|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2013 23:22:10   
Anoniman
magneetic malo off kako si uspela da prekines dojenje?user posted image daj savet, ja planiram krajem martauser posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grudi nakon dojenja
9.3.2013 23:00:37   
jovicaa
pa zar mogu toliko da se smanje magnetic?
ko zna sta ce meni ostati od sisa... dve palacinke verovatno. posto i ja nosim 85 kad sam u normalnom nedojecem stanju

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grudi nakon dojenja
9.3.2013 23:27:10   
sneza24
E kad bi moje od 100-tke spale bar na 90 ja bih bila srećna al nažalost nema ništa od toga. Samo će se opustiti i ovog puta će verovatno biti ispod pupka kolike su. user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grudi nakon dojenja
9.3.2013 23:56:29   
magde
jao Snezooo kao da ja to pisem samo sto je kod mene 110 i nisu se smalile a tako su teske i prevelike plus sad sam i trudna da ali i pre nisu se smalile a kao devojka sam nosila 85 zamisliteeeeee znam kako je i sam male i sa velike grude....mogu da kazem da male grude imaju velika prednost za MENE

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grudi nakon dojenja
10.3.2013 0:21:11   
Sanchy
Moje su se vratile na 85 doduse nisu nesto ni porasle dok sam dojila i malo su opustenije nego sto su bile i to vise leva nego desna kada se zagledas ali nista strasno,prilicno sam zadovoljna stanjem..jedino sto su mi bradavice ostale uvecane tj.sada vise ne mogu da nosim sportsku majcicu jer se ocrtavaju user posted image ,to me nervira prilicno

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grudi nakon dojenja
12.3.2013 12:55:00   
Figaro88
Moje su se malo promenile,ali nisam nesto dugo ni dojila.I bradavice su iste,samo su sada za broj vece,ali i onako su bile male pa mi ovo super.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grudi nakon dojenja
12.3.2013 13:02:02   
Nestrpljivaa
Ja mislim da sam imala vece grudi dok nisam dojila a sada su uzasne.Kao testo su mekane i nikakve plus sto su u ranama posto ih je izgrizla a prestali smo sa 7 meseci ijos uvek se nisu oporavile.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grudi nakon dojenja
12.3.2013 13:32:35   
Cvrčko

IZVORNA PORUKA: magnetic

Evo proslo je mesec dana kako sam prestala da dojim i drugo dete i ''susret'' sa mojim ''novim'' sisama me potpuno bacio u bedak.Ceo zivot sam nosila 80-85,sada mislim da cu u shoping po grudnjake 70,potpuno su me deca isisalauser posted image

Jao magnetic, imamo istu situaciju user posted image Ceo život nosila 80-85, za vreme dojenja bile su OGROMNE, ni u jedan grudnjak nisam stala, pa ni u onaj 90 što sam kupila za vreme trudnoće, sve kipelo na sve strane, bradavice kao glava, a sad kako sam prestala, smanjile su se na 75 otprilike.... Doduše stoje prilično uspravno, i bradavice su se oporavile, ali plivam u svim starim grudnjacima. A dojila sam samo 6 nedelja...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grudi nakon dojenja
12.3.2013 13:34:36   
bea83
moje identične kakve su bile, doduše iskustvo sa dojenjem je trajalo nešto više od dva meseca

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grudi nakon dojenja
16.3.2013 17:51:22   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Unina mama

magneetic malo off kako si uspela da prekines dojenje?user posted image daj savet, ja planiram krajem martauser posted image

Dve ne prospavane noci i kao rukom odnesenouser posted image .Prvo vece je plakala oko sat vremena i na kraju zasplala od umora,budila se nekoliko puta u toku te dve noci,ali sam je ja kulirala(doduse toliko sam bila pospana i umorna da drugo nisam ni mogla).Trecu noc prespavala i od tada sve okuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grudi nakon dojenja
16.3.2013 17:54:00   
magnetic

IZVORNA PORUKA: jovicaa

pa zar mogu toliko da se smanje magnetic?
ko zna sta ce meni ostati od sisa... dve palacinke verovatno. posto i ja nosim 85 kad sam u normalnom nedojecem stanju

Meni su posle prve bebe ostale manje-vise iste,ali sada posle druge eto tako se smanjile.Mada kazu neke zene da se to malo vremenom popuni.....nikada ne bude kao pre,ali ne budu bas ni kao sto su odmah posle dojenja.Ne znam,tako kazu pa se ja nadam da je istina.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grudi nakon dojenja
16.3.2013 18:16:16   
Sanja90
Boga mi ja sam svoju decu bas dugo dojila i jako sam ponosna na sebe,grudi su mi bile bas bujne i izgledale su sexyuser posted image nosila sam br.85 pre dojenja,u toku dojenja 95,a posle dojenja vratile su se na isto i nekako su mi izgledale manje,bradavice su mi iste kao i uvek ogromneuser posted image user posted image user posted image Meni iskreno nije mnogo bitno kad se nosi dobar grudnjak,bitno je da se mm svidjajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grudi nakon dojenja
16.3.2013 23:03:47   
jovicaa
uf ja sam imala bas dobre grudi... baaas. sad nisu ni blizu tome, ali su ok, tj sad jos uvek jesu blizu posto su pune od dojenja, ali kontam da ce se ispuhati cim prestanem da dojim.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grudi nakon dojenja
16.3.2013 23:10:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Unina mama

magneetic malo off kako si uspela da prekines dojenje?user posted image daj savet, ja planiram krajem martauser posted image

Dve ne prospavane noci i kao rukom odnesenouser posted image .Prvo vece je plakala oko sat vremena i na kraju zasplala od umora,budila se nekoliko puta u toku te dve noci,ali sam je ja kulirala(doduse toliko sam bila pospana i umorna da drugo nisam ni mogla).Trecu noc prespavala i od tada sve okuser posted image


