|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
7.4.2023 8:27:55   
dddaca
Ivanka isto, ni ja nisam gledala sinoc, samo onako usput. Ucinilo mi se da je Luka pustio suzu u jednom trenutku, ali sredjivala sam nesto po kuci pa ne videh dobro

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Survivor
7.4.2023 8:36:27   
Ivanka 75
Da li ste primetili da cim izgube igru za plemenski savez pocnu da pricaju o jednoj osobi i ta osoba bude nominovana. Mozda jei to i montaza produkcije, mozda su pitanja takva ali sticem utisak da postoji neki dogovor u oba plemena.
Amera niko nije pomenuo dok neko nije glasao za njega i odjednom ode Amer. 
Po meni, Lazar treba da ode. Sto bi ovde rekli "ič mi se ne dopada". 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Survivor
7.4.2023 10:11:03   
dddaca
Ni meni se ni malo dopada. Previse je samouveren, kao osoba nula, stalno nesto pametuje. Mada nije los u igrama

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Survivor
7.4.2023 12:05:17   
Ana RR
Naši su baš loši, džaba im brzina kada ne mogu da završe poligon. Plavi od početka u kampu vežbaju gađanje, naši ništa ne rade da se poprave.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Survivor
7.4.2023 21:01:32   
dunja RR
Jeste snimili da Sanji faca, kada stoje u vrsti pre početka poligona, bude redovno namazana peskom? Znam da se umiva peskom, ali ono je baš baš weirdoooo.
Toliko je čudno zanimljiva da bi mi bilo žao da ispadne user posted image a i borac je, nema šta.

Ne znam da opišem zašto, ali biće mi žao i ako Luka večeras ispadne, nije mu vreme, ipak je bio na poligonu solidno očajan, u odnosu na većinu crvenih koji su baš baš očajni. I Luka je jako loš u gađanju, kao da svi samo idu u teretanu a loptu držali nisu. Mada bi mi onda drago što pobedio Davida u tegovima, iako sam mislila da je to nemoguće.

S gađanje, oni bacaju bez ikakvog nišanjenja, što je meni nepojmljivo.

Denis je tata mata preciznosti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Survivor
7.4.2023 21:03:17   
dunja RR
A kad je Filip neko veče rekao gotovi su (za crvene), nekako mi ne bi milo.
btw jel Filip (Đorđievski tako nešto), Makedonac? Mislim da jeste, i ime i prezime mu vuče. Mislim Makedonče koje živi u HR.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Survivor
7.4.2023 22:35:04   
jess021
Dunja, solidno očajan😎

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Survivor
7.4.2023 22:59:00   
dunja RR
user posted image to ja pod uticajem Lazara user posted image

Htedoh reći, nije toliko loš bio u igrama, posebno u početku. Ipak ima lošijih kod nas, ali opet, znam da ni taj poligon nije merilo. Elem, pre bih da leti napolje Marija recimo. Nismaa gledala još večeras, ne znam zapravo ni da li je počelo, nemojte da otkrivate ako gledate user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Survivor
7.4.2023 23:12:56   
Ivanka 75
Mm gledao kosarku pa oksanismo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Survivor
8.4.2023 13:51:13   
jess021
Dunja, da li si pogledala? Ostvarila ti se želja 😉
Ja ne znam vise šta da mislim. Sad i Kalu ima tužnu priču, ne znam u čemu je poenta, jel to bio uslov da ih izaberu?! 
Svi od razvedenih roditelja, narkomana koliko voliš, bolesti..... 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Survivor
13.4.2023 22:33:47   
dunja RR
Jess da :)

Još nisam gledala večeras, ali vreme je da Nina ide kućici. Ona je ladno obrlatila Kalua da sinoć ne glasa za nju, smejurija user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Survivor
20.4.2023 0:35:10   
Ivanka 75
Zahiktalo se kod plavih. Sav prljav veš prostreše.
Eksperiment uapeo. Psiholozi i oni što ih posmatraju zadovoljno trljaju tuke jeri maju materijala na pretek. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Survivor
20.4.2023 2:05:24   
dunja RR
Baš tako Iv. Čak i sama menjam mišljenje o njima s vremena na vreme, i baš nisam konstantna u stavu. Sada trenutno, da li zbog toga što "navijam uvek za slabije", trenutno su mi simpatičniji Denis, Marina i David, tj taj klan koji je trenutno ugroženiji.

A i prema našima slično, kako je Marija izašla, Luka mi nije više onako antipatičan. Valjda što toliko gube, pa mi ih bude žao. Taman pomislim da Nina treba leti, em smara, em ne osvaja bodove, kad ona krene da pobeđuje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Survivor
20.4.2023 7:20:04   
Mirko Svirko
Na kom kanalu gledate?U koliko sati? 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Survivor
20.4.2023 7:58:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Na kom kanalu gledate?U koliko sati? 



Nova S, poske 9 uvece. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Survivor
20.4.2023 8:16:07   
Tiziana

Jao ja nikako da postanem fun tog drugog, manjeg klana jer mi se Denis nikako ne svidja. Nije mi se svidelo kad je pre neki dan izjavio ako ne misli kao ja onda ne misli ispravno ili nije u pravu.. Tako nekako u tom kontextu.. I zaista, uglavnom ne dozvoljava drugima da kazu, poklapa ih... Ma ne znam, bas mi nesto kod njega ''smrdi''. 


