|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:43:17   
eugenija
PICCOLA STORIA DE GRANDE AMORE - klik


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koncerti
5.8.2009 15:45:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedna od mojih omiljenih user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koncerti
11.8.2009 13:29:22   
eugenija
Vule, ajd kad vidiš ovo javi kako je bilo na koncertu... user posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koncerti
11.8.2009 14:08:43   
Anoniman
ludo ...fantazija ...momci su odlični...u orginalu ga skidaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....a eto pretpostavljam da znaš kolika je sloga, to je bilo jedno na drugom ....

ja sam bila za šankom user posted image (čitaj šanker ko šećer...nema ni 19 leta)

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koncerti
11.8.2009 14:10:51   
eugenija
Ajd baš super... neka si se izguštala..

Jel bilo posle ćevapa? user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koncerti
11.8.2009 14:12:01   
Anoniman
ma jok...stavljen  katanac na čevabdžinicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koncerti
24.8.2009 10:24:19   
Rivana
Ja veceras idem na Madonin koncert user posted image (prvi put izlazim od kako imam bebu user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koncerti
24.8.2009 10:34:22   
Anoniman

Juhuuuu, lijepo se provediii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja veceras idem na Madonin koncert user posted image (prvi put izlazim od kako imam bebu user posted image )

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koncerti
24.8.2009 10:38:34   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn


Juhuuuu, lijepo se provediii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja veceras idem na Madonin koncert user posted image (prvi put izlazim od kako imam bebu user posted image )


Jedva cekam drugarica dobila dve karte i zvala me bas me obradovala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koncerti
25.8.2009 10:51:24   
Rivana
Bila sam sinic na Madoninom koncertu, umesto da je poceo u 20h kako pise na karti poceo je u 22h i trajao je do ponoci znaci tacno dva sata. Bilo je lepo dozivljaj Madona je bila idol moje madosti slusala sam je kao klinka jos u srednjoj skoli. Ali nekako mi se brzo zavrsio koncert kao da je to odradila po nekom programu i cao. Odjednom kraj, kaze drugarica mene "Jel ovo stvarno kraj nekako mi cudan kraj user posted image ".
Ali bilo je lepo.....sad me noge bole od silnog stajanja izasla sam iz forme davno nisam izasla user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koncerti
25.8.2009 10:56:59   
eugenija
Znači Madona izlapela malouser posted image

Neka si se ti dobro provela, ipak je lepo otići na neki veliki koncertuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koncerti
25.8.2009 10:59:24   
Rivana

IZVORNA PORUKA: eugenija

Znači Madona izlapela malouser posted image

Neka si se ti dobro provela, ipak je lepo otići na neki veliki koncertuser posted image


user posted image user posted image user posted image jeste malo godine su to user posted image user posted image user posted image
Ma sto kazes lepo je otici na tako veliki koncert masa ljudi haos cela ta atmosfera, ma super.........A Madona ko Madona drzi se bakica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koncerti
25.8.2009 11:01:01   
Anoniman
evo sada sam baš gledala neki mali snimak ...extra ... jes malo prnula u šišu al je ja pravo gotivim ...ipak jedna je Madona user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koncerti
2.10.2009 12:59:19   
Rina
Veceras na koncert user posted image
Finski metal bend Ensiferum u mom gradu jeeeeeeeeee

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koncerti
2.10.2009 13:17:20   
viking
Rina, user posted image user posted image user posted image  za izbor!!!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koncerti
2.10.2009 13:21:17   
Anoniman
WOW...ovde ima ljudi koji slusaju metal...
fenomenalno.
Ja slusam bas metal, gothic i black ali na koncerte ne mogu...
Dr mi je rekao da trudnice ne treba da idu na agresivnije koncerte jer beba mnogo jace cuje bas gitaru nego mi a to je lose...zbog rada srca i adrenalina majke i slicno..
tako da nema meni bas gitare....za sada.

A koje jos bendove slusate?

