|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
29.3.2023 11:30:39   
Ana RR
Nemam pojma Jess, izgleda da su promenili šemu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Survivor
31.3.2023 12:34:53   
Ivanka 75
Da li mi se cini ili se svi ove godine samo prepiru, ogovaraju, potkazuji, tuzibabe, manipulisu.... Nijedna boja mi se ne svidja. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Survivor
2.4.2023 19:34:19   
jess021
Šta kažete na izbacivanje Amera? Ako ste gledale Survivor plus vidi se kako jednom govori da treba glasati tako da tim ne bude oštećen, a drugi put kako svako ima pravo da glasa kako hoće tako da mislim da je zaslužio da bude izbačen, nije bio neki igrač. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Survivor
2.4.2023 19:40:02   
Ivanka 75
Ko zna sta se desava kad ih kamere necsnimaju, i ko zna sta mi ne cujjemo. Mnogo prepucavanja izmedju ljudo koji se ne poznaju, a vide se samo na poligonima.
A sve je pocelo od samog pocetka kad su plavi zahtevali da im se staaaalno neko od crvenih izvinjava. 
Meni nesto Amer bas i nije bio upadljiv. Nervirao me monolozima, moramo da budemo tim moramo moramo. E sad mu se tim obio o glavu. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Survivor
2.4.2023 23:30:03   
dunja RR
Plavi ništa nisu izgubili izbacivanjem Amera, možda su i na dobitku. Nije donosio bodove, a sada će kada igraju muški umesto njega ići drugi muški iz plavog, onda kada je automatsk biranje parova.

Plavi su dosta nadomoćniji što se snage muškaraca tiče, imaju uvek dva sigurna boda kada igraju David i Leo, i to mi malo nije fer, njih dvojicu niko od naših ne može da dobije. Mogli su nekog jačeg kod nas staviti. Jesu naši momci super u igrama, žilavi su, snalažljivi, ali nije ravnomeran odnos snaga, kada se pojave David i Leo, prosto, ogromni su, divovi, tu ne može niko ništa, osim da su i kod nas stavili diva jednog ili dva.

Marko je kod nas baš loš u igrama jel da? Inače, ne znam da li ste ga videle, pojavljuje se u reklami za neku kladionicu, čini mi se sa Bikovićem ili tako nekim našim glumcem.

Anja ih razbija u poslednje vreme, odlična je!

A Denis se razgoropadio videste li ono juče, jer vidi da će ga Fića i žene otpratiti na "finjaka" kući, kako se sada čini. Možda produkcija odreaguje, kao prošle godine sećate se, kada su se nameračili na Gorana, pa su zabranili izbacivanje muških na neko vreme.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Survivor
3.4.2023 7:52:06   
jess021
Slažem se za Amera, ništa konkretno nije uradio. Za Denisa znam da je Filip jednom prokomentarisao da se non stop hvali kako je najbolji i da to baš iritira.Za Davida i Lea si u pravu, ali kod nas je i Kalu prilično snažan, ali nije baš donosio bodove, tako da to nije garancija. Meni se ne dopada što su sve igre na isti fazon, manje vise samo poligon. Baš sam slušala Dinčića u Survivor plus, kako je govorio koliko je Survivor pre bio drugačiji. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Survivor
3.4.2023 8:25:09   
Ivanka 75
Jos im nisam zqpamtila imena. Znaci Filip napravio onu scenu kad je vikao na sve redom u mraku.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Survivor
3.4.2023 11:00:57   
jess021
Ne, to je bio Denis

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Survivor
3.4.2023 11:08:24   
Ivanka 75
Nikad ih necu zapamtiti. Verovatno jer kad dpdjem uvece ja ih slisam a ne gledam da bih povezala sve likove. Crvene sam koliko toliko pohvatala. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Survivor
3.4.2023 11:15:42   
Ivanka 75
Sad sam ih sve pregledala. Da, to je bio Denis drama. Filip mi se uopste ne svidja. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Survivor
3.4.2023 11:35:03   
Ana RR
Nije Filip već Denis, Filip je sedeo a Denis je galamio.

Meni je Amer dvoličan od početka, ne bih da pišem na koga me podseća (možda se neko uvredi). Baš mi je drago što je ispao,od vođe do omraženog lika kratak je put.

Marko je katastrofa u igrama, veze nema, podseća me na onog Branka koji je isto difovac a operisan od lopte i gađanja user posted image

Luka što je mršaviji sve više liči na Freddie Mercury hahaha on mi se od starta ne dopada, i baš me iznervirao na plemenskom kada je ona mala iz plavog plemena pitala šta crveni misle na to da se neko nominuje zbog previše odlaska kod doktora. Sasvim je normalno pitala a on, pa i ostali za nji, se poneli kao kreteni.

Sve u svemu, ove godine je jako loš sklop ljudi. Od svih njih jedino mi je Bojan koliko toliko normalan, dečko normalno razmišlja, vidi širu sliku, ostali su vrlo ograničeni. Anja je isto ok, rekla bih, mada nisam još uvek sigurna. Iz plavog plemena Filip i Nora za sada su mi ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Survivor
3.4.2023 12:52:37   
dunja RR
Nije Kalu toliko snažniji, pa i u odnosu na Amera i Flipa, koliko su David i Leo nadmoćni u odnosu na bilo kog našeg muškog takmičara. Do sada, većina poligona je bila zasnovana na brzini i snazi, a David i Leo ne samo da su snažni nego su i jako brzi i precizni u gađanju (jer gađaju nenormalno jako).

