|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:23:12   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

znate sta nauka i istorija....evo sta ja imam na to da kazem...ako je dr zoran djindjic ubijen 2003 kada smo svi mi vec imali dovoljno godina da razmisljamo...postoji snimak...postoje izvrsioci...ali i dan danas ne znamo tacno i precizno ime i prezime koje je narucilo ubistvo.....pa sta se onda desavalo pre 5 hiljada godina....ko to moze da tvrdi


Dobro poredjenje...I sam fazon nastanka planete je zagonetan. Ja verujem u Boga, ali ne i u biblijsku pricu..Bar ne potpuno..Iz onog sto sam ucila na casovima knjizevnosti, logicno je da je to samo prica..Npr, Stari zavet se stvarao od 11 vekap.n.e- 1veka p.n.e.....Sto znaci deset vekova..Fascinantno..I naravno da ne verujem da je Jov sa 100 godina izrodio decu, ali isto tako ne verujem ni da smo nastali iz neke pracelije..Nije nego...
da tesko je reci....ali meni je darvinova evolucija isto teska glupost...ja sam pitala mog nastavnika u 6-om razredu a zasto jos ima majmuna i ostalih zivotinja i kako to da su se neke menjale toliko a neke ne....na sta mi je covek rekao "sedi- perkovic"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:23:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

radjeno je poredjenje sa otkrovenjem jovanovim ...i UN...jer po Bibliji kada se ujedine deset kraljevstava -pocinje apokalipsa


Objasniuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:28:00   
sandrina 85
Ja moram da spavam, sutra cu da procitam sve sta ste pisale, zivo me interesuje ali koncentracija mi je opala. Ljubim vas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:31:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

da tesko je reci....ali meni je darvinova evolucija isto teska glupost...

Slazem se...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:33:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


da tesko je reci....ali meni je darvinova evolucija isto teska glupost...ja sam pitala mog nastavnika u 6-om razredu a zasto jos ima majmuna i ostalih zivotinja i kako to da su se neke menjale toliko a neke ne....na sta mi je covek rekao "sedi- perkovic"user posted image


Pa kad mnogo pitasuser posted image Salim se...Mene najvise buni sledece- ako su jedni majmuni evoluirali, zasto drugi nisu? Eto, po Darvinu, par majmuna je resilo da se uspravi i eto ti ljudske rase..To je bas to-TEORIJA, koja kad bi se dokazivala imala bi vise rupa od svajcarskog sira...

< Poruku je uredio verolino -- 3.8.2010 0:34:57 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:38:57   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

radjeno je poredjenje sa otkrovenjem jovanovim ...i UN...jer po Bibliji kada se ujedine deset kraljevstava -pocinje apokalipsa


Objasniuser posted image
otkrovenje joavanovo potanko objasnjava kako i kada se oglasavaju odredjene trube apokalipse koje predhode jahacima apokalipse koji prethode casama besa ...jedna od truba oglasava se kadas e ujedine deset kraljevstava(do sada je ujedinjeno devet)i kada se zacari sin coveciji....sto se povezuje ulogom predsednika UN koga nije bilo nikada od osnivanja na ovamo....deseto kraljestvo koje treba da udje u uniju su islamske zemlje....UN su uspostavljene nakon drugog svetskog rata da odrzavaju "MIR"u svetu a nikada u istoriji nije bilo vise ratova i stradajna nego od kada oni cuvaju taj svetski mir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:41:02   
Anoniman
A cije je to shvatanje???Zanimljivo je...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:43:26   
anuksunamun
Postoje još neka tumačenja proročanskog značaja ovog dela Otkrovenja Jovanovog . Neki veruju da su konjanici počeli da jašu 1900. godine . Prvi jahač se , po ovom shvatanju , povezuje sa britanskim carstvom koje je bilo najprostranije u istoriji . Drugi , sa konjem koji je crvene boje , nalazi svog ekvivalenta u komunizmu i svoj put započeo je Oktobarskom revolucijom 1917. godine . Trećeg konja dovode u vezu sa velikom ekonomskom krizom u SAD 1929. godine . Ovome bi se moglo prebaciti da stavlja u centar pažnje američku istoriju prenebregavajući neke druge ekonomske katastrofe koje bi takođe mogao da predstavlja treći jahač . Četvrti konjanik - smrt jaše od 11. septembra 2001. godine kada se dogodio po mnogima najbitniji događaj posle Drugog svetskog rata . Neki tumači Biblije ovo povezuju sa starozavetnom Knjigom proroka Danila , u kojoj se govori o četiri zveri koje , prema opisu , podsećaju na stvorenja iz grčke mitologije . Četvrta od tih zveri je imala deset rogova . Svaka od njih predstavljala je po jedno carstvo . Deset rogova na poslednjoj , najkrvoločnijoj zveri zapravo su deset careva poslednjeg carstva koje će simbolično prožderati svet .

