|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:42:46   
viking
Da, da, ja sam tvog muža videla i pretprošle godine na Exitu. A DD su 12. jula, mislim.
Zanima me koga će još da dovedu. Gotye bi bio prava stvar!

< Poruku je uredio viking RR -- 2.4.2012 22:43:23 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:45:25   
Anoniman
Četvrtakuser posted image To mi najmanje odgovara, joooj, nadam se d aće ipak biti petak ili subota, tad mi je baba-deda servis available. Gotyeeee, kako bi to bilo super, ili da ipak dovedu KOC...ma ja bih milion grupa volela da vidim, ali neka bud makar 2 dobra za ta dva dana što mogu da idem, i biću happy.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:48:03   
viking
Sad sam bila na sajtu DD-a, piše 12. Sorry :( ali imaš tri meseca da se organizuješ!
A gledala sam prošle nedelje i sajt Gotye-a, trenutno je u USA na (raspordatoj) turneji, čekam ga da dođe u Evropu i odoh da ga slušam, mnogo mi se sviđa.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: EXIT festival
2.4.2012 22:51:20   
Anoniman
Ih bre, nema kod mene snalaženja, moji radnim danima rade, mm radi, i to je to, nemamo više nikoga. Nema veze, šta je tu je.
Meni je Gotye fenomenalan, čula sam ga prvi put pre 3 meseca i bukvalno odelpila, "Somebody that I used to know" sam slušala na repeat po ceo dan sa sve spotom, tako da je Neša rekao da, kad se preselimo u novi stan, želi da ofarba sobu kao što su ofarbani čika i teta u spotuuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: EXIT festival
2.4.2012 23:01:31   
Anoniman
Eh EXIT, 4 godine zaredom, tamo smo se 2001 upoznali mm i jaaaaa user posted image (od tada smo zajedno) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: EXIT festival
3.4.2012 7:50:45   
minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR

Zanima me koga će još da dovedu. Gotye bi bio prava stvar!

Preseče me! Inače sam oduševljena tim kengurajcem i svaki dan ga vrtim u putu na posao i sa posla, ako bi došao na EXIT, razvela bih se samo da odem da ga gledam. Đuran Đuran sam gledala, pa me ne muči mnogo što ću ih preskočiti ove godine. Jedva čekam da Vanjoslav poraste pa da mogu da se vratim skupljanju prašine po EXITu.
Ako Gotye dođe, držim fige da bude u subotu, i moram da dođem.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: EXIT festival
3.4.2012 8:15:17   
Anoniman
I ja držim fige da dođe u subotu, pa da dođešuser posted image Ja sam propustila DD, baš mi je krivo bilo i tad, a sad pogotovo. Gansi me nešto preterano ne zanimaju, ako već budem na tvrđavi i ne bude nešto bolje u tom trenutku, naravno da ću ih slušati, ali ne bih zbog njih išla.
Što se mene tiče, može i Prodigy jubilarni milioniti put, to mi je najbolji Exit koncert ikadauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: EXIT festival
3.4.2012 8:24:11   
minavb
Ja ne znam koji mi je bio najbolji user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: EXIT festival
3.4.2012 10:40:12   
viking
E, kako ste krenule, još će da krene trač da dolazi Gotye :) To sam ja lupila onako, njega bih volela da vidim a Exit je pravo mesto za njega pa sam samo rekla. Da ne bude zabune, nemam nikakve inside information da je on uopšte u planu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: EXIT festival
3.4.2012 10:41:34   
minavb
Jasno, samo mantramo da ga pozovu i da se odazove.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: EXIT festival
3.4.2012 11:28:39   
Anoniman
Jao što bih ja išla na EXIT, dal će Marko pristati da ostane bez mene makar jednu noć? 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: EXIT festival
3.4.2012 11:38:09   
minavb
Odem ja letos sa LillyT na koncert i ostavim Vanju tatici. Dođem kući u 3h, on budan. Šta se desilo-Vanja nije hteo mleko (nikad ga i nije hteo, ali to ne znači da ga neće popiti) i mm prestao da mu nudi, gnjavili se i dete zaspalo posle nekog vremena. Probudio se mrtav gladan u 2h i ovaj mu dao 150ml mleka i nije mu palo na pamet da mu da još. On je jadničak, kad sam došla, popio još 250ml mleka što mu se nika dnije desilo, vrteo se još neko vreme , i zaspao. Od tad sam ga uveče ostavljala samo sa bebisiterkom. Sad imam drugu koja uveče ne može da dolazi, i opet imam problem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: EXIT festival
3.4.2012 12:43:34   
Anoniman
Joj exit , kako cu ove godine

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:29:51   
Anoniman
Kako se zove ona extra (popularna) stvar od Gotye? Ne radi mi YT, hoću da skinem sa domaci.de

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:30:48   
Anoniman
Somebody that I used to know

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:31:33   
minna
somebody I used to know

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:35:21   
Anoniman
Nema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:47:21   
viking
Tasho, idi na Gotyeov sajt, probaj tamo

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:54:24   
Anoniman
Našla, i neće da radi. 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:58:56   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Tash

Našla, i neće da radi. 


Jesi li videla mail na google? Poslala sam ti share-ovanu pesmu na Google documents.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: EXIT festival
7.6.2012 13:59:57   
Anoniman
Ej vi hakeri! user posted image Nisam, idem da vidim. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: EXIT festival
7.6.2012 14:04:41   
Anoniman
ALEX RODIĆU TI PETORO DECE!!!! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: EXIT festival
7.6.2012 14:11:55   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Tash

ALEX RODIĆU TI PETORO DECE!!!! 


Nemoj, molim te, i sa ovim jednim jedva izdržavam user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: EXIT festival
7.6.2012 14:16:57   
minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

ALEX RODIĆU TI PETORO DECE!!!! 

Ovo je pretnja. Caps lock, 4 uzvičnika i nema smajlija. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: EXIT festival
7.6.2012 14:19:54   
Anoniman
Aj i onu poznatu od Adele user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here