|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.5.2009 11:50:16   
sneza24
Doroty pa ti si jos uvek 2 u 1.Pokazi ti tvom muzu ovu temu valjda se nec bojati.Jesi bila kod doktora?Sta kaze?

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.5.2009 13:14:38   
Doroty
Kaže dr sve ok, beba kasni po uz-u nedelju dana...promašili termin.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.5.2009 13:23:15   
guppy RR
"čula sam" da kruške potstiču porođaj... nadmu malo creva pa bude manje mesta user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.5.2009 13:29:55   
Anoniman
Nece ni moj! Mada je mozda i bolje da sve krene svojim prirodnim putem. Kruske velis??? Nema ih nigdje, pih user posted image Inace bi ih odmah kupila. Odoh sad da rintam po kuci, mislim da je i to dobro user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.5.2009 13:36:40   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:09:32   
Rina
Meni ostalo jos ananas da smazem ovo sve drugo kod mene ne pali  user posted image
I bacam se u dugu setnju danas!!!


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:15:34   
Anoniman
Joj, kakav crni sex, ja sam i zaboravila kako to izgleda... a i ne pomisljam na isti, jer zadnji put kad sam bila na pregledu, preznojala sam se od bola, dok je dr pooooolaaaaakoooo stavljao onu glupavu metalnu hladnu kasiku! Ne smem ni da zamislim kako bi bilo da sad imam i ja hopa-cupaaaa... a nikako, strpecemo se jos ovo malo! 

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:35:27   
Anoniman
Bogami, pet dana pre nego sto mi je bio termin odlucim ja da mi je dosta svega, i kazem mm da probamo da isteramo malisu napolje user posted image , dva puta hopa-cupa, jednom uvece jednom ujutru, i popodne krenule kontrakcije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:36:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Bogami, pet dana pre nego sto mi je bio termin odlucim ja da mi je dosta svega, i kazem mm da probamo da isteramo malisu napolje user posted image , dva puta hopa-cupa, jednom uvece jednom ujutru, i popodne krenule kontrakcije user posted image user posted image user posted image


Zezas?! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:37:46   
Anoniman
Majke mi, bilo mi je strasno vrucina, bila sam vec umorna od svega...pa sa parolom "ne moze da skodi", a ne moze nikako da skodi....mi smo podstakli bebu da krene napoljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:38:21   
Anoniman
Cak sam, pre nego sto sam to odlucila, zvala sestre da se konsultujemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:38:53   
Anoniman
I stvarno ti krenule kontrakcije?! A kad si se onda porodila?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:39:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Cak sam, pre nego sto sam to odlucila, zvala sestre da se konsultujemuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 10:41:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

I stvarno ti krenule kontrakcije?! A kad si se onda porodila?


Kontrakcije su pocele u 16h tog dana, porodila se sutradan u 14:42

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 14:57:08   
BINCE
E,AKO JE DO SEXA JA BI SE DO SADA MILON PUTA PORODILA...JER JA STVARNO IMAM REDOVAN SEX KAO DA NISAM TRUDNA....a,isto tako jedem borovnicu ...pijem brusnicu...jedm maline..itd.al,nigdje nista od poroda heheh...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 14:59:02   
BINCE
a,isto tako sto se tice setanja,ja setam i hodam ko luda..trci tamo trci vamo ne smirujem se....ako ne hodam po gradu onda se vrtim po kuci...al,tako mi je citavu trdunocu....a jos nikakvih znakova za porod..

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 15:14:14   
Anoniman
Aaaa, Bince, nemoj da te odjednom potrefi... ti i ja smo samo par dana razlike sa terminima, al koliko ja vidim, ona kladionica ce da pretegne na tvoju stranu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 17:07:06   
BINCE
PA,ISKRENO NEBI SE BUNILA DA DODJe RANIJE HEHEh...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 17:08:56   
Anoniman
Ma ne bi ni ja, samo ne pre 10-og! user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
30.8.2009 21:23:27   
BINCE
10-og neces sigurno...a ja ne vjerujem nesto u taj epidural,tako da se nebi usudila da ga uzmem...strah me jer i najveci strucnjaci griejsee...a od njega svakakvih poslijedica moze da bude..    nije da te plasim samo kazem svoje misljenje..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
31.8.2009 8:52:11   
Anoniman
Ma, ok je Bince, naravno da uvek ima + i - u svacemu, izvagala sam sve i ipak se odlucila da uzmem epidural, naravno, ako mi ga odobre. 

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
31.8.2009 20:44:02   
cici78
Ja sam zaista par dana pre porodjaja probala da sto vise setam, sredjivala po stanu, bas sam bila aktivna i nista. Onda smo mm i ja odlucili da probamo malo hopa cupa, ali nezno i sledece noci oko 3 ujutru ispao mi je krvavo sluzavi cep. user posted image  Napominjem da smo se i mi bas plasili da ne povredimo bebu pa smo prekinuli odnose jos pocetkom osmog meseca, tako da je ovo bio izuzetak ali ipak smo naterali malisu napolje. Mislim da smo time podstakli porodjaj vise nego setnjama, sredjivanjem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
31.8.2009 21:35:22   
NadaR
ugodno sa korisnim... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
1.9.2009 0:52:19   
BINCE
hmmm....sto li onda ovaj moj nece vani....ja i mm se svaku vece hopa cupa  hahahhahah   a bebac nista...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prirodni način kako da podstaknete porođaj
1.9.2009 11:06:01   
Anoniman
Mozda mu prija ljuljuskanje, Bince, pa zato nece! user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



Click Here