|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:50:38   
Rivana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

znam ... čovječe vrijeme leti mi starimo i eto tako ti je to...al zao mi ...uvijek mi na um padne ona "Pjesma đaka prvaka" od Ćopića


p.s. Nek neko od moderatora promijeni naslov u upis prvačića, bez datuma i godine user posted image

Moj Luka 2008 godiste, haha jos malo pa ce i on u skolu

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.3.2011 14:51:06 >

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:51:44   
Ana RR
Promenila sam naziv teme, nemojte citirati prethodne postove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:52:52   
Vučko.ba.
ako Bog da Rivana za čas će proći

btw, juče meni tetka kaže kao ne mozes ih pustiti sve da rade, nešto drobi itd itd, a ja joj govorim evo reko sad će u školu, i sad će razne zabrane i ograničenja ...i zato me srce moje boli

primljeno k znanju ANKA user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.3.2011 14:53:41 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
17.3.2011 14:53:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:54:49   
Ana RR
Ja sam u Hrvatskoj imala obavezno predškolsko, od 5 godina. Jel tako i u Bosni?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:54:50   
Vučko.ba.
ama znam da je bezveze nije u tome fazon, nego nekako me duša moja boli a ne znam da objasnim ... ma odjednom nije više bebi

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
17.3.2011 14:56:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:56:36   
liliana
Gagi, i ti češ opet u 1. razred!!! Čestitam i tebi!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 14:57:08   
Vučko.ba.
ovako je u Bosni nakon uvođenja nekih kretenluka,

"osnovna škola traje 9 godina, i dijete su roditelji dužni upisati u školu ako 1 aprila ima navršenih 5 i pol godina života , izuzetno ranije ukoliko dobiju odobrenje ministarstva, ali ne smije imati ispod 5 godina 1.septembra"

elem njasre veliko

jer da nije ovako, pa još bi ona jednu godinu majci svojoj odmarala user posted image

ima sad ako dijete godinu pred školu ne ide u vrtić, onda ide pri školi jednom sedmično ko na neku nazovi nastavu, budalaština ako se mene pita i to je tek od 2010 krenulo

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.3.2011 15:00:41 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
17.3.2011 14:59:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:01:39   
liliana
Sa 5,5 god i 5 god? A da li se neko pitao da li deca mogu da podnesu teret obaveza koje nosi škola u tom uzrastu? O , majko moja... glupost i kosmos su beskonačni!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:04:38   
Vučko.ba.
aha...kako da ne ...pa to je sve go kreten na čelu drzafve (mi imamo sreću da imamo 3 kretena) pa do ministarstva...samo usvoji šta ti traže da bi dobio pare

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:06:02   
liliana
Ma, Vučko, i  u Srbiji je krelac do krelca... A ispaštaju nedužna deca...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:08:27   
Vučko.ba.
evo ti izjave idiota iz dnevnog lista "Oslobođenje" iz prošle godine

Sretko Žmukić, stručni savjetnik u Ministarstvu obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo kaže: "Često nas roditelji optužuju kako premlada djeca kreću u školu, na što uvijek objašnjavamo kako djeca sa polaskom u prvi razred imaju najmanje šest godina i to je primjereno uslovima za početak obrazovanja"


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:09:33   
Vučko.ba.
uglavnom ne mogu da se nerviram , zakon mi tako nalaže, jbg idu sva djeca ići će i moje, što mene srce i duša boli, ebe se koga ...elem biće to sve dobro

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Upis prvaka
17.3.2011 15:11:23   
liliana
Stručni savetnik... stručno-nema šta... A početak kraja bezbrižnosti...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Upis prvaka
9.4.2011 9:33:08   
mamax3
I u Crnoj Gori djeca krecu sa 6 godina i idu 9 razreda.Upisuju se sva djeca po kalendarskoj godini znaci od 1.1.do 31.12.2005.Mi smo juce bili na testiranju.Nije isla u predskolsko ali sam ja radila s njom po knjigama iz vrtica.Ja sam bila istraumirana kako ce odgovarati na ona silna pitanja(stariji sin je 2000to i on je upisan po starom programu sa 7 g).Medutim bila je samo 3-4 minuta sama,povezala je par slika i pitala je boje.Tako da sad cekamo septembar.Dobro je sto im u prvom razredu knjige ostaju u skoli jer neznam kako bi nosila punu tasnu sa svojih 18 kilograma.Nekad je uslov za upis bio da dijete ima minimum 23kg.Eto i tu sam brigu prebrinula pa cemo opet za tri godine.Puno srece ostalim prvacicima!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Upis prvaka
9.4.2011 13:28:31   
jelena038
Negde sam pisala, ali vise ne znam gde, pa evo, mozda ce moje iskustvo nekome pomoci. Mi smo u BL i kako je vec Vucko napisala, deca krecu sa 6 godina. Moj sin je imao 5 i po i ja sam ga povela na testiranje, jer je taj prvi razred, makar ovde, stvarno igrarija, a kako on od godinu i po ide u vrtic, vec je pri upisu znao sve sto se tokomprvog razreda uci. Ja sam krenula godinu ranije i bila vukovac i evo, ceo zivot mi je nauka. Htela sam da cujem sta strucniji misle. I sve je prosao, kao, ni po cemu se ne razlikuje od dece koja se redovno upisuju, ali smo, jer je vec usao u 2005. godinu, morali da ga vodimo u centar za mentalni razvoj i odatle donesemo potvrdu da njegove psiho-fizicke sposobnosti odgovaraju skolskom uzrastu. Tamo su mu radili razne testove i upisali smo ga u skolu. Evo, zavrsava prvi razred, domacci uradi u produzenom boravku, sam, uciteljica kaze da nastavu prati bolje i od neke dece koja sada imaju navrsenih sedam godina. Mi se nismo pokajali, cak smo srecni jer bi sada spavao na nastavi, posto bi znao mnogo vise od svojih vrsnjaka. Moj savet je da se uvek konsultujete sa psiholozima i pedagozima, ali ne kroz suplju pricu - sta je bolje, vec istestirati dete kako treba.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mamax3)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Upis prvaka
12.4.2011 8:44:32   
MaDi
Obavili smo juce upis u prvi ratred u BG... da se pohvalim da mi dete sa 6,5god ima IQ 140... a inace kazu da je za decu tog uzrasta od 90 do 120 ... tako da sam jako ponosna majka...i vakcinacija obavljena danas... od septembra skola :)))

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Upis prvaka
12.4.2011 11:44:46   
mamax3
Bravo!user posted image

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Upis prvaka
12.4.2011 11:47:25   
Rivana

IZVORNA PORUKA: MaDi

Obavili smo juce upis u prvi ratred u BG... da se pohvalim da mi dete sa 6,5god ima IQ 140... a inace kazu da je za decu tog uzrasta od 90 do 120 ... tako da sam jako ponosna majka...i vakcinacija obavljena danas... od septembra skola :)))

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Upis prvaka
12.4.2011 12:06:20   
jelena038
bravo za malog genija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Upis prvaka
12.4.2011 12:14:05   
Anoniman
Bravo user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Upis prvaka
13.4.2011 10:36:13   
MaDi
Kako vreme brzo leti... juce beba a sad vec skolarac... HAVLA HVALA user posted image

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   [Obrisana poruka]
13.4.2011 10:52:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MaDi)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here