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koncerti
2.10.2009 13:22:47   
Anoniman
My dying bride
Skyforger
Nocturnal mortum
paradise lost
anathema

ali i neki kao
domaci block out

ili nesto blaze Pearl jam,.,

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koncerti
4.10.2009 10:28:51   
Rina
Hejjj viking,oti user posted image
Na koncertu je bilo strava,Ensiferum...odusevili su me..i jos dva benda estonci neki Metsatoll i jos neki mladi momci iz Finske Tracedown...ma fenomenalno!!
Bila je i jedna trudnica,ogroman stomakuser posted image Ja sam se u sedmom mesecu trudnoce premisljala za jedan metal festival i odustala..sta znam nekako mi je..My dying bride sam videla prosle godine uzivo...nikad mi death i black nije bio nesto posebno ali uzivo zvuci ludo ,zaista predivno!
Oti ja sam ti vise za klasican heavy,progressive i narocito power metal...Lost Horizon recimo...Pantera,Trivium.. pa moze i Slipknot da prodje i taj fazon.... brzi rifovi i double pedal obavezno :) Zadnjih godina me finci odusevljavaju Stratovarius,Children of Bodom,Ensiferum i sav taj neki viking stil... i tako...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koncerti
4.10.2009 11:19:11   
viking

IZVORNA PORUKA: Rina

sav taj neki viking stil




user posted image user posted image user posted image

Ma, Finci su fenomenalni, definitivno, mada meni ta muzika više nije prvi izbor. Ranije sam slušala mnogo više (Sepultura, Pantera i sl), sada mi se malo promenio ukus pa više naginjem ka Linkin Park, Nick Caveu, Depeche Mode, Placebo... Mada, ponavljam, svaka čast na izboru, odličan je user posted image

A što se porođaja tiče, mama mog druga se porodila ranije jer je otišla na koncert Tine Tarner, stajala blizu zvučnika i oni basovi su bili toliko jaki da su joj pokrenuli plod... Tako bar ona kaže user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koncerti
5.10.2009 14:41:08   
eugenija
IZVORNA PORUKA: OTI

WOW...ovde ima ljudi koji slusaju metal...



Ja znam za Zille, Rinu, mene i Miljaninog brata (user posted image user posted image ).. Drago mi je za OTI i Vikinguser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koncerti
5.10.2009 14:46:48   
Anoniman
pantera je super, Rina. ostalo manje vise...A slipknot moze da prodje..
A sistem of down?


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koncerti
11.10.2009 9:04:50   
Rina
Ne volim Sistem of down..vise naginjem ka metalu sa korenima iron maidena user posted image

Jel cuo neko Amorphis?? Mene je njihov zadnji album odusevio skroz a u cetvrtak sam ih videla uzivo i jos sam pod utiskom!!Evo jedan deo atmosfere ,made by me  user posted image

Amorphis - From the heaven of my heart


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koncerti
11.10.2009 9:08:28   
Rina
IZVORNA PORUKA: eugenija


...i Miljaninog brata (user posted image user posted image )..



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koncerti
11.10.2009 21:41:20   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: eugenija

PICCOLA STORIA DE GRANDE AMORE - klik



aaaaaaa...obozavam user posted image
kad sam bila klinka imala sam kasetu na kojoj je bila samo ova pesma nasnimljena, kako se zavrsi opet pocne ista i tako cela strana samo jedna pesma (da ne bih morala da motam) user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koncerti
11.10.2009 21:55:59   
lence
IZVORNA PORUKA: OTI

WOW...ovde ima ljudi koji slusaju metal...
fenomenalno.
Ja slusam bas metal, gothic i black ali na koncerte ne mogu...
Dr mi je rekao da trudnice ne treba da idu na agresivnije koncerte jer beba mnogo jace cuje bas gitaru nego mi a to je lose...zbog rada srca i adrenalina majke i slicno..
tako da nema meni bas gitare....za sada.

A koje jos bendove slusate?


Kakav baksuz, nista od nocnog zivota kad se zabebi dakle!?!
Da li volis Ministry, oni su se sad "prometalili", meni su se mnooogo vise dopadali iz industrial faze, obozavam da igram na "Burning inside"?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here