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Baš tako Iv. Čak i sama menjam mišljenje o njima s vremena na vreme, i baš nisam konstantna u stavu. Sada trenutno, da li zbog toga što "navijam uvek za slabije", trenutno su mi simpatičniji Denis, Marina i David, tj taj klan koji je trenutno ugroženiji.

A i prema našima slično, kako je Marija izašla, Luka mi nije više onako antipatičan. Valjda što toliko gube, pa mi ih bude žao. Taman pomislim da Nina treba leti, em smara, em ne osvaja bodove, kad ona krene da pobeđuje.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Survivor
20.4.2023 9:31:17   
Ana RR
Ni ja ne mogu da svarim Marinu i Denisa, pogotovo Denisa. Bađ jedna loša osoba. Sve je krenulo od Marinine prve nominacije, to im nikada nije oprostila. Baš je teška.

Dunja, ni meni Luka više nije toliko antipatičan hahaha valjda jer mi je Lazar toliko odvratan da su svi ostali manje više ok u poređenju sa njim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Survivor
20.4.2023 10:28:54   
Ivanka 75
Plavi se glože oko besmislenica. Jedina ozbiljna stvar koja bi trrbalo da im smeta je sto Denis ne radi nista u kampu. Smeyalo im sto Matina kuva i sto sve sama radi pa sad kad se povukla opet im smeta. Tj smeta im sto je nisu izbacil8. Denis lako plane a ni klan A nine bas iskren. Aantonija samo petlja i  mulja. Kaaaao nevinasce nije ona nista kruva a samo bocne nekom izjavom i naprqvi pometnju.Sanja, losa higijena, pa sestro slatka ako si na osttvu ne moras da zapatus sve  bakterijr i bolesti koje tamo imaju, operi se malo. Mnogo mi je antipaticna. 
Plavi od pocetka pokusavali da zavade crveno pleme svojim izjavama na savetima, secate se. Sami sebe sredili. Jos na pocetku sam pisala da ce tako biti. 
Nora me pocela nervirati njenim kolutanjima ocima, Andjela se nesto non stop cudi zajedno sa Anyonijom. 
Ako nije kako klan A kaze onda ne moze nikako. Niko nije yimski igrac osim na poligonu, ali i to im se ruši polako. 
Aaaaa vidite kako sam ih zqpamtila sad 😅😅😅


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Survivor
20.4.2023 10:30:13   
Ivanka 75
Ne stavih naocare pa lose kucam 😂
Nesto mi Natasa i Luka sumljivi... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Survivor
20.4.2023 11:24:18   
Ana RR
Njih svoje su se okumili tj Nataša treba da krsti Luku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Survivor
20.4.2023 12:55:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Njih svoje su se okumili tj Nataša treba da krsti Luku.



Znam to.... Zapita se čovek... 😊 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Survivor
20.4.2023 14:54:12   
dddaca
Ja bih rekla da je razdor u plavom plemenu poceo od kako je Sanja dosla. Lepo su funkcionisali do njenog dolaska, a onda je ona pocela sa komentarima o Marini. Marina mi je ok, stvarno je dobra u igrama. Za Denisa ne znam, nesto nisam pratila njegovo ponasanje, ali onaj Filip mi se bas ne svidja

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Survivor
20.4.2023 16:51:34   
dunja RR
Meni su oba klana čudna u plavima, ali ne volim to kada se ženturače udruže, često sam to i na svojoj koži doživljavala u životu ... Antoniju, Anđelu pa se tu još i Dora priključila, meni je to baš ..uvek sam bežala od takvih žena. Hoću reći, u životu sam često bila u situaciji kao Marina..iako mi se ni kod nje mnogo toga ne dopada. A Denis nerčik, to sam zapravo ja user posted image . Zezam se malo, ali sad bez šale, da, oba klana su bzv, ali su mi gadniji ovi sa Filipom i ekipom.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.4.2023 16:52:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Survivor
20.4.2023 16:54:16   
dunja RR
A Sanja mi je i dalje weirdooooouuu, i jel to ona juče za plemenski obukla svoju ljuljašku??
Jel ona beše reče da ima decu ili sam ja umislila, na video poruci joj deca nisu ništa rekla?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Survivor
20.4.2023 17:55:30   
Tiziana
Luka i Natasa su....no comment. Ne znam kako ce ona da se vrati kuci jer sam sigurna da ni njen muz ne veruje u to kumstvo,kao ni gledaoci.
Sto se plavih tice, oni od prosle godine su mi bili daaaaaleko simpaticniji. Sta vise sada mi osim Lea, niko nije simpatican. Imam samo vise ili manje nesimpaticne likove :-)..
Sanja mislim da u pravom smislu te reci nije normalna. Bukvalno bih spavala sa jednim okom otvorenim da sam tamo.
I meni se cini da je nekada spominjala neku decu, ali ozbirom da je profesor fizickog ako se dobro secam,mozda je mislila na tu decu iz skole, jer ih ovako ne spominje.
Sve u svemu zanimljivo je, nije dosadno kako sam na pocetku mislila da ce biti

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here