|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala pluca
30.11.2010 21:51:03   
Anoniman
pepino user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Upala pluca
30.11.2010 22:44:42   
pepino
Hvala Tash!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
5.12.2010 20:35:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Upala pluca
5.12.2010 20:38:11   
pepino
Nije Gagi bolje,na zalost,kaslje i dalje,sinoc ga je toliko boljelo,prsa,ruke,da se cijelu noc prevrtao,nikako da se nemjesti u odgovarajuci polozajuser posted image
Radili smo 3 nalaza,2 su ok,treci-najbitniji poslije CT je gotov,ali ne znamo rezultate,radio je privatno,sestra ce mu sutra podici,CT treba da radi u cetvrtak a pokvario se aparat na Paprikovcuuser posted image ,ako se ne popravi kazem mu da ne ceka,neka radi privatno,ako znas dje ima dole CT privatno,javljaj,da moze sa tim nalazima kod Dr. da mu pocnu davati terapiju,da to lijece,strah me bas!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
5.12.2010 20:40:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Upala pluca
5.12.2010 20:42:41   
pepino
Jel to gore prema Paprikovcu ili je gore Intermedik,ja vise sve pobrkala?
Pokusacu naci na internetu,ima ja mislim i broj i sve,a ti ako se sjetis posalji za svaki slucaj,hvala!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
5.12.2010 20:43:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Upala pluca
5.12.2010 20:46:03   
pepino
Ajd vazi,onda salji kad god,ne moras zuriti ujutru ako imas obaveza,jer mi cemo prvo cekati njihov gore na Paprikovcu,a ako se ne popravi onda se nadam da ce me poslusati i otici privatno,da necemo cekati vise,previse smo i cekali...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Upala pluca
6.12.2010 15:42:53   
pepino
Javila nam sestra od mm ako je dobro procitala nalaz da je ok!user posted image user posted image  Uredu nam je glavni nalaz-ACE (agotenzin konvertin enzim)!user posted image user posted image
Nadam se da u lab. nisu pogrijesili i nadam se da cemo pronaci sta mu je,da vise znamo i da to lijecimo...
Ako ko zna dobrog Dr. u B.G.,N.S. ma bilo dje u Srbiji neka nam javi,jer JA user posted image  planiram da ga vodim,ako ovi ovde ne budu imali i dalje pojma,nista mi vise nije jasno jer su po slici njegovih pluca 3 DR. rekla da je da glupa bolest!?user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Upala pluca
7.12.2010 21:08:30   
Podrum Š.
Evo me tu user posted image
Darko je juče popodne počeo da kašlje i to sa sve iskašljavanjem. Prethodno je dva dana samo slinio. Sve bez temperature.
Jutros odlučim da ne ode u školu, a popodne ga odvedem kod njegove dr. Posluša ga i kaže upala oba plućna krila user posted image .
Ma više sam šiznula, dokle će mu se više sve spuštati na pluća???
Kaže dr da vlada atipična virusna upala pluća u NS. Kaže neka joj deca dođu na redovan sistematski i ona nakon što ih posluša otkrije upalu user posted image .
Pa šta je to bre više ljudi? Kakve su ovo bolesti?

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
7.12.2010 21:11:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Upala pluca
7.12.2010 21:15:56   
anajid
Zao mi je Podrum,ne dajte se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Upala pluca
7.12.2010 21:25:19   
Podrum Š.
Hvala drage user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Upala pluca
7.12.2010 21:28:36   
Lu
PodrumŠ, baš mi je žao...neka što prije ozdraviuser posted image
Kod nas je isto bilo slučajeva upale pluća bez ikakvih jasnih simptoma i baš me nešto strah toga, znači dijete se zakašlje i moguća upala plućauser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Upala pluca
7.12.2010 21:38:08   
Podrum Š.
A najveći crnjak je što mu generalno nije ništa, samo je bezobrazniji user posted image

user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Upala pluca
8.12.2010 23:05:08   
Podrum Š.
Da se updatujem: Darko je (kako je i bioenergetičarka rekla) dobio temperaturu 38. Preznojavao se noćas.
Jutros se probudio skroz dobar. Ravnomerno diše, skoro ne slini, manje kašlje ali izbacuje šlajm. user posted image

Rea mi je briga, nadam se da neće popasti virus. Slini - pogotovo noću ali nije strašno...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:38:09   
pepino
O onom sto smo mi ovih dana prosli bi se mogla otvoriti nova tema,ali ja nemam snage,kod mog muza nije bila upitanju upala plucauser posted image
Kao sto sam vec pisala nalazi su mu svi bili ok,CT smo uradili napokon prosli ponedeljak i on je pokazao da on ima u predjelu grudnog kosa i na vratu vise limfnih cvorova,koji mogu biti nesto bezazleno,a u drugu ruku postoji i druga grupa koja je maligna-zlocudna,mozete misliti kada su mu saopstili da moze imati tumor,leukemijuuser posted image Bili smo u soku,najbolja nam je opcija opet bila Sarkoidoza,jutros je operisan,izvadili su mu uzorak za biopsiju,ali Dr. nam je saopstio da je sve u najboljem redu,nije nista strasno,kada su ga ,,otvorili,, ti cvorici su se bili vec povukli,Dr. je jedva uzeo uzorak,tvrdi da je sve ok i da nije bilo potrebe da se salje na analizu,ali je to uradio za svaki slucaj,mozda ima pocetni oblik Sarkoidoze,vidjecemo,ali to nije strasno,lijecice terapijom,malo da mu se povuce kasalj...
Porucila bi vam svima da se cuvate,redovno idite kod Dr. eto sta je nas nenadano snaslo od najobicnijeg kaslja,nikada se ne bi to nadali,ali bitno je da je sve ok,bar se nadamouser posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:40:50   
indy_25
Draga mogu da zamislim koliko ste se oboje isprepadali i nasekirali user posted image   hvala bogu da je sve u redu user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:43:00   
sneza24
Pepino user posted image
Nadam se da ce sve biti ok.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:43:35   
pepino
Jesmo Indy i to ne samo nas dvoje vec svi,cijela familija,danas tel. samo zvoni,da vide kako je sve proslo i kako je on,samo neka bude sve ok,samo se molim uvijek za zdravlje,ostalo ako bude bude!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:44:08   
pepino
IZVORNA PORUKA: sneza24

Pepino user posted image
Nadam se da ce sve biti ok.


I ja Snezo!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:48:07   
dunja RR

Pepi moja draga user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Upala pluca
28.12.2010 0:48:48   
pepino
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Pepi moja draga user posted image


Dunjuska!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Upala pluca
28.12.2010 9:26:38   
Olga75
uh , dobro je , pepino user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Upala pluca
28.12.2010 21:28:00   
Podrum Š.
user posted image  pepino user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here