|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 11:39:16   
IvanaSK RR
Anck, molim te, nemoj da napravis gresku kao mi. Jeste anatomski, ali je uzasno tezak i ne može stati sve u njega, ne može dovoljno da se rasiri. Knjige, pernica, užina, oprema za fizičko... Mi smo letos kupovali drugi
. Mogu ti i slikati razliku.
A uglavnom idu velike sveske za srpski, matematiku i prirodu (svet oko nas), jer tu i najviše pisu. Ja sam za drugi razred uzela unapred svesku za srpski u uske i siroke linije, pa je posle vezbao u njoj, jer su trebale široke.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 11:56:44   
Anck Su Nmaun
Ajde slikaj ako ti nije tesko.
Bice dobro ako nas prime u ovu skolu sto predajemo molbu ne nose se torbe kuci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 11:59:43   
IvanaSK RR
Vazi, slikacu.
E super bi bilo da ne nose ranceve kuci, stvarno su teski.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 12:04:17   
Anck Su Nmaun
Znam...secam se user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 12:16:04   
branki*
to sam mislila,ali sam napisala drugacije,da te velike i male linije za srpski.kod nas za sve idu male sveske..mada,ja npr nikad nisam pravila problem,za engleski ide mala prazna,ali neka donese kakvu ko ima,sve prihvatam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 12:51:17   
IvanaSK RR
Branki, sve prihvatas samo da donesu nesto :)
Mi smo svesku, na primer, iz muzickog i engleskog koristili i za prvi i drugi razred. Malo su pisali i uciteljice rekle da moze ko je sacuvao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 14:34:25   
Sanjica26 RR
Ja polako pocinjem da kupujem barem osnovne stvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Upis prvaka
6.1.2017 14:46:55   
Anck Su Nmaun
Pa ja cu poceti da gledam bar sta i gde.. mada je kod nas Univerzal za to mama. Nema cega nema , bas oprema za to i povoljno je dosta!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 11:32:46   
lesica
Zene, kada se krece sa pregledima za upis u skolu.

Ja nesto razmisljam da sledece nedelje odem do dr ( svakako moramo po potvrde za vrtic) i lepo trazim upute, posto ce nas ionako haos sacekati od guzve. Zvezdara je ogromna a samo po jedan lekar orl i oftamolog rade i za decu i za odrasle.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 11:43:08   
Anck Su Nmaun
E dobro me podseti taman na sledece savetovaliste za tri nedelje da pitm i da vidim sa dr. sta i kad?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 11:46:33   
lesica
To ti kazem.

Ja znam da ce stomatoloski pregled i pregled fizijatra obaviti u vrticu. Ali ostaju vakcine, oftamolog, orl i logoped za dom zdravlja. I posle testiranje u skoli.

Maaah vec me hvata panika oko organizacije.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 12:43:22   
Sanjica26 RR
Pitala sam vaspitacicu i kaze da moramo da sacekamo obrazac sta sve treba da radimo. I to se ide po grupama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 12:53:39   
Anck Su Nmaun
Lesice ja znam da treba ali mislila sam da se ide kod svog pedijatra sistemcki, vakcina i to je to a ovo svasta nesto user posted image
Sanjice kako mislis po grupama?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.1.2017 12:54:09 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 13:30:16   
Sanjica26 RR
Meni vaspitacica rece da necemo svi odjednom da idemo, nego ce da se odredi da se ide po grupama. Verovatno da ne bi istog dana dosli svi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Upis prvaka
19.1.2017 20:41:29   
IvanaSK RR
Kod nas je malo drugačije bilo, valjda zato sto idemo na VMA. Zakaze se i sve se obavi za jedan dan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Upis prvaka
20.1.2017 22:07:13   
gagana83
Nama je trebalo nedelju dana da zavrsimo sve preglede.
Nista nije bilo u predskolskom.
Nego prvo kod pedijatra, pa onda redom - orl, fizijatar, ocno i na kraju cini mi se opet kod pedijatra.
Vezano za ranceve, pisala sam vec na drugoj temi. Najbitnije je da nije tezak. Ima i anatomskih laganih ali je cena u Krusevcu bila preko 8000.
Anck, to koliko je nama bio tezak ranac, to je smesno. Mi smo nekad imali i po 3 casa, sada ne.
Npr, sredom Una nosi 8 knjige i 4 sveske user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Upis prvaka
31.1.2017 19:01:50   
Anck Su Nmaun
Mi danas predali moblu za skolu (kojoj ne pripadamo), celodnevna nastava, jel znate jel se dobija poziv za upis od skole kojoj pripadate?