Magnetic super, nadam se da ce i kod nas proci bezbolno... ali ne verujem, previse je vezana za siku, sada kada god me vidi, stane ispred mene, i umilim glasom kaze, daj bas majo user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grudi nakon dojenja
2.4.2013 22:32:51   
Tinana
Ne znam da li ovde treba da postavim pitanje ali nema veze.Nadam se da cu dobiti odgovor na pitanje koji me zanimauser posted image
Naime,pre porodjaj su me grudi uzasno bolele kada treba da dobijem.Posto sam dugo dojila bebu(do godinu dana) kasno sam i dobila ciklus,tacnije posle 10.5 meseci.Od tada me grudi uopste ne bole pred user posted image .da li znate zbog cega je to tako i da li treba da se zabrinem da mi sa hormonima nesto nije u redu.
Molim vas prebacite pitanje u odgovarajucu temu ako sam ja pogresila.

_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grudi nakon dojenja
3.4.2013 19:41:58   
Tinana
Niko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?


_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grudi nakon dojenja
3.4.2013 20:05:35   
Sanja90
Tinana nema razloga za brigu,posle porodjaja nista vise nije isto,sve se promeni pa tako i touser posted image mene je recimo kad god sam trebala da dobijem pre porodjaja uzasno boleo stomak,sad ni ne ostem kad dobijem (doduse sad sam ponovo trudna ali shvatas sta hocu da kazemuser posted image )

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grudi nakon dojenja
3.4.2013 20:52:09   
Tinana
Ma shvatam user posted image naravno,nego ja sve imam trip da mi se nesto nije poremetilo sa hormonima,a znamsigurno da sam imala ovulaciju ovog meseca.Jaooo,ne znam vise sta da mislim.
Hvala na odgovoru u svakom slucajuuser posted image .

_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grudi nakon dojenja
3.4.2013 21:23:35   
branki*
tinana,ne znam da li je do hormona ili do cega vec,tek,ni mene grudi ne bole nakon porodjaja pred menstruaciju.ranije sam tacno znala,cim kao malo oteknu i pocnu da bole-dobijam.sad nista...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grudi nakon dojenja
5.4.2013 11:35:26   
minna
Tinana, i mene su ranije bolele grudi pre nego sto treba da dobijem, i od kad sam dobila posle porodjaja (posle 9 meseci) tek su skoro pocele opet da me bole...znaci posle 2.5 godine od porodjaja, kao da se tek sad sve vratilo u normalu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grudi nakon dojenja
5.4.2013 13:02:37   
Tinana
Hvala vam devojke na odgovoru.Lakse mi je sada kad znam da nije samo kod mene takva situacija,vec da se i vama sve to desava(desavalo).
Valjda ce se i kod mene brzo sve vratiti u normalu,jer planiramo uskoro da krenemo u akciju br.2user posted image

_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grudi nakon dojenja
4.6.2014 13:34:11   
Misha i Ljisha
Nakon 15 meseci uspesnog dojenja meni su grudi iskreno katastrofa. Bile su velike i pre trudnoce, tokom dojenja ogromne a sad su velike a izduvane. Uzasno su se oklembesile. Nijedan stari brus halter mi ne odgovara, samo mi sve kipi na sve strane, mogu da ih obucem ali pod uslovom da se necu saginjati da ne bi slucajno nesto ispalo. I dalje nosim grudnjak za dojenje. user posted image Moram da se upustim u neki soping pa da uzmem par liscinih grudnjaka jer ne vredi nijedan neke druge marke da uzimam ne odgovaraju mi. user posted image Jao mrzim da idem u kupovinu grudnjaka. Ja sve cekam kao mozda cu jos malo smrsati pa ce mi se i grudi smanjiti jos ali je cinjenica obrni okreni da moram uzimati nove.user posted image

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grudi nakon dojenja
11.8.2015 15:16:02   
Trcosava
Luku sam dojila nekih 5 meseci. Da se razumemo moje ni pre porođaja nisu bile bujne, mislim em male, em vise. Nije da su baš bš visile, ali takav oblik jednostavno. Najlepše su bile dok sam dojila. Stoji da su mi sad veće, ali mila majko kako je ono obešeno. I ni po jada što je obešeno, kupila ja bruseve, super stajali jedno vreme i sad opet počela desna da mi ispada. I setim se ja seruma za grudi.

Krenula ja da guglam i naletim na neki post, odnosno blg gde neka mama probava neke kreme između ostalog i eveline neku push up. Da li je neka od mama probala to? Nosim se mišlju da probam. Kaže da radi radnju, ali naravno samo dok se koristi. Mislim cena nije neka da se zalediš (oko 11€) i kaže da je jako mazna i ja jako malo treba.

Dakle da li je neka probala kremu eveline 3d nešto bla bla pa na kraju push up?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grudi nakon dojenja
12.8.2015 1:01:16   
choopa choops
Ja i dalje dojim (I ima 5 i po mjeseci) a grudi su mi ušle u fazu "pred izduvavanje" user posted image Dakle, iako dojim više mi se ne napune onako fino mlijekom pa da izgledaju bujne, već su samo kao slabo naduvan balon user posted image user posted image A tek kad završim sa dojenjem al će da bude plača...Jbg, život je nekom majka, nekom maćeha user posted image

Trco, ne znam ti ništa za te kreme.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grudi nakon dojenja
12.8.2015 17:20:43   
Trcosava
Joj Čupo da ih barem ima, pa bi već strpala u neki brus, ovo jad i beda. Još kad krenem da mršavim mogu samo da se samoubijem!

Mislim da ću je probati pa kud puklo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here