|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:02:06   
liliana
Baš. A pri tom je Ljubić bio pun sebe! Zaboga-on je vodio tok porođaja!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:03:48   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: liliana

Baš. A pri tom je Ljubić bio pun sebe! Zaboga-on je vodio tok porođaja!
A ja sam jos u dilemi da kod njega odradim sledecu VTO Aaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:06:32   
liliana
Ako mene slušaš, idi kod profesora Radunovića. Čovek je Bog na zemlji-

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:19:04   
2002m
nek je on ziv i zdrav, ali meni se to ni malo nesvidja, niti to moze biti zdravo deteuser posted image .
Nasta ce on liciti za godinu danauser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:21:07   
liliana
Moja beba se rodila sa 2kg i 4oo gr i 44cm, a sad ima 7kg i 820gr i 65cm. Koliko če to dete bit sa 6 meseci? Bože blagi!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:25:10   
Novosadjanka T.
Sto ste takve?


Malo sa vedrije strane gledajte, pa taj mali bucko je bas sladak. A vi ste tako negativne, babe jedne.

I moj ujak je imao 5700gr i nista mu ne fali, enoo ga 2001cm i kao strnjika je mrsav!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:26:30   
liliana
E, neka si nam rekla!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 1:34:21   
Novosadjanka T.
Jezim se od negativnih misli vezanih za tek rodjenu decu. I morala sam da kaze!


Zamislite kada bi neko stavio sliku vaseg deteta na neki forum, pa da procitate misljenja drugih mama? Ovde ste sve mila moja. slatka moja, a tu zenicu i njenu bebu ne poznajete i  strahujete za zdravlje tek rodjenog zdravog i zivog deteta.

Sta mislite koliko bi dijagnoza dobila vasa deca na osnovu slike i podataka tezine i duzine? Probajte!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 7:25:08   
NadaR
   Gledala sam ih sinoc na rtl-u !
  Presladak je !
  Ne znam zasto ga smatrate 'nenormalnim'user posted image !


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 8:35:54   
Diabla
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Sto ste takve?


Malo sa vedrije strane gledajte, pa taj mali bucko je bas sladak. A vi ste tako negativne, babe jedne.

I moj ujak je imao 5700gr i nista mu ne fali, enoo ga 2001cm i kao strnjika je mrsav!



Potuno se slazem. meni je bas sladak, pobogu ispade da je dijete monstrum, a ne slatka krofnica. Uopste ne mora da znaci da ce biti neki grmalj. To bi bilo sad isto da se blate bebe koje se rode mrsave kao paucina, to niko ne spominje. Naravno, bitno je da su sve zdrave i prave.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 8:37:28   
Diabla
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Jezim se od negativnih misli vezanih za tek rodjenu decu. I morala sam da kaze!


Zamislite kada bi neko stavio sliku vaseg deteta na neki forum, pa da procitate misljenja drugih mama? Ovde ste sve mila moja. slatka moja, a tu zenicu i njenu bebu ne poznajete i  strahujete za zdravlje tek rodjenog zdravog i zivog deteta.

Sta mislite koliko bi dijagnoza dobila vasa deca na osnovu slike i podataka tezine i duzine? Probajte!



Upravo sam ovo htjela da napisem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 8:51:51   
Mari86
Moj mm je imao 5500 kad se rodio eno ga nista mu ne fali,zdrav ko dren user posted image

I ja mislim da je malo degutantno da pisemo o tome na sta ce liciti dete za pola godine user posted image nije to lepo user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 18.6.2010 8:53:50 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 8:55:09   
SUPER MAMA
Mene je bebica preslatka, nek je ziva i zdrava i nek izraste kao veliki i lep momak.
Bez obzira kolko je beba teska i dugacka, bitno je a je zdrava i ziva.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mamu sve cestitke za bebu.


(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 8:56:30   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: liliana

Baš. A pri tom je Ljubić bio pun sebe! Zaboga-on je vodio tok porođaja!
A ja sam jos u dilemi da kod njega odradim sledecu VTO Aaaaaaaaaaaaaaaa


Nista ne brini Pipi,Ljubic je dobar dr!Ako se,daj Boze,mm popravi spermogram,on ce mi raditi VTO!
I mislim da je ruzno pricati o toj bebi kakva ce biti,bitno je da je beba ziva i zdrava....pa,neko se rodi sa vecom kilazom,neko sa manjom...pa,sta nam faliuser posted image Ja sam prva rodjena sa 2kg,a sada sam ko kobilauser posted image moji sestrici su rodjeni sa 1,5 kg sada,fala Bogu,zivi i zdravi!user posted image Nije tezina presudno merilo!


< Poruku je uredio bebironcic -- 18.6.2010 8:59:00 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 9:48:12   
Anoniman
wow... user posted image user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 10:23:55   
Trcosava
Svaka čast ženi što ga nosila, ali beba mi uopšte nije slatka. Nije da ja imam sad neku averziju prema gojaznim ljudima, ali se užasno plašim iste. Moja Ana je imala samo 2cm manje od njega na rođenju, ali je imala duplo manje kg!!!!!!!!

Kažem, svaka čast mami i drago mi je da je sa bebom sve ok.

