|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:21:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanka

Sta to bese patriotizam u zemlji Srbiji user posted image

Ima ga...Evo ja sam patriota, ali ja razumem i ljude koji su otisli sa Kosova i prodali svoje kuce i imanja. Nisu oni krivi sto ih je pogresna politika dovela do toga. Morali su i oni valjda svojoj deci i unucima da pruze nesto. Druga je stvar sa onima koji su prodavali pre rata i sl..A za onima sto su ostali-dusa me boli...zaista...Ja ne mogu ni da pojmim kako je ziveti zivot u konstantnim trzavicama i nemiru.
Sto se tice trovanja, ja sam sigurna da je citava Zemlja planeta jedan veliki eksperiment sacice ljudi. Da je tako pokazuje Dzonson izlecen od side, Daglas, koji od IV stadijuma kancera nema ni ostatke metastaza...Znaci ima leka. Da je tako pokazuju i brojne druge stvari. Farmaceutske kompanije se bogate, ljdi umiru, i to im nije dosta, vec izmisljaju nove bolestine, pterodaktilske gripove i nemani koji ce da nas prozderu ukoliko ne kupimo njihovu vakcinu.

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 526
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:23:53   
Anoniman
Money=power

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 527
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:26:23   
minavb
Jeste Verka, ali nema bas ceo svet cilj nas da unisti, nije bas sve zbog i protiv Srba. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:30:51   
Anoniman
I ja se svrstavam medju izdajnike jer sam od onih koji veruju da ipak sami snosimo najveci deo krivice za ovo gde smo sad i ne verujem da ce nam ikad biti bolje. Pre ce nas zatrti vreme nego sto cemo se osvestiti i prestati da zivimo u bajkama i teorijama zavere. Sve i da postoje, sto nije iskljuceno, sigurna sam da je i pored toga moguce u mnogome unaprediti kvalitet zivota ovde.


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 529
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:33:49   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Jeste Verka, ali nema bas ceo svet cilj nas da unisti, nije bas sve zbog i protiv Srba. 


Eh kad bi svi i znali gde smo uopšte na globusu. Meni je najčešće tumačenje Sajberija (Sibir) ili Sirija.

Ja znam samo jednu apsolutno neoborivu istinu vezanu za svačiju budućnost - umrećemo svi kad tad. A čija je to zavera, naša smrtnost, e to već ne znam.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:33:59   
Anoniman
Ma kakvi, nisam ja to ni rekla...Trebalo je da upotpunim misao...Mocnici imaju sve i svasta protiv zemalja treceg sveta..One su im potrebne, jer sadrze netaknuta bogatstva, pre svega vodu, cist vazduh i nebo bez rupa. To je neprocenjivo.
A mi smo zemlja treceg sveta. I to je sto se tice Amerike.
Sto se tice Evrope, ona se dovoljno zaj*bala sa Bugarskom i Rumunijom, koje su rupe bez dna, pa mislim da joj ne treba Srbija. Ali daleko je to od cinjenice da hoce da nas potamane. Ovaj decko je meni pricao da oni vrse eksperimente nad zemljama poput nase, ne bi li mogli upotrebljavati oblake sa aluminijumom (mislim da rece da je Al) kao jednu vrstu neprimetnog bioloskog oruzja. A posto se zna da upotreba dezodoransa sa Al posle deset godina moze svasta da napravi (Ako ih koristite, nemojte vise, jer izazivaju rak dojke. Ima oznaka ALU na dezodoransu ili stiku..Takve ne kupujte.), onda mozete da zamislite sta radi aluminijumska kisa. Kako se ti oblaci prepoznaju? Pa izuzetno su beli. Kisa ne tece iz belih oblaka, sem u ovom slucaju.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 531
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:34:56   
Snelle
Žene, žene, predaleko ste otišle! Nikako vi ne možete da spadate u izdajnike, jer ne radite ništa protiv svog naroda (barem se nadam user posted image ) niti ga mrzite, niti pokušavate da mu napakostite, ne? Isto tako, ni ja nisam nikakav patriota jer nisam ništa učinila, ni prstom mrdnula da bih tom istom narodu ikako pomogla. Dakle, pričamo o nečemu višem!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:35:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

I ja se svrstavam medju izdajnike jer sam od onih koji veruju da ipak sami snosimo najveci deo krivice za ovo gde smo sad i ne verujem da ce nam ikad biti bolje. Pre ce nas zatrti vreme nego sto cemo se osvestiti i prestati da zivimo u bajkama i teorijama zavere. Sve i da postoje, sto nije iskljuceno, sigurna sam da je i pored toga moguce u mnogome unaprediti kvalitet zivota ovde.



