|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 20:35:33   
Anoniman
Masonski pokret do danas je doživeo mnoge promene, i upućuje se da se masonstvo trenutno nalazi u dubokoj filozofskoj krizi. „Masonska ideja je živa, ali postoje organizacije koje slede tradiciju, drevne tekovine, a moderno društvo nameće nove standarde, tako i u masonstvo dolaze nove tendencije pa ih neko prihvata, a neko ne. Osnovno pravilo je da sveta knjiga, bilo koja od tri, mora biti prisutna u obredima, a neki ne poštuju ovo pravilo. Primaju se i žene, homoseksualci, itd. što nije u skladu s drevnim principima.“ U svijetu trenutno postoje dva masonska pravca: engleski i francuski. Engleski sebe smatra jedinim pravim i traži od ostalih da im budu potčinjeni, a ovi drugi nisu takvi i slijede drevne tekovine koje su nametnuli masoni. Velika loza Srbije sledi francuski masonski pravac.
Kako su nastala masonska drustva???
Mnogi nagađaju da su mnoga tajna i masonska društva proistekla upravo od vitezova Templara. Toj teoriji išla je u prilog i sama mističnost reda i mnoge legende u kojima se govorilo o vitezovima Templarima kao o čuvarima Svetog Grala i drugih relikvija poput vrha koplja kojim je proboden Hrist, dela krsta na kojem je raspet,  pa čak i same balzamovane Hristove glave. Kada je red tragično ugašen 1314., vjeruje se da su mnogi templari uspeli prebeći u Škotsku i tamo vitez Templar nastaviti svoje delovanje. Neke teorije nagađaju da je mistično društvo Ruže i  Krsta(rosecruix) direktni naslednik templarskog učenja.
Ne čude brojne teorije zavere čiji su glavni akteri Slobodni zidari. Jedna od njih je i ona da Veliki Pečat SAD-a sadrži masonsko-iluminatske simbole.
user posted image

Aaa...Ta cuvena piramida..Ajd sad pitanje za nekoga ko se razume u fresko-slikanje..Otkud u pravoslavnim crkvama da su se oslikavale piramide sa sveznajucim okom (odnosno okom Amon-Ra)??Ja sam to videla u tri crkve u Sremu...Dakle, povezanost religija, masonstvo ili slucajnost???Sta mislite???

< Poruku je uredio verolino -- 4.8.2010 20:42:48 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 20:40:26   
mamaca
Aha,Vero,tu si.U ovoj temi koja me plasi i fascinira istovremeno.Znas li mozda gde mogu naci onaj snimak starca sa Hilandara i kako se zove snimak.Zig zveri sam gledala i odlepila nacisto,10dana nakon toga sam razmisljala o tim stvarima...

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 20:40:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamaca

Aha,Vero,tu si.U ovoj temi koja me plasi i fascinira istovremeno.Znas li mozda gde mogu naci onaj snimak starca sa Hilandara i kako se zove snimak.Zig zveri sam gledala i odlepila nacisto,10dana nakon toga sam razmisljala o tim stvarima...


Ne znam...Mislim da to zna Anuk...

(odgovor članu mamaca)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
4.8.2010 20:43:43   
Sanjica26 RR
Mamaca pogledaj malo na you tube. Cini mi se da tamo imauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
6.8.2010 2:01:31   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

Masonski pokret do danas je doživeo mnoge promene, i upućuje se da se masonstvo trenutno nalazi u dubokoj filozofskoj krizi. „Masonska ideja je živa, ali postoje organizacije koje slede tradiciju, drevne tekovine, a moderno društvo nameće nove standarde, tako i u masonstvo dolaze nove tendencije pa ih neko prihvata, a neko ne. Osnovno pravilo je da sveta knjiga, bilo koja od tri, mora biti prisutna u obredima, a neki ne poštuju ovo pravilo. Primaju se i žene, homoseksualci, itd. što nije u skladu s drevnim principima.“ U svijetu trenutno postoje dva masonska pravca: engleski i francuski. Engleski sebe smatra jedinim pravim i traži od ostalih da im budu potčinjeni, a ovi drugi nisu takvi i slijede drevne tekovine koje su nametnuli masoni. Velika loza Srbije sledi francuski masonski pravac.
Kako su nastala masonska drustva???
Mnogi nagađaju da su mnoga tajna i masonska društva proistekla upravo od vitezova Templara. Toj teoriji išla je u prilog i sama mističnost reda i mnoge legende u kojima se govorilo o vitezovima Templarima kao o čuvarima Svetog Grala i drugih relikvija poput vrha koplja kojim je proboden Hrist, dela krsta na kojem je raspet,  pa čak i same balzamovane Hristove glave. Kada je red tragično ugašen 1314., vjeruje se da su mnogi templari uspeli prebeći u Škotsku i tamo vitez Templar nastaviti svoje delovanje. Neke teorije nagađaju da je mistično društvo Ruže i  Krsta(rosecruix) direktni naslednik templarskog učenja.
Ne čude brojne teorije zavere čiji su glavni akteri Slobodni zidari. Jedna od njih je i ona da Veliki Pečat SAD-a sadrži masonsko-iluminatske simbole.
user posted image

