|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
26.4.2020 21:35:31   
vonavoj
Voci,imas jos fore.nemoj tako.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
26.4.2020 21:39:00   
vocicana
Jao kako bih volela, bas sestricu da ima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
26.4.2020 21:46:44   
flamingos
Voci,neka ti se ostvari želja i rodiš devojčicu,od❤ti to želim.I mi smo želeli i voleli da imamo još dece,ali...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
27.4.2020 10:35:09   
nata11
Moje dete ce najverovatnije biti jedinac tako da nazalost bice uskracena za sestrinki odnos.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
20.9.2021 18:00:10   
flamingos
Da,sama pomisao na moju sestru bliznakinju čini me srećnom.Mnogo mi nedostaje...Daleko smo jedna od druge,ali sam srcem i mislima uvek sa njom.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
20.9.2021 18:14:20   
Dragica Draga
Narsvno, sestra je blago ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
20.9.2021 18:16:12   
flamingos
Upravo tako-sestra je blago.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
21.9.2021 0:46:14   
Dragica Draga
Veliko ❤️ za sve sestre!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
21.9.2021 0:50:04   
flamingos
Sestre se razumeju i kad ćute,a vole se svim ❤ 


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
21.9.2021 0:50:45   
Dragica Draga
Tako je!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
21.9.2021 0:54:23   
flamingos
Da,tako je.Moja sestra i ja smo baš vezane jedna za drugu.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
21.9.2021 1:08:48   
Dragica Draga
Divno! Nikad te niko nece razumeti kao sestra stvarno! #+ svi treba da imaju sestre

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 12:31:30   
flamingos
Da,sestre nas čine srećnijim.Mnogo mi nedostaje moja sestra bliznakinja.Kako starim sve mi više fali.Živim za trenutak kada ću je opet videti,zagrliti i poljubiti.Nosim je u srcu i mislima uvek.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 13:10:44   
dunja RR

Znate o čemu već dugo razmišljam, a ne znam ni sama zašto - koliko su nekako zdraviji odnosi u porodicama gde su 2 ili 3 sestre, a posebno 2. Ne znam da li sam ja baš u žvotu naletala na takve primere, pa mi se zato čiti da je to pravilo, ali gde god su porodice sa 2 ćerke, nekako ta deca budu uspešnija, zadovoljnija, te žene se uvek tu jedna za drugu, kroz ceo život.

Ne kažem da nema dobrih odnosa i u drugim porodicama, gde su brat i sestra, dva brata i sestra, dve sestre i brat itd, ali nekako primećujem, da tamo gde su 2 sestre, nekako mi sve skladnije deluje, i ređe ima nekih porodičnih nesuglasica.

Znam da ćete pomisliti da lupam, ali eto, stekla sam takav utisak ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 13:30:19   
dunja RR
I da dodam, ja nemam sestru, ovo zaključujem kao posmatrač sa strane ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 14:00:15   
flamingos
Dunja,slažem se sa ovim što si napisala.Da,taj odnos među sestrama je nešto posebno.Kao da su od samog rođenja stvorene da budu tu uvek jedna za drugu.Sa svojom sestrom se nikad nisam zamerila.Odrasle smo zajedno,a sada nas daljina deli.I ranije smo dosta bile vezane jedna za drugu,ali sada još više.Čini mi se da,kako koja godina prođe,sve mi više nedostaje.Rano smo ostale bez oba roditelja.Svaka od nas je prošla teške trenutke u žuvotu.Patile smo zajedno i tešile jedna drugu.Naravno,i radovale se zajedno.Kao što i vama poželim dobro jutro i laku noć,tako i njoj.Kad krene na posao pusti mi poruku.Ja njoj kad ustanem pišem.Uveče sumiramo dan koji je za nama i poželimo laku noć jedna drugoj.Nemamo taj običaj da pričamo telefonom.Nekako mi je teže kada je čujem.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 15:00:37   
Duškić

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Znate o čemu već dugo razmišljam, a ne znam ni sama zašto - koliko su nekako zdraviji odnosi u porodicama gde su 2 ili 3 sestre, a posebno 2. Ne znam da li sam ja baš u žvotu naletala na takve primere, pa mi se zato čiti da je to pravilo, ali gde god su porodice sa 2 ćerke, nekako ta deca budu uspešnija, zadovoljnija, te žene se uvek tu jedna za drugu, kroz ceo život.

