|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:41:17   
Verolina
Od nocas pa do sutra uvece ce ti biti ovulacija.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Lh trakice
30.5.2014 11:06:32   
gogili75
gde se mogu kupiti lh trakice

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Lh trakice
31.5.2014 14:44:34   
nata11
U apoteci ili preko neta. pusticu ti link na pp.

_____________________________





(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Lh trakice
31.5.2014 22:30:14   
Linaaaa
Jer moze i meni link?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Lh trakice
17.6.2014 13:09:15   
7marii
Devojke mala pomoc,prvi put radim ove testove,danas je 12dc evo slicke,ja mislim da je ovo pozitivno zar ne?radela sam 9 i 11dc,T crtica je bila bas bleda jedva se i videla
user posted image

< Poruku je uredio 7marii -- 17.6.2014 13:13:21 >

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Lh trakice
17.6.2014 13:12:37   
gogili75
da, danas i sutra u akciju

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Lh trakice
17.6.2014 13:17:10   
7marii
Eto zasto meni akcija vec nekoliko meseci ne pali,ja sam imala O bolove jos 8dc ja mislila tad bila,a te bolove uvek imam ali izgleda dosta ranije pre O,sad znam kad da se akcionisem user posted image Hvala devojke,akcija bila i sinoc a bice i danas user posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Lh trakice
17.6.2014 16:40:17   
nata11
To je to 7marii user posted image

_____________________________





(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Lh trakice
5.10.2014 22:29:28   
tatjan@
user posted image ]

Moji testovi od 14tog dana ciklusa do O. Ovo su testovi iz Engleske.

< Poruku je uredio tatjan@ -- 5.10.2014 22:34:09 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Lh trakice
7.10.2014 8:35:16   
nata11
To je to tatjan 20 dcuser posted image

_____________________________





(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Lh trakice
7.10.2014 12:31:14   
tatjan@
Jos i 21 dc je prilicno tamna crtica ali ipak svetlija nego 20-og. E sad jos da se lepo sve smucka, pa da me i testic trudnoce obraduje user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Lh trakice
10.10.2014 13:48:57   
nata11
Navijam user posted image

_____________________________





(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Lh trakice
16.11.2014 21:32:27   
madre
da li pozitivna LH trakica i velika kolicina plodne sluzi pokazuju da ce se ovulacija SIGURNO dogoditi? ili postoji mogucnost da se ipak ovulacija ne dogodi ili da bude nekako nepravilna ili nesto trece?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Lh trakice
16.11.2014 21:54:16   
New Mom
Nista nije 100%. :) Al racunaj da da. :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Lh trakice
16.11.2014 21:55:52   
New Mom
U sustini samo ostvarena trudnoca garantuje da jeste bilo ovulacije.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Lh trakice
16.11.2014 21:57:55   
Maslacak15
pozitivan LH stapic je pouzdan koliko i folikulometrija. user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Lh trakice
16.11.2014 22:02:08   
madre
ohoho, znaci definitivno se dogodi PRAVAuser posted image ovulacija...
hvala vamuser posted image
maslacak, mozes li mi reci sta znaci kada lutealna faza traje 15 dana, moze li to biti nekakav problem?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Lh trakice
16.11.2014 22:04:36   
Maslacak15
to je optimalna duzina lutealne faze. Ni ne moze da traje duze, eventualno 16 ali to je bas bas retko... Problem je ako je kraca od 11 dana.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Lh trakice
16.11.2014 22:09:26   
madre
aha, mislila sam da je 14 dana jedino skroz u redu. ne da je kratka, vec nego duza nego sto treba...
hvala ti jos jednomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Lh trakice
17.11.2014 11:26:07   
tatjan@
IZVORNA PORUKA: madre

da li pozitivna LH trakica i velika kolicina plodne sluzi pokazuju da ce se ovulacija SIGURNO dogoditi? ili postoji mogucnost da se ipak ovulacija ne dogodi ili da bude nekako nepravilna ili nesto trece?



Ja bih da odgovorim na ovo pitanje, posto nije dat tacan odgovor u postovima dalje. Pozitivna LH trakica ne znaci da ce doci do ovulacije 100%! Samo povisena bazalna temperatura pokazuje da je do ovulacije zaista doslo. Moze doci do toga da se LH hormon povisi i da se telo sprema na ovulaciju, ali nesto je spreci (stres, prehlada ili neka druga bolest, PCOS..).
Zato je najbolje raditi trakice i pratiti bazalnu temperaturu, da bi bili sigurni da je do O zaista doslo. Imala sam prilike da vidim na netu da zene prijavljuju i dva puta mesecno pozitivan rezultat testova, telo krene da ovulira, do ovulacije ne dodje i posle nedelju dana ponovo krene da ovulira.. Svasta je moguce. Znaci samo jasno razlika izmedju temperature pre O i temperature posle O, plus jos simptomi kao sto su sluz i bolovi u predelu jajnika i pozitivna LH trakica, mogu da potvrde ovulaciju. Ne racunamo folikulometriju ;)

< Poruku je uredio tatjan@ -- 17.11.2014 11:27:22 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Lh trakice
17.11.2014 13:10:39   
Sosa Mena
Meni to nista nije pouzdano. Lh trakica mi je pokazivala da imam O. a ja sam bila tad trudna. Da se nije pojavilo krvarenje mislila bih da imam ovulaciju.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Lh trakice
17.11.2014 14:32:12   
Lota
Mene interesuje da li i od duzine folikularne faze zavisi mogucnost zatrudnjivanja? Prvi put kada sam koristila trakice, tamna crta se pojavila tek 19. dc, sto je bilo krajnje neobicno, jer su mi ciklusi uvek od 26 do 30 dana. Tog meseca sam imala biohemijsku trudnocu. Ostala sam trudna nakon 3 meseca, kad je trakica pokazala tamnu crtu 11. dc.
Ovog meseca sam pocela ponovo da koristim trakice. Nadam se da ce mi ponovo biti od koristi, ako ne ovog meseca, onda narednih meseci.


Sosa Mena, neko ce ti drugi potvrditi da li je to tacno, ali sam citala na ovom forumu da trakice reaguju i na trudnocu.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Lh trakice
17.11.2014 14:41:41   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Meni to nista nije pouzdano. Lh trakica mi je pokazivala da imam O. a ja sam bila tad trudna. Da se nije pojavilo krvarenje mislila bih da imam ovulaciju.

KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Lh trakice
17.11.2014 19:05:50   
Maslacak15
Bas Tako New Mom :) Soso, LH i HCG hormoni su vrlo slicni i moze da dodje do krosreakcije na stapicu. Obicno zena nema uopste beta HCG a tako da ta mogucnost ne postoji. Ali ako dodje do trudnoce HCG koji naglo raste moze da dovede do "pozitivnog" LH stapica. Samo ja ipak nebih preporucila to kao metodu jel su LH stapici ipak napravljeni za LH a testovi za trudnocu za beeta HCG...
Ali stapici za LH deifnitivno rade i vrlo su pouzdani ako se pravilno koriste. Jedino ko ne treba da ih koristi su zene sa poremeceno visokim LH kod njih mogu da dovedu do konfuzije. Meni su radili kao sa razglednice.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Lh trakice
24.12.2014 11:51:39   
Lisa Simpson
Da li je neko skoro narucivao tracice iz Engleske? Ako moze da me malo uputi, kako se placa i koliko se ceka

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here