Aaa...Ta cuvena piramida..Ajd sad pitanje za nekoga ko se razume u fresko-slikanje..Otkud u pravoslavnim crkvama da su se oslikavale piramide sa sveznajucim okom (odnosno okom Amon-Ra)??Ja sam to videla u tri crkve u Sremu...Dakle, povezanost religija, masonstvo ili slucajnost???Sta mislite???
pa verka ja ti rekoh da je cela tajna tajnih drustava u egopatskom obredu....loza se nastavila do dana danasnjeg....zasto bi piramida bila na dolaru americkom a americki dolar U VLASNISTVU masona rotsilda i rokfelera kao...tacnije svetska banka i federalne rezerve Usa su privatno vlasnistvo....sve nam je dato...simboli su prisutni jedino je pitanje ko zeli da vidi vezu a ko ne....meni je mama rekla za knjigu hiramov kljuc....a ona sam zna dosta o istorijskim tokovima..ona mi je pomogla da povezem sadasnjost sa dalekom istorijom...obrati paznju na Beogradske fasade prepune su mitskih bica paganskih...kao i piramidu na sred knez mihajlove ..i svevidece oko na kalemegdanu :):):)cudo su simboli....blizu narodnog pozorista je ogromna zgrada gde su otvoreno prikazani trouglovi sestari i uglomeri....ko gleda simboliku ima svasta da vidi u beogradu...nasi su monarsi isto tako bili masoni..nazalost...pa je javna tajna bila da je Vladika Nikolaj jedva odgovorio kralja Aleksandra da prisustvuje obredima francuske loze...odgovarao ga je od masonerije...bugarski kralj je upozorio nasega aleksandra da se mora vratiti u lozu...da mu se nesto sprema...i na kraju su ga samo likvidirali najbrutalnije...nije vise bio verni mason i ajde ..nije bio vredan zivljena:((

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 11:49:55   
eni26
Kakva tema,tek sad videh user posted image  Isprepadaste me ...Imam fobiju od ovoga user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 12:07:23   
dunja RR
anuksunamun pozdravlja te moj muž

zbog tebe je počeo da čita Ringeraju, često je u ovoj temi i čeka tvoju sledeću misao user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 12:11:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

mnogi tvrde a ja verujem da svega nekoliko ljudi vlada svetom i da je vlast nasledna

Kako to mislis nasledna???
pa egipatski ritual...je centar nasledne moci....david i solomon su uspostavili lozu....i navodno ona i dalje traje..vecina clanova bilderberg grupe su jevreji


Ja se zaljubih u tebeuser posted image user posted image user posted image O ovome ces mi sutra potanko, posto mi se mnogo spava...


i ja user posted image
a i mmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 13:49:22   
Anoniman
Pa kazu da je atentatom u Marseju masonima omogucen direktan i nesmetan prodor u srpsku politiku..Kraljevina Jugoslavija, pa komunizam itd...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 13:59:16   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

Pa kazu da je atentatom u Marseju masonima omogucen direktan i nesmetan prodor u srpsku politiku..Kraljevina Jugoslavija, pa komunizam itd...
tacno...ali uvek je problem sto javnost dobije polovicnu informaciju...jer nije bas svako znao da je aleksandar bio mason i da je prestao da odlazi i da "slusa"instrukcije iz loze...Dositej i Vuk Karadic -takodje masoni...bili su na kontra "frontu"od Njegosa...iako neki tvrde da su Vuk i Dositej doneli neki progres..nas jezik je izgubio nekih 40 posto reci koje sada fale i zamenile su ih reci stranog porekla....i naravno posto se Vuk druzio sa Gete-om...reforme jezika uticale su i na reformu skole istorije....mi smo prihvatili Becku skolu istorije koja je prepuna nelogicnosti i budalastina kao i pukog nagadjanja o smenama stanovnistva u istocnoj evropi....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 14:00:07   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: dunja RR

anuksunamun pozdravlja te moj muž

zbog tebe je počeo da čita Ringeraju, često je u ovoj temi i čeka tvoju sledeću misao user posted image
user posted image bas mi je drago..pa neka se ukljuci u pricu...ova je tema neiscrpna

