|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
30.6.2011 15:59:30   
gabrijelaaa
evo skroro 4 i po meseca od porodjaja i struk mi je 74 cm :) a 2 cm ispod pupka 85cm...:)

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.12.2011 13:09:46   
Anck Su Nmaun
Ostao mi je stomak, al bas sad gledam kad bih i skinula kile sa stomaka ostalo bi pihtijasto user posted image a sta s tim ?user posted image sem hiruskog zateznja user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.12.2011 13:13:14   
Shishica
Je li isto kao posle prvog puta ili je gore?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
2.12.2011 9:46:07   
Anck Su Nmaun
Pa..malo je veci, tek je proslo 2 mes, al nadam se da ce se bar maaaaalo jos povuci user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
27.2.2012 0:04:42   
afra
Ja sam imala srece i u trudnoci za vreme koje sam smrsala i posle porodjaja sam izasla iz bolnice sa 5kg manje nego pre trudnoce, nemam ni jednu striju, jedino sto mi je stomak mekan. Nadam se da ce se povratiti misici bar 50%...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
27.2.2012 0:09:11   
Sanchy
Zna li ko posle koliko vremena od carskog reza sme da se nosi pojas a posle koliko da se vezba tj.rade trbusnjaci,nikako to da pitam ?

(odgovor članu afra)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
27.2.2012 8:35:57   
mamamikka
sanchy, mislim da je to individualno i da zavisi od oporavka pa najbolje da ide u dogovoru s doktorom.
pre druge trudnoće 72, na porođaju 106, sedam meseci posle 78.
daleko od devojačkih 95-68-93, sad je 103-78-95, ali koliko vežbam super je. mada mi je ostalo samo 1kg viška?! ko će ga znati.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
14.4.2012 15:12:12   
New Mom
5 dana posle porođaja = 96cm.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
21.4.2012 23:02:24   
miva
108 cm, ocajna sam!user posted image A proslo je skoro 3 meseca!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
3.5.2012 7:07:59   
jabukica
20-tak dana posle 75 cm - 10 cm više nego pre trudnoće

_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
11.6.2012 3:16:11   
cicimummy
Nisam merila,al se sama sebi svidjam :) U principu nikad nisam preferirala plocice,uvek ga je bilo malo i sad je skoro isti kao pre trudnoce :D Al sta cemo sa bokovima i butkama? :D

_____________________________

Darko i Petar moji decaci <3

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
28.9.2012 21:55:15   
sirko
meni je bas dosta stomaka ostalo... proslo je 3 meseca a kao 5 mesec trudnoce user posted image

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
28.9.2012 22:38:27   
Sanchy
Sirko isti slucaj vise sam ocaj nikad ovoliko debela nisam bila a samo sam se 13 kg ugojila u trudnoci i na porodjaju samo izgubila tezinu bebe to je strasno...10 kg viska imam ma groznouser posted image

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
29.9.2012 1:07:29   
vukosava
Moj stomak je i pre trudnoce bio masala. Nakon porodjaja sam smrsala na predporodjajnu trudnocu ali sam se kasnije vratila na predporodjajnu. Sad mi je stomak kao pred porodjaj lako mi se to istegljeno napuni salom.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.2.2013 11:11:39   
adulence
pred porodjaj mi je obim bio 109,danas skoro 2 meseca nakon porodjaja je 89cm...nije lose s obzirom da ne vodim racuna jer dojim...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.2.2013 11:25:53   
Tiziana
JA sam posel oba porodjaja izgubila jako malo u startu. prvi put sam se ugojila 13kg,i drugi put toliko pa sam nekoliko dana pred porodjaj izgubila 1,5kg,dakle imala 11,5kg viska,a izasla iz bonice npr sa 8kg viska.i nakon toga sam se jako brzo vratila na moju predtrudnicku tezinu,ali bez dijeta,bez icega..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.2.2013 11:34:17   
leamalamut
Ja sam u trudnoci dobila 15 kg , nakon porodjaja proslo je mesec dana kada sam se merila i imala sam 2 kg manje nego kada sam ostala trudna , inace sam pred porodjaj bila kao vodena lopta sva natecena , nisam noge mogla da prekrstim .Sada , posle 5 meseci od porodjaja imam 4 kg manje nego kada sam ostala trudna . Pri tom ni malo ne pazim sta jedem i kada , gladna sam stalno ali definitivno verujem da je dojenje prirodni nacin mrsavljenja !

