|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
23.1.2022 10:52:00   
vonavoj
Ne znam,nama je ovo drugi put da idemo na Zlatibor,s tim da smo sad isli van raspusta i prelepo je..i u tom delu smo gde je samo padina,za sankanje.

Divcibare mi je onako,za malu decu,jer nema zanimacije, nema trotoara,pod stresom sam bila gde god smo krenuli,jer svuda idu kola...a mali su da idemo dalje,na staze...Na Tari smo bili jednom preko leta..nekako mi isto nije sigurna za decu,tj.ako se zaglavis negde kolima,a udaljena je dosta..meni ta pomisao,sneg na putu,litice,zavejani..ma idi.. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Zimovanje
23.1.2022 11:27:23   
dddaca
Dunja, samo sam htela da kazem da je velika razlika u ceni koju su mi ponudili pre tri meseca. Mada, kao sto sam vec napisala ja sam trazila smestaj za dve osobe, pa je mozda i to uticalo na cenu.
Von, put do Tare je prohodan potpuno. Bar do Kaludjerskih bara. Ne znam kako je do Mitrovca od Bajine Baste i deonica od Bara do Mitrovca. U samom mestu ima dosta snega, ali niko nije koristio lance. Dece je bilo dosta, verovatno i zbog raspusta. I ako nisam isla zimi u Mitrovac, mislim da je zimi on bolji za decu, a leti Kaludjerske bare

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Zimovanje
23.1.2022 12:46:12   
dunja RR
Aha, kapiram Daco, pa da, moguće da je zbog broja osoba, ja sam tražila za 4-oro.

Na Taru sam išla kao mala samo leti, u hotel Omorika, sada sam zaboravila koji je to deo, da li je Mitrovac? Sećam se da je još i da je brat sa školom ili folklorom (zaboravila sam) išao u neko odmaralište na Mitrovcu, pa smo išlli da ga obiđemo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Zimovanje
23.1.2022 13:17:54   
vonavoj
Mi smo bili na Mitrovcu.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Zimovanje
23.1.2022 13:23:59   
dddaca
Hotel Omorika je u Kaludjerskim barama, a Mitrovac gde je i decije odmaraliste je na drugoj strani. Nekih dvadesetak km od Kaludjerskih bara. U Mitrovcu smo bili tokom leta, sa izletima i do Bara, a tokom zime samo u Omorici. Po meni je Omorika ok zbog bazena koji je deci veoma zanimljiv i koji radi dosta duze nego onaj u decijem odmaralistu. Za decije odmaraliste sam ovde cula, mislim da je Von pisala. Takodje hrana u Omorici je super, svedski sto za dorucak i za veceru, dok u Mitrovcu nema svedskog stola, vec svakog dana ima samo po jedno jelo za rucak i za veceru. Sto se zanimacija tice, mislim da tu prednjaci Zlatibor, a sto se setnji tice, ne znam koliko je to izvodljivo sa decom tokom zime. To se sve svodi na sankanje, ski stazicu (koja se naravno placa) i bazen ako ste u hotelu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Zimovanje
23.1.2022 16:15:33   
Didy
Ja mogu iz ugla roditelja starije dece da dam svoj sud. Sestra mm ima stan na Zlatiboru (u tom delu gde Dunja kaže, pa malo iznad), lep, trosoban, prazan 300 dana u godini, možemo da idemo kad god hoćemo, ali mi ne idemo. Mm ne podnosi Zlatibor i gužvu i ne želi više da ide tamo. Ranije smo baš često išli, deca su nam tamo naučila da skijaju (imali su 4 i 7 godina), a i ja u studentskim danima, ali tad je bilo i više staza za skijanje, a i više padina za sankanje. Sad su tu iznikle zgrade. Ja sam poslednji put bila sa drugaricom na kraju Gajeva, obilazili smo okolinu, u centar svratili samo jednom na bankomat i do Lilija.

