|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
16.10.2019 12:09:27   
dunja RR
Deluje zanimljivo, nisam ga videla, ne mohu tačno da odredim lokaciju, vidim neke staklene zgrade pored, to me buni?ž

Mada, ja sam na Zlatiboru skroz zaljubljena u Mons, i dalje, tj. već godinama ima ubedljivo najbolju ocenu na booking.
Jedina mana je,, možda, samo moožda, što nema bazen, ali ja iskreno nikada nisam poželela zimi tamo da plivam, jer smo stalno napolju.

IZVORNA PORUKA: Axi87

Ima dobar hotel na Zlatiboru, zove se Prezident. Ina na sajtu sa popustima bas povoljno da se nadje. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Zimovanje
16.10.2019 12:31:43   
nata11
Dunja ako verujes ja samo leti isla, tako da nisam od neke pomoci. Zimus nismo isli nije se dr slozio. Ali ja bih svakako izabrala sneg. tj. kada je verovatnoca da ga bude posto je vreme poludelo 😀Nije nesto veliki sadrzaj Boljevca i okoline da bi bilo zabavno tokom kisnih dana. 



Htedoh da pitam inace jos pre neki dan za ovaj novi hotel. Kako je dodjavola sve zauzeto do februara 2020? Jel radi njima sajt? Kad god da ides javi izgleda super, bolje od smestaja Balasevic pa ako uspemo finansijski da iskombinujem par dana pocetkom decembra. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Zimovanje
16.10.2019 12:49:29   
dunja RR
Nato, ja sam mislila da idemo prvobitno sledeće nedelje, mislim preambiciozno bi bilo to izvesti, s obzirom na to koliko posla imam trenutno, haha, ali sam gledala prognozu, pa zbog dece bih se nekako nakanila Ali, puni su skrooz, seledeće nedelje, Imaju grupe, zato je puno ja mislim. Alli ne znam baš da li su puni cele zime, sutra ću se čuti sa njima pa ti javljam.

Nisam bila, ali hotel mi deluje vrh, puno je para uloženo u njega, i čini mi se da su mislili o svakom detalju. E sada, videću kada odem kako je zaista, ali jedna poznanica je skoro bila, žena srednjih godina, avanturista, puno putuje, kaže da je hotel za 10 i da u lepšem (otvorenom) bazenu nije plivala u životu. Ali i pre nego mi je javila, ja sam imala osećaj da je odličan, baš mi dleuje dobro.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Zimovanje
16.10.2019 13:10:38   
jess021
Dunja, sorry, tek sad vidim ovaj post.

Realno, bitno je da da budeš blizu staze jer sve ovo što je u okolini nije blizu da ideš peške. 
Pisala sam, mi smo prošle godine  bili na ulazu u Divcibare pa smo do staze išli kolima. Cula sam da je hotel Pepa skroz ok, a on je as blizu staze. 
Ja sam gledala taj hotel na Rtnju, ali cene su im poprilično visoke, zar ne? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Zimovanje
16.10.2019 13:24:06   
pari
Mi smo sad bili u Grand Tornik hotelu na Zlatiboru, fantastican im je spa, sobe velike, hrana odlicna...ali i skup je. Mi smo dobili bolju cenu preko firme mm, zato smo otisli.

Pogled iz sobe i sa njihove ogromne terase je divan. Do centra je 10tak min. Isli smo i u dino park, u jako je lepom ambijentu.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Zimovanje
21.10.2019 10:28:31   
jess021
Ja sam upravo rezervisala zimovanje. U februaru hotel Javor, Kušići kod Ivanjice. Kažu da je odličan za malu decu. Javiću utiske🙃



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Zimovanje
21.10.2019 10:29:59   
bubulence


IZVORNA PORUKA: pari

Mi smo sad bili u Grand Tornik hotelu na Zlatiboru, fantastican im je spa, sobe velike, hrana odlicna...ali i skup je. Mi smo dobili bolju cenu preko firme mm, zato smo otisli.

Pogled iz sobe i sa njihove ogromne terase je divan. Do centra je 10tak min. Isli smo i u dino park, u jako je lepom ambijentu.



Prosle god smo bili u jednom apartmanu i imali pogled na taj hotel. Zaljubila sam se, posebno kada sam pogledala i slike na netu. Ali cene... Haos. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Zimovanje
21.10.2019 11:32:10   
vonavoj
I ja sam rezervisala Divcibarski zamak,polupansion od 2.1.4 noci,dosta. Apartman za nas,2 obroka,nema odredjeno vreme kad se jede,nego kad zelis i iz menija biras sta zelis.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Zimovanje
21.10.2019 11:47:19   
jess021
Von, super. Samo da bude snega😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Zimovanje
21.10.2019 11:50:34   
pari
Jess, bas lepo izgleda taj hotel...

