|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
20.4.2023 18:42:32   
dunja RR
Tizi, bas tako,  za Natašu,  a i nije bilo muža na video poruci čini mi se.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Survivor
20.4.2023 21:40:39   
Ivanka 75
Ko zna sta se desava u sumici 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Survivor
21.4.2023 1:58:35   
dunja RR
Htedoh reći pismu, ne video poruci, nisu je crveni beše imali. Nego ono pismo sa slikom, ne sećam se da se muž spominjao, mada mm kaže da ipak jeste, moguće da sam zaboravila.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, bas tako,  za Natašu,  a i nije bilo muža na video poruci čini mi se.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Survivor
21.4.2023 12:05:24   
jess021
Ne mogu više toliko da ispratim, ali me deca redovno obaveštavaju😂Njima je jedino važno da li Nataša osvaja bodove...
Trenutno nemam mišljenje, neko konkretno. Realno svi mi imamo maske i verujem da na tv-u prikazuju ono što je interesantno i da često bude izvucenoiz konteksta. Ko zna kako bi mi bili predstavljeni?! 
Baš sam danas u zenu😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Survivor
21.4.2023 23:22:40   
Ivanka 75
Izrazi lica plavih tokom glasanja... 🙄

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Survivor
22.4.2023 11:18:47   
dddaca
Sinoc sam uspela da ne zaspim i odgledam do kraja user posted image Meni je Marina stvarno bila ok igrac i iako to crvenima odgovara, mislim da nije trebalo jos da ispadne. A Filip mi je jos odvratniji, tu je negde u rangu sa Lazarom.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Survivor
22.4.2023 15:20:42   
Ivanka 75
Mm iz nekog razloga ne ponosi Marinu. Tako mu se nije ni svidjala ni Milica Dabovic prosle godine. Reko imas jednu slicnu kod kuce, sto se bunis 😅
Nisu oni skapirali Marinu uopste. David jeste lenstina i to moze da se promeni. Pozovi ga u lov, pozovi ga da skuplja drva, napravi raspored kad ko sta radi i kojeo bavezei ma. Nesnadjeni su skroz, Mladost iz njih izbija i kočopernost možda. 
Drago mi je sto su se crveni malo pridigli, jos samo nesto da pojedu mukice 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Survivor
26.4.2023 10:42:42   
Ana RR
Jbt Luka i Nataša su katastrofa, koliko ogovaranja. Oboje su mi gadni i ljigavi.

Smejala sam se Anđeli juče, haha, sorry mama ali fali mi sex user posted image a ono realno i jeste, kome ne bi falio user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 26.4.2023 13:07:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Survivor
26.4.2023 15:53:23   
Ivanka 75
I dalje su mi svi cudni. I neprekidno pominju "igrica zvana Survivor", dosadise vise. Nemaju o cemu drugom da pricaju, samo o igrici zvqnoj Survivor.
Ja sinoc uhvatih Andjelinu prucu o bratu. Ostalo sam premotavala pa ne cuh za keks. 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Survivor
28.4.2023 11:10:34   
dunja RR
Ko li će večeras da ispadne..

Koga li će Denis da nominuje, šta mislite? Prošli put se zeznuo sa Filipom možda, pa će sada zato birai neku ženu... Noru ili Anđelu?
Nora vrtu neku glupu priču, već smara.

Neko reče, Anđela čini mi se, da se između Antonije i Lea nešto dešava, hmm. Leo je namazan i zna da je uz Davida i Denisa favorit, zato igra prljavo. David i Denis su mi ipak normalniji od ove druge struje. David ima skroz ok rezone, i nikada mu ne bih dala 23 godine. A u početku mi se uoopšte nije dopadao, nervirao me jako onaj njegov melanholični glas. Mana je možda to što je lenj, na šta se ovi stalno pozivaju.

Znam da bi za naše bilo dobro da ispadne neko od njih dvojice, ali mislim da i šou neće biti zanimljiv ako oni odu, pa i produkciji više odgovara da oni ostanu. Zato mislim da će večerašnja igra u duelu biti prilagođena Davidu.

Ne volim, ali baš ne volim, nikada i nigde, kada se grupa, da ne kažem čopor, okomi na nekoga, tako da, nadam se da David ostaje večeras, iako za naše to baš i nije sjajno.

I sa Sanjom se nešto čudno dešava, glasala je juče za Anđelu čini mi se (ali nisam čula komentar, zašto?), ali kao da još se smučio taj klan, ili mi se pričinjava.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Survivor
28.4.2023 11:15:40   
Ivanka 75
Glasala za Anfjelu kaze verovetno ce se resiti problem sa onom dvojicom. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Survivor
28.4.2023 11:16:36   
dunja RR
I mislim da su David i Denis juče pustili namerno, nekako su baš loše bacali one krugive, nisu to bili pravi David i Denis.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Survivor
28.4.2023 11:16:41   
dunja RR
Luka je čini mi se razvio patološki odnos prema Nataši, ono veče kada je plesala sa Markom i Bojanom, Luka jje proključao kao lonac, mislila sam da će eksplodirati.

A naši, kako su se sada okomili na Kalua, odvratni su. Prešlu su sa Marka na Kalua, i Marko to vešto koristi, a ide mu u prilog to što je počeo da osvaja bodove i poslednje igre su mu baš legle. Kalu je imao svako pravo da ide onaj put ponovo, za odlučujući poen, i izgubio je od Davida, eeej od Davida, a naši mu to zameraju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Survivor
28.4.2023 12:51:04   
Ivanka 75
Meni su njih dvoje cudni otkako se okumiše. Ekstremni uslovi dovode do raznih šablona ponašanja. A njjlihovo se razvija u nekom pravcu koji će tek da bukne.
Leo i Antonia... Nisam primetila. 
Mnogo se zale jedni na druge. Preteruju. Niko se ne pita sta drugima od njih smeta, svako od njih vidi pojedinačno. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Survivor
28.4.2023 12:51:28   
Ana RR
Joj Dunja, kako Denis može da ti bude normalan user posted image tipična sirovina koja misli da je najpametnija i ničije mišljenje ne uvažava. Odavno ne videh takav ego.

