|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
3.9.2014 19:02:30   
big mum
I moja Sofia je krenula u 1.razred.
Bilo je lijepo,stariji razredi su nam priredili priredbu ,direktor održao govor.Poslije toga je svaka učiteljica prozivala svoje đake.Dobila je finu učiteljicu ,ženu srednjih godina,profesionalca u svom poslu.Sa njom idu dvije djevojčice iz vrtića,još njih par sa raznoraznih sekcija.
Zadovoljne smo obe.

Evo majkinog đaka prvaka u školskoj klupi(desno sa rajifom na glavi)

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Upis prvaka
12.9.2014 7:08:05   
Misha i Ljisha
Jao kad ih vidim tako male u klupama setim se jednog malog kojem je ucitelj onako prekorno govorio "ustani, ma ustani kad ti kazem" a on odgovara ucitelji "Ali ucitelju ja stojim"user posted image bio je najnizi u razredu malecak.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Upis prvaka
12.9.2014 8:42:03   
big mum
Ma svi su mi lijepi tako mali i bebasti, vire iz školskih klupa.I niko nije plakao svi su bili uzbuđeni i srećni ,nisu skidali osmjehe sa licauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Upis prvaka
12.9.2014 8:57:42   
Peace*
Tash ili neka iskusnija mama interesuje me knjiga iz engleskog da li sve skole koriste istu,jer mi je receno da moze da se poruci u skoli mada oni cekaju da svi poruce pa tek onda donose knjige sto moze da se oduzi i na mesec dana pa ne znam da li da joj uzmem u radnickoj user posted image


Ne znam dal koriste iste, verovatno ne.

Koleginica maloj kupuje u Radničkoj, ja Luki kupujem u Njegoševoj.

Luka uči po Happy house, kupuje se u The english book.

Pitaj učitelja koja knjiga treba, pa kupi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Upis prvaka
27.1.2015 13:17:25   
Olga75
evo zvercica dorasla do ove teme user posted image
ja sam u panici , sta cu kako cu , pojma nemam videcu
u vrticu je jos sve opusteno , kazu vaspitacice - opusteno sve to ide kako treba
a ja user posted image
mislim , gledam je kad spava - pa mala mi je , nece imati punih sedam kad krene , valjda cemo sazreti i ona i ja do tada

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Upis prvaka
27.1.2015 13:29:58   
lanajelena
Oldzi bice sve ok user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Upis prvaka
21.2.2015 11:44:53   
Bibilib
Olga i mene hvata panika,nekad pomislim da se necu pokazati kao dobar roditelj bas zbog tog straha koji osecam...Jos me neke mame pitaju da li ste bili u kontaktu sa nekom uciteljicom,ko ce ga uciti itd. a ja stvarno ne znam nikog kome bih se obratila za savet ili neku pomoc...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Upis prvaka
21.2.2015 11:47:25   
veselicaa
Sve ce biti ok,kada dodje vreme za prvi razred,Nema straha,sve je to normalno i svojim strahom samo mozes da uplasis dete i preneses svoje strahove na njega.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Upis prvaka
21.2.2015 16:53:55   
Bibilib
Pa njemu ne pricam nista ali je u mojoj glavi haos....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 17:10:35   
mila83
Ni meni nije svejedno kako ce izgledati Milicin polazak u prvi razred. Malo me brine to sto ona mnogo toga zna, vrlo je svestrana i kreativna, ide na engleski, zna da cita i pise cirilicu.pa i osnove racunanja zna.Ne znam kako ce se uklopiti sa svojim vrsnjacima niti kako ce se to svideti njenoj uciteljici. Kako ce nju interesovati sve sto ce ici iz pocetka sa vrsnjacima,da ne izgubi zanimanje za ucenje....