Von, super sto si rezervisala...
Ja moram da smisljam sta cemo mi u Americi...mozda da odemo negde na par dana tamo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Zimovanje
21.10.2019 11:58:40   
vonavoj
Jess,nikad nismo isli na planinu,tj.ja,na zimovanje..pa kako nam bude. I samo tad mm moze. Bitno ds promenimo malo i da 4 dana ne kuvam,hahaha.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Zimovanje
21.10.2019 12:08:31   
Mirko Svirko
Von super za zimovanje.. Ako lepo je..Ja sam isla pre 10god. Divcibare i u nekom hotelu koji se cak i ne secam kako se zove. Ali secam da je bilo lepo. Mada u tim godinama sve mi je bilo lepo. Ja sma.bas isla kad je bio sneeeg i to smo imali razne neke aktivnosti. Ali u svakom slucaju lepo je kad se promeni sredina i ne kuvas i opustis se. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Zimovanje
21.10.2019 23:02:54   
flamingos
Divno,blago vama kad možete da putujete.Uživajte.Mi smo išli na Zlatibor pre 10 godina,uživancija.Nadam se da uskoro i mi krenemo na putovanja.Eh...


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Zimovanje
22.10.2019 0:05:49   
Ana RR
I mi ćemo verovatno na Divčibare oko katoličkog božića pošto ja tada ne radim. Ali u privatan smeštaj, prijatelj mog devera ima kuću koju izdaje. Ako se uklopimo sa kumovima biće još bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Zimovanje
3.1.2020 20:06:57   
vonavoj
Da pisem dok smo na Divcibarima..imali smo srece sa snegom,ima ga oko 50cm,ne duva vetar,suncano,prelepo je. Velika je guzva.Mi smo u Divcibarskom zamku,smestaj je super,imamo i pp,hranu biras,ima pansionski meni,nemas ograniceno vreme kad ces dorucak,rucak,to je restoran.U apartmanu ima podno grejanje i radijatori,toplo..imamo bracni,2 foteljw na razvlacenje i trosed na razvlacenje..imamo i kuhinju,u kojoj nema nista,ali sve moze da se trazi...nema ni potrebe kad imas pp..Jedino nam je wc solja bila prljava,kao da je preskocila spremacica..alli ja uvek nosim da ribam..Eto.moja preporuka..smestaj je u centru,centra.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Zimovanje
3.1.2020 20:17:54   
Khaleesi
Vona super zvuci. Kako ste nasli smestaj... Kako se placa, po krevetu ili apartmanu, i koliko si platila... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Zimovanje
3.1.2020 20:19:46   
flamingos
Divno Von,uživajte.Ti kao onaj"Sve svoje sobom nosim"😁Ako,oribaš malo i eto.Bitno da je sve ostalo ok.Pozdrav svima vama❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Zimovanje
3.1.2020 20:35:58   
vonavoj
Placa se po osobi,deca placaju 50%,i mi smo u apartmanu. Razliciti su cenovnici,zavisi da li je raspust ili ne,kad platis..ja sam u oktobru rezervisala i platila avansno 5000,i 10 dana pre dolaska se placa ceo smestaj,a ovde hrana..Nas je izaslo 4 noci 36.800..za nas 5oro..znaci 75e dnevno,dorucak i vecera.Racunala sam,gde god da sednemo,rycak za nas je min 3000..corba,jelo i salata..a nisam htela da kuvam,na mory kuvam,ali ovde mi je nesto mrsko bilo..gde god sam gledala.samo.je smestaj za nas 50e.Skypo je,ali mnogo jeftinije od svega sto sam gledala.Porcije su super,velike.ali nema kuvanog,osip sup3 i corbe..ima mesa i ribe,spagete..ali za 4 dana je ok,decq to i vole.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Zimovanje
4.1.2020 9:37:43   
Mirko Svirko
Von,ja sam i u bolnici nosila asepsol. Tako da je sve to ok. Bitno da je vama lepo i uzivate. 👌💖

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Zimovanje
4.1.2020 9:50:40   
Khaleesi
Pa super Von odmori se i uzivajte. Uzivajte u sneguuu 😁🎄🎄🎄


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Zimovanje
4.1.2020 10:24:25   
mama Jo
Von, daj nam neku sliku da vidimo sneg 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Zimovanje
4.1.2020 11:22:33   
branki*
super,von.
inace,opet si me nasmejala-ja uvek nosim svoje da ribamuser posted image
inace ne volim zimovanje,ni zimu,ni nista to

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Zimovanje
4.1.2020 13:16:24   
vonavoj
Branki,meni je prvi put da idem.ne volim zimu,ali ovde je lepo,unutra toplo,ski odela i ajmo. Danas duva vetar i oset_no je hladnije.I asepsol nosim,obavezno.
user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Zimovanje
4.1.2020 13:58:16   
mama Jo
Super Von, uzivate! Sad bas videh i na fb slike 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Zimovanje
4.1.2020 14:18:26   
branki*
uzivajte,vonuser posted image klinke se raduju,to je sigurno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here