|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:16:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanka

Imam pitanjce jel uopste ima neko na forumu ili je bio na kim pa da objasni kako se zivi ja nesto imam drugacije informacije


Imam ja. Najsvežije info. Oni koji su se vratili u kuće, namenski izgrađene za povratak Srba, žive sasvim ok i niko ih ne dira.

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 551
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:16:37   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

U to ne bih ulazila. Ima raznih priča, neki žive loše a neki i fenomenalno. Evo zašto sam ja izdajnik-mene preterano i ne zanima kakav je život na KiM.



Šta znači živeti fenomenalno? Ako dobijaju para više nego što je to prosečna plata u Srbiji, onda da, oni definitivno žive fenomenalno. Ajde sada da pogledamo drugu stranu: sve smo mi majke ili barem želimo to da budemo. Da li smatrate da bi se naš život mogao nazvati fenomenalnim kada bi smo svakoga dana strepeli da li ćemo sutra mi (za koje me toliko i nije briga) i naša mila, draga deca dočekati jutro? Teško da je to fenomenalno, ili barem blizu toga.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:17:10   
Anoniman
Verka, on nema virusa u krvi...To je sam izjavio.
Veliki broj ljudi odrzava imunitet na visokom nivou da HIV ne predje u sidu, ali on nema uopste virusa u krvi. Ne bi se ljudi cudili da je drukcije. HIV virus odrzava stabilizovanim i ona voditeljka na Studiu B, crna, kovrdzava, ne znam kako se zove...To nije cudno, ali ovo je vec zacudilo naciju, jer se postavlja pitanje kako se izlecio.
I sad bih opet valjalo spomenuti one africke majmune i lavove koji zive sa virusom...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 553
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:17:19   
Verus
e vero moja, vazduh u srbiji (gradovima) je daaaleko od cistog, dalekouser posted image
IZVORNA PORUKA: verolino

cist vazduh i nebo bez rupa. To je neprocenjivo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:19:26   
Anoniman
Ma znam ja to, ali je cistiji no u San Francisku npr.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 555
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:20:13   
viking
Mina, evo ga online izdanje Treće oko user posted image  Vi što živite u Americi, čuvajte se user posted image
A inače, u ovih pet glavnih naslova ima materijala za teme o teoriji zavere za tri života!

IZVORNA PORUKA: minavb

Videh neku ženu pre neki dan kako nosi "Treće ok". Na naslovnoj strani naslov, ne sećam se tačno, ali nešto tipa "Ko je i zašto izmislio priču o 2012.?"



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:21:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle
Da li smatrate da bi se naš život mogao nazvati fenomenalnim kada bi smo svakoga dana strepeli da li ćemo sutra mi (za koje me toliko i nije briga) i naša mila, draga deca dočekati jutro? Teško da je to fenomenalno, ili barem blizu toga.

Svako može da strepi hoće li dočekati jutro, pa i ti i ja. Zavisi kako posmatraš stvari.

Kad smo kod "Trećeg oka", kao klinci smo voleli da zezamo jednu ženu na trafici:
"Dobar dan, imateli treće oko?"
"Da"
"Gospođo, pa vi ste fenomen!"
i pobegnemo.


< Poruku je uredio minavb -- 5.10.2011 14:23:13 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:21:44   
Anoniman
Jao naslova li user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 558
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:23:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mina, evo ga online izdanje Treće oko user posted image  Vi što živite u Americi, čuvajte se user posted image


Veruska, seli se na vremeuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 559
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:24:42   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Snelle
Da li smatrate da bi se naš život mogao nazvati fenomenalnim kada bi smo svakoga dana strepeli da li ćemo sutra mi (za koje me toliko i nije briga) i naša mila, draga deca dočekati jutro? Teško da je to fenomenalno, ili barem blizu toga.

Svako može da strepi hoće li dočekati jutro, pa i ti i ja. Zavisi kako posmatraš stvari.


