|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:51:37   
nala
Trinny, pa kad vec ostajes par dana onda lepo uplati Plave horizonte i uzivaj. Manje ce te kostati nego bilo koji drugi, a pesak i plicak za tvoju devojcicu, ma milina. Ne moras se cimati oko hrane (da juris restoran), smestaja (da li je na plazi ili ne). Ovo ti je sve provereno. Jedino je nezgodno sto nema nocnog zivota. Ali sa malim detetom ga sigurno neces ni upraznjavati. A ako idete autom, to je super jer mozes da odes do Tivta, Budve, ma sve ti je tu negde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:51:40   
lanajelena
ja tolike godine letujem u CG i nikad nismo imali problema...bilo je tu bas finih konobara user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:52:29   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mari86

Moj mm je iz Crne Gore nece da ide 
kaze njihove more me nece videti
Zbog usluge i svega sto je bilo



Ma grooozni su mi se prosle godine  2 puta posvadjali ja jednom u restoranu sa konobarom  i mm u radnji ....   to je strasno  kakvo ponasanje imaju!


Ja otisla da kupim torbu i pitam koliko je...on nesto promrljao,ja kazem molim nisam cula..
on se prodere 5 eura   ja pobesnim i kazem "zasto se ti bre deres"... kaze on "pa kad me ne cujes"..
more seljoberu



A zamisli na pitanje u restoranu koliko kosta nesto ..on onako grubo skoro da se proderao kaze Pa pise ti .... jaooo user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.7.2010 12:53:02 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:57:40   
nala
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mari86

Moj mm je iz Crne Gore nece da ide 
kaze njihove more me nece videti
Zbog usluge i svega sto je bilo



Ma grooozni su mi se prosle godine  2 puta posvadjali ja jednom u restoranu sa konobarom  i mm u radnji ....   to je strasno  kakvo ponasanje imaju!


Ja otisla da kupim torbu i pitam koliko je...on nesto promrljao,ja kazem molim nisam cula..
on se prodere 5 eura   ja pobesnim i kazem "zasto se ti bre deres"... kaze on "pa kad me ne cujes"..
more seljoberu



A zamisli na pitanje u restoranu koliko kosta nesto ..on onako grubo skoro da se proderao kaze Pa pise ti .... jaooo user posted image user posted image user posted image user posted image


Sve mi je to poznato. Zbog toga smo prosle godine uzivali u hotelu u kom smo letovali. Da, nisam rekla da smo jedino vodu kupovali u marketu. Cak smo i voce imali u hotelu, tako da se nismo nesto sretali sa domacinima osim ono vece kad smo hteli detetu da kupimo sladoled ... (da se ne ponavljam) i od tada smo i sladoled narucivali u hotelu a onda samo setali.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:58:03   
choopa choops
Moram malo da stanem u odbranu mojih Novljana user posted image
Od 99% Novljana necete dozivjeti tako nesto, to garantujem. (Uvijek ima onaj jedan posto sto nas brukauser posted image ) ALi problem je u tome sto se ljeti skupi vise ljudi sa strane da radi, nego iz HN, jer nema dovoljno rande snage.

Recimo, ima jedan restoran u centru Igala, drzi ga gastarbajter Leskovcanin, koji je zapsolio samo svoju rodbinu u restoranu. Znaci preko 50radnika, nijedan nije iz HN. I da...tamo se ceka i ceka i ceka usluga...Da me neko ne razumije pogresno, moj tata je sa juzne pruge user posted image samo hocu da kazem da oni sto pruzaju uslugu nisu svi "Crnogorci" user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 12:59:02   
Anoniman
Eh bre lanajelena... na greh me navodiš... user posted image

KRUČE

Pogled sa ploče ispod kuće:

user posted image


Plaža, sa sklepanim kafićem user posted image , ali uvek ima hladne cuge i dobre klope, i super je hladovina tu:

user posted image


Ispod tog kafića, na plaži:

user posted image


Inače je mirno more, ali dunula je bura...

user posted image


Kažu da je more čisto tamo gde ima morske trave, evo šta je more izbacilo za jednu noć, tu sa burom:

user posted image


I posle svega da dodam: ako imam mogućnosti, odoh negde u hotel gde ne menjam posteljinu i ne kuvam... i gde do plaže idem 10 koraka po ravnom, a ne sa planinarskim štapom pola sata.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:00:47   
lanajelena
pa nije valjda samo u CG losa usluga,mene mogu i ovde,Grckoj,Egiptu.. da iznerviraju u restoranu,kaficu...ako uplatis pravi smestaj tipa Splendid imaces sigurno adekvatnu uslugu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:02:29   
nala
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Moram malo da stanem u odbranu mojih Novljana user posted image
Od 99% Novljana necete dozivjeti tako nesto, to garantujem. (Uvijek ima onaj jedan posto sto nas brukauser posted image ) ALi problem je u tome sto se ljeti skupi vise ljudi sa strane da radi, nego iz HN, jer nema dovoljno rande snage.