Ne kažem da nema dobrih odnosa i u drugim porodicama, gde su brat i sestra, dva brata i sestra, dve sestre i brat itd, ali nekako primećujem, da tamo gde su 2 sestre, nekako mi sve skladnije deluje, i ređe ima nekih porodičnih nesuglasica.

Znam da ćete pomisliti da lupam, ali eto, stekla sam takav utisak ...




U pptpunosti se slazem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 19:02:12   
Tiziana
Ja iskreno mislim da dobre porodice jednostavno nemaju veze sa tim da li su deca muska ili zenska. Osnov dobre porodice je sasvim nesto drugo.Elem, ja misčim da ne postoji veca ljubav od sestre prema starijem bratu.  Mozemo i da se ne cujemo danima, bez razlike.. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 21:43:01   
dunja RR
Joj Tizi, ja iz iskustva sa mojom zaovom koja je najmlađa sestra sa dva starija brata, ne mogu da zamislim tu ljubav prema starijoj braći.
Zamisli sestru koja ne pita za sestriće, ne zove, a kada se čuju na viberu (posle deset_og zvanja mm se ona javi), samo priča o sebi, mm joj pokaže decu da ih vidi, ona i dalje pričao sebi i ne konstatuje decu svoga brata.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
22.8.2022 23:44:30   
dunja RR
Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
23.8.2022 7:30:56   
dddaca

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Joj Tizi, ja iz iskustva sa mojom zaovom koja je najmlađa sestra sa dva starija brata, ne mogu da zamislim tu ljubav prema starijoj braći.
Zamisli sestru koja ne pita za sestriće, ne zove, a kada se čuju na viberu (posle deset_og zvanja mm se ona javi), samo priča o sebi, mm joj pokaže decu da ih vidi, ona i dalje pričao sebi i ne konstatuje decu svoga brata.

To je vec do nje, mislim da ne treba generalizovati samo na osnvu toga. Koliko sam shvatila iz tvog ranijeg pisanja ona je bas specificna

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
23.8.2022 8:39:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.
Da Dunja,baš tako.Da ne ponavljam sve što si ispisala.I kod nas je takva situacija.A za zaovu-šta da ti kažem.To govori o njoj.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
29.8.2022 9:13:08   
flamingos
Da,čini me srećnijom.Uskoro dolazi samo za vikend,ali nebitno.Makar i na kratko da je vidim.Moja sestra je moja podrška,oslonac,ne znam šta bih bez nje.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
29.8.2022 14:29:54   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nekako sam ostala nedorečena .. ja ne mogu takvu situaciju da zamislim sa dve sestre.
Oko sebe imam brdo primera da sestre toliko vole decu svoje sestre, da se često toliko posvete njima, da zanemare svoj život. Ne kažem da je to dobro, ali to tu ljubav prema deci sestre, nisam toliko viđala kod varijante sestra-brat, što mi je i logično jer je majka dece ovde, snaja, a ne neko sa kim si ceo život.

Nekako ne čujem da sestra loše priča o sestri, bilo šta, u opciji ako su 2 sestre. Ako ih je više, još ako ima i brat, uvek ima nekih nesuglasica.


A ja sam dobila najteži slučaj egoizma, u vidu zaove, nažalost, i nju sam navela samo kao primer osobe, kod koje ne vidim nikakvu ljubav prema braći, iako ona pred drugima pokušava da je odglumi. Verovatno i prođe kod nekoga, samo mene to više ali uopšte ne zanima.



Ovo je tačno Suzi. Evo ja mogu iz mog iskustva da to potvrdim. I brata imam i volim ga, ali sa sestrom imam poseban odnos. ❤️
I deca imaju poseban odnos.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.8.2022 15:37:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sestre nas čine srećnijim?!
29.8.2022 16:44:59   
flamingos
Mi imamo brata po majci.Naravno,volim ga.Ali-ljubav prema sestri je nezamenljiva.Koliko sam se obradovala kada mi je jutros pisala da uskoro dolazi.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here