|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:08:05   
Valerie
moguce je. user posted image
moze da uvek bude svetla, al to ne znaci nista

< Poruku je uredio Valerie -- 3.2.2015 13:09:12 >

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:11:10   
buba.marica
pih dobro je :) vec sam pocela da snimam filmove user posted image hvala valerie user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:49:14   
madre
marice, za pocetak ovo je negativan testuser posted image a drugo, to sto ovako izgleda ne znaci da imas problem sa hormonima...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:50:51   
serpica
Buba Marice vidi,ja sam krenula sa trakicama 8dc cim mi je prestala M i bila je jakooo svetla,sledeci dan za nijansu tamnija,pa onda opet za nijansu i tako do 11dc kad je pokazala tamniju od kontrolne crte. Ja sam radila svakog dana u 13h,nisam pila vodu i nisam isla u wc da bi koncetracija bila veca.
Kod tebe mislim da ce za dva dana da bude tamnija crta,a valjda kako su meni rekli,od trenutka kad je tamnija od kontrolne do O ce doci za 24 do 36h valjda tako bese.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:56:04   
madre
IZVORNA PORUKA: New Mom


user posted image

evo ti, marice, pogledajuser posted image na skoro svim trakicama postoje dve crtice, ali samo jedna je pozitivnauser posted image takodje primecujes da je 11dc tamnija nego 15dc, sto znaci da nema pravila... u ovom ciklusu NM je ostala trudna sa anastasijomuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.2.2015 13:58:46 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Lh trakice
3.2.2015 14:00:45   
buba.marica
hej hvala vam divne ste, sada mi je sve mnogo jasnije user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Lh trakice
11.2.2015 13:34:30   
Lisa Simpson
Pozitivnouser posted image user posted image

user posted image

Ova od NM mi izgleda ubedljivije

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 11.2.2015 13:47:21 >

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Lh trakice
11.2.2015 16:14:34   
nata11
DA da pozitivno

_____________________________





(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Lh trakice
11.2.2015 16:31:20   
Lisa Simpson
Hvala nato, nisam baš bila sigurna jer mi je ova test malo tanja od c linije,kod mene se bolje vidi al ne smem da okačim veću sliku, grdiće me moderatori

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 11.2.2015 16:32:39 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Lh trakice
9.3.2015 13:50:16   
ivannna
moze li neko da mi napise link za narucivanje lh tracica preko neta?
hvala

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Lh trakice
9.3.2015 15:38:34   
Lejjan
http://lhtestusrbiji.ucoz.com/index/narudzbenica/0-4



Probaj ovde malo procackaj..


_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Lh trakice
13.3.2015 9:26:29   
ivannna
hvala puno!user posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Lh trakice
13.5.2015 8:28:45   
nata11
Juce sam procitala na americkom forumu da ukoliko imate pcos LH trakice ne vrede nista i nisu pouzdane jer navodno imate uvek povecanu kolicinu LH u organizmu. Da li neko moze da potvrdi to? Neznam samo zasto ih koristim 5 godina user posted image

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Lh trakice
13.5.2015 9:12:10   
Lota
nato, i ja sam citala o tome. Pisale su devojke o tome, ovde na forumima, ali ne secam se vise na kojoj temi, pretpostavljam na crticama.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Lh trakice
20.5.2015 12:56:07   
AnaAna1
Pocela sam sa lh trakicama ovog meseca, a i sa bazalnom, sve od jednom :) inace imam cikluse na oko 30 dana, i po kalendaru bi trebala O da mi bude 17. dana ciklusa, medjutim danas uradim prvu lh trakicu i prilicno je jaka ova druga crtica a tek mi je 12. dan ciklusa, nije iste jacine kao test, malo je slabija, ali da li to znaci da ce vrlo uskoro da bude O, npr. sutra, prekosutra? Radicu ja svaki dan trakice, nego pitam cisto informativno one koje su imale iskustva, malo sam nestrpljiva user posted image