Divčibare su nam isto bile zanimljive dok su deca bila manja, sankanje, šetanje, početno skijanje, nije bila gužva kao sada.Tara i Zlatar su, po meni, još poslednje oaze mira gde se možeš izolovati i uživati u miru, tišini i prirodi, ali moram da napomenem da mi ne volimo gužvu, tezge, vašar i da se sudaramo s ljudima, pa uzmite to u obzir. Trenutno je nama zimovanje jedino Kopaonik i Jahorina otkako su deca naučila dobro da skijaju. Sankanje su prerasli, valjanje u snegu, Sneška i grudvanje takođe, šetnja po snegu im brzo dosadi... Jedino tamo postoji veliki broj izazovnijih staza, na ostalim našim planinama imamo 1 žičaru i jednu padinu sa 1-3 staze, to im više nije izazov. Sad skijaju na crvenim i crnim stazama i to traje od 9 do 16h s jednom pauzom za klopu, sve ostalo vreme su na skijama. Ove godine smo odustali od skijanja u januaru. Nismo na vreme krenuli da tražimo smeštaj, sve što je ostalo bilo je ili preskupo ili daleko od staze... Nekako nam se nije poklopilo. Nadamo se nekom produženom vikendu u februaru, samo Sretenje da izbegnemo, ne ida nam se u gužvu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Zimovanje
23.1.2022 16:49:46   
Sanjica26 RR
Диди, ви сте као ми. Исто не волимо гужве, посебно мм. Не жели да иде на Златибор због тих гужви. Зато смо прошле године али маја изнајмили кућу на Тари. Ишли смо са сестрином породицом. Прелепо је било. Мир, тишина. Пуно смо шетали. За нас је то одмор. Лакше је кад су деца велика. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Zimovanje
23.1.2022 17:48:33   
dunja RR
Didy ali vi ste skijaši, mi nismo, mi bi smo se smorili na Kopaoniku, em nema staza za šetnju, em je hladnije mnogo nego an Zlatiboru, i ne možeš dugo šettai i da hoćeš. A što se gužve tiče stalno izlaze tekstovi da je na Kopu nenormalna gužva, i na stazama i generalno, pišu svašta ovih dana, da nema vode, da smrdi, tako neki naslovi stalno iskaču, ali nisam otvarala tekstove, ne znam o čemu se radi.
Ja sam na Kopu bila sa školom, ničega se ne sećam iskreno, skijali nismo, šta smo radili, ne znam. Kontam da mi je bilo lepo, ostala bi mi neka uspomena.

Zapravo znam da bi im sada u ovom uzrastu, još zimi, bilo dosadno i na Tari, Divčibarama, jer S je navikao na Zlatibor i zna koliko tamo ima svašta zanimljivo. I nismo nikada naišli na gužvu na Zlatboru, išli smo za sada uvek krajem februara, i jednom krajem novembra kada sam bila trudna. Prvi put ćemo ići sredimo februara, sada moramo ranije, zbog škole.

Mi se sankamo u delu iznad jezera, šetamo se ka spomeniku, oko jezera, u šumi iznad Monsa, dešavalo mi se da sama šetam šumom (taj deo iznad Monsa), i da po sat vremena ne vidim nikoga, iso i sa decom kada šetamo iznad Monsa, ka Palisadu, i terenima, a i ka spomeniku, uopšte nema punol ljudi, tako da meni Zlatbor uopšte nije sinonim za gužvu, zaista. Uvek se čudim kada ljudi spominju gužvu, a mi stalno idemo, i ne videsmo je :) A znam odlično šta je gužva jer od rođenja živim u najprometnijoj ulici na Balkanu, a idem svakog leta u Vrnjačku Banju (koju obožavam), e tu je na promenadi gužva user posted image Ili na primer Budva prošle godine, to je bila gužva na kub, ono u životu nisam videla user posted image


Gužva je možda u kafićima na trgu Zlatibora, gde uglavnom ne zalazimo, verovatno je gužva i na Gondoli (nismo bili na Zlatiboru otkako je postavljena, ali možda sada odemo, videćemo).








< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2022 18:26:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Zimovanje
23.1.2022 17:51:37   
dunja RR
I da, meni je Zlatibor mnogo lepši zimi nego u proleće i leto, kao klinci smo na Zlatibor i Taru išli leti (tada je još jezero na Zlatiboru bilo otvoreno za kupače), zimi mi je neuporedivo lepše.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2022 18:12:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Zimovanje
23.1.2022 18:09:25   
flamingos
Mm i ja smo dva puta bili na Zlatiboru.Nama se tamo dopada.Godišnje doba-leto.Ne volim zimu-sneg da,ali ne i zimu.Bravo za sve vas koji uživate u skijanju i ostalim zimskim čarima na planini.Ko zna,možda i nas troje neku zimu provedemo na Zlatiboru.Ako dete poželi i kada prevaziđe problem sa vožnjom.E tada idemo kao Čkalja na put oko sveta.Odosmo i u Italiju,Beč...A do tada...


