|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izleti
22.3.2011 20:05:28   
madre
iz obrenovcauser posted image zanima me lepo mesto gde mogu uzivati sa mm i  bebomuser posted image nisam bila u lepenskom viru, kako je tamo?na srebrnom jezeru je nekako dosadno u ovom perioduuser posted image


< Poruku je uredio madre -- 22.3.2011 20:06:49 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Izleti
23.3.2011 9:39:18   
Anoniman
Meni je na Srebrnom uvek dosadno user posted image
Uvek preporuka - Fruska gora

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Izleti
23.3.2011 9:48:01   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: ribizla

Uvek preporuka - Fruska gora



Šta raditi na Fruškoj gori? Koja mesta, kako provesti dan tamo? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Izleti
23.3.2011 9:58:33   
Anoniman
Mi odemo i usput kad svratimo na rucak , trazimo i smestaj ,pitas uvek mestane gde god da odes , oni ti kazu gde ima mesta i gde je najbolje user posted image Mi smo samo setali i vozili bicikle , ne znam sta drugo raditi sa decom user posted image
Odakle god da ides uvek ides sporednim putevima , tako nesto mozes i da vidis i odlucis gde ces prespavati ili provesti dan user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Izleti
23.3.2011 10:07:07   
Anoniman
Gledala sam skoro na Studiu B Kesica  , emislija put pod noge , jel gledate ? Bila je o Somboru , koja lepota user posted image   Gledala sam i o Valjevu i tamo je lepo , bila  sam par puta na prvomajskom uranku tamo na reci Gradac , Valjevo je super mesto koje valja obici i otici na pecanje bas na Gradac user posted image Deci je zanimljivo da se igraju sa kederima u kofici , mama i tata kao pecaju , naprave rostilj i uvece na spavanje , smestaj se lako nadje user posted image U Srbiji nema potrebe ici na jedno mesto , kad nadjete smestaj obidjete citav krug oko tog mesta , opet pitate mestane sta gde treba videti 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Izleti
23.3.2011 10:17:01   
*Alexx*
The great outdoors user posted image Ja sam gradsko dete, potpuno operisana od prirode, mada je volim (u određenim dozama) user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Izleti
23.3.2011 10:26:37   
lesica
Resavska pecina je meni super izbor,nije mnogo daleko a bas je lepo i malo vecim klincima mislim da bi bilo zabavno. 

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Izleti
23.3.2011 10:27:44   
Anoniman
Na prirodu se lako naviknes  , bar je moj slucaj takav user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Izleti
24.3.2011 11:32:54   
madre
da li je neko bio skoro na divcibarima? nikada nisam isla tamo na duze, vec samo kada sam u prolazu. da li je tamo lepo otici na par dana sa bebom (mislim na bas ovaj period)?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Izleti
25.3.2011 9:27:35   
Anoniman
Na Divcibare smo isli pre dve godine na jedan dan  , nemam neke posebne utiske , secam se samo baka Cane sto na pijaci prodaje najbolju rakiju na svetu user posted image
Smestaj je u prolece jeftin , kao i svugde , sa domacinima se dogovoris za klopu , mi smo samo ostali na dorucku i nastavili pa ti ne mogu reci vise

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Izleti
25.3.2011 9:36:23   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: madre

da li je neko bio skoro na divcibarima? nikada nisam isla tamo na duze, vec samo kada sam u prolazu. da li je tamo lepo otici na par dana sa bebom (mislim na bas ovaj period)?


Ja mislim da je u ovom periodu tamo još uvek malo hladnjikavo, ipak je to planina user posted image Čim zađe sunce za oblak - hladno. Inače, sve je stvar ukusa, Divčibare nisu baš urbano mesto - super da pustiš dete da trči i ne razmišljaš da li će da odere koleno o beton ili ga zgaziti auto.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Izleti
25.3.2011 9:36:39   
moja ciklama
Žene, moj savet Vam je da jedan ručak, provedete OVDE, ja sam uživala, a cene su i više nego povoljne. Javite mi utiske.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Izleti
25.3.2011 9:41:56   
moja ciklama
A Divčibare, su baš mesto za odmor, dakle mirnije od Tare, pod uslovom da te ne uhvate djačke ekskurzije..meni je bilo lepo, cela 3 dana, 4 noćiuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Izleti
27.3.2011 19:38:51   
nencydrew
Moja ciklama, kakve su cene gore?