Njih dvojica koga god od naših muških da dobiju preko puta sebe, imali su uvek do sada sigurna dva boda.
Naši muški mogu da se nose sa Denisom, pa jednom on dobije, jednom naši, ali David i Leo su bili nepobedivi.

IZVORNA PORUKA: jess021

Slažem se za Amera, ništa konkretno nije uradio. Za Denisa znam da je Filip jednom prokomentarisao da se non stop hvali kako je najbolji i da to baš iritira.Za Davida i Lea si u pravu, ali kod nas je i Kalu prilično snažan, ali nije baš donosio bodove, tako da to nije garancija. Meni se ne dopada što su sve igre na isti fazon, manje vise samo poligon. Baš sam slušala Dinčića u Survivor plus, kako je govorio koliko je Survivor pre bio drugačiji. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2023 12:53:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Survivor
3.4.2023 12:58:59   
dunja RR
Hahahahha, pa malo da, zbog zuba, nisam razmišljala dok nisi rekla user posted image Sve u svemu, lepši je bio sa onim kilogramima od ranije, kao i Draga, jer ima koščato lice. Naše žene su premršave, mada Anja i tako mršava, prilično je jaka.

Nisam ispratila tu scenu, za pitanje za odlazak kod dr, a što je to pitala, na koga je aludirala?

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Luka što je mršaviji sve više liči na Freddie Mercury hahaha on mi se od starta ne dopada, i baš me iznervirao na plemenskom kada je ona mala iz plavog plemena pitala šta crveni misle na to da se neko nominuje zbog previše odlaska kod doktora. Sasvim je normalno pitala a on, pa i ostali za nji, se poneli kao kreteni.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Survivor
3.4.2023 13:49:41   
Ana RR
Na plemenskom sada, kada su se plavi raspričali o razlozima za nominacije, Anđela se okrenula prema crvenima i kao u fazonu Evo šta bi vi rekli ako je neko nominovan jer ima previše odlazaka kod doktora? znači pitala ih je za neko njihovo mišljenje, ništa posebno, a oni je napali katastrofa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Survivor
3.4.2023 15:24:36   
jess021
Ja to baš nisam shvatila, da li je aludirala na nekog ili mesto drugo?!
Marko mi je mnogo antipatičan, nervira me njegov i Lazarov stav kao da neki imaju veča prava od drugih, kao da se oni za sve pitaju. Takav utisak imam

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Survivor
3.4.2023 20:11:39   
Tiziana
Ja sam u subotu propustila epizodu. Dosla sam na sam kraj kad je Denis nesto vikao i dramio.On mi bas nesto nije simpatican. Plavi su ove godine bas vidno neslozni. Mislim da su i nasi, ali trenutno to dobro prikrivaju...

I meni je Marko antipatican jer mi se cini da se previse trudi dase predstavi kao dobri samaricanin... Ali je bas los takmicar. Vise gubi nego sto dobija, a voli da pametuje i za sve uvek ima opravdanje. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Survivor
3.4.2023 21:42:36   
dunja RR
Evo ga Marko u spotu sa Uragankama user posted image KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Survivor
4.4.2023 9:30:12   
Ana RR
Jao bože... a on je tako smešan tip user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Survivor
4.4.2023 9:32:59   
jess021
I dalje mislim da je bolji čovek od malog Lazara i Marka

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Survivor
4.4.2023 10:15:29   
Ana RR
Jess, o Marku i pričamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Survivor
4.4.2023 11:02:46   
dunja RR
Jess ne znam na koga si sada mislila :) Možda na vašeg Novosađanina? Meni su ipak Lazar i Luka lošijil likovi od Marka, a naravno i od Bojana i Kalua, koji mi ne deluju da su loši ljudi, za sada. Ovo sve mislim u smislu čojstva, a što se igara tiče šareno je, evo i Kalu je počeo da osvaja bodove, jedino je Marko konstantno loš, Bojan sve bolji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Survivor
4.4.2023 11:06:45   
Ana RR
Slažem se sa tobom, Dunjči. Luka je neverovatno sujetan, jbt juče nije hteo ruku da pruži protivnicima. On i Marko su baš loši u igrama a Luka je loš i kao čovek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Survivor
4.4.2023 12:19:25   
jess021
Ma daaa, mislila sam na ovog našeg 😂 Luku, koji je iz nekog sela iz okoline, nije to ni bitno, već sam primetila kako Bojan često komentariše da je poljoprivrednik. Seljak je, ali ne u smislu što je sa sela, već je sujetan baš mnogo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Survivor
4.4.2023 12:59:46   
jess021
Evo sad sam pročitala da je Luka završio poljoprivredni fax, pa verovatno zbog toga Bojan komentariše.
Ako ikad bude čitao ove postove javno se izvinjavam sto sam pomislila da se bavi poljoprivredom 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Survivor
5.4.2023 0:42:20   
dunja RR
Od prvog dana, pisah već, Nora mi je prelepa. Ona je sve lepša i lepša...


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here