|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.3.2017 20:36:27   
vikiveki
Ma ovi savremeni crtani su strašni ja izbegavam da ih puštam koliko god mogu...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.3.2017 20:55:02   
mati
Nemamo problema sa ovim, ali da se nadovezem na Viki.
Ja stalno uporedjujem Nindza kornjace, one nase stare su bas bile smesne i naivne a ove nove neke nabilnovane, nasilne i sa belim ocima. Bas su strasne...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.3.2017 22:01:26   
degu
T bas ima zivopisne snove, sad se zbog snova budi, nocas place, pojeo joj slon palacinke user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
9.4.2017 13:48:47   
Duškić
Bas sam trazila da li ima ova tema?!
Od pre neko vece pocela je da sanja neke ' babaroge i vestice' i da se budi..Pa strasno, sta sve gleda , samo mi capne tel i kako uspe da ih nadje. .kakve glupost gleda. Ali nece vise..A gledala sam i ja sinoc sa njom na minimax-u ili gde vise nemam pojma neke nindza kornjace i bas su ' horor' , u odnosu na one nase sto smo gledali.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
9.4.2017 14:19:05   
Anck Su Nmaun
Ja ih strogo kontrolisem sta gledaju. Posto moji vole da skacu u snu, placu i cuda! Cak i Masu nekad nedam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2017 14:24:04   
Dragce86
Ne znam sta moze da sanja bebana sa 6 meseci, ali se nocas budila 3x do 3h sata ujutru, na kraju sam je 4.put stavila sa sobom u krevet i onda je mirno spavala do ujutru. Al kad je tako uhvati neka noc, nemoguca je, samo je cujem kako vrisne i ne moze da se lako zaustavi :(

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.9.2017 11:54:54   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja ih strogo kontrolisem sta gledaju. Posto moji vole da skacu u snu, placu i cuda! Cak i Masu nekad nedam.



Ovo je baš tako.Sve bukvalno sanjaju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.3.2018 10:24:02   
Dora89
Jednom je moje dete došlo od babe svo preplašeno. Majka mi je rekla da joj je dala telefon, i da je slučajno bacila pogled i videla kako u crtaću seku glave. Znači, stvarno mora se isključi autoplej i da se redovno baci pogled šta dete gleda!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.3.2018 11:59:02   
Mala Elena
Moja sestricina jedno vrem nije smela sama da udje u sobu, ponavljala je stalno kako je videla neku crnu ruku...user posted image na yt.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.3.2018 12:03:28   
mama Jo
Sta sve vide nije ni cudo sto nocu sanjaju. Obavezno voditi racuna sta gledaju

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.3.2018 12:12:25   
Dragce86

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sta sve vide nije ni cudo sto nocu sanjaju. Obavezno voditi racuna sta gledaju

Slazem se, al nekad ne mozes sve ispratiti 100%...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
7.6.2018 6:47:57   
mama Jo
J cesto zna da zaplace u snu ili da nesto prica...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
7.6.2018 7:09:50   
MimaKos
Nama se sve cesce desava sa starijom.. ali mislim da je to zbog prisustva nove bebe..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
7.6.2018 8:23:07   
mama Jo
Nisam to povezivala sa bebom jer joj se desavalo i pre bebe.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
8.7.2018 20:41:33   
Kucolino

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Nisam to povezivala sa bebom jer joj se desavalo i pre bebe.

Mali je skoro napunio godinu dana i stalno se u zadnjih mesec dana budi iz vristanje koje moze da se zaustavi samo ako ga uzmem i to ne odmah vec za par minuta. Ne znam cemu da prepisem to mozda je ko sto rekose predhodne clanice prezivljavanje dana ali me brine sto i danju pocinje da vristi tokom sna i kad je budan place bez razloga. Jeste li imale iskustva sa tim?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
12.12.2018 23:34:41   
Cruella
a jeste sigurni da je zbog crtaca? moj je poceo da gleda crtane i ima nocne more a ranije ih nije imao, a nista stresno mu se ne desava tokom dana. pa ne znam sta se desilo da ovo izazove..

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
1.4.2019 19:46:23   
Sanidej
Boji se T reksa :) Triceratopsa obozava, koji izgleda jos strasnije..

(odgovor članu Cruella)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.4.2019 6:08:07   
mirana1
Moji se plase od buba nekih i paukova. Ima svakakvih gluposti po netu.
Pa snovi i kosmari posle.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.4.2019 10:46:06   
Sanidej
Vise im se gade insekti nego sto se plase

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.4.2019 16:30:50   
Dzulijus
Sta deca dozive preko dana to prezivljavaju nocu kroz snove! 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.4.2019 16:37:55   
Sanidej
I ne samo deca..

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.4.2019 20:59:59   
Ivanka 75
Ivka je proslu zimu i prolece imala nocne strahove, mesecarenja, budjenja u sred noci, plakanje...
Bilo je uzasno... Probudi se i sedne u krevetu i samo vice mama mama mamam mama i to traje li traje. Ne znamo da li spava ili je budna. I samo nesto prica, ne dajte me, vodite me odavde,. Ama vodi meeeeee, a ja da umrem. 
Sta je prethodilo prvom budjenju... Visoka temperatura, radost kad je uciteljica javila da je osvojila prvu nagradu na takmicenju i premor. Sve se skupilo. Bar sam ja tako objasnila. Budjenja, plakanje i mesecarenje su trajali tri meseca, otisla je na rekreativnu ziva nisam bila da li ce se buditi i ustajati. Uciteljica je bila upoznata sa situacijom pa je zakljucavala vrata nocu. Srecom, tamo nije imala epizode. 
Osecaj je strasan, ne mogu vam opisati sta je ona poneki put radila, kao demon da je usao u nju. 
Presekli smo sa nekim stvarima, rekli uciteljici da pauzira od takmicenja jer su joj ocigledno preopterecenje, bukvalno je ostavili na miru za sve. Ako se set_i da uradi domaci uradi ga, ako ne, nismo je gnjavili zbog toga. 
Ali, svaki put posle toga kad bi dobila visoku temp imala je epizodu tu prvu noc kad skoci temperatura. Mislim da joj je to okidac. Nismo je vodili kod lekara, nasa dr mi rekla ako krenemo po lekarima, psiholozima neurolozima i slicno mozda izazovemo jos gori efekat. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
20.4.2019 8:34:35   
Andjelkakv
Meni se beba cesto budila nocu zbog dojenja ali nekada su ta budjenja bila bas stresna uz plakanje,vristanje i nekada se bas tesko mogao smiri i uglavnom uz pomoc sike. Nema vise nocnog dojenja ali i sada se budi i nekada bas zna se probudi sav u strahu kao da je se u snu necega uplasio i nekada bas tesko doprem do njega da se tako reci probudi da bi se smirio.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
20.4.2019 12:21:32   
Dzulijus
Samo ih ne ljutiti pred spavanje, i bice ok.

(odgovor članu Andjelkakv)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
20.4.2019 13:12:24   
jess021
Ivanka, komentar vas dr da ne idete kod psihologa, neurologa mi je blago receno bez veze. Mogla si ti sama otici da se posavetujes sa nekim strucnim ako vec izgleda tako strasno.  Ja bih sigurno otisla, jer verujem da neki uzrok postoji i da je za dete to sve trauma. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here