Recimo, ima jedan restoran u centru Igala, drzi ga gastarbajter Leskovcanin, koji je zapsolio samo svoju rodbinu u restoranu. Znaci preko 50radnika, nijedan nije iz HN. I da...tamo se ceka i ceka i ceka usluga...Da me neko ne razumije pogresno, moj tata je sa juzne pruge user posted image samo hocu da kazem da oni sto pruzaju uslugu nisu svi "Crnogorci" user posted image



Ma ja te potpuno razumem, ali moras i ti nas. Zamisli cekas taj odmor cele godine, dobro ga platis i jos te neko user posted image . Pa bude ti preko glave svega. Kad god su negde bili neljubazni, samo se okrenemo i odemo. A to sto neke gazde nece da zaposle vise radnika za sezonu, pa se ceka, njima ide na stetu kada naidju ovi kao mi, pa se samo okrenu i odu. Mislim da ces me razumeti. Ponovo bih letovala u hotelu od prosle godine, ali bih razmislila o drugim mestima.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:02:40   
lanajelena
Tasho pakuj prnje i idemo,ja cu te poradjati ako krene sad sam iskusna...kod nas je puno jezeva i to je isto odlika ciste vode,mi ih sezonski rascistimo pa dogodine opet

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:03:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Tasho pakuj prnje i idemo,ja cu te poradjati ako krene sad sam iskusna...kod nas je puno jezeva i to je isto odlika ciste vode,mi ih sezonski rascistimo pa dogodine opet


I ovde NEKO očisti! user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:04:26   
lanajelena
poznat mi je taj "kafic" jel to posle tunela ili pre?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:05:24   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lanajelena

pa nije valjda samo u CG losa usluga,mene mogu i ovde,Grckoj,Egiptu.. da iznerviraju u restoranu,kaficu...ako uplatis pravi smestaj tipa Splendid imaces sigurno adekvatnu uslugu

Ja se ne sjecam kako je u Grckoj, bila sam tamo prije vise od deset godina (bemu al' sam stara), ali u egiptu je usluga stvarno OK. Ja nisam imala zamjerki. Ali mozda je to zato jer smo bili u resortu, pa sto kazes nemas dodira sa lokalnim stanovnistvom, osim po buticima...a tu i jeste bilo malo cupavije,ali opet sve u granicama normale, nije se niko derao na nas user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:05:28   
LillyT
Najvise ljudi ide u CG pa statisticki gledeno imaju najvise sanse da nalete na kojekakve seljobere. Ja nesto bas i nisam isla u CG, pa samim tim i nemam neko bogati iskustvo (bolje stojim sa Turcima), ali onih par puta mi je bilo relativno dobro. Nisu bili neljubazni, naprotiv, bilo je bas i izuzetno ljubaznih i usluznih prodavaca i konobara.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:06:10   
Anck Su Nmaun
Chopa choops   verujem da je tako , ali stvarno su 1 na listi za neljubaznost, prosle godine smo bili i u Italiji i Spaniji takve stvari se nisu desavale  da te neko u restoranu dere na tebe jer  nisi video koliko ti kosta ono sto bi da narucis user posted image   (Nebitno sto su Crnogorci  jer i moji su odatle i pored svega opet volim CG user posted image )!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:07:14   
nala
IZVORNA PORUKA: lanajelena

pa nije valjda samo u CG losa usluga,mene mogu i ovde,Grckoj,Egiptu.. da iznerviraju u restoranu,kaficu...ako uplatis pravi smestaj tipa Splendid imaces sigurno adekvatnu uslugu


To za okretanje i odlazak mislim i na ovdasnje. Kad god se iznerviram, pa neka sam i u marketu napunila kolica a radi samo jedna kasa i u redu ceka 15 ljudi a jos 17 kasa ne radi, samo ostavim onako puna kolica i odem. Pa na sta to lici da ih pitas da li jos neka kasa moze da se otvori a oni "kolege redjaju pristiglu robu". Pa onda neka vrate i to sto sam natrpala.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:07:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

poznat mi je taj "kafic" jel to posle tunela ili pre?


