|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
5.4.2023 7:41:15   
dddaca

IZVORNA PORUKA: jess021

Evo sad sam pročitala da je Luka završio poljoprivredni fax, pa verovatno zbog toga Bojan komentariše.
Ako ikad bude čitao ove postove javno se izvinjavam sto sam pomislila da se bavi poljoprivredom 😂

Ne vidim nista lose u tome da se neko bavi poljoprivredom. Bas se vidi netrpeljivost izmedju njega i Bojana.
Nego jel ono Marko sinoc olizao Dragine prste? Ili mi se samo ucinilo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Survivor
5.4.2023 7:50:20   
Tiziana

Ali kakva hevi zivotnu pricu ima! Bas strasno.. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Od prvog dana, pisah već, Nora mi je prelepa. Ona je sve lepša i lepša...




Malo sam razocarana, cini mi se da je produkcija ove godine htela da napravi malo vise klasican rijaliti od ovoga. Izgleda da svi igraci imaju neku tesku zivotnu pricu. Kod nas u timu svi koji su se otvorili imaju neke teske bolesti u porodici, narkomaniju itd. Evo sad i Nora u plavom.. Kao da je to bio uslov da dodju na ostrvo.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Survivor
5.4.2023 9:52:39   
jess021
Daco, znala sam da neće dobro zvučati kad pišem, naravno da ne mislim ništa loše da se neko bavi poljoprivredom, samo mi to nikako je ide uz njega nazovi šmeker, plus mi se nikako ne dopada njegov nadmen stav.
Tizi, slažem se, a i dodala bih da je uslov da si maximalno izdefinisan, zgodan....kao da je to najvažnija stvar na svetu, ali nam se plasira da je to vrlo bitan momenat 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Survivor
5.4.2023 9:53:30   
jess021
Jeste, olizao joj je prste, odmah mi je to upalo u oči 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Survivor
5.4.2023 10:03:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Malo sam razocarana, cini mi se da je produkcija ove godine htela da napravi malo vise klasican rijaliti od ovoga. Izgleda da svi igraci imaju neku tesku zivotnu pricu. Kod nas u timu svi koji su se otvorili imaju neke teske bolesti u porodici, narkomaniju itd. Evo sad i Nora u plavom.. Kao da je to bio uslov da dodju na ostrvo.. 


Da, i mi smo ovo komentarisali, baš mise ne sviđa to. Čemo to iznošenje privatnih stvari? Malo mi je degutantno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.4.2023 10:29:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Survivor
5.4.2023 10:30:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Jeste, olizao joj je prste, odmah mi je to upalo u oči 😂


haha nisam ovo videla, božeeee user posted image

Ali Luka koji je non stop oko Nataše, khm khm

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Survivor
5.4.2023 10:41:16   
jess021
Ana, bolje da nisi, nekako je bilo degutantno.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Survivor
5.4.2023 11:46:03   
dddaca
Ja obicno zadremam kad iznose te zivotne price, tako da i ne znam sta pricaju. Samo sam jednom cula kad je Lazar pricao o svom bratu. Meni se uopste ne dopada to iznosenje privatnih stvari u javnost. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Survivor
5.4.2023 13:17:30   
Ivanka 75
Trebqlo bi da bide zabavni program a ne drama.
Koliko mi je bilo zabavno prosle godine, nisu se napadali toliko kao ovi sad. Sve neke teorije, pretpostavke ko je kakav. Niiiiiko mi se  ne svidja. 
Ni ja nisam videla to lizanje 🙄 Bljaaak, previse intimno. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Survivor
5.4.2023 15:11:13   
dunja RR
Ja sam videla lizanje, ali s obzirom da sam gledala (guglala) Marka u spotovima Seke Aleksić, Uraganki i tako to, to lizanje mi ide uz njega nekako user posted image

Meni je najbolja scena kada Denis, dan nakon onog dranja na članove svog plemena a posebno je tu bio onaj prst uperen na Antoniju, nešto je bilo "A ti, ti mi se od prvog dana...samo što nije rekao gadiš user posted image ",. elem dan nakon toga Denis osvaja poen i ljubi Antoniju (izvini Antonia što redovno dodajem J u tvoje ime :D) u glavu, zgrabio je rukama njenu glavu, privukao je i poljubio u čelo. Kaže mm, ako se ovih dvoje ne vere do kraja Survajvera, ništa nisu uradili user posted image

