|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncerti
9.7.2009 13:14:40   
Anoniman
ja sad na pauzi kad plakat "Trubači iz Guče"nekad ...negdje u sarajevu.... moram pozvati Eugi znam da ona voli tu vrstu muzike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 9.7.2009 13:15:12 >

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koncerti
18.7.2009 22:11:52   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja sad na pauzi kad plakat "Trubači iz Guče"nekad ...negdje u sarajevu.... moram pozvati Eugi znam da ona voli tu vrstu muzike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma obožavam do imbecilnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

VuČkooo, Vuuučkooo, viđena si danas na Jahorini i to u mestu pod čudnim nazivom, pratim te u stopu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koncerti
18.7.2009 22:32:23   
gagana83
Pre nekih mesec dana na trgu u  Vrnjackoj banji bio Petar Graso,prvi put u Srbiji,ne znam za vas al ja tog coveka obozavam. MM bio sa mnom i jos neko drustvo. Ja user posted image user posted image user posted image djipala ko nezdrava u prvom redu sa onom decurlijom a mm me stalno opominjao da se smirim i podsecao da sam user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koncerti
20.7.2009 8:28:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja sad na pauzi kad plakat "Trubači iz Guče"nekad ...negdje u sarajevu.... moram pozvati Eugi znam da ona voli tu vrstu muzike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma obožavam do imbecilnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

VuČkooo, Vuuučkooo, viđena si danas na Jahorini i to u mestu pod čudnim nazivom, pratim te u stopu user posted image user posted image user posted image



pratim te ko UDBA ...jer ti si moja sudba ...ma ti si jedno čudo baby ..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koncerti
20.7.2009 16:20:56   
eugenija
... bluuuuuueeee


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koncerti
20.7.2009 17:06:26   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja sad na pauzi kad plakat "Trubači iz Guče"nekad ...negdje u sarajevu.... moram pozvati Eugi znam da ona voli tu vrstu muzike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

pa Sloveni imaju dusu

i samo mala replika u vezi s tim
IA rece "Svi smo mi mrtvi, samo se po redu sahranjujemo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:07:00   
eugenija
Sinoć sam bila na koncertu Parnog Valjka na tvrđavi Kastel. Bilo je prepuno ljudstva, malih beba, dece, starih, mladih.......
Aki je pevao je sa nekim Vojvođanskim bendom, dao je celog sebe, kao i obično u svakoj pesmi, znojio se, skakao, gestikulirao..
Lep koncertić.

A Lenija odslušah sa balkona, zaboravih rećiuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:08:58   
NadaR
 Eugi,jesi vidjela sta bi u Krupi? Jaooo, pa moraju nam unistiti sve dobro sto imamouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:10:46   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Eugi,jesi vidjela sta bi u Krupi? Jaooo, pa moraju nam unistiti sve dobro sto imamouser posted image


Šta je bilo? Nisu me obavestili. To na ex yu nešto?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:13:59   
NadaR
 Pa idioti upali u bekstejdz, tukli se,pa napadnut basista iz Dubioze , pa navijaci Borca se potukli sa tehnicarima dok su montirali binu...
Tako da ce valjda festival biti izmjesten iz Bluser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:19:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

pa navijaci Borca se potukli sa tehnicarima dok su montirali binu...




??? Opaaaa ??? Za ovo bih morala znati.. Hm..

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa
Tako da ce valjda festival biti izmjesten iz Bl


KRASNO! A jbte, pa sve bilo free i prevoz i karta i kamp, i žurka 48 sati, kao nigde na svetu jeee...
Jesmo go*na



< Poruku je uredio eugenija -- 3.8.2009 11:30:55 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:22:15   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:29:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Pa idioti upali u bekstejdz, tukli se,pa napadnut basista iz Dubioze , pa navijaci Borca se potukli sa tehnicarima dok su montirali binu...
Tako da ce valjda festival biti izmjesten iz Bluser posted image



blago nama ...znam za Vedrana iz Dubioze da su ga pored oka strefili kamenom ...

eeeeeee stoke naše

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:31:13   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Pa idioti upali u bekstejdz, tukli se,pa napadnut basista iz Dubioze , pa navijaci Borca se potukli sa tehnicarima dok su montirali binu...
Tako da ce valjda festival biti izmjesten iz Bluser posted image



blago nama ...znam za Vedrana iz Dubioze da su ga pored oka strefili kamenom ...

eeeeeee stoke naše



Užassssssssssssssss


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koncerti
3.8.2009 11:39:11   
eugenija
Evo članak o incidentu sa Ex Yu Rocks, koga interesuje više - KLIK

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koncerti
3.8.2009 14:13:00   
Anoniman
Bravo Eu, a da vodis i mene sledeci put? Nadjemo dadilju i u provod, nema da sjedimo kuci po cijele dane i da smrdimo na gulash, nije to za nas hehe!!!!!!

IZVORNA PORUKA: eugenija

Sinoć sam bila na koncertu Parnog Valjka na tvrđavi Kastel. Bilo je prepuno ljudstva, malih beba, dece, starih, mladih.......
Aki je pevao je sa nekim Vojvođanskim bendom, dao je celog sebe, kao i obično u svakoj pesmi, znojio se, skakao, gestikulirao..
Lep koncertić.

A Lenija odslušah sa balkona, zaboravih rećiuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koncerti
3.8.2009 14:22:55   
Rina
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn
.... i da smrdimo na gulash...



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koncerti
4.8.2009 14:36:55   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Bravo Eu, a da vodis i mene sledeci put? Nadjemo dadilju i u provod, nema da sjedimo kuci po cijele dane i da smrdimo na gulash, nije to za nas hehe!!!!!!



Ma kakav gulaš, zar ti kuhaš? Meni mama donese ručak.
Vodim te, vodim.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:31:20   
Anoniman
u petak 7. avgusta u Slogi koncert (ne)normalni balašević user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:32:37   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

u petak 7. avgusta u Slogi koncert (ne)normalni balašević user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Naravno, ne ideš?user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:35:12   
Anoniman
idem user posted image .... jer dovoljno mi je bilo kad je bio u martu , meni jaranica šalje poruku
"(ne)normalni Balašević nije ne normalan bez tebe"user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:36:44   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

idem user posted image .... jer dovoljno mi je bilo kad je bio u martu , meni jaranica šalje poruku
"(ne)normalni Balašević nije ne normalan bez tebe"user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:38:16   
Anoniman
a sljedeći petak ako Bog da idemo u Brčko, Velika Gospa ... pa vašer pa se janjci okreću ...pa narodnjaci ...opsauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:39:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

a sljedeći petak ako Bog da idemo u Brčko, Velika Gospa ... pa vašer pa se janjci okreću ...pa narodnjaci ...opsauser posted image user posted image user posted image user posted image


Vučko, Vučko, nema gde te nemauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:40:17   
Anoniman
ma ima da im se svima ukažem ...ko Gospa (tobe jarabi)user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here