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.2.2013 18:27:39   
Odri Hepbern
Meni je stomak spao jako brzo, mozda vec mesec dana posle porodjaja. Tada def nisam pazila sta jedem, oporavak posle carskog reza kao i muke sa dojenjem, pa sam se opet vratila na stanje od pre trudnoce. U trudnoci sam dobila 13kg, a dosla kuci sa +6kg. Sada imam 2kg manje nego pre trudnoce i ja sam zadovoljna. Jedem kada mi se jede, ne pazim nista. Ma sve zavisi od genetike. Jedino sto sam primetila je da mi se nekada gornji stomak posle jela naduva, a to mi se nikada pre nije desavalo, mada je i to sada sve redje .

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
1.2.2013 19:30:39   
Sanchy
E Odri blago tebi,,,ja sam se u trudnoci ugojila 13 kg,dosla kuci sa plus 9,10,,znaci izgubila samo bebinu tezinu i do dana danasnjeg ni gram mi nije spao...stomak mi je kao da sam u sestom mesecu trudnoce...prosto sam ocajna jer nikad ovako grdno nisam izgledala a da pri tom nista vise ne jedem nego sto sam jela citavog zivota..a to uopste nije puno,veruj mi..toliko sam ocajna da sam kupila i tablete za mrsavljenje ako mi i one ne pomognu prestacu uopste da jedem pa sta budeuser posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
2.2.2013 22:49:53   
Odri Hepbern
Nemoj bre dapijes nikakve tablete, to je s...e. Moze samo da ti naprave haos u organizmu. Bolje kreni u teretanu i vezbaj, ali pre toga se dobro raspitaj sta da radis ili nadji trenera. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
2.2.2013 22:54:36   
Sanchy
Ne mogu da vezbam skace mi pritisak i puls dosta...upisujem se na jogu sl.nedelje ali to mi i nije nesto bas za mrsavljenje,,,ma sta da radim ,nisam ni pomisljala da cu imati ovakvih problema sa kilogramima nakon trudnoce jer sam vecito bila mrsava a u trudnoci se ugojila 13kg eto...user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
4.2.2013 22:35:41   
adulence
sanchy a jel dojis?nekome nece da spadaju kg dok doji...meni do skoro nista nije spadalo,medjutim juce sa se merila i imam +4kg....jos malo mi je ostalo....ali bas ne vodim racuna....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
4.2.2013 22:45:59   
Sanchy
Dojila do sestog ,dobila u petom ,,,i nistaaa..user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
5.2.2013 9:06:56   
adulence
bzv ma vidis da smo sve razlicite...nego sada kad otopli stalno setnjice i verujem da ce malo da pomogne....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Obim stomaka posle porodjaja
11.2.2013 16:03:05   
Agripina
Sanchy, ako ne upiješ da smršaš u dogledno vrijeme, preporučujem ti da posjetiš nutricionistu. Ja sam stvarno bila ogromna, otišla sam u porodilište sa 96 kg, izašla sa 84, a 10 mjeseci nakon trudnoće imala sam 86. Stomak mi je izgledao kao da se nisam ni porodila. U oktobru sam otišla nutricionisti, dr mi je dala plan ishrane, naravno, nakon što sam uradila silu nalaza i evo, 4 mjeseca kasnije imam 20 kg manje i obim struka se smanjio za 18 cm, a nisam bila gladna, jela sam sve svaki dan.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here