|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EXIT festival
11.7.2009 18:53:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ala ludnice,mada ja mislim da se uvjek moze provuci,joj kad se sjetim mi smo upadali kroz neko dvoriste od neke bake,200 din.nam naplacivalauser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: EXIT festival
12.7.2009 23:21:53   
dunja RR
mmmm sada svira MADNESS, zavrsavaju , gledam ih na drugom...moj bend iz tinejdz dana....super suuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: EXIT festival
13.7.2009 8:42:25   
Anoniman
Ja sam šiznula što nisam otišla na MOBY!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: EXIT festival
13.7.2009 8:52:04   
Nella79
Ja sam bila!!! I na Moby i na Prodigyuser posted image user posted image user posted image

Bilo je fantastichno!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: EXIT festival
13.7.2009 8:55:06   
Anoniman
Znam. rekao mi je muž da je bilo odlično. user posted image

(odgovor članu Nella79)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: EXIT festival
13.7.2009 9:01:40   
Nella79
Al, nek ti ne bude zao, ja sad jedva gledam (na poslu sam) i josh uvek iskashljavam prashinu sa tvrdjave!!!!
Evo, gledam kroz prozor ove ''strance'' shto odlaze kuci, e... da su nama bili ti uslovi pre par godina... Da imash para... vizu... i slobodnog vremena da odesh negde u evropu na 4-5 dana...

A gore je pljachka... zastoka... pljeskavica 300din, piletina 400!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: EXIT festival
13.7.2009 9:16:30   
Anoniman
Kaže MM da je bila baš gužva. Sada pričam sa koleginicom, kaže isto da je bila neviđena gužva i da ju je uhvatila neka panika od mase, i da je veoma brzo i otišla sa The Prodigy.

(odgovor članu Nella79)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: EXIT festival
18.8.2009 18:58:56   
Anoniman
Čačkam po Facebook-u i naletim na slike sa EXIT-a, postavio ih drugar koji je išao sa mm... Eto, baš se muž lepo proveo. user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.8.2009 18:59:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: EXIT festival
18.8.2009 19:00:33   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: EXIT festival
18.8.2009 19:01:20   
Anoniman
Nije smešno jer sam ja besna. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: EXIT festival
3.12.2009 9:04:44   
Anoniman
Muzički festival 'Exit' nominovan je za najbolji festival u Evropi, odnosno za nagradu 'Best Major festival', izvijestio je Blic Online. user posted image Naime, online portal „Virtual Festivals Europe" po prvi put organizuje dodjelu nagrada za najbolje evropske festivale, a pobjednike bira publika glasanjem na internet stranici
www.eu.virtualfestivals.com.

Osim Exita za nagradu „Best Major festival' bori se još 21 evropski festival među kojima su britanski "Isle Of Wight", mađarski "Sziget", danski "Roskilde", poljski "Heineken Open'er", kao i ovogodišnji dobitnik "Best Overseas Festival" nagrade, irski, "Oxegen".

Prvi krug glasanja traje do 16. decembra, a festivali se takmiče u kategorijama "Best Major", "Best Medium", "Small" i "Best New festival", iobjavio je Blic Online.

U drugom krugu glasanja, koji traje do 30. decembra, bit će omogućeno glasanje za finaliste, kao i u kategorijama "Best European Festival Line-Up", "Best Artist Newcomer", "Best Headline Artist" i "Anthem Of The Year".

Svako ko učestvuje u glasanju potencijalni je dobitnik ulaznica za festivale pobjednike.

Pobjednici će biti objavljeni na dodjeli nagrada 13. januara 2010. u Holandiji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: EXIT festival
9.7.2010 7:28:48   
Anoniman
Eh... ušla sam na FB i vidim da je moj brat ažurirao status pre oko sat vremena, tada je stigao sa EXIT-a, a ja sam tada već ustala sita naspavana i kosu oprala... user posted image
A pre koju godinu... ja sam bila na EXITu, a on je još bio mali da ide...

KAKO VREME LETI!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: EXIT festival
30.5.2011 13:59:40   
majathegreat
Ide neko?user posted image
7. - 10. jul 2011.

< Poruku je uredio majathegreat -- 30.5.2011 14:00:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: EXIT festival
30.5.2011 14:22:32   
Trbica
Mm i ja :), prosle godine sam svirala a mm radio reportazu. Ove godine on je dopisnik a ja necu da radim nistauser posted image

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: EXIT festival
30.5.2011 14:31:47   
majathegreat
Odlično, idemo i mm i ja svakako. Ja inače idem svake godine od nultog exita, ali prošle nisam bila, jer sam se u to vreme porodila.user posted image

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: EXIT festival
30.5.2011 14:33:57   
majathegreat
Trbice, a gde sviraš?

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: EXIT festival
30.5.2011 15:57:15   
Trbica
Imam svoj bend, tacnije pevam u bendu ali i sviram gitaru samo nikada na koncertima, prosle godine smo svirali na Fusion stage-u.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: EXIT festival
30.5.2011 19:47:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Ide neko?user posted image
7. - 10. jul 2011.


Jao kad bi neko hteo da čuva ovu moju decu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: EXIT festival
7.6.2011 14:29:34   
VVVV
ove godine idem sva 4 dana! kupila kartu jos u decembru. Proslogodisnji exit je bio jedini koji sam propustila, jer je user posted image  sisala na 3 sata. Sad cu da nadoknadim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: EXIT festival
2.7.2011 17:31:30   
Anoniman
Idemo na Pro Pain u cetvrtak user posted image

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: EXIT festival
7.7.2011 23:26:42   
Anoniman
 user posted image   user posted image   user posted image  

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: EXIT festival
8.7.2011 10:57:26   
Malecka074
Eh, ja ove godine, pauziram...Mislim da moj stomačić, tj. bebica u stomaku ne bi bas uzivala.user posted image
Boze zdravlja, iduce godine.
A inace mm i ja uvek kupimo u decembru karte. Ovaj put smo ih prodali. Ali, nije nam zao, jer je lep razlog neodlaska na Exit ovaj put.

Vi koji idete, uzivajteeeee i djuskajteeeeeeeee!user posted image


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:33:34   
Anoniman
Zna li neko koji dan će biti Duran Duran? I da li mogu pre Exita da se kupe dnevne karte, ili tek kad se približi festival? Hoće li biti još neko zanimljiv, osim Gansa?

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:37:38   
viking
Mi idemo ove godine obavezno, verovatno sva četiri dana. Neđo, turi kafu :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:39:20   
Anoniman
Jeeeeej! Videćemo se, osim na kafi (bar jednomuser posted image ) i na đavi, mm će raditi i malo bežati sa posla, a ja ću da ludujemuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here