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Lh trakice
20.5.2015 13:21:35   
Valerie
moze da bude. meni isto bila nekad 12-13dc, nekad 16-og
ne odlazi akciju user posted image
bazalna ce ti potvrditi kad bude prosla.
vucemmm user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Lh trakice
21.5.2015 9:50:23   
ivannna
da li je sve u redu ako ti lh tracice 2 dana za redom pokazu + ?
zna li neko koliko prosecno traje taj rast luteinizirajuceg hormona pred ovulaciju? neki testovi kazu da se testiramo svaki dan u isto vreme a drugi da cak proveravamo na 3h

ja sam skontala da taj rast traje kratko pa mi bas nije jasno kako mi onda traje 2 dana i da li je to normalno?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Lh trakice
9.12.2015 20:32:12   
Mara05
[img=http://s30.postimg.org/vcqa1d125/IMG_20151209_100821.jpg]
Kako vam izgleda? Prvi put radim, ne znam baš da protumačim?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Lh trakice
10.12.2015 0:06:53   
Leanaa
po ovome sto vidim na slici,ponovi sutra test..nije jos pozitivan,ali sutra bi trebao biti.Crtica mora biti iste boje ili jaca..Onda se baci u akciju tri dana..pa pauza iii srecno cekanje:)

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Lh trakice
10.12.2015 8:37:38   
nata11
IZVORNA PORUKA: ivannna

da li je sve u redu ako ti lh tracice 2 dana za redom pokazu + ?
zna li neko koliko prosecno traje taj rast luteinizirajuceg hormona pred ovulaciju? neki testovi kazu da se testiramo svaki dan u isto vreme a drugi da cak proveravamo na 3h



U redu je. Ti na lh trakicama nemozes pratiti precizno kada se folikul puci.

Mara sutra ponovo - trebalo bi da je to to blizu si.

< Poruku je uredio nata11 -- 10.12.2015 8:38:15 >


_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Lh trakice
10.12.2015 12:25:26   
Mara05
Danas ne mogu da radim test, tek mi ujutru stize trakice. Ali, mi smo vec krenuli u akciju, pa videcu sta ce sutra trakica da pokaze. Hvala vam user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Lh trakice
16.2.2016 17:47:19   
Tvitica
Zdravo svima... htjela sam da pitam da li se nekome desilo da mu lh test bude pozitivan ali da toga dana bude ovulacija? Meni je danas pozitivan test,a cijeli dan me boli lijevi jajnik... a i aplikacija mi predvidja ovulaciju danas (mada mi nisu redovni ciklusi).

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Lh trakice
16.2.2016 21:50:39   
amelia
Tvitice moze lh trakica da bude u nekoliko dana za redom pozitivna barem je meni tako bila ako nemas pcos znaci da ce uskoro biti ovulacija to ne naci da ce bas biti sutra. Jel meris bazalnu ja sam tako pratila lh trakicama i merila bazalnu cim dodze d o o temperatura skoci. Samo tako mozes biti sigurna da je prosla o. Ti se baci na posao nemoj da gubis vreme zelim ti puno srece i da nam javis lepe vesti user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Lh trakice
17.2.2016 8:33:54   
Tvitica
Pa ustvari imam pcos....mada mi je jedan jajnik cist,a drugi mikocistican....i ne utice mi na hormone(radila sam nalaz)... Zato sam i pocela sa trakicama... Uzela sam ih preko neta iz Engleske...normalne osjetljivosti... i prvi put sam ih radila u decembru, ali tada mi ni jednom nije testna crta bila jednaka ili tamnija od kontrolne...s tim da kad sam dobila i pogledala 14 dana unazad..cini se da je prva trakica na kojoj je bilo svijetlo roze dala pozitivan rezultat...a nakon toga je bila i malo jaca bas kad je bila o...i onda izblijedjela.... januar sam preskocila... a sada mi je jednako tamna bila juce kada me cijeli dan bolio jajnik na momente (a mislim da mi se to nikad nije desilo tako)...a ostalim danima se ni ne vidi testna linija..tek se u zadnja dva dana nazirala bledunjavo roza... Mozda bih trebala uzeti osjetljovije testove...user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Lh trakice
17.2.2016 17:41:34   
amelia
Pa mislim da bih trebala biti jaca testna linija od controlne pre ovulacije tako je pisalo na testovima koje sam ja koristila. Dobro bi bilo i da meris bazalnu temperaturu ali to pomaze da vidis samo kad je prosla o a testovi naravno najavljuju kad ce ovulacija odprilike.ako si radila nalaz kako kazes ako ti ne utice na hormone ne bi trebalo da bude zabune za trakicama.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here