|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 23:16:57   
choopa choops
Koristila sa svo troje, vrhunska stvar!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 23:19:14   
Anck Su Nmaun
Stvarno, pa bravo ! Ja ne znam nikoga da je koristio u mojoj okolini.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 23:32:17   
Mariya

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I ja sam to odmah uporedila sa povodcem za psauser posted image

Ma jeste,ja sam to videla uživo još davno, u Švajcarskoj, pre 8 godina kad još nisam ni pomišljala da imam decu i tad mi je bilo ružno za gledati,a tek sad kad imam decu ne bi im to stavilauser posted image
Da li to uopšte treba detetu? Nek prohoda samo, a ne da ga ja držim kaiševimauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.12.2016 23:35:53   
choopa choops
Pa i kod nas ih ljudi slabo koriste, većinom jer ih je sramota jer su u fazonu-povodac za psa. A ja sam u fazonu: Pa šta? Šta to fali psima?user posted image
Šalim se, uglavnom, što se tiče i djece i nas baš je onako kako je madre opisala. Meni je baš značilo, a i nije me bilo briga da li neko to smatra normalnim ili ne. Bitno je da ima svrhu.

< Poruku je uredio choopa choops -- 18.12.2016 23:36:33 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 8:11:24   
vocicana
Ja sam to videla pre tacno 12 godina kod malisana od jedne rodjake, pitala sam sta je to, probala sam, secam se da je bilo jako dobro jer se nisam ni malo savijala, dete ne moze da padne, a ti stojis uspravno( govorim zbog ledja), mali je inace brzo krenuo sam posle, tako da mi nije to bilo strasno. I ja sam imala utisak vodanja psa, ali msm da nije lose probati kada dete dugo trazi drzanje makar za prst, kao ja sto sam bila, prohodala sam sa 17 meseci, bila sam predebela mala.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 10:25:25   
Anck Su Nmaun
Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole (ko se seca reklame.za kosmodisk )
Ma super, a da ne govorim koliko deca drze ruke u vis pa bake deke vuku nazad samo vicem iscasicete im ruke

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 10:29:58   
Mala Elena
Choopo, koliko kosta to cudo? Sada smo u fazi prohodavanja user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 10:51:44   
IvanaSK RR
ME, mislim par stotina dinara.
Ma, naravno da je ok koristiti kad ima potrebe. Mi stvarno nismo imali potrebu za tim, sin je puzao i hvatao se za namestaj i sa jedanaest meseci poceo da hoda.
Ako bude bilo potrebe koristicu sa bebom, bez obzira koliko mi smesno izgledalo. Kicma me ionako ubija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 11:24:38   
isidora88
Meni se to ne svidja tako da ne planiram da koristim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 11:57:30   
vocicana
Sve bi dala kada bi uz sve namestanje i ucenje pokazao malo afiniteta za puzanje, ali nista od toga jos uvek.Probacemo dubak kada se vratimo kuci, pa kako bude zeleo.
Mame ja napisala u temi stolicice za hranjenje za Puerri stolicu, nisam se vratila mnogo unazad a ni slike nisam mogla otvoriti a nio svoju da postavim, pa da mi svoje misljenje date, kupila bi ga. Na sta treba da obratim paznju? HVala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 12:21:27   
Animsaj9
Voci , D ne zna da puzi jednostavno seta al da ga drzimo za rukicu jednu , ne zna i ja se time ne opterecujem mnogo , ima dece koja ne puze i prohodaju lepo

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 12:28:35   
vocicana
Jao znam, ali mi je zao jedino sto potencijal svojih butkica ne koristi kvalitetno, bas steta. Neka radi kako hoce, neka sui samo zivi i zdravi. Mnogo bi volela da te upoznam, znas?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.12.2016 12:48:27   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Choopo, koliko kosta to cudo? Sada smo u fazi prohodavanja user posted image

Oko 10 tak e

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kaiševi za prohodavanje
18.3.2017 16:45:54   
IvanaSK RR
Pronasla sam kaiseve sto je sin dobio i nikad ih nismo koristili. Stavila maci, ali joj se uopšte ne svidjaju user posted image Tako da bi kod nas to bile bacene pare da smo kupovali.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kaiševi za prohodavanje
3.4.2017 11:27:56   
Anck Su Nmaun
Evo cisto da napisem, jedva da ih koristimo..mrsko mi namestati ga. Vise mm voli da se bakce sa tim!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kaiševi za prohodavanje
8.3.2018 11:18:07   
Dora89
Ja ne volim to da vidim, kao na kučetu, mada znam da je vrlo praktično.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here