Pa ti, Danice, nemas pojmauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 533
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:45:13   
Anoniman
Verka, ali toga je otkad je sveta i veka. Sad samo tehnologija dozvoljava lakse nacine dolaska do cilja. Da se sad ne prisecam istorije i svih njenih perioda pomenucu samo robove, osmogodisnjake koji su radili po 16 sati u periodu industrijske revolucije... ma koliko hoces, uvek samo u drugoj formi (gica mi izgleda nije uzela lepotu, ali posisa mi pamet).

Ja sam i dalje stava, da se i pored svega toga meze voditi kvalitetan zivot. Treba i malo srece, ali i malo vise svesti da bi se prepoznalo ono zaista bitno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 534
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:48:00   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Pa ti, Danice, nemas pojmauser posted image

user posted image
Nikad nisam videla da kiša pada iz belih oblaka, a nešto nas i suša uhvatila.

Snelle zato te i pitah za tvoju definiciju izdajnika, vidiš da smo se samoproglasile.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:49:35   
Snelle
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam i dalje stava, da se i pored svega toga meze voditi kvalitetan zivot. Treba i malo srece, ali i malo vise svesti da bi se prepoznalo ono zaista bitno.


Slažem se sa tobom, ali ne verujem da bi se i ljudi sa Kosova i Metohije složili sa nama.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:51:56   
Anoniman
Mishonja, zar ne bi trebalo , po Marfiju, da trudnice malo oglupe i postanu neozbiljne. Ti em nisi kalirala na vijugama, em si ozbiljnija no ikaduser posted image


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 537
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 13:58:38   
hanka
Imam pitanjce jel uopste ima neko na forumu ili je bio na kim pa da objasni kako se zivi ja nesto imam drugacije informacije

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:02:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam i dalje stava, da se i pored svega toga meze voditi kvalitetan zivot. Treba i malo srece, ali i malo vise svesti da bi se prepoznalo ono zaista bitno.


Slažem se sa tobom, ali ne verujem da bi se i ljudi sa Kosova i Metohije složili sa nama.

U to ne bih ulazila. Ima raznih priča, neki žive loše a neki i fenomenalno. Evo zašto sam ja izdajnik-mene preterano i ne zanima kakav je život na KiM.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:03:43   
Anoniman
mina, to je verovatno zato što nemaš nikog svog na KiM user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 540
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:05:26   
Verus
Nije on izlecen od side.  Sidu nikad nije ni dobio, nego je mogao da priusti, inace skupe lekove, da njegov HIV ne predje u sidu.  On se samo "odrzava". 
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: hanka

Sta to bese patriotizam u zemlji Srbiji user posted image

Ima ga...Evo ja sam patriota, ali ja razumem i ljude koji su otisli sa Kosova i prodali svoje kuce i imanja. Nisu oni krivi sto ih je pogresna politika dovela do toga. Morali su i oni valjda svojoj deci i unucima da pruze nesto. Druga je stvar sa onima koji su prodavali pre rata i sl..A za onima sto su ostali-dusa me boli...zaista...Ja ne mogu ni da pojmim kako je ziveti zivot u konstantnim trzavicama i nemiru.
Sto se tice trovanja, ja sam sigurna da je citava Zemlja planeta jedan veliki eksperiment sacice ljudi. Da je tako pokazuje Dzonson izlecen od side, Daglas, koji od IV stadijuma kancera nema ni ostatke metastaza...Znaci ima leka. Da je tako pokazuju i brojne druge stvari. Farmaceutske kompanije se bogate, ljdi umiru, i to im nije dosta, vec izmisljaju nove bolestine, pterodaktilske gripove i nemani koji ce da nas prozderu ukoliko ne kupimo njihovu vakcinu.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:06:18   
Verus
Amin mina.  Mi cesto umemo da tripujemo mnoge stvari, bar ja tako mislim.  I sve je uvek "neka zavera".
IZVORNA PORUKA: minavb

Jeste Verka, ali nema bas ceo svet cilj nas da unisti, nije bas sve zbog i protiv Srba. 

