|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:25:06   
anuksunamun
ne dao Bog nas dragi...ja bih mozda trebala da otvorim kliniku za sokoljenje prestravljenih ljudi :):):)a mogla bih i da "obrisem "one koji prave probleme ...mozda je najbolje da sada upisem psihologiju :):):)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:26:36   
anuksunamun
e da mi je malo da danem dusom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:29:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

nema potrebe draga ja sam uvek jasna ko dan :):):)daj pusti se tih verovanja i zastiti sebe pravim stvarima...ne veruj u te budalastine i ne moze ti niko nistauser posted image

Ne razumes me,jer oni kojima bar neko blizak nije doziveo ne razume sve to, a najiskrenije ne zelim da niko ima iskustva sa tim!
Meni je to najveca glupost na svetu... ja ne verujem u one stvari koje ne vidim svojim ocima... ali cula sam price od ljudi za koje znam da ne lazu, nemaju potrebe za to! Jednostavno me je strah...

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.4.2010 16:30:52 >

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:31:40   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

nema potrebe draga ja sam uvek jasna ko dan :):):)daj pusti se tih verovanja i zastiti sebe pravim stvarima...ne veruj u te budalastine i ne moze ti niko nistauser posted image

Ne razumes me,jer oni kojima bar neko blizak nije doziveo ne razume sve to, a najiskrenije ne zelim da niko ima iskustva sa tim!
Meni je to najveca glupost na svetu... ja ne verujem u one stvari koje ne vidim svojim ocima... ali cula sam price od ljudi za koje znam da ne lazu, nemaju potrebe za to! Jednostavno me je strah...
odustajem draga...moje su namere bile casne...ne mogu ja umesto tebe da se osecam ovako ili onako...srecno u svakom slucaju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:34:31   
Anoniman
Razumem ja koje su tvoje namere... user posted image
Verujem u Boga ...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:35:39   
Snelle
Pčelice, mislim da se i anuk i ja slažemo u jednom, a to je da takve stvari definitivno postoje, ali da ih čovek treba verom pobediti. To pokušavamo obe da ti kažemo, samo svaka na svoj način user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 26.4.2010 16:36:13 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:35:55   
jelena038
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ne dao Bog nas dragi...ja bih mozda trebala da otvorim kliniku za sokoljenje prestravljenih ljudi :):):)a mogla bih i da "obrisem "one koji prave probleme ...mozda je najbolje da sada upisem psihologiju :):):)
ahhahaha, grupna terapija skidanja cini i salivanja strave - posedaju svi u krug, a ti im, u sredini, citas robinzona... user posted image joj, anuk... nego, ako neka od tih baba ima bolji recepat za pravljenje dece, od ovog muckanja, da podvijemo rep obe, i da pristanemo!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:37:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Pčelice, mislim da se i anuk i ja slažemo u jednom, a to je da takve stvari definitivno postoje, ali da ih čovek treba verom pobediti. To pokušavamo obe da ti kažemo, samo svaka na svoj način user posted image

Razumem vas obe u potpunosti i slazem se sa vama ali sta cu kad se u ovom kraju mnogo prica o tome! user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:38:46   
Anoniman
ja ne verujem u ovo ali mi je grozna pomisao da neki ljudi mogu biti tako zlonamerni da NESTO RADE po tom pitanju...zloba postoji i to mi je dovoljno strasno.

Pcelice, ja sam cula da je taj tvoj kraj dole poznat po tome...ne znam...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:40:19   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ne dao Bog nas dragi...ja bih mozda trebala da otvorim kliniku za sokoljenje prestravljenih ljudi :):):)a mogla bih i da "obrisem "one koji prave probleme ...mozda je najbolje da sada upisem psihologiju :):):)
ahhahaha, grupna terapija skidanja cini i salivanja strave - posedaju svi u krug, a ti im, u sredini, citas robinzona... user posted image joj, anuk... nego, ako neka od tih baba ima bolji recepat za pravljenje dece, od ovog muckanja, da podvijemo rep obe, i da pristanemo!

