|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nakit u porodilištu
17.10.2017 23:36:51   
MamaNecaVo
Kod mene nakit nije bio problem.Nije ga bilo.
Oticale su mi ruke pa sam burmu odavno skinula. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 10:52:11   
Dora89
Nemojte baš na porođaju, da ne smeta osoblju ako, ne daj, Bože, treba nešto hitno, ali ostalih dana slobodno, ako ćete se tako lepše osećati.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 10:59:53   
Dora89
Na ovoj temi bihh samo dodala da skinete gel sa noktiju pre porođaja. Pošto će se po noktima i vrhovima prstiju videti da li gubite kiseonik.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:01:42   
Anck Su Nmaun
Ja ja na jednoj OP imala gel ali french, znam da se nesto vidi po vrhovima. Al sta da radim reko da cupam nokte...malo bude nezgodno. Srecom providno pa nisu pravili problem.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:03:41   
Mala Elena
Ja na jednoj op morala da vadim mindjusu iz nosa.
A na porodjaju nista...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:03:42   
Dora89
Ma, dobro, nema veze, niko neće da pravi problem, procenjuje se i po drugim stvarima, nego baš taj dan ne mora, kad se stavlja glava u torbu, pa posle porođaja kako ko hoće.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:06:13   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Dora89

Na ovoj temi bihh samo dodala da skinete gel sa noktiju pre porođaja. Pošto će se po noktima i vrhovima prstiju videti da li gubite kiseonik.

Mogu i na nogama da gledaju ako bude frka

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:10:05   
Dora89
Pa, može, tačno. user posted image Mada na nogama je sigurno gora situacija nego na rukama, jer se puno krvi izgubi kroz matericu, a noge su podignute, tako da se još više krv vraća.

Što se nakita tiče, ja sam posle porođaja nosila minđuše, a svaki dan u porodilištu pravila sam frizure, tipa punđe,pletenice, tako sam se lepše osećala.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:12:42   
Anck Su Nmaun
Ja sam nosila jedino sat i lancic koji svaki dan nosim al sam skinula kkaad sam krenula.u salu.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:13:33   
Mala Elena
Kod carskog verovatno traze da se sve skine.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nakit u porodilištu
1.3.2018 11:14:27   
Dora89
Mislim da traže, ali nisam sigurna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nakit u porodilištu
28.4.2018 13:50:50   
MimaKos
Nista od nakita nisam nosila, ionako mi sve smetalo i u trudnoci.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nakit u porodilištu
28.4.2018 15:59:02   
Anck Su Nmaun
Lancic, ne odvajam se od njega i sata. Al tamo sam skinula.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nakit u porodilištu
28.4.2018 16:02:52   
MimaKos
Ma nista zivo, jos da mi nestane nesto pa ubila bih se! Ali sam i mindjuse jos u trudnoci skinula, sve mi smetalo i sve me nerviralo..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nakit u porodilištu
28.4.2018 16:04:43   
Anck Su Nmaun
Meni nije.
A u prvoj trudnoci sam morla prsten da secem jer ga nisam na vreme skinula pa zaglavio.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nakit u porodilištu
21.7.2019 10:45:53   
MimaKos
Skinuti sve sa sebe, sta ce vam nakit?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nakit u porodilištu
22.10.2019 17:05:27   
Mirko Svirko
Skinula sam prstenje jos kuci. Jer su mi prsti postali cevapcici..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nakit u porodilištu
22.10.2019 19:38:08   
kamičak
Mindjuse i nisu problem, prstenje, lancice i narukvice nikako ne nositi.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image
Click Here