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Upis prvaka
26.2.2017 22:52:14   
lesica
Mi juče obavili pregled kod logopeda, i kod oftamologa i kod orl. Da ne verujete kako nas je ubolo.
U dz-a na Zvezdari se po par meseci unapred zakazuju pregledi kod orl i oftamologa, i ajd kao pre nekih mesec i kusur sam Lenki zakazala orl za 27.3. al oftamolog je ostao da zovem nakon 1.3. da joj MOŽDA zkažu za april.
Uglavnom, juče je imala zakazanog logopeda, i pošto smo nešto ranije stigle, odem lepo sa njom gore , oni dežuraju, ja se napravim blesava i završim sve u roku od 5 minuta. Posle mi mama reče da nije bilo žive duše jer su juče bile penzije user posted image

Ove nedelje još fizijatar i stomatolog, laboratorija i pravac njena pedijatrica da primi vakcinu i dobije papirče.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Upis prvaka
26.2.2017 22:54:31   
Sanjica26 RR
Nama su zakazali 15.marta i sve taj dan obavljamo. Vakcina ce biti aprila meseca.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.2.2017 22:55:47 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Upis prvaka
26.2.2017 22:58:55   
lesica
Sanjice, to je najboje, da prosto naprave raspored, ali jok, ovde je luda kuća za ne poverovati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 2:53:39   
Anck Su Nmaun
Vi to vec odradjujete?
Pa.kod nas se jos ni ne prica o tome a kamoli da smo poceli sa pregledima?
Ko vam je rrkao sta sve treba da odradite?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 7:30:41   
Sanjica26 RR
Anck, u vrticu stoji raspored za svako grupu kad ide, u koliko sati i gde treba da idemo.
Pitaj vaspitacice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 8:53:43   
isidora88
Mi smo kod ocnog bili, ostalo cekamo raspored kada moze nasa grupa da ide na dalje preglede, ne mozemo sami nego kad nam u vrticu kazu, a u vrticu nemaju pojma kada ce to bitiuser posted image
Mi jos nismo prelomili u koju ce skolu, ima jedna blizu nas i ima skolski autobus u nasoj ulici i vozi ih do skole i vraca, a ima i moja osnovna gde sam ja isla koja je blizu mog tate, mame, i mog posla pa mi je u neku ruku prakticnije jer tu moze uvek neko od mojih da ga pokupi, ali je neprakticno kad poraste jer bi morao da ide busom do kuce. U sustini odgovaralo bi mi da do nekog 4,5 razreda ide u ovu skolu koja nam je dalja pa onda u ovu kod nas, ali nema sanse da bih ga tako seljakala po skolama i sad nisam pametna sta izabrati. Ova skola sto nam je blizu je problem dok je manji jer nema ko da ga docekuje u stanu, sam da ostaje nema sanse, a mojima je daleko da bi mogli da skoknu kao do one druge skole.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 8:58:31   
Sanjica26 RR
Isidora onda najbolje blizu tvojih. U svakom slucaju kasnije ce znati sam da ide autobusom. Vec ce biti 5.razred.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Upis prvaka
27.2.2017 9:37:44   
mati
Ni kod nas se jos uvek ne prica o ovome. Mada cu ja Matu verovatno morati samostalno da vodim, jer se ne lecimo u dz.
Mi imamo isti problem kao Isidora. Ova skola sto nam je dalja desetak min je blizu mojih, ja sam u nju isla i nema nijednu veliku ulicu da predje, ja sam isla u tu skolu i mnogo je na boljem glasu od ove blize.
Ova sto je malo bliza, ima par manjih ulica da prelazi i jednu veliku sa semaforom koji cesto zna da bude iskljucen.
I on sam zeli u prvu, tamo ce ici njegovi najbolji drugovi, ali to mi je nebitno, bice jos puno najboljih drugara.
Svakako ce prvi razred u celodnevni boravak

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here