ahahhahaha ma citav scenario je u pitanju -to sa terapijom...a popil abih sta god samo da se resim sexa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:41:26   
Sanjica26 RR
Samo u crkvu i stvar je resena. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:41:38   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Snelle

Pčelice, mislim da se i anuk i ja slažemo u jednom, a to je da takve stvari definitivno postoje, ali da ih čovek treba verom pobediti. To pokušavamo obe da ti kažemo, samo svaka na svoj način user posted image

Razumem vas obe u potpunosti i slazem se sa vama ali sta cu kad se u ovom kraju mnogo prica o tome! user posted image

idi na turn off i totalno otkuliraj babe i freakove tog typa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:41:40   
jelena038
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

a popil abih sta god samo da se resim sexa user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image vidi ti nje, jos biras, da se pije! user posted image hoces i tresnju da ti stave?! user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:43:55   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

a popil abih sta god samo da se resim sexa user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image vidi ti nje, jos biras, da se pije! user posted image hoces i tresnju da ti stave?! user posted image

mislim ako moze da se pije ...sve drugo mi tesko :)nemoj nista da mi "stavljaju "ili ti "metju"(po vojvodjanski)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:44:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Pcelice, ja sam cula da je taj tvoj kraj dole poznat po tome...ne znam...

Ma uzas, gde god da odes cujes... U blizini mog placa je jedan momak (jos uvek) koji se bavi tim necim, moj deda ga je cuo u jedan potok da nesto radi, puna mu soba ikona a on radi tako nesto i poziva se na Boga! Znaci user posted image

IZVORNA PORUKA: anuksunamun
idi na turn off i totalno otkuliraj babe i freakove tog typa
Pokusacu user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 26.4.2010 16:45:13 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:47:03   
Sanjica26 RR
Oni se uvek pozivaju na Boga. To im je fazon da bi priblizili ljude. A, to nema veze sa Bogom. Sluze djavolu. Nek im Bog oprosti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:47:35   
Anoniman
Meni su u Sarajevu ostale jedne minđuše ... dan nakon što sam s evratila kući svašta nešto sumnjivo jje počelo da se dešava , jedna pametna drugarica mi je ćuknula u glavu tu ideju o stvarima, vradžbinama ... ne mogu da kažem da ne verujem ali to što je usledilo u narednim nedeljama je bilo i više nego slučajno ...
Šta ja znam ...

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Crna magija
26.4.2010 16:58:59   
Mishica 77
NE VERUJEM!
Neću uopšte više da komentarišem. Bila sam kratka i jasna.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:01:12   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

NE VERUJEM!
Neću uopšte više da komentarišem. Bila sam kratka i jasna.

pa sto neces ...???user posted image zabavno je user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:03:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

NE VERUJEM!
Neću uopšte više da komentarišem. Bila sam kratka i jasna.


Mishi!!!!!! Aj nam turim *ednu kavu! user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:08:37   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Meni su u Sarajevu ostale jedne minđuše ... dan nakon što sam s evratila kući svašta nešto sumnjivo jje počelo da se dešava , jedna pametna drugarica mi je ćuknula u glavu tu ideju o stvarima, vradžbinama ... ne mogu da kažem da ne verujem ali to što je usledilo u narednim nedeljama je bilo i više nego slučajno ...
Šta ja znam ...

kaliopi da tvoje mindjuse nemaju slucajno plavi kamen na sebi :):):)???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:16:54   
kleopatra*
I verujem i ne verujem u to,znam devojku koja je imala takvo iskustvo i ne daj Boze nikom.
Verujem da postoji tako nesto,pa zivimo u zemlji Srbiji zar ne,ali se uzdam u Boga i verujem u Njega

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:19:56   
Mishica 77
Kaaliiiii, soso moja! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:23:19   
Mishica 77
Anuk, znaš šta je meni jednom rekla najbolja drugarica koja btw veruje u ove budalaštine?
"Znaš, tebi ništa i ne može da se dogodi jer ne veruješ u to!" Aloooo?! user posted image Šta to znači? Upravo to. Veruješ i sugerišeš sebi. Mis'im...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Crna magija
26.4.2010 17:24:08   
Mishica 77
Lothi?!!!!!!! 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here