A David mi je smešan zaista, nivo osnovne škole, neviđena lenčuga.

Da se razumemo, ni druga struja mi se ne dopada, baš svi su mi ljigavi.

Sanja je glasala za Anđelu jer je izgubila onaj poen. Toliko su joj zamerili da je to strašno, a devojka je bila odlična. Ne razumem zašto je Denis zapeo da ide Sanja kada su obe, i Sanja i Anđela bile odlične? Ista situacija kao i sa Kaluom, imao je pravo da ide, dečka non stop omalovažavaju.

Samo da vidim onog Lazara da izleti i ne moram više ni da gledam.

Sve u svemu, stalno neki problemi user posted image u ovoj sezoni mi se niko ne dopada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Survivor
28.4.2023 13:11:37   
dunja RR
Anči, normalniji mi je u odnosu na drugu stranu koja mi je baš baš gadna. Kažem ne volim kada se čopor ustremi na nekoga, i uživa u tome.
A Denis sirovina ili ne, ima stav muškarca, a ne sline (Filip i Leo).

Meni Leo izgleda kao da mu se gade obe strane, ali se zarad interesa priklonio gadnijoj strani user posted image , i samim tim mi je još gadniji od njih.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Survivor
28.4.2023 13:14:00   
dunja RR
Kalu mi deluje kao jedan skroman normalan dečko, kakvih je danas sve manje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Survivor
28.4.2023 13:26:20   
Ana RR
Uh ne bih volela takvog muškarca nikako, džabe mu izgled kada je ljiga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Survivor
28.4.2023 13:35:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kalu mi deluje kao jedan skroman normalan dečko, kakvih je danas sve manje.


Da, i meni tako deluje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Survivor
28.4.2023 14:17:20   
dunja RR
Ma ne treba ni meni, mogu mama da mu budem user posted image , ali nek muški pobedi ove ljigavce iz drugog klana. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh ne bih volela takvog muškarca nikako, džabe mu izgled kada je ljiga.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Survivor
28.4.2023 14:45:38   
Ivanka 75
Da li se meni samo cini ili Filip toliko nemira unosi medju plave svojim monolozima...
Sad izograva zrtvu, Denis ga nominovao pa sad sumnja da ce opet i samo drami. Bas su jedna raspasana gomila dok ne dodju na poligon. 
Denis je svestan da jedino uz imunitet moze da opstane do ujedinjenja. A David... Pa ko neko petogodisnje dete, eto tako mi deluje. Šlepa se uz Denisa rekla bih. 
A crvrni nesnadjeni totalno 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Survivor
28.4.2023 15:23:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ma ne treba ni meni, mogu mama da mu budem user posted image , ali nek muški pobedi ove ljigavce iz drugog klana. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh ne bih volela takvog muškarca nikako, džabe mu izgled kada je ljiga.




Haha iskreno, ja bih volela da on ode, mislim da bi pleme bilo potpuno drugačije bez njega. Bolje bi funkcionisali. Ali opet, mi ne vidimo široku sliku, boga pitaj šta se sve tamo dešava. Evo koliko puta je Luka spomenuo kako ne može da podnese Bojanovu agresivnost a ja ne znam da li su ikada prikazali njega takvog. Sve je to taktički.

U početku mi je Filip delovao ok, sada mi je i on kao neka žena tračara. Mislim sve je to smešno, sastaviš gomilu ljudi koji se nikada nisu sreli, potpuno različite ličnosti, uskratiš im osnovne uslove za život i onda vidiš ko je kakav. Naravno da ne mogu svi da funkcionišu, naravno da ima netrpeljivosti.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Survivor
28.4.2023 15:47:51   
dunja RR
Da, da, isto se pitam za Bojana, a mi tu agresivnost ne vidimo.

I isto mislim za Filipa.


Ma pazi, sigurno bi bila drugačija atmosfera da Denis ode, samo oni ne bi bili drugačiji ljudi, jer su takvi kakvi jesu. Denis je meni nekako previše uštogljen za moj ukus, previše nabildan, ukratko, nije moj tip muškarca zapravo ga uopšte i ne posmatram u tom kontekstu (niko kao Goran user posted image ), ali kada biram on ili ovi drugi, biram njega, bori se muški, u svakom smislu, samo zbog toga bih volela da ostane, neka se glože i dalje user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.4.2023 15:51:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Survivor
28.4.2023 16:22:31   
Ivanka 75
Oni su Denisa odabrali za svoju trenutnu metu, prevo izbavise Amera, pa pikirali Marinu dok je ne izbacise, sad Denis. David bi bio sledeci, smao me kopka kad ostane klan A koliko bi se oni okrenuli jefni protiv drugih. Sad se vole ali kad treba nekoga izbaciti svi postaju predatori.
Ako dovoljno pricaju lose o nekome, ako ga napadaju onda ce svi da izglasaju tu osobu za izbacivanje. Tako je i spoljnom i njihovom svetu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Survivor
8.5.2023 22:43:44   
Ivanka 75
Toliko su neelokventni da mozak boli 😡 Tvoja energija odudara od energije celog plemena E=mc2. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here