|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba odbija mleko
29.9.2010 11:53:38   
LillyT
user posted image user posted image
Nadam se da je to početak kraja vašim mukama


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Beba odbija mleko
29.9.2010 12:17:33   
dancee
mina i jas sam mislila da ga nosim na 24 ispitovanje t.e. ph-metrija ali mi je bio zao,pa sam odlucila da ga hranim samo u snu,i meni se razbudivao na sred obroka ,pa posle pak sam ga zaspivala ,znam da je mnogo tesko,jas poludev za toa vreme dok je bio samo na mleko,sad kad jede kasice e vec drugo,probala sam gi site ad mleka i so site se ponasao isto,dete reagirase sosema ista na site mleka

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Beba odbija mleko
29.9.2010 12:30:40   
dancee
mina videces deka na dete ne mu je nista,ja sam sve procitala i mislaila sam deka e refluks i stalno sama sam postavljala dijagnoza,ali na deca ne mu je nista videces

(odgovor članu dancee)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Beba odbija mleko
29.9.2010 12:32:30   
dancee
evo sad sam ga uspala i pojeo je 80 a ima 8 meseci treba da pije 200

(odgovor članu dancee)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Beba odbija mleko
29.9.2010 12:37:53   
minavb
Znam Dancee da ste se namucili i sigurna sam da imamo iste probleme. Nadam se da ce i moj Vanja da nauci lepo da rucka kasice kao tvoj slatkis.user posted image  Tvoj mangup je sad vec veliki, mozes da mu dajes jogurt i kiselo mleko, ako vec mleko nece da pije.
Naspavao se svrcko, odvalio 2 sata spavanja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dancee)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Beba odbija mleko
18.10.2010 16:55:47   
femme
Mislila sam da samo mi imamo problem. Moja Mrvica  odbija da sisa. Flasicu nece ni da vidi ni sa silikonskom cuclom ni sa cuclom od kaucuka. Od humane i novalaca povraca. Danas cemo probati aptamil da uvedemo u ishranu. Bebac samo pije moje mleko i caj i jedno i drugo kasicicom, ali to je dugotrajan i mukotrpan proces. Za sat vremena samo 30-40 ml. Imate li ideju kako da ga nateram da jede.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Beba odbija mleko
18.10.2010 17:45:20   
minavb
Probaj flasicom kad zaspi, tako nas par radi. Od kad odbija da jede? Kako izgleda odbijanje? Kako povraca, u mlazu ili bljucka? Kako spava?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu femme)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Beba odbija mleko
19.10.2010 23:07:36   
jugolen
Kako sam se obradovala ovoj temi....i moja Lenica poije celu dozu mleka samo u snu pa ja ustajem dva puta noću da je nahranim(imamo 5 meseci).tokom dana pije samo 120ml i to trajeeee i trajeeee.Ujutru oko jedanaest jede voce sa nestle pahuljicama super i popije 120 ml soka jabuka-kamilica,oko pet jede bareno povrće(krompir ne podnosi) i opet mučenje sa mlekom.Pije HUMANU.Naučila je rukom da odgurne flasicu kad vidi mleko,ili od 120ml popije40-50.Da li je neko konkretno resio ovaj problem?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 1:52:15   
minavb
Mislim da nije. Bilo bi lepo kad bi se javio neko ko je problem resio , i da nam objasni sta i mi da uradimo, ali mislim da takvih nema.
Kad je Lena pocela da odbija mleko? Dobija li na kilazi? Jeste li se savetovali sa lekarima?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jugolen)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 7:33:25   
marince1
Opet ja sa mojom situacijom.
Ovo sto vi pisete mi lici na nas problem.
Moj bebac je skoro skroz  odbio hranu (u tom periodu je samo mleko pio) i na savet pedijatra smo mu dali humanu ha i kad smo uradili test nasli su mu alergiju na mleko,a ha formula je bas za takve slucajeve.
Sad smo sa godinu dana ponovili test i negativan je,znaci alergija je nestala user posted image
Posavetujte se sa vasim pedijatrom.
A mozda je i samo faza.
Ima tu svakakvih faza ne-spavanja,pa nece da jede cvrstu hranu,pa nenece mleko,pa nece slano,pa jede kao vaskica...
Cudna je to sorta user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:33:17   
minavb
Evo kako je lekar kod kog smo bili otpisao alergiju:
"Doktore, da nije alergija?"
"Gospodjo, da je alergija, dete bi posle mleka popijenog u snu eksplodiralo"
Bukvalno je tako rekao. Nikakav test, pregled, nista. Probali smo HA mleko, stanje je isto.
Noacs se probudio u 5, nije bilo sanse da mu uvalim mleko. Kao da zna sta cu da radim i kao da se namerno probudi. Sat vremena je bio budan.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:42:31   
marince1
mina bas mi je zao,ali ako nije alergija ja nemogu da smislim nista drugo osi da je faza.
Nemoj da se nerviras,bice bolje.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:43:32   
Nensi*
Mina,a da odes ti na svoju ruku da uradis test na alergiju? Vuku su radili kad smo bili u Tirsovoj...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:44:22   
marince1
I meni su privatno radili test

