko sledeceg rodjendana..

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kupili smo krevet!
12.9.2014 7:24:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sa koliko godina ste prebacili dete iz kreveca u krevet?Dvoumim se da li da mu kupimo krevet sad kad ga prebacimo u njegovu sobu ili je jos rano?

Tara sa 16 meseci presla u svoj krevet a H malo pre 2 godine.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kupili smo krevet!
28.11.2014 17:45:23   
soni
Mi ovih dana gledamo krevete..Dosta je spavala u krevecu...

Ovaj sam videla danas sta vi mislite http://www.barnashus.no/hoppekids-basic-sofaseng-70-x-160-cm.html?nosto=nosto-page-category1...Kupila bih malu ogradicu sto se zakaci da ne padne....

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here