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 14:10:29   
Anoniman
Vuk je imao mnogo gresaka...To mnogi ljudi ne znaju..Ali u to necu da ulazim..
Nego, nesto za ljude koji se plase 2012-te..Nemate razlogauser posted image user posted image user posted image Majanski kalendar se uopste ne poklapa sa gregorijanskim ili julijanskim kalendarom..Smak sveta je onda vec trebalo da se desio i to 2007-me godine, jer majanski kalendar kasni 5 godina za nasim...Sve sto lupetaju za 2012-tu godinu jeste marketinski potez- filmovi vredni milione dolara, kao i dokumentarci, ulaganja u spejs stanice i opravdavanje nuklearnih stanica koje bi kao unistavale potencijalnu pretnju za Zemlju planetu i sl...Sto kaze Anuk, vise je verovatno da ce se desiti (desila se) odredjena mentalna promena kod ljudi..

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 14:15:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: verolino

Vuk je imao mnogo gresaka...To mnogi ljudi ne znaju..Ali u to necu da ulazim..


tačno, kao i Dositej

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.8.2010 14:16:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 14:21:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: verolino

Pa kazu da je atentatom u Marseju masonima omogucen direktan i nesmetan prodor u srpsku politiku..Kraljevina Jugoslavija, pa komunizam itd...
tacno...ali uvek je problem sto javnost dobije polovicnu informaciju...jer nije bas svako znao da je aleksandar bio mason i da je prestao da odlazi i da "slusa"instrukcije iz loze...Dositej i Vuk Karadic -takodje masoni...bili su na kontra "frontu"od Njegosa...iako neki tvrde da su Vuk i Dositej doneli neki progres..nas jezik je izgubio nekih 40 posto reci koje sada fale i zamenile su ih reci stranog porekla....i naravno posto se Vuk druzio sa Gete-om...reforme jezika uticale su i na reformu skole istorije....mi smo prihvatili Becku skolu istorije koja je prepuna nelogicnosti i budalastina kao i pukog nagadjanja o smenama stanovnistva u istocnoj evropi....


100% istina
i sve ostalo u tvom postu



< Poruku je uredio dunja RR -- 7.8.2010 14:22:12 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
7.8.2010 14:30:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 14:31:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Pa i drug TITO je bio masonuser posted image


Yes, yesuser posted image user posted image user posted image i to viseg reda...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
7.8.2010 14:35:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 15:57:58   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: verolino

Vuk je imao mnogo gresaka...To mnogi ljudi ne znaju..Ali u to necu da ulazim..
Nego, nesto za ljude koji se plase 2012-te..Nemate razlogauser posted image user posted image user posted image Majanski kalendar se uopste ne poklapa sa gregorijanskim ili julijanskim kalendarom..Smak sveta je onda vec trebalo da se desio i to 2007-me godine, jer majanski kalendar kasni 5 godina za nasim...Sve sto lupetaju za 2012-tu godinu jeste marketinski potez- filmovi vredni milione dolara, kao i dokumentarci, ulaganja u spejs stanice i opravdavanje nuklearnih stanica koje bi kao unistavale potencijalnu pretnju za Zemlju planetu i sl...Sto kaze Anuk, vise je verovatno da ce se desiti (desila se) odredjena mentalna promena kod ljudi..
hey verka...i ovo je moguce...nesto nas melje u poslednjih par godina...a i ekonomska kriza koja se desila svojevrsna je paradigma....menja se postavka materijalno nadmocnih...ovde je ladno bilo na vestima...da zena belkinja nije dobila posao samo zato sto je belkinja-ne znas da li da se smejes ili da places....menja se svest ..ja verujem ...nadam se da cemo stici do dematerijalizacije naseg mentalnog i duhovnog sklopa...ja se i dalje borim sa sopstvenim glupim zavisnostima o mnogim nepotrebnim stvarima....ali to je sada ovde off....htedoh reci kontra one Becke skole istorije...istupio je Jovan Deretic-koga opet smatram fanatikom...jer tvrdi da je srpsko stanovnistvvo na Balkanu odvajkada...a da smo mi drevnim poreklom iz Indije...za sta postoje dokazi u korenu jezika...ja sam proveravala sa nasim drugarima indijcima slicnost nekih reci...moj drug anand nas je slucajno pitao..."do you want some coffe or chaj(tea)..zabunio se covek...a mi ga savrseno razumeli.....aga-oganj...brata-brat....nana-deda (u nekim delovima indije ova se rec koristi za tetku...)....gomila reci..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:04:34   
anuksunamun
evo ko zeli da procita nesto interesantno http://www.lopare.net/forum/filozofija-religija-i-istorija/1034-margumski-natpis.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:13:45   
anuksunamun
aa...Ta cuvena piramida..Ajd sad pitanje za nekoga ko se razume u fresko-slikanje..Otkud u pravoslavnim crkvama da su se oslikavale piramide sa sveznajucim okom (odnosno okom Amon-Ra)??Ja sam to videla u tri crkve u Sremu...Dakle, povezanost religija, masonstvo ili slucajnost???Sta mislite???
verka...mora da su crkve podignute ili obnavljane nakon drugog sv rata...kada je bilo dosta masona u nasoj crkvemoj organizaciji....kontrolisali su iznutra uticaj crkve...zahvaljujuci tome uspeli su da zadoje 20 generacija nekim sumanutim komunizmom...zamazali ljudima oci ..i sto bi Vladika Nikolaj rekao....da spuste dole one koji imaju neke prednosti samo da bi oni koji imaju manji potencijal izgledali veci...tako sada imamo huligane navijace..koji nam vode drzavu...prave male drzavne udare svako malo...a pametan covek nema sta drugo nego da se povuce i cuti,,,da ne bi bio napadnut...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:30:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: verolino