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 19:35:22   
Bibilib
Pa Mila mozda je rano pocela sa ucenjem,to jeste lepo ali kao sto sama kazes moze doci do toga da izgubi zanimaciju jer je njoj sve to vec poznato.user posted image .Ja sam insistirala samo na onome sto uci u vrticu da ponovi i kuci,da ima neku obavezu i da se privikne, inace zna da racuna i zna sve brojeve,sada smo poceli da ucimo azbuku redom i tako...Zna da napise i procita mama,tata,svoje ime (Marko) i jos po nesto...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 19:40:05   
mila83
Bibilib,stvarno nisam imala nameru da je nesto posebno ucim,pogotovo da bi ona kao bila naprednija u odnosu na ostale...nego je to sve bilo kroz igru,spontano,nesto kod kuce,nesto u vrticu.Obozava radne listove,voli knjige.Voli da crta jako...Engleski smo krenuli jer joj je bilo zanimljivo pesmice da peva . Brzo razmislja i kapira, na mamu user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 19:52:49   
Bibilib
A po to je vec drugo,onda je samo dete ineligentno user posted image i ne moze se protiv toga.
I user posted image user posted image user posted image za Milicu,svaka cast kad je zainteresovana,mi imamo problem sto nas ucenje slabo ineresuje ali kad nas nesto zanima naucimo cas posla....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 19:54:56   
veselicaa
Nema veze sto sve to zna,ne verujem da ce uciteljici biti problem.Uciteljice vole kada im dodju deca koja vec nesto znaju,bar nasa voli,cak je bila zacudjena sto pojedina deca nisu znala slova i brojeve,jer se sad podrazumeva da se to nauci u predskolskom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 20:08:01   
Bibilib
Podrazumeva se da prepoznaju slova i brojeve u predskolskoj grupi ali da citaju i pisu ne bas, jer se to uci u prvom razredu... Oper kazem cas_t izuzecima kao sto je Milica ali prvi razred sluzi za to da se tek uci azbuka,da se cita i pise,da se racuna itd.
A sto se uciteljice tice sigurno da ce joj odgovarati to....

< Poruku je uredio Bibilib -- 23.2.2015 20:09:09 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Upis prvaka
23.2.2015 20:09:17   
mila83
Ma znam,ali uciteljica mora da se posveti vecini ucenika,nas obrazovno vaspitni sistem je takav da se nema dovoljno vremena za nadarenu decu.Ja predajem klavir u muzickoj,kod nas to drugacije ide,jer je individualna nastava. Naci ce ona sebi zanimaciju,sigurna sam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 15:18:08   
Bibilib
Mame pitanje za vas,da li znate jel prvaci i dalje dobijaju besplatno knjige ili kupujemo?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 16:05:33   
mila83
I mene to interesuje,ja sam cula da kupujemo.Tu informaciju imam od prosle godine,kada je cerkica jedne moje prijateljice krenula,njima je receno da su oni poslednja generacija koja dobija knjige.Ne znam...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 16:12:58   
Bibilib
nista sacekacemo septembar pa videcemo,zapravo to ce biti i ranije jer je upis pre,i sigurno ce nam tada reci sta je sve potrebno i da li kupujemo knjige...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 16:19:26   
mila83
pretpostavljam da to negde sada u aprilu ili maju bude prijava prvaka u skolu....pa sto kazes, znacemo i za knjige.Samo smo mi malo nestrpljiveuser posted image ali treba i finansijski sve smisliti i izdrzati, treba im dosta za pocetak...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 18:35:44   
veselicaa
Koliko sam ja dobro razumela,od ove godine nema besplatnih udzbenika.Mada se nadam da nije tako,

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Upis prvaka
24.2.2015 18:52:00   
Bibilib
Pa bas zbog toga i ja kazem,dok se kupe knjige,pribor,ranac i sta sve jos treba,nece nas okrpiti ni 30 000 din.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Upis prvaka
21.5.2015 15:43:42   
mila83
Blizi se , blizi, bas smo uzbudjeni ! Mima je imala prosle nedelje testiranje, jako je srecna ! Od svega toga tamo,razgovora i resavanja testova,najveci utisak ostavila je pedagogica na nju ,koja joj je rekla da je sada upisana u 1.razred skole ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Upis prvaka
21.5.2015 21:17:06   
Bibilib
Mila i mi smo bili na testiranju i odlicno je prosao....ali nije preterasno srecan zbog skole....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Upis prvaka
21.5.2015 21:22:48   
mila83
Joj Mima jeste,cesto o tome prica,ja ne bih samo da ima prevelika i nerealna ocekivanja.Stalno joj pricam o cemu se tu radi,da to nije vrtic,a ona jedva ceka da podje i bude velika...voli ona radne listove,da crta i uci,ali videcemo kada to postane svakodnevna obaveza.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here