Mina ne bih da zvučim surovo, ali stvarno me interesuje da li bi i dalje tako razmišljala kada bi živela u Gračanici ili Orahovcu, a ne u Beogradu.

Nego, da ne idem više off, vic za Viking:
Jedan od najpismenijih iz plemena Maja, kleše u kamenu ploču
proročanstvo koje je vrač ranije izgovorio. Odjednom nestane materijala
za klesanje, te on ode kod vrača da ga pita šta sad da radi.

"Upravo mi nestalo kamenih ploča i ne mogu da nastavim. Šta ću sad?"
..."A dokle si stigao?"

"Do 2012"

"Auuu, kako će da se istripujuuuuu...."


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:25:42   
Verus
Amerika prva nadrlja u svim tim prirodnim nesrecamauser posted image   i u filmovima.  Djavolja zemlja je to.
IZVORNA PORUKA: viking RR

Mina, evo ga online izdanje Treće oko user posted image  Vi što živite u Americi, čuvajte se user posted image
A inače, u ovih pet glavnih naslova ima materijala za teme o teoriji zavere za tri života!

IZVORNA PORUKA: minavb

Videh neku ženu pre neki dan kako nosi "Treće ok". Na naslovnoj strani naslov, ne sećam se tačno, ali nešto tipa "Ko je i zašto izmislio priču o 2012.?"



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:30:21   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle

Mina ne bih da zvučim surovo, ali stvarno me interesuje da li bi i dalje tako razmišljala kada bi živela u Gračanici ili Orahovcu, a ne u Beogradu.


Ne živim tamo, živim u Beogradu. O tome kako oni tamo žive je trebala, i treba, da brine Vlada a ne ja.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:30:51   
*Alexx*
Niko ne piše, svi čitaju Treće oko user posted image Ja bih onaj plašt nevidjivosti, molim.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:32:30   
minavb
user posted image Srela sam necidljivog čoveka na Kupusijadi u Mrčajevcima. Prosio je i ja sam ga slikala.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:36:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Niko ne piše, svi čitaju Treće oko user posted image Ja bih onaj plašt nevidjivosti, molim.


user posted image user posted image user posted image Pročitala!!!

Meni bi svakako više prijalo selo (ja sam seljanka u duši user posted image ) a i radim u poljoprivredi već 5 godina, tako da ove godine obećavaju!!! user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 5.10.2011 14:38:34 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 565
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:37:04   
Anoniman
Ako krene naopako u Srbij, dozvolite da vas povedem u Radzastan...Ja sam dobar vodja, prihvatam krivicu za sve, odgovorna sam za sve..Ma samo me sledite i odvescu vas tamo gde se cuje zov nezagadjenog.user posted image
Nosicete sari, ne morate da se brijete i sta vas briga....user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 566
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:37:45   
Snelle
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mina ne bih da zvučim surovo, ali stvarno me interesuje da li bi i dalje tako razmišljala kada bi živela u Gračanici ili Orahovcu, a ne u Beogradu.


Ne živim tamo, živim u Beogradu. O tome kako oni tamo žive je trebala, i treba, da brine Vlada a ne ja.



I tako smo na kraju uspele da dodjemo do istog zaključka user posted image
Kad smo kod trećeg oka, bacih pogled na onaj link - jel taj aspartam stvarno štetan ili je opet fora? Nisam čiatala članak, ne znam šta su pisali, ali znam da se i ranije govorilo o tome (kunem se nisam to čitala u trećem oku user posted image )

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:37:56   
Anoniman
Snelle, isto pitanje mogu da postave i pripadnici LGBT populacije. Ili neko iz Ruande, Somalije.... Mislim da bi trebali da poslusamo Viking i da se ne glodjemo oko toga. Svi bi mi voleli da im pomognemo, samo imamo razlicita misljenja o tome kako bi to trebalo uraditi. A polemika na RR im ne pomaze.

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mina ne bih da zvučim surovo, ali stvarno me interesuje da li bi i dalje tako razmišljala kada bi živela u Gračanici ili Orahovcu, a ne u Beogradu.