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:45:04   
anuksunamun
izvori nisu prcizirani...to su neka od tumacenja otkrovenja

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:45:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Postoje još neka tumačenja proročanskog značaja ovog dela Otkrovenja Jovanovog . Neki veruju da su konjanici počeli da jašu 1900. godine . Prvi jahač se , po ovom shvatanju , povezuje sa britanskim carstvom koje je bilo najprostranije u istoriji . Drugi , sa konjem koji je crvene boje , nalazi svog ekvivalenta u komunizmu i svoj put započeo je Oktobarskom revolucijom 1917. godine . Trećeg konja dovode u vezu sa velikom ekonomskom krizom u SAD 1929. godine . Ovome bi se moglo prebaciti da stavlja u centar pažnje američku istoriju prenebregavajući neke druge ekonomske katastrofe koje bi takođe mogao da predstavlja treći jahač . Četvrti konjanik - smrt jaše od 11. septembra 2001. godine kada se dogodio po mnogima najbitniji događaj posle Drugog svetskog rata . Neki tumači Biblije ovo povezuju sa starozavetnom Knjigom proroka Danila , u kojoj se govori o četiri zveri koje , prema opisu , podsećaju na stvorenja iz grčke mitologije . Četvrta od tih zveri je imala deset_ rogova . Svaka od njih predstavljala je po jedno carstvo . Deset_ rogova na poslednjoj , najkrvoločnijoj zveri zapravo su deset_ careva poslednjeg carstva koje će simbolično prožderati svet .


Prevedeno na srpski, pokokace se nuklearkama..Ja tebi, ti meniuser posted image

Inace, Otkrovenje Jovanovo je jedan od najalegoricnijih tekstova ikada napisanih...Ne znam da li je moguce pravilno ga odgonetnuti...

< Poruku je uredio verolino -- 3.8.2010 0:47:17 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:47:49   
anuksunamun
tesko je reci...sve su to nagadjanja...ono kako ja vidim jeste zaista ono prezivljavanje povratak u iskonska vremena...gasenje industrije i ko zna koji haos..da vidite ovde kako izgleda detroit ...ugasen grad...e pa tako nesto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:50:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

tesko je reci...sve su to nagadjanja...ono kako ja vidim jeste zaista ono prezivljavanje povratak u iskonska vremena...gasenje industrije i ko zna koji haos..da vidite ovde kako izgleda detroit ...ugasen grad...e pa tako nesto


Po nekim predvidjanjima za koja sam ja cula, zemlje Treceg sveta ce postati jedina mesta za zivot...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:50:52   
anuksunamun
ja nisam videla nelogicnost....ne mogu da tvrdim da je nema...meni je nekako bilo jasno..mozda zato sto sam verovala...jer istina je toliko ogranicena u svetu da je to zalosno....sve su prikazi ..sve je spoljasnjost...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:52:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja nisam videla nelogicnost....ne mogu da tvrdim da je nema...meni je nekako bilo jasno..mozda zato sto sam verovala...jer istina je toliko ogranicena u svetu da je to zalosno....sve su prikazi ..sve je spoljasnjost...


Ne nelogicnost, nego alegoricnostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:53:08   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

tesko je reci...sve su to nagadjanja...ono kako ja vidim jeste zaista ono prezivljavanje povratak u iskonska vremena...gasenje industrije i ko zna koji haos..da vidite ovde kako izgleda detroit ...ugasen grad...e pa tako nesto


Po nekim predvidjanjima za koja sam ja cula, zemlje Treceg sveta ce postati jedina mesta za zivot...
da bas smo neki dan pricali o tome....afrika je netaknuta...a umiru od side kao nista ..jadni ljudi istrebljuju ih tako bezdusno..verovatno da bi preuzeli resurse.a afrika puna vode i sume i svega ...naravno kada se sahara izuzme...pa i srbija je u super stanju...ja ne znam stvarno sta ce biti...ali se neke velike promen e desavaju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:55:30   
anuksunamun
isto tako secam se iz makroekonomije ...ucili smo da nakon doba industrijalizacije i robotike ...dolazi doba primitivne poljoprivrede i sitnog zanatstva.....neverovatno to je bilo pre 8 godina

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 0:55:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

mnogi tvrde a ja verujem da svega nekoliko ljudi vlada svetom i da je vlast nasledna

Kako to mislis nasledna???

