|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izleti
18.6.2017 20:00:42   
dunja RR
user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Izleti
18.6.2017 20:07:16   
Sanjalicaaa
Dunja, divan članak i slike. Definitivno moramo da idemo.
Danas smo posetili manastir Mileševa, predivan je. Jedan od najlepših manastira za mene.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Izleti
19.6.2017 14:35:04   
Sanjica26 RR
Imamo bas divne srednjekovne manastire. Ja sam ga nekad sa horom posetila. Ali za mene je najlepsi utisak ostavila Ravanica i Manasija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Izleti
20.6.2017 8:44:42   
Sanjalicaaa
Sanjice, ja sam iz tog kraja. Baš mi je drago da ti se sviđaju! Manasija je meni nekako čarobna. Sa onim zidinama, kao sa te vrati u ta vremena.

Inače, Zlatar je divan. Promašili smo neki put pa smo zalutali, ali smo se tako nauživali prirode. Ma predivno je. Zašli smo u neke delove gde uopšte ne prolaze automoboli, samo krave user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Izleti
20.6.2017 12:40:47   
Sanjica26 RR
Sanjalice, sto ne rece da si odatle? Skoknucu ti. user posted image Mozda cak i avgusta. Moj muz sluzbeno ide cesto tamo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.6.2017 12:41:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Izleti
20.6.2017 14:50:02   
Sanjalicaaa
Da, da, Sanjice. Tamo su mi mama i tata. I mi smo planirali tamo krajem avgusta. Javi kad budete išli pa da organizijemo neko druzenje ako se poklopimo u isto vreme user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Izleti
10.9.2017 12:26:26   
Dragce86
Juce smo pravili divan izlet u SR.Karlovce na Grozdjenbal :) Odusevljeni smo, slusali smo vojvodjanske pesme na Trgu, set_ali sa nasom bebanom, obisli crkve i katolicku i pravoslavnu, Karlovacku Gimnaziju, isprobali razna lokalna vina i kuglof. Prelep predah od beogradske svakodnevice :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Izleti
26.12.2017 20:39:59   
wivern
Ja sam ove godine dva puta bila na izletu potez Golubac- Lepenski vir-Donji Milanovac i bas sam uzivala. Dunav mi je najlepsi u tom delu, pa sve do Djerdapa. A pogled i predeo....prelepo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Izleti
7.8.2019 6:27:47   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Juce smo pravili divan izlet u SR.Karlovce na Grozdjenbal :) Odusevljeni smo, slusali smo vojvodjanske pesme na Trgu, set_ali sa nasom bebanom, obisli crkve i katolicku i pravoslavnu, Karlovacku Gimnaziju, isprobali razna lokalna vina i kuglof. Prelep predah od beogradske svakodnevice :)



Bila i ja pre par godina, bas je lepo.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Izleti
7.8.2019 8:30:27   
MimaKos
Mansuper je da.pobegnes negde na dva dana, mi smo u maju skoknuli do Soluna na dva dana, mnogo znaci da se na kratko pobegne iz svakodnevnice.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Izleti
7.8.2019 10:23:30   
Duškić
Gde god. Potrebna je organizacija lepa a i vreme .

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Izleti
7.8.2019 10:44:01   
MimaKos
Hvalatas last minute na bookingu, cak i u centru strofom su hoteli dosta snizeni kad rezervises, ali mora danas za danas


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Izleti
15.7.2020 18:13:58   
physio70
Da li je neko skoro poset_io Vlasinsko jezero? Utisci?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Izleti
28.7.2021 11:11:56   
Ana RR
Nije baš za ovu temu, ali ne znam gde da pitam user posted image

Da li može neko da preporuči neki splav/restoran/kafić na keju gde ima lepih kolača?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Izleti
29.7.2021 11:21:45   
nata11

IZVORNA PORUKA: physio70

Da li je neko skoro poset_io Vlasinsko jezero? Utisci?



Divlja lepota - ukratko.

Ne znam sta da ti kazem. Fenomenalno za krvna zrnca, zdravlje. Sem setnje i nekog lencarenja pored jezera (koliko je to moguce od buba i pijanih sabana vikendom) ne znam sta bih ti preporucila. Provozas se brodicem, jedes u tom jednom normlanom restoranu koji ima (da ga ne reklamiram) i ides dalje. Bas ako si toliko premoren pa da leskaris u smestaju i sumi po ceo dan.

_____________________________





(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Izleti
3.8.2021 10:57:02   
nata11
Jel kojim slucajem neko poset_io ZOO vranje?



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Izleti
31.8.2021 19:52:43   
smoli
Volela bih da poset_im tvrdjavu Golubacki grad. Deluje mi kao lep jednodnevni izlet.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Izleti
8.2.2024 12:07:02   
Bambino1
Zdravo svima. Nadam se da nisam promasila temu. Za praznike sledece nedelje idemo u Piran (Slovenija). Da li je neko bio, sta bi nam preporucio da obidjemo? Prvi put idemo, kolima, tako da sve u krugu do 100km dolazi u obzir. Hvala.

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Izleti
8.2.2024 13:49:43   
Ana RR
Bambino, nisam bila ali odavno planiramo. Jedva čekam da podeliš utiske user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Izleti
8.2.2024 17:51:22   
flamingos
Bambino,uživajte,pa nam javi utiske.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

najlepse ya devojcicu
pisuljica

napisite

Tijana (38%)

Hana (19%)

Kalina (17%)

Lana (26%)


Ukupan broj glasova: 189

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here