Ne živim tamo, živim u Beogradu. O tome kako oni tamo žive je trebala, i treba, da brine Vlada a ne ja.



(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 568
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:40:15   
Anoniman
Verka, ja bih za tobom, ali nesto ne znam da li bih bas tamo. BTW, tamo jos uvek postoji i guba. Mislim da izmedju gube i onog drugog sto se nudi, biram to drugo pa sta god da je.
IZVORNA PORUKA: verolino

Ako krene naopako u Srbij, dozvolite da vas povedem u Radzastan...Ja sam dobar vodja, prihvatam krivicu za sve, odgovorna sam za sve..Ma samo me sledite i odvescu vas tamo gde se cuje zov nezagadjenog.user posted image
Nosicete sari, ne morate da se brijete i sta vas briga....user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 569
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:40:21   
hanka
Mislim da je malo ova tema otisla u drugom pravcu ali da nekom ne odgovara da zivi na famoznoj teritoriji ne bi ziveo mislim da vecina ima gde da ode tako da mi njihova situacija nije za zaljenje pogotovo onih koji su se doselili.Pre neke dve godine bila je emisija na tv i uporedjenje koje je po meni fenomenalno ono sto je Jevrejima Jerusalim to je Srbima Kosovo samo sto Jevreji nikad ne bi prodali svoj Jerusalim.Kakav smo mi narod za pare bi djavolu dusu prodali a posle trazili prodato kod raznoraznih medjunarodnih zajednica.Informacije koje dobijamo u vestima su sarena laza a teorije zavere su samo zavesa i zanimacija kad neki zakon ili desavanje u zemlji i svetu treba da se provuce.
Za smak sveta kupicu letelicu koja ce me odrzati u vasioni dok se sve ne resi user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:41:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Snelle, isto pitanje mogu da postave i pripadnici LGBT populacije. Ili neko iz Ruande, Somalije.... Mislim da bi trebali da poslusamo Viking i da se ne glodjemo oko toga. Svi bi mi voleli da im pomognemo, samo imamo razlicita misljenja o tome kako bi to trebalo uraditi. A polemika na RR im ne pomaze.
user posted image
Ja neću Verolino za vođu. Kad zatrudni biće tri puta gluplja od mene!user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:42:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Verka, ja bih za tobom, ali nesto ne znam da li bih bas tamo. BTW, tamo jos uvek postoji i guba. Mislim da izmedju gube i onog drugog sto se nudi, biram to drugo pa sta god da je.
IZVORNA PORUKA: verolino

Ako krene naopako u Srbij, dozvolite da vas povedem u Radzastan...Ja sam dobar vodja, prihvatam krivicu za sve, odgovorna sam za sve..Ma samo me sledite i odvescu vas tamo gde se cuje zov nezagadjenog.user posted image
Nosicete sari, ne morate da se brijete i sta vas briga....user posted image




Hahahhahahahaahuser posted image user posted image user posted image Sad bih se kotrljala po zemlji od smehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 572
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:43:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Snelle, isto pitanje mogu da postave i pripadnici LGBT populacije. Ili neko iz Ruande, Somalije.... Mislim da bi trebali da poslusamo Viking i da se ne glodjemo oko toga. Svi bi mi voleli da im pomognemo, samo imamo razlicita misljenja o tome kako bi to trebalo uraditi. A polemika na RR im ne pomaze.
user posted image
Ja neću Verolino za vođu. Kad zatrudni biće tri puta gluplja od mene!user posted image


Joooooooooj, suze su mi krenule od Misa i tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 573
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:43:16   
minavb
Da dodam da od gube ne oboljeva svako  i da aspartam jeste stetan, kao i svi veštačni zaslađivači. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:44:02   
Snelle
Misu, ja sam Kosmet navela samo kao primer, jer je ono što je mom srcu najbliže. Naravno da saosećam sa svima koji pate ili koji su ugroženi. I ne, ne glođem se ni sa kime, možda moji postovi tako "zvuče" ali mi to nije namera user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here