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Zimovanje
23.1.2022 21:59:49   
bubulence
Flamingos pit do Zlatibora je idealan ako idete autoputem Milos veliki. Nema 5 vecih krivina. Moja starija cerka bas ima problem sa mucninama, od kada idemo ovim putem ne pije tabletice uopste. Put preko Valjeva je ocajan

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Zimovanje
23.1.2022 22:03:25   
bubulence
Diiidy, kako mislis prerasli sankanje, sneska i grudvanje???? Pa mm i ja smo gori od dece, ove god nisu mogli da dodju na red za sankanje od nas, sneska pravimo tako sto deca jadna samo zabodu sargarepu 🤣, sve ostalo mi napravimo. Setnja po snegu nam nikada ali nikada nece dosaditi, ni nama ni deci...Mi prosto obozavamo sneg i sve sto ima veze sa njim. Na Divcibara smo bili 2x na rucku i ja ne mogu da zamislim da me tamo neko ''zarvori'' na nekoliko dana. Izludela bih. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Zimovanje
23.1.2022 22:11:06   
Didy
Da, Dunja, Kopaonik jeste samo za skijanje, tamo nemaš ništa drugo, zato sam i navela da je mojoj deci u ovom uzrastu to jedino što je prihvatljivo za njihov uzrast, ostalo sve su prerasli, a išli smo dok su bili manji. Oko Nove godine je bila ludnica na Kopaoniku, zato smo i odustali od tog termina. Prošle godine smo bili u periodu kad je u Vojvodini bio raspust, a u Srbiji nije, tako da smo izbegli gužvu. Bili smo u hotelu koji je na 5 min. peške od staze, ski opremu smo iznajmljivali kod staze, tu obujemo pancerice i na žičaru idemo. Staza ima mnogo i nije gužva bila dok skijaš. U tom hotelu smo imali pp, pa nije bilo potreba da se guramo po restoranima i prodavnicama, a u vreme ručka smo negde gore na stazi pravili pauzu, tamo u kafićima i restoranima isto nikad nije gužva. Poenta je da zaobiđeš centar i da ne moraš autom da se voziš i tražiš parking i onda je sve ok. Na Jahorini smo imali smeštaj na stazi, obuješ skije kad izađeš iz kuće i vratiš se do kuće sa skijama. Auto nismo nijednom upalili. To je za mene skijanje i zimovanje, sve ostale varijante na Kopaoniku i Jahorini su mi mučenje. Videćeš sad kad se budeš morala uklapati u školske raspuste šta je gužva. Ja sam se morala u te okvire uklapati i kad su deca bila mala, pa me je oduvek nervirao taj haos. Kad se set_im jedne godine 1. januara krenuli do spomenika na Zlatiboru, poledilo, a horde ljudi idu u kolonama po onoj stazi, u štiklicama, bundicama, napirlitani ko za snimanje Grand parade. Tad mi je stvarno sve preselo i tad je i meni bilo previše, iako sam stvarno volela Zlatibor. Takođe pretpostavljam da pojam "gužva" nije isti za vas iz Beograda i za nas iz manjih mesta. Mi i na letovanju biramo uvek smeštaje van naselja ili u nekim seocima, uveče ne idemo da šetamo i sudaramo se s ljudima, na luna park i ostale varijante, tako da sam se unapred ogradila da je nama pojam "gužva" malo i diskutabilan. 😉




_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Zimovanje
23.1.2022 22:25:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Flamingos pit do Zlatibora je idealan ako idete autoputem Milos veliki. Nema 5 vecih krivina. Moja starija cerka bas ima problem sa mucninama, od kada idemo ovim putem ne pije tabletice uopste. Put preko Valjeva je ocajan
Joj Bubi moja,za nas su i 2 manje krivine mnogo,a kamoli 5.🙄Hvala ti.Moje dete 10 km putuje bez problema,zatim kreću muke.Ali dobro Proćiće i to.Rasti,jača,tu su i tablete,pa rešićemo čim ona kaže idemo-ja sam spremna.Do tada-uživajte vi umesto nas.❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Zimovanje
23.1.2022 22:25:36   
Didy


IZVORNA PORUKA: bubulence

Diiidy, kako mislis prerasli sankanje, sneska i grudvanje???? Pa mm i ja smo gori od dece, ove god nisu mogli da dodju na red za sankanje od nas, sneska pravimo tako sto deca jadna samo zabodu sargarepu 🤣, sve ostalo mi napravimo. Setnja po snegu nam nikada ali nikada nece dosaditi, ni nama ni deci...Mi prosto obozavamo sneg i sve sto ima veze sa njim. Na Divcibara smo bili 2x na rucku i ja ne mogu da zamislim da me tamo neko ''''zarvori'''' na nekoliko dana. Izludela bih. 