< Poruku je uredio Trcosava -- 18.6.2010 10:24:35 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 10:28:11   
Rivana
Svaka cast mami, moj Luka je na rodjenju imao 4400 ja sam se porodila prirodnim putem i nacisto sam se raspala.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 10:28:30   
Dudu25
wow masala kakva beba user posted image user posted image user posted image
sve pohvale za majku i bebu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 16:05:33   
liliana
Prosto, ne vidim zakaj su se neki našli uvređeni i povređeni mojim komentarom koji se nije odnosio na bebu sa slike,več sam pisala o bebi rođenoj jesenas u Višegradskoj!!!!!!!!!!!!! Drugi put pročitajte postove pre nego ih komentirate!!!!!!!!!!!!
Ja ne smatram da je to dete monstrum.Naprotiv. Neka je zdravo i živo!!!!!!!!!!!
Osuđujem doktore koji su sebi dozvolili da čekaju termin porođaja, da dete naraste toliko,umesto da su ranije radili sekciju!!!!!!!!!! Ovo govorim sa čistog medicinskog stanovišta, jer bi sve bilo mnogo bezbolnije i za bebu i za mamu!!!!!!!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Impresivnih 6280g
18.6.2010 20:41:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Sto ste takve?


Malo sa vedrije strane gledajte, pa taj mali bucko je bas sladak. A vi ste tako negativne, babe jedne.

I moj ujak je imao 5700gr i nista mu ne fali, enoo ga 2001cm i kao strnjika je mrsav!



Potuno se slazem. meni je bas sladak, pobogu ispade da je dijete monstrum, a ne slatka krofnica. Uopste ne mora da znaci da ce biti neki grmalj. To bi bilo sad isto da se blate bebe koje se rode mrsave kao paucina, to niko ne spominje. Naravno, bitno je da su sve zdrave i prave.


Kakav crni grmalj!
Moj brat je imao po rođenju skoro 6 kg .. eno ga , visok je 2.02 cm i mršav, ima špicas_to dupe ... user posted image
Grozna sam ... hahaha al* zezamo se nas dvoje kako smo skroz drugačiji ... da se ne lažemo i ja sam bila mašala kada sam se rodila 4.600 kg ... ali sam ostala krofnica
user posted image user posted image user posted image

Samo da su njih dvoje dobro(  svaka čast toj ženi!) i neka piče kroz život! user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 18.6.2010 20:43:53 >

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Impresivnih 6280g
19.6.2010 17:02:58   
Diabla
Liliana, vidim da si mene ovdje pikirala jer sam ja pomenula monstruma. Ja tvoj komentar nisam ni procitala, samo par zadnjih koji su bili. Vidim da si ti ta koja pogresno donosi zakljucke. ali nema veze, ipak cu ja ostati "supljogava" kako si napisala u temi za istresanje negativne energije. Pozdrav.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Impresivnih 6280g
20.6.2010 0:05:27   
Novosadjanka T.
IZVORNA PORUKA: liliana

Prosto, ne vidim zakaj su se neki našli uvređeni i povređeni mojim komentarom koji se nije odnosio na bebu sa slike,več sam pisala o bebi rođenoj jesenas u Višegradskoj!!!!!!!!!!!!! Drugi put pročitajte postove pre nego ih komentirate!!!!!!!!!!!!
Ja ne smatram da je to dete monstrum.Naprotiv. Neka je zdravo i živo!!!!!!!!!!!
Osuđujem doktore koji su sebi dozvolili da čekaju termin porođaja, da dete naraste toliko,umesto da su ranije radili sekciju!!!!!!!!!! Ovo govorim sa čistog medicinskog stanovišta, jer bi sve bilo mnogo bezbolnije i za bebu i za mamu!!!!!!!!!




Medicinsko stanoviste? Jel bi bilo bolje da su bebi IZVADILI u 7 mesecu? Tad su bas lepo "razvijena pluca"?Srce i sve ostalo je dovoljno razijeno. Ili je medicinsko stanoviste ima preko 2kg cupaj bebu napolje?

Pre nego sam komentirala procitala sam postove!



E, za taj sam se sad zakacila!

_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Impresivnih 6280g
20.6.2010 0:54:00   
liliana
Da, baš medicinsko stanovište!!! Postoje načini za utvrđivanje zrelosti organa. U ostalom ne vidim zašto se neko vređa, a i na kraju krajeva baš me briga!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Impresivnih 6280g
20.6.2010 21:45:57   
Novosadjanka T.

Malo off

user posted image za doktore i dijagnostiku. Tako je mojoj kumi receno da je beba zrela, da ce je CR poroditi 7 dana pre termina, a na kraju


Beba je IZVADJENA mnogo pre termina, medjusrcani prostor je bio otvoren i to mnogo. Imala je 3 operacije na srcu do 1 rodjendana. Doktori, dijagnostika... svaka cast. I to je cuveni Novosadski doktor vodio trudnocu. Bravo!

Ist tako je "pouzdana dijagnostika" bila u mom slucaju. Posto sam imala 3 ciklusa, a pri tom sam bila trudna, doktori su se gubili kada sam ih pitala kada mi je termin. Na kraju su se slozili oko termina: Od 15.02-30.03 perioda cu se sigurno poroditi. Jos jednom bravo"user posted image ". Toliko o tome


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here