|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.4.2014 19:50:55   
bubulence
obozavala sam i jedva cekam novu trudnocu!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.4.2014 20:07:04   
pocahontas
osecam se kao Georgina iz Radovana III, vecito trudna, dve trudnoce za dve godine, vec mi je dosta...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.4.2014 20:11:25   
tijatija
Dok sam bila trudna volela sam i uzivala ali sad posle cetri trudnoce u cetri godine ja mislim da mi je dosta i sad se sama sebi divim kako sam uzivala jer ne znam kako bi je opet podnela user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.4.2014 20:11:51   
moja ciklama
Ne. Što bi rekla jedna bivša forumašica: "Mene samo finalni proizvod interesuje, ovo preživljavam - moram"

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 1:22:56   
Azra_
Nisam volela. Nekako sam se osećala neprirodno. Nikako se nisam navikla na stomak do zadnjeg dana, nerviralo me je što ne mogu da spavam na stomaku, što ne mogu da se provučem kroz odškrinuta vrata, što ne mogu da isečem nokte na nogama na brzaka i bez akrobacija... Bezbroj puta sam se zapitala zašto se ne izležemo iz jajeta! Sedim na jajetu, grejem ga, čuvam...i eto, rađa se malo ˝pile˝. Ovo kod nas žena meni je bilo jako komplikovano. preglede u trudnoći da ne spominjem. Na kraju, vredelo je. Ali pitanje je bilo da li volite da budete trudne. Ne volim. E sad, ako mogu nekako da ˝proizvedem˝ dete a ne budem trudna...user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 25.4.2014 1:26:22 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 10:50:20   
ivaMark

IZVORNA PORUKA: pocahontas

osecam se kao Georgina iz Radovana III, vecito trudna, dve trudnoce za dve godine, vec mi je dosta...


Sta smo radile prosle godine u ovo vreme: bile trudne user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 11:12:58   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ivaMark


IZVORNA PORUKA: pocahontas

osecam se kao Georgina iz Radovana III, vecito trudna, dve trudnoce za dve godine, vec mi je dosta...


Sta smo radile prosle godine u ovo vreme: bile trudne user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 11:17:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: tijatija

Dok sam bila trudna volela sam i uzivala ali sad posle cetri trudnoce u cetri godine ja mislim da mi je dosta i sad se sama sebi divim kako sam uzivala jer ne znam kako bi je opet podnela user posted image



i ja ti se divim, svaka cast user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 11:22:23   
Ana RR
Meni je trudnoća baš prijala, čak i pored toga što sam bila na održavanju i pila lekove. Ali kada gledam svoje slike iz tog perioda vidi se da blistam i nekako sam sama sebi bila lepa (što je inače retko user posted image ) i kosa mi je bila lepa i sjajna, koža mi je bila divna, ma sve super. I volela bih opet, naravno user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.4.2014 11:23:00 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 11:23:13   
Didy
Ja sam se osećala tako posebno u obe trudnoće. I baš sam uživala. Osećala sam se kao da sam jedina trudnica na svetu, blagosloveno. Napisala sam već negde, za mene to nije bilo drugo stanje, već prvo, ono prirodno, normalno. user posted image Krvna slika mi nikad nije bila tako savršena kao u trudnoćama. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 11:47:18   
Didy
Vidim ja da je naše tromesečje spremno za reprizu. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 12:07:27   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Vidim ja da je naše tromesečje spremno za reprizu. user posted image



user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 12:11:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Vidim ja da je naše tromesečje spremno za reprizu. user posted image


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 13:25:49   
Klarita
U prvoj trudnoci sam uzivala, u drugoj NEEEEEEEEE. Ciklamu i Azru potpisujem user posted image Ajd, prvo i drugo tromesecje i nekako, ali treceuser posted image O. Boze, jedva sam cekala da se porodimuser posted image Mislim da ce mi to biti jedino premisljanje kad bude doslo vreme da razmisljam o trecoj trudnociuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 19:48:35   
degu

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Ne. Što bi rekla jedna bivša forumašica: "Mene samo finalni proizvod interesuje, ovo preživljavam - moram"


Isto user posted image Mislim volim bebine pokrete, najsavršeniji osećaj user posted image i fizički sam ok ali se nikako nisam skroz opustila, tako da mi je poprilično stresno. Užasno sam osetljiva, izbegavam svaku negativu, a nekako uvek dođu do mene neke bezvezne vesti. Čekam da prođe i da uživam u bebinom meškoljenju, al van stomaka user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 20:00:32   
lelaigor
JA volim današnje saznanje da sam trudna! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 20:07:09   
pocahontas
lelaigor cestitam! user posted image user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 21:06:03   
lelaigor
Hvala!user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.4.2014 23:45:52   
viking
Grešna mi duša, ali ne. Možda je s jednom bebom drugačije, ali s blizancima boli svaki deo tela, kičma puca, kolena klecaju.... Isplati se, naravno, ali da sam uživala - nisam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.4.2014 13:36:31   
branki*
ne bih volela da sam stalno trudna,ali jos jednom bi moglouser posted image ..ja sam uzivala u svojoj trudnoci,ali bas.jeste da mi je bilo malo stresno jer sam stalno se plasila da ne dodje do nekog krvarenja ili da ne bude nesto sa bebom,ali sam stvarno uzivala.kad odem na ultrazvuk,pa vidim bozu,zivim od toga dve nedelje,ponosno sam isticala svoj stomak uvek,da svi znaju da sam trudnauser posted image ...i,mogla sam da jedem sta sam htela i koliko sam htela,konacno. i da budem debela koliko hocu,jer sam trudna!

< Poruku je uredio branki -- 26.4.2014 13:39:10 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Jel volite da budete trudne?
27.4.2014 22:20:55   
jovicaa
ja bih jako volela opet, ali nista od toga za sad... tako da sam onda uzivala kad zelim opet, reklo bi seuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Jel volite da budete trudne?
27.4.2014 22:41:18   
Ivanka 75
Moja trudnoca je nesto najlepse sto mi se u zivotu desilo, i porodjaja se secam sa osmehom, i moje Medene bebane, ma nijedan trenutak iz proslosti ne bih menjala za ovaj zivot sada.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Jel volite da budete trudne?
27.4.2014 22:43:02   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moja trudnoca je nesto najlepse sto mi se u zivotu desilo, i porodjaja se secam sa osmehom, i moje Medene bebane, ma nijedan trenutak iz proslosti ne bih menjala za ovaj zivot sada.


Isto!


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Jel volite da budete trudne?
27.4.2014 23:23:14   
Ivanka 75
Jedva cekam jos

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Jel volite da budete trudne?
15.5.2014 21:40:00   
Njica
Obozavam sto sam trudna, svaki dan i trenutak obozavam, kad pomislim kako sam se prosle godine u ovo vreme dugo oporavljala od druge operacije endometrioze i bila tek na pola terapije Diferelinom, blagoslovena sam,bude itekako tesko sigurno i brige su potpune drugacije i vece od svega do sad ali sam srecna jer sam uspela!user posted image I koza i kosa su mi toliko mekane, od Diferelina mi je opadala u pramenovima kao rep od pacova.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

koje vam je ima najlepse?
sandrina

Koje vam je ime najlepse?

Srna (20%)

Lejla (23%)

Mila (36%)

ili neki vas predlog? (22%)


Ukupan broj glasova: 265

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here