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 1:00:50   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

mnogi tvrde a ja verujem da svega nekoliko ljudi vlada svetom i da je vlast nasledna

Kako to mislis nasledna???
pa egipatski ritual...je centar nasledne moci....david i solomon su uspostavili lozu....i navodno ona i dalje traje..vecina clanova bilderberg grupe su jevreji

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 1:01:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

mnogi tvrde a ja verujem da svega nekoliko ljudi vlada svetom i da je vlast nasledna

Kako to mislis nasledna???
pa egipatski ritual...je centar nasledne moci....david i solomon su uspostavili lozu....i navodno ona i dalje traje..vecina clanova bilderberg grupe su jevreji


Ja se zaljubih u tebeuser posted image user posted image user posted image O ovome ces mi sutra potanko, posto mi se mnogo spava...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 1:03:16   
anuksunamun
vazi....tema je zanimljiva ...lako se rasplinuti....pa se malo sadrzaji ne slazu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
3.8.2010 10:54:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

mnogi tvrde a ja verujem da svega nekoliko ljudi vlada svetom i da je vlast nasledna

Kako to mislis nasledna???
pa egipatski ritual...je centar nasledne moci....david i solomon su uspostavili lozu....i navodno ona i dalje traje..vecina clanova bilderberg grupe su jevreji


Mislis na naslednost po lozi...Ovako..
Monarsi su uglavnom svoju vlast legitimirali "milošću Božjom." Danas takva praksa postoji još u Danskoj, Monaku i Ujedinjenom Kraljevstvu.U naslednoj monarhiji već je odavno prevladao sastav nasleđivanja po prvorodstvu (primogenituri).Danas postoje 42 monarhije i 153 republike.
Oblik monarhije koji počiva na pravu dobijenom od boga/božanstva provlači se još od Starog Egipta gdje je faraon obožavan kao bog. Slično vredi i za carski sistem u Kineskom carstvu gde se između ostalih naslova, car opisivao kao sin Neba. U njegovoj vladavini se odražavala volja Neba što mu je davalo apsolutnu i neograničenu moć????

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 14:42:31   
anuksunamun
da bas tako....a tajna drustva iluminata prenose ritual sa kolena na koleno...svaki muskarac moze postati mason (uz odredjene ispunjene uslove) ali taj isti obicni smrtnik moze da dogura do eventualno 9 -og stepena...inace masoni nizeg stepena ne mogu da ucestvuju na ritualima masona viseg stepena...javna je tajna da je princ carls mason 33 stepena..nije vazno da li je monarhija ili republika uvek iluminati imaju svoje predstavnike i predsenike u vladama....za Tita se tvrdi da je vanbracni sin Franje Josifa...a ne neko seljacko dete..Tito je bio mason isto 33 stepena...da sada ne nabrajam redom u ovoj nasoj sadasnjoj vladi...Tito je kazu savrseno jahao konja ,svirao klavir i govorio nekoliko svetskih jezika...nama se predstavljao kao bravar :):):)a srpski je jedva govorio....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 14:48:29   
Lu
Auuu što je meni ovo strašnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 14:51:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

da bas tako....a tajna drustva iluminata prenose ritual sa kolena na koleno...svaki muskarac moze postati mason (uz odredjene ispunjene uslove) ali taj isti obicni smrtnik moze da dogura do eventualno 9 -og stepena...inace masoni nizeg stepena ne mogu da ucestvuju na ritualima masona viseg stepena...javna je tajna da je princ carls mason 33 stepena..nije vazno da li je monarhija ili republika uvek iluminati imaju svoje predstavnike i predsenike u vladama....za Tita se tvrdi da je vanbracni sin Franje Josifa...a ne neko seljacko dete..Tito je bio mason isto 33 stepena...da sada ne nabrajam redom u ovoj nasoj sadasnjoj vladi...Tito je kazu savrseno jahao konja ,svirao klavir i govorio nekoliko svetskih jezika...nama se predstavljao kao bravar :):):)a srpski je jedva govorio....


Ja sam fascinirana njima..Laza Kostic je takodje bio mason..

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 16:34:18   
anuksunamun
karl marks..darwin..cerccil...lenjin...ima milion imena koje se pominju ...i Ivo andric...ne verujem da bi mu sledovala nobelova nagrada da nije bio u ekipi....mislim da je on sjajan pisac i veliki covek...ali nobelova nagrada zna se koliko je priznanje objektivnog kvaliteta :):):)bratstvo ,jednakost ,jedinstvo -masonske su glavne vrednosti i osnova revolucija koje su nam donele drugaciji svet :)....ideja o novom svetskom poretku se siri...pronadjite na youtube New World Order....i pokusaj da nadjes kenedijev govor pre atentata gde govori o tajnim drustvima koje treba razotkriti svetu ,jer nije u redu da ljudi zive u tolikoj zabludi...govor je da se najezis

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here