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:06:59   
Verus
user posted image  
IZVORNA PORUKA: MaliMis

I ja se svrstavam medju izdajnike jer sam od onih koji veruju da ipak sami snosimo najveci deo krivice za ovo gde smo sad i ne verujem da ce nam ikad biti bolje. Pre ce nas zatrti vreme nego sto cemo se osvestiti i prestati da zivimo u bajkama i teorijama zavere. Sve i da postoje, sto nije iskljuceno, sigurna sam da je i pored toga moguce u mnogome unaprediti kvalitet zivota ovde.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:07:06   
viking
Samo da podsetim, KiM nije tema i bolje da ne zalazimo tamo, pobićemo se user posted image
Nego, ajmo da pričamo o smaku sveta 2012, pribiližilo se user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:09:27   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a

mina, to je verovatno zato što nemaš nikog svog na KiM user posted image

Nemam. Imam u Hrvatskoj pa me ni život Srba u Hrvatskoj ne zanima preterano. Moji su ok, snalaze se. Poenta je da brinem svoju brigu, ne tuđu.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:10:46   
Anoniman
Verka citala sam vesti ovih dana iako mi je zabranjeno pa ne mogu da iskuliram.

Snelle, mogli bi i oni kada bi prihvatili realnost. Ja verujem da je to moguce. Nisu oni jedini na ovom svetu koji imaju problema, ima i onih koji su u mnogo tezm situacijama na ovoj planeti i ja zaista, koliko god to grozno zvucala, ne mogu da zalim njih vise nego ostale ljude cija je egzistencija ugrozena na bilo koji nacin samo zato sto su Srbi. A jos u prilici da mozda nesto i urade za sebe. Ima tamo ljudi kojima je pomoc itekako potrebna, a ima izgleda i onih koji opet za pre registruju vozila Beogradjanima da ne bi placali porez i pdv (pogledaj samo koliko vozila sa kosovskim registracijama ima po gradu i to nisu zastave i stari krsevi). Ja evo treba da dam moj stari PC, koji je btw odlican, samo mu treba jos jedan kuler da manje zuji, dobar laserski stampac i sto za komp i nemam kome. Razmisljam se da li da ga odnesem u neko sirotiste, skolu, Ctveni krst ili nekome ko organizuje pomoc za Kosovo, ali sam sigurna da e ga neko od tih maznuti i nikad nece stici onome kom je namenjen. I sta sad da radim, da kazem moja je savest cista, ja sam ga predala gde treba. Odoh ja na drugu stranu, ali bas sam pricala nedavno kako je moja komsinica (btv otisli sa kosova pocetkom 80=tih, oisli, ne proterani) radila u jednom sirotistu u Bg i stalno kuci donosila kante eurokrema i ostalih cuda, krala od te dece. Ni danas ne mogu da pojedem eurokrem a da mi to ne padne na pamet.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 546
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:11:31   
minavb
IZVORNA PORUKA: viking RR
Nego, ajmo da pričamo o smaku sveta 2012, pribiližilo se user posted image

Videh neku ženu pre neki dan kako nosi "Treće ok". Na naslovnoj strani naslov, ne sećam se tačno, ali nešto tipa "Ko je i zašto izmislio priču o 2012.?"


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:12:15   
Anoniman
Jbg, kasno sam videla. Necu vise, u pravu si.

IZVORNA PORUKA: viking RR

Samo da podsetim, KiM nije tema i bolje da ne zalazimo tamo, pobićemo se user posted image
Nego, ajmo da pričamo o smaku sveta 2012, pribiližilo se user posted image


(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 548
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:12:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: n i n a

mina, to je verovatno zato što nemaš nikog svog na KiM user posted image

Nemam. Imam u Hrvatskoj pa me ni život Srba u Hrvatskoj ne zanima preterano. Moji su ok, snalaze se. Poenta je da brinem svoju brigu, ne tuđu.



Pa upravo to, ako su tvoji dobro onda nemaš brige, ali ako su tvoji još tamo i da nisu sigurni.... Hmmm

A da se vratim na temu-smak sveta user posted image Nešto ne verujem u to!

< Poruku je uredio n i n a -- 5.10.2011 14:13:04 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 549
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:14:43   
Anoniman
Mina, jel si ti bese stavila onu slicicu gde je nekom egipcaninu ponestalo mesta na kalendaru, pa stigao samo do 2012 user posted image Ma ja se ne uzbudjujem oko toga, uzivam u svakom danu, sto rece Vuka, kraj nam ne gine, sto bih sad jos gubila vreme misleci o njemu. Teze mi je sto sam prestala da sanjam onog mog svedjanina user posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR
Nego, ajmo da pričamo o smaku sveta 2012, pribiližilo se user posted image

Videh neku ženu pre neki dan kako nosi "Treće ok". Na naslovnoj strani naslov, ne sećam se tačno, ali nešto tipa "Ko je i zašto izmislio priču o 2012.?"



(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here