|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 10:26:20   
milicicak
Mene je oba puta iznenadio sam porodjaj 😂 ni jedno dete mi nije stiglo u planiranom terminu 😂


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 10:30:07   
Olga75

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mene je oba puta iznenadio sam porodjaj 😂 ni jedno dete mi nije stiglo u planiranom terminu 😂



A, daaa i sam porođaj, ja na pregled a ona vi se porađate. Idi ženo pa još ima više od mesec dana, neću sad, moram krevetac da kupim.
Olga, racionalista user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 11:14:53   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mene je oba puta iznenadio sam porodjaj 😂 ni jedno dete mi nije stiglo u planiranom terminu 😂



A, daaa i sam porođaj, ja na pregled a ona vi se porađate. Idi ženo pa još ima više od mesec dana, neću sad, moram krevetac da kupim.
Olga, racionalista user posted image

Ahahaha, ja na pregled, porodjaj poceo, sta ti je zeno!!!user posted image user posted image
Nisam ni sa cim bila iznenadjena, msm sve je proteklo u redu, hvala Bogu, mali se rodio na dan odredjenog termina, bas je bio onako sve po redu sto se kaze i bio je kao zrnce! Inace mislila sam da ce mozda krenuti ranije, ali neeee.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 11:17:34   
Ana RR
Ja sam kao Olga - otišla kod dr u bolnicu na pregled a ona mi kaže da je beba u porođajnom kanalu i da ću se uskoro poroditi user posted image druga stvar koja me iznenadila je odsustvo bola - ni jednu jedinu kontrakciju nisam osetila a ctg ih je očitavao gomilu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 11:23:16   
vocicana
Mene je boga mi bolelo, ali me je stomak tako boleo svakog meseca kada dobijem ciklus, tako da i nije tako traumaticno.
Ana kraljice, ni bola!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 11:29:50   
Ana RR
Ništa Voci, kao da sam došla tu eto tako. Bilo me sramota da kažem da me ne boli jer me sestra obilazila svakih 5-10 minuta, proveravala ctg i svaki put mi kaže Baš su vam jake kontrakcije, jel vas boli? A ja user posted image Na kraju sam rekla da me boli malo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 13:03:59   
vocicana
Ahahahhaaa, koja si carica. Ja sam cetvoronoske se klatila u krevetu u jeku najjacih kontrakcija, polivala sam se vodom, ali sve brzo prodje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 16:02:08   
Mirko Svirko
Hahaha, tako sam i ja.. ctg pokazuje kontrakcije, ja ne osecam bol, mada kazem to je prva trudnoca nisam ni znala kako izgledaju kontrakcije...Ali me je sestra 100_x_ pitala da li boli, a ja ne osecam... Onda sam se malo uspanicila,sta ako se zaglavi dete 😂😂😂Mada realno to nije moguce ali valjda je to neka prva misao koja ti tada padne napamet

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 17:22:02   
Sarav
Ja se lepo spremim i doteram i krenem na CTG jer mi je termin jelte, i računam da se vratim kući kad ono svaki put me hitno šalju u porodilište. Sad treći put sam bila otvorena 5 cm i nisam imala pojma da se dole bilo šta dešava. Ja i dalje nakon troje rođene dece ne znam kad meni počinje porođaj user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 21:53:01   
Mirko Svirko
Moja komsika je to radila, dotera se zena, nacrta obrve sminka i sve ostalo bude na svom mestu i krene do porodilista oseca neki manji bol pa da bude sigurna da je sve to ok. A ujutru ona cujem ona se porodila i tako vec dva puta 👏

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 22:36:15   
vonavoj
Sarav,tako sam i ja😂😂Sva tri puta sam otisla ovako,bez bola i osecaja da je krenulo,haha..prvi pu 2 prsta,drugi 4,a treci 5.Ana,jesi imala.epidural?

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
11.9.2019 22:50:13   
nata11
🤣🤣🤣 Ana kako me nasmeja.


Kaze sramota me da kazem da me ne boli. 🤣🤣

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
13.9.2019 19:43:39   
jane1
Intenzitet bola, mislila sam da sam gotova. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
14.9.2019 12:25:13   
emicaa
Sam otisla na porod misleci da posle stvarno izgledas kao u seriji.Oznojena,rascupana.Da posle ne mozes ustati iz kreveta a kamoli hodati.Kod mene je sve bilo drugacije.Oba poroda su bila teska,ne znam koji je bio gori ali sam ostala uredna i neoznojena 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
14.9.2019 14:50:03   
Rosita
Prvi put momenat kad je babica rekla skroz ste otvoreni, evo je glava :), drugi put me iznenadila lepa atmosfera, muzika, to što sam osećala napone i to što sam rodila ogromno dete 🙂



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
15.9.2019 10:04:28   
pari
Iznenadilo me je što su mi oba porođaja prošla relativno bezbolno, brzo i lako . I jako sam zahvalna na tome!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 8:34:48   
mama Jo
Zena koja se poradjala pored mene saznala da je trudna u 8.mesecu 🙄
Zamislite to.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 8:40:12   
mardzy
Iznenadila sam se jer sam ocekivala da ce treci porodjaj biti laksi od predhodnih ali izgleda da je svaki prica za sebe. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 8:41:19   
lepic
Sta da me iznebadi, mama jo, bas se iznenadila u 8 mesecu, ma hajde .

(odgovor članu mardzy)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 8:44:41   
mama Jo
Zivota mi. Doktori pricali sa njom dok je jos nije imala jake bolove... pitali je kako je moguce da je tek pre mesec dana saznala da je trudn? Kaze zena, mislila da je menopauza... secam se da su joj rekli - posto niste imali vremena psohicki da se pripremite za dolazak bebe, sad dobro slusajte sta vam ggovorimo da porodjaj prodje dobro.
Posle su i na odeljenju zene pricale o njoj.
Neverovatno ali istinito.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 8:45:54   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Zena koja se poradjala pored mene saznala da je trudna u 8.mesecu 🙄
Zamislite to.


Imam i ja poznanicu..pisala sam ovde vec..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 9:05:10   
mama Jo
Ja se secam da je bilo neke price, u novinama sam procitala.
Eto i Von zna za slucaj.
Zaista zvuci neverovatno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 10:58:52   
nata11
Bio je i kod nas slican slucaj. Zena dosla na urgentnom sa bolovima. Po njenom imala kamene u besici. Kad ono 8 mesec trudnoce. Zena se inace dugo lecila od steriliteta pre toga, imala hormonski disbalans pa i nije znala da li ima ciklus ili ne. 



_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 10:59:49   
nata11
Mene licno je iznenadio broj osoblja u sali tokom carskog. Nekako sam zamisljala 1 doktora i 2 sestre 😀



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sta je mene iznenadilo kada sam se poradjala
12.12.2019 14:59:25   
Khaleesi
Iznenadila me je sestra koja je vristala na mene jer sam se ispovracala u toku porodjaja. A rekla sam muka mi je a ona kao razmazena si. I ja povratim 🙄


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Click Here