Plavi su nakon one svađe, izbacivanja Amera, i izbacivanja negativne energije, opet složni i jaki. Ne znam da li je usiljeno i veštaki, možda i nije, kako god, opet su jaki.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.4.2023 15:13:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Survivor
5.4.2023 15:52:36   
Ana RR
Meni je najbolja scena kada Denis, dan nakon onog dranja na članove svog plemena a posebno je tu bio onaj prst uperen na Antoniju, nešto je bilo "A ti, ti mi se od prvog dana...samo što nije rekao gadiš user posted image ",. elem dan nakon toga Denis osvaja poen i ljubi Antoniju (izvini Antonia što redovno dodajem J u tvoje ime :D) u glavu, zgrabio je rukama njenu glavu, privukao je i poljubio u čelo. Kaže mm, ako se ovih dvoje ne vere do kraja Survajvera, ništa nisu uradili


Hahaha jeste Suzi, i meni je bilo smešno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Survivor
5.4.2023 15:55:46   
Ivanka 75
Mislim da se plavi pretvaraju. Do prvog plemenskog saveta.
A na Amera, cini mi se, ne bi ni pomislili da ga neko nije naposao na papiru uz Marinu onaj put. Kao da je time dato odobrenje da svi glasaju za njega uz Marinu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Survivor
5.4.2023 16:03:21   
jess021
Suzo, moram primetiti da baš detaljno pratiš 😉
Što kaže Daca tako kasno uveče gledam na pola spavanja, pa ne mogu da ispratim sve detalje 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Survivor
5.4.2023 16:07:24   
dunja RR
Jess, a čak gledam sa pola oka, i gledam uvek oko 2 ujutru, dok radim (paralelno), ali mogu ja više poslova odjednom, taj sam tip user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Survivor
5.4.2023 16:08:46   
dunja RR
Napisao ga je Leo onomad, ali realno, Amer je samo smetao i mnogo su jači bez njega.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mislim da se plavi pretvaraju. Do prvog plemenskog saveta.
A na Amera, cini mi se, ne bi ni pomislili da ga neko nije naposao na papiru uz Marinu onaj put. Kao da je time dato odobrenje da svi glasaju za njega uz Marinu. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Survivor
5.4.2023 16:11:38   
dunja RR
I da ne zaboravim, tj sada se setih, neke scene mi mm vrati, recimo tu scenu kada je Denis poljubio AntoniJu u glavu, nema šanse da bih ispratila da mi on nije vratio i skrenuo pažnju user posted image ja mu rekoh ma nema šanse, nisi dobro video, kad ono ....

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jess, a čak gledam sa pola oka, i gledam uvek oko 2 ujutru, dok radim (paralelno), ali mogu ja više poslova odjednom, taj sam tip user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Survivor
5.4.2023 16:51:22   
dunja RR
I vraćali smo scenu par puta, da se uverimo user posted image
Denis je čudo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Survivor
5.4.2023 23:00:16   
Ivanka 75
Itd isl by Lazar 🙄

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Survivor
6.4.2023 0:07:40   
Ana RR
Dečko nije svestan koliko je smešan ( i glup haha)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Survivor
6.4.2023 0:28:22   
dunja RR
I konekcija user posted image , evo sada baš gledam.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Itd isl by Lazar 🙄



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Survivor
6.4.2023 0:33:03   
Ivanka 75
Imaju prilicno ogranicen vokabular. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Survivor
6.4.2023 22:45:58   
jess021
Sad sam tek odgledali sinoćnu epizodu.
Lazar zvani konekcija. Dečko je presmešan, ali vrh je njegovo druženje sa Kaluom, a ovamo ne može da ga smisli. Koliko ljudi ljigavi mogu da budu?! 
Hit mi je što je neko komentarisao da je Luka zaljubljen u Natašu, iako i meni deluje tako, zapitam se sa li je realno
Šta mislite ko je drugi duelista? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Survivor
6.4.2023 22:53:20   
flamingos
Ja sam odustala.Nisam gledala od samog početka.Nisam u toku,kasno je da se priključim...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Survivor
6.4.2023 23:07:34   
Tiziana
Ja tipujem da ce biti Lazar Konekcija sledeci.Nasi su bas ocajni ove nedelje. Covece ne umeju da gadjaju. Vecina zena nema ni normalan zamah kad gadjajz, sve nesto na pola.. Prekjuce sam bas bila u soku na sta lici njihovo gadjanje. Ne umeju da zamahnu kako treba. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Survivor
7.4.2023 0:07:55   
Ivanka 75
Crveni su ove godine jedna prilicno nesposobna grupa. Dugacke jezike imaju svi a vestine nula.
Nisam ni gledala veceras potop. Videh  kraj samo  zadnjih 30s. Ne bih gledala ni da su crveni pobedjivali, uopste mi nisu simpaticni. Niko od njih nije osoba koja bi mi prirasla za srce. Niku sam obozavala prosle godine. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here