Pa, Bubi, prerasli. Stefan danas nije hteo ni na klizanje. Bio je u fazonu - To je za klince. A skijanje stvarno ne može da se poredi ni sa jednom drugom aktivnošću na snegu. Moji neće već godinama da se sankaju. Mi skijamo od 9 do 16h, vraćamo se u sobu, tuširanje, večera i onda kuliranje u sobi jer si fizički istrošen. Par puta smo bili u fazonu - Hajdemo na sankanje ili da prošetamo pre spavanja, nema šanse da ih pokreneš.A i na Divčibarama su deca skijala na onoj stazi kod Pepe kad smo išli. Tamo su se i sankali, šetali smo do Crnog vrha, do ostalih vidikovaca, meni je šetnja po snegu super, ali njima je to sad previše statično naspram skijanja. Njima je sad sinonim za zimovanje skijanje i tu sad dalje više ništa ne možemo. Mm je takođe u istom fazonu. Zato je i hteo da od malena nauče da skijaju i da idemo na zimovanje da skijamo, a ne da šetamo. I da, Divčibare mi ne bilo super, sad mi je i tamo gužva za moj ukus. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Zimovanje
23.1.2022 22:57:24   
dunja RR
Joj bre Didi, pa zar postoji neko turističko mesto gde 1. januara nije haos? user posted image Ako bih negde putovala 1. januara (a ugčavnom to ne praktikujem), ja ništa drugo ne bih očekivala do gužva i haosa.

Ove godine recimo (a i prošle), smo sa decom 1. januara bili na Kalemegdanu, pa se vraćali kući Knezom, to su bile horde i horde stranaca, na hiljade, ma na deset____ina hiljada, možda i više, nema koji jezik nisam čula. Ok, znam da je to jer smo bili retka država bez mera, ali hoću reći, da je za NG, uvek gužva, gde god.


Mi kada god smo išli do spomenika, bilo je ljudi ali ništa specijalno, ipak ta ruta nije kratka, masa ljudi se ne usudi da krene gore, posebno ne sa decom. Mi smo ozbiljni šetači, ali znam da mnoge tako nešto ne interesuje, meni bi draže bilo da ih je išlo više, onda kada smo i mi, nekako imam osećaj da su roditelji prilično lenji za sve rute na koje se ne ide kolima. Masa njih kolima dođe dokle može, pa onda pešaka, samo da što više skrate trasu. A imam osećaj da većina nikada do spomenika nisu ni odveli decu, jer ima da se pešači. Puno puta sam čula i - odustali smo na pola puta, umorio se ...



IZVORNA PORUKA: Didy

Kad se set_____im jedne godine 1. januara krenuli do spomenika na Zlatiboru, poledilo, a horde ljudi idu u kolonama po onoj stazi, u štiklicama, bundicama, napirlitani ko za snimanje Grand parade. Tad mi je stvarno sve preselo i tad je i meni bilo previše, iako sam stvarno volela Zlatibor. Takođe pretpostavljam da pojam "gužva" nije isti za vas iz Beograda i za nas iz manjih mesta. Mi i na letovanju biramo uvek smeštaje van naselja ili u nekim seocima, uveče ne idemo da šetamo i sudaramo se s ljudima, na luna park i ostale varijante, tako da sam se unapred ogradila da je nama pojam "gužva" malo i diskutabilan. 😉





< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2022 23:00:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Zimovanje
23.1.2022 23:08:21   
dunja RR
Bubi, ovako isto i mi :)

Ali moguće da je tako jer ne skijamo, ko zna, kada bi skijali, to je verovatno neka posebna vrsta ljubavi, tako da kapiram i Didy šta priča.
Ali ne skijamo, i meni je Zlatibor zbog toga nekako najsveobuhvatnija varijanta, za porodicu.

Znam da Stara planina, Tara, Duvčibare, Javor, Golija, Zlatar imaju divnu prirodu, ali prosto imam osećaj da bi smo se tamo smorili zimi, a ja jurim sada zimski odmor.

IZVORNA PORUKA: bubulence

Diiidy, kako mislis prerasli sankanje, sneska i grudvanje???? Pa mm i ja smo gori od dece, ove god nisu mogli da dodju na red za sankanje od nas, sneska pravimo tako sto deca jadna samo zabodu sargarepu 🤣, sve ostalo mi napravimo. Setnja po snegu nam nikada ali nikada nece dosaditi, ni nama ni deci...Mi prosto obozavamo sneg i sve sto ima veze sa njim. Na Divcibara smo bili 2x na rucku i ja ne mogu da zamislim da me tamo neko ''zarvori'' na nekoliko dana. Izludela bih. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Zimovanje
23.1.2022 23:18:29   
Didy
Dunja, naša pešačka ruta na Zlatiboru je preko spomenika do Gajeva u krčmu na