Vuk je imao mnogo gresaka...To mnogi ljudi ne znaju..Ali u to necu da ulazim..
Nego, nesto za ljude koji se plase 2012-te..Nemate razlogauser posted image user posted image user posted image Majanski kalendar se uopste ne poklapa sa gregorijanskim ili julijanskim kalendarom..Smak sveta je onda vec trebalo da se desio i to 2007-me godine, jer majanski kalendar kasni 5 godina za nasim...Sve sto lupetaju za 2012-tu godinu jeste marketinski potez- filmovi vredni milione dolara, kao i dokumentarci, ulaganja u spejs stanice i opravdavanje nuklearnih stanica koje bi kao unistavale potencijalnu pretnju za Zemlju planetu i sl...Sto kaze Anuk, vise je verovatno da ce se desiti (desila se) odredjena mentalna promena kod ljudi..
hey verka...i ovo je moguce...nesto nas melje u poslednjih par godina...a i ekonomska kriza koja se desila svojevrsna je paradigma....menja se postavka materijalno nadmocnih...ovde je ladno bilo na vestima...da zena belkinja nije dobila posao samo zato sto je belkinja-ne znas da li da se smejes ili da places....menja se svest ..ja verujem ...nadam se da cemo stici do dematerijalizacije naseg mentalnog i duhovnog sklopa...ja se i dalje borim sa sopstvenim glupim zavisnostima o mnogim nepotrebnim stvarima....ali to je sada ovde off....htedoh reci kontra one Becke skole istorije...istupio je Jovan Deretic-koga opet smatram fanatikom...jer tvrdi da je srpsko stanovnistvvo na Balkanu odvajkada...a da smo mi drevnim poreklom iz Indije...za sta postoje dokazi u korenu jezika...ja sam proveravala sa nasim drugarima indijcima slicnost nekih reci...moj drug anand nas je slucajno pitao..."do you want some coffe or chaj(tea)..zabunio se covek...a mi ga savrseno razumeli.....aga-oganj...brata-brat....nana-deda (u nekim delovima indije ova se rec koristi za tetku...)....gomila reci..


a i Vladika Nikolaj je smatrao Indijce posebnim narodom, putovao u Indiju i žalio što Indijci nisu poprimili hrišćanstvo
http://www.rastko.rs/svecovek/duhovnost/vlnikolaj/vlnikolaj-indijska_pisma.html

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:43:09   
anuksunamun
da ja sam procitala "Indijska pisma"...o poseti indijske delegacije Evropi i Srbiji...i prevedena je prepiska Indijaca, koji su boravili u Srbiji, tacnije pisma koja su slali u Indiju svojim prijateljima i rodbini u Indijuuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:45:26   
anuksunamun
a to je bila Srbija pre komunizma...ljudi su pozdravljali Vaskrs..jos cetrdeset dana nakon Vaskrsenja...nije vazan sam pozdrav ..koliko odnos medju ljudima tada..

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 16:54:14   
dunja RR

Anuk bre ženo što ode za Kanadu...trebaju nam takvi ljudi ovde...
vraćaj se, BRZO!!!!!!user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
7.8.2010 17:00:30   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Anuk bre ženo što ode za Kanadu...trebaju nam takvi ljudi ovde...
vraćaj se, BRZO!!!!!!user posted image
pravo da ti kazem..JEDVA CEKAM..nedostaju mi svi....nisam ja za ovaj poli vinil hlorid-sematski prikaz kulture :)):)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here