Pre tunela se odvojiš za Kruče. Kad si se odvojila, auto gleda ka moru, sa desne strane je novosadska plaža, a levo je ova. Ebem li ga gde u odnosu na tunel, dok stigneš do dole.

Pošto je avion do dole?

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:08:39   
Mari86
IZVORNA PORUKA: lanajelena

pa nije valjda samo u CG losa usluga,mene mogu i ovde,Grckoj,Egiptu.. da iznerviraju u restoranu,kaficu...ako uplatis pravi smestaj tipa Splendid imaces sigurno adekvatnu uslugu


Ja sam bila u Egiptu i u hotelu a i lokalno stanovnistvo je izuzetno ljubazno i drago..
a nema prodavnice u koju nisam usla...user posted image
To je takav mentalitet i nema tu sta..user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:11:13   
nala
IZVORNA PORUKA: lanajelena

pa nije valjda samo u CG losa usluga,mene mogu i ovde,Grckoj,Egiptu.. da iznerviraju u restoranu,kaficu...ako uplatis pravi smestaj tipa Splendid imaces sigurno adekvatnu uslugu


Pa ocigledno je u pitanju mesto gde odes. Rekla sam vec da sam super prosla prosle godine, ali je to nov hotel sa 4 zvezdice i ako se oni budu tako ponasali kao ovi iz komunistickih hotela, pa propasce. Meni je bilo super, ali kako kazu "plati pa se klati".

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:12:38   
nala
IZVORNA PORUKA: Tashke

Pošto je avion do dole?



Mislim da mi je tata rekao da je 120 evra, ako se ne varam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:13:38   
Maya21
Ja ne znam zasto se svi nesto bune... Nikad lose iskustvo nisam imala sa Crnogorcima, a letujem tamo preko 10 godina. Sa svima sam ljubazna pa mi ja ta ljubaznost i uzvracena...Jeste plaze nekad mogu da budu i cistije ali to nije samo do njih nego i do ljudi koji na tu istu plazu dolaze. Kao sto je neko rekao, po restoranima i kaficima je vise ljudi sa strane nego ljudi iz Crne Gore...
Nije sto imam drugaricu tamo, ali ja volim CG i Jadran user posted image A kome se ne svidja ima Bugarsku Grcku user posted image


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:15:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Tashke

Pošto je avion do dole?



Mislim da mi je tata rekao da je 120 evra, ako se ne varam.


Povratna?

Deca imaju nekakav popust ili ne? user posted image

Ja se na onom Jatovom sajtu ništa ne snalazim. user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:17:50   
LillyT
Preko Jat-a, pocetak avgusta, 1 osoba + dete = 153+144 evra = 297
(bas sam bila na jatovom sajtu, trazim let za Soci)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:18:00   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Maya21

Ja ne znam zasto se svi nesto bune... Nikad lose iskustvo nisam imala sa Crnogorcima, a letujem tamo preko 10 godina. Sa svima sam ljubazna pa mi ja ta ljubaznost i uzvracena...Jeste plaze nekad mogu da budu i cistije ali to nije samo do njih nego i do ljudi koji na tu istu plazu dolaze. Kao sto je neko rekao, po restoranima i kaficima je vise ljudi sa strane nego ljudi iz Crne Gore...
Nije sto imam drugaricu tamo, ali ja volim CG i Jadran user posted image A kome se ne svidja ima Bugarsku Grcku user posted image




naravno slazem se...ima i Maldive i Tunis i Tursku itd...
Mnogo lepog da se vidi user posted image
zato ja vise u Crnu Goru neeee...user posted image
A bila sam i vise nego ljubazna user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:18:20   
Anoniman
Ja bih , kad bih imala priliku , u Dubrovniku sela u automobil pa redom, sve do Istre ... Hrvatsko primorje mi je prelepo ... 

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Gde u Crnu Goru?
14.7.2010 13:20:01   
Mari86
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja bih , kad bih imala priliku , u Dubrovniku sela u automobil pa redom, sve do Istre ... Hrvatsko primorje mi je prelepo ... 


I meni...ali nece mm user posted image
Kaze nije tamo dobrodosao user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here