|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:26:43   
Anoniman



Okolo je šuma, možeš i da vrištiš, i da galamiš....

user posted image user posted image user posted image
Sjajno!!!
Nasa vikendica je na brdu, i cesto se desi da budeno jedini vikendasi tamo. Mozes zamislii sta sve mozes kad si sam na brduuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zille -- 5.4.2009 22:27:14 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:28:04   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image Moramo se naći negde na nečijoj vikendici Zile da puštamo Hladno pivo do mile voljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:28:33   
Buba76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:31:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image user posted image user posted image user posted image Moramo se naći negde na nečijoj vikendici Zile da puštamo Hladno pivo do mile voljeuser posted image user posted image user posted image


Moze kod mene, evo ja vas sve pozivam, nije neki luksuz ali je pravi raj na zemlji. A Hladnog piva koliko hocesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:33:50   
eugenija
Biće nama do žurki svako veče kada žurka krene iz krevetića da urličeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:35:31   
Sneža
Joj,kako ja patim što nemamo vikendicu,mislim dosta ljudi iz našeg društva ima pa često tamo odemo,ali nije to to,valjda ćemo nadam se do penzije nešto privikendisatiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:56:30   
afrodita
Ja obozavam vikendice, Zao mi je sto nemamo,
al' sto kaze Sneza Valjda se do penzije
privikinzujemo
tj privikendisemouser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vikendice
5.4.2009 22:59:21   
Anoniman
Ja ne volim vikendice, to mi je dodatni posao totalno nepotrebno. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vikendice
6.4.2009 8:15:46   
NadaR
Super ti je vikendica Eugi... user posted image
Jel to tamo negdje kod zborauser posted image
Moja kuca je medju vikendicama pa kad dodju ti takvi vikendasi...user posted image ,haos.
Svekar i svekrva zive u ne bas puno naseljenom selu(citaj svi mladi zbrisali) i super mi je voznja biciklom ,uh mogu dok ne dobijem upalu misica user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vikendice
6.4.2009 9:05:54   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


Jel to tamo negdje kod zborauser posted image



Blizu je, ali je komplet naselje vikendaško, tako da nema ljudi koji tu žive...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vikendice
6.4.2009 9:09:44   
Anoniman
kako ti je divna vikendica eugi... prelijepa...
mi imamo na moru na Peljescu (gdje i svi bosanci naravno user posted image ) ... al skuplja pita od tepsije

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vikendice
6.4.2009 9:13:10   
eugenija
Joj Boničko, nije baš prelepa, ali ne moram tegliti hrpu stvari ako želim negde pobeći u prirodu.. Ima zaista milion prednosti... Uvek možeš tu pobeći, a da je blizu, u prirodi, a opet ne košta da plaćaš negde neke pansione... Da ne govorim da se bilo kakva slavlja bez poroblema mogu održati baš tu...

Super za Pelješac, ja imam neku zemlju u Crikvenici, blizu Rijeke, ali to tako stoji i trune...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
7.4.2009 22:06:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vikendice
8.4.2009 7:48:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Super za Pelješac, ja imam neku zemlju u Crikvenici, blizu Rijeke, ali to tako stoji i trune...



eugi draga gdje ces to pustiti da trune pa sjever je ubjedljivo najljepsi... od mm tovar familije zivi u rijeci crikvenici i krku... a pogotovo ovi u crikvenici ljepota...imaju ogromnu kucu bave se turizmom i lopatom uzimaju shvabe...poljake i sl...
a jos draga moja Eugenija u tom dijelu je go Bosanac... nigdje hrvata ni od korova...pogotovo Rijeka ili je Sarajevo ili Bihać a najvise Banjalukeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vikendice
13.4.2009 15:31:40   
eugenija
Treba love za pokretanje toga.. Treba mi za put.. pa gde da spavam, pa papire da obnovim, pa ne znam sama šta ću s t im.. I porez na tu zemlju nije plaćen 20 godina.. Uhhh

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vikendice
13.4.2009 15:34:36   
Anoniman
e ne znam baby sta bi ti rekla ... mozda da prodaš... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:29:05   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image  

 


Jecoooo...ili ako neko zna ...kolko muzike (mislim para treba) za izgradnju ovako neke kućice...ono plafon 60m2 npr dole 30 gore 30, al krov mora biti ovakav user posted image

znači ne dolazi u obzir drvena (njih pravo nešto reklamiraju)


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:35:54   
Vučko.ba.
LUUUUUu vidim te ...gukni golubice moja...ti si ekspert u ovom poslovima user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:37:28   
MarijaBg
Oko 350 eura po kvadratu, to su montazne vikendice po sistemu kljuc u ruke, imas nekoliko proizvodjaca u Ivanjici. I fenomenalne suuser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:39:51   
Vučko.ba.
gledala sam te montažne , ima u bosni od krivaje, sanskog mosta, milića i sl (mislim da su milići najjeftiniji) , al ja bih rađe da prostiš da se sama zaj....
al kontam da 350 eura nije puno majku mu????

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:40:01   
Lu
Ja se samo divimuser posted image
Ozbiljno, nemam pojma koliko bi to koštalo, sigurno pola manje nego prosječna kućauser posted image
Gledam ove vikendice i pade mi na pamet kako bi voljela ostariti negdje uz more...Dalmacija, manje mjesto, otočić, u nekoj kamenoj kućiciuser posted image
Vule baš ti zavidim na tvom Pelješcu a evo sad ćeš i da imaš drugu vikendicuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:44:33   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ozbiljno, nemam pojma koliko bi to koštalo, sigurno pola manje nego prosječna kućauser posted image
Vule baš ti zavidim na tvom Pelješcu a evo sad ćeš i da imaš drugu vikendicuuser posted image


pa zato sam i rekla da mi je 700 maraka puno za m2 vikendice stvarno
a ja kontala odmah na proljeće da krenem da zidam (majstor bobuser posted image )

za pelješac-pa eto bar ne moram kontati gdje ću koje godine user posted image  i one mandarine ne dam za državu


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:48:24   
Vučko.ba.
user posted image

user posted image

ovakva od oko 60 m2 je kod nas 11.500,00 eura

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:52:35   
MarijaBg
Ja sam ti napisala cenu za kljuc u ruke, znaci tvoje je samo da ima prikljucak za vodu i struju.
Mislim da imas garanciju na sve 10 godina.
Kuce su savrsene, ljudi ih sada masovno kupuju, jako su kvalitetne

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vikendice
24.1.2011 11:53:57   
Jele

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image  

 


Jecoooo...ili ako neko zna ...kolko muzike (mislim para treba) za izgradnju ovako neke kućice...ono plafon 60m2 npr dole 30 gore 30, al krov mora biti ovakav user posted image


Evo ti vučko primer link:http://www.montaznekuce.com/golija%2064%2B39.html , gore ti je i cenovnik

znači ne dolazi u obzir drvena (njih pravo nešto reklamiraju)



(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here