Ja obožavam Divčibare!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Izleti
1.4.2011 10:22:20   
Anoniman
Izleti  user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Izleti
20.5.2011 21:07:02   
Brana
Mi smo se sada konacno dogovorili,tj.izglasaliuser posted image Idemo sutra na Carsku baru,jel neko bio tamo?predivno je koliko mogu zakljuciti po slikicama..user posted image
CARSKA BARA

< Poruku je uredio Brana -- 20.5.2011 21:10:40 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Izleti
3.8.2011 13:53:31   
dunja RR

Posetite sajt našeg sponzora i vidite koje mogućnosti pruža, ima popusta i gratis letovanja za decu:

HOTEL JAVOR

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Izleti
10.8.2011 16:14:25   
snovi

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Posetite sajt našeg sponzora i vidite koje mogućnosti pruža, ima popusta i gratis letovanja za decu:

HOTEL JAVOR


Videla sam i baner na portalu, WOW baš su povoljni a hotel i priroda fantazija! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Izleti
19.8.2011 23:31:25   
saska.d
Ove godine mi nismo isli na letovanje ( kupili stan user posted image ), ali smo se lepo proveli na Kosmaju. Prelepo.Imaju neki pansion u kome smo odseli 2 dana i koji nije los.
Inače našla sam sajt na kome ima baš puno ideja za izlete po Beogradu i okolini, pa ko voli user posted image    Bg izlet

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Izleti
25.8.2011 20:14:19   
viking
Drugarice, je l' bio neko u Beloj Crkvi?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu saska.d)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Izleti
9.9.2011 10:38:28   
Anoniman
Viking , bili smo mi  , sta te zanima ?
Inace sutra ujutru idemo pravac Kučevo i Despotovac u obilazak vodopada user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Izleti
9.9.2011 11:22:47   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: viking RR

Drugarice, je l' bio neko u Beloj Crkvi?

Ja sam bila pre tri godine. Belocrkvanska jezera su tada bila poput vašara. Uopšte mi se nisu dopala. Ali, jezero u Vračev Gaju (mestašce pre Bele Crkve), mi je bilo super. Nije bila velika gužva, mnogo je bilo čistije i uredjenije od belocrkvanskog jezera. Bio je neki kafić koji je napravio poluostrvo od šljunka i na njega stavio ležaljke. Tada je baš bilo za svaku preporuku. Ne znam kako je sada.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Izleti
9.9.2011 12:06:06   
Anoniman
Mi isto nismo bili na ostalim jezerima , e sad ne secam se da li je ovo gde smo i kampovali to o kome ti leki pricas
user posted image
mestani to jezero zovu sljunkara, postoji velika kafana sa plazicom i lezaljkama i zezancijama za decu u pesku .. imaju kabine za tusiranje i nama su dozvolili da kampujemo odmah iza
user posted image
pored satora nam je bila voda , milina .. bili smo cak 5 dana , jeli i pili tu , do B.C. smo isli samo po novine . Tada je i Aki naucio da pliva user posted image imao je jednu posebnu drugaricu user posted image
user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Izleti
9.9.2011 12:24:55   
Anoniman
Preporuka za porodicu sa klincima - Jagodina
aqua park
user posted image
Jako , jako  cisto , mnogo teta koje skupljaju papirice , vodu oko bazena , wc nestvarno cisti sa papirom , ubrusima i tecnim sapunima , pice i klopa povoljnih cena .. Smestaj smo nasli lako, jednosoban stancic po nekoj smesnoj ceni ..

Klopali smo u konaku do kog se stize nekim super uskim puticem , skroz je iznad grada , tamburasi , domaca hrana i rakijauser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Izleti
16.9.2011 12:29:10   
Anoniman
U potrazi za vodopadom user posted image
Stigli smo do Resavske pecine , u blizini je vodopad koji se zove Veliki buk , nalazi se u mestu Lisine kod Strmostena. Svaka preporuka user posted image
Ova krcma se nalazi 20 metara od vodopada , tu smo i spavali vrlo povoljni , ljubazni , divni . Krcma se zove Lisinski raj . Imaju samo tri sobe za spavanje , dovoljno jer nema puno ljudi koji obilaze Srbiju poput nas user posted image
Stara vodenica koja radi
user posted image
put do krcme user posted image
user posted image

user posted image
Gore smo spavali , tim puticem se ide u deo gde se pece jagnje , odmah iza je vodopad , slusate njegovo sustanje tokom vecere, spavanja, ujutru uz kafu user posted image
user posted image
Vodopad
user posted image
user posted image
manji vodopad u neposrednoj blizini
user posted image
Izvor
user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here