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:45:00   
Jeca*
a ja koliko znam deci do 3 godine se ne rade alergo testovi. Prvo zato što ne bi bili realni, jer u tom uzrastu deca mogu da budu alergična na nešto pa da se to promeni vrlo brzo, a drugo zato što tako mala deca nemaju nikakav imuni sistem pa ako ih "napadneš" nečim na šta su alergična mogu jako loše da odreaguju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:46:39   
Nensi*
Mislila sam da odradi samo na mleko...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:47:20   
marince1
Jeco mi smo radili test sa 6 meseci,pa sa godinu dana.
Proba se radi na kozi.
Pipetom kapnu mleko i nekim kao malim ziletom recnu kozu da izadje malo krvi .Prvi put se odmah pojavio crveni pecat,drugi put nije


< Poruku je uredio marince -- 20.10.2010 8:48:35 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:53:35   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: marince

Jeco mi smo radili test sa 6 meseci,pa sa godinu dana.
Proba se radi na kozi.
Pipetom kapnu mleko i nekim kao malim ziletom recnu kozu da izadje malo krvi .Prvi put se odmah pojavio crveni pecat,drugi put nije



Tako su i Vuku radili...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:56:07   
minavb
Ne znam, mozda i to odradim, ali mislim da nam ni to nece pomoci. Rece mi jedna mama koja je kroz ovo prosla-stegni zube i guraj, ne moze drugacije a on mora da poraste.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 8:59:20   
marince1
Mina koliko to traje?
Nensi kakav vam je rezultat bio?



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Beba odbija mleko
20.10.2010 9:04:03   
minavb
Dva meseca i nedelju dana

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Beba odbija mleko
23.10.2010 0:27:07   
jugolen
Moja Lena jede skoro sve i  dobro napreduje,vrlo je vesela i hiperaktivna.  Doktor kaze'' kad je ovako napredna ne sekiraj joj se'' nista,u principu u toku 24 h popije malo vise od 500 ml. Dajem joj bareno povrće(sargarepicu,pskanat,celer,tikvicu i kolutić praziluka)to ispasiram i dodam kasiku humane i ona pojede ceo tanjirić.Nasla sam hipovu kasicu mleko i keks za bebu od 5 mesei i to poručka pola pre spavkanja i super je.Vazno mi je da negubi na težini i da je vesela.Vala i ja kad pomirisem flasicu kad popije humanu nebi ga ni liznula user posted image ,ali bi bolela da ga mlo vise pije,

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Beba odbija mleko
23.10.2010 0:29:03   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: marince

Mina koliko to traje?
Nensi kakav vam je rezultat bio?




Nije alergican na mleko...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Beba odbija mleko
25.10.2010 1:26:24   
jugolen
Drage moje,ja sam izgleda nasla resenje za svoj problem-naime moju gotovančicu je mrzelo da vuče mleko,popije tek da je zasiti i resto ostavi.Drugarica mi je poslala iz Svetske cucle za različite uzraste bebe ,ja sam joj stavila cuclu za mesec dana stariju bebu i danas je popila mleko svaki put kad sam joj ponudila bez problema i to celu dozu user posted image user posted image .Probajte i vi nadam se da će vam pomoći da i vi resite svoj problem.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Beba odbija mleko
25.10.2010 8:24:39   
minavb
Lepo sto ste resili problem, uzivajte u klopanju. user posted image  Mi smo to sve probali, i druge cucle, druge flasice, sirili rupice...kod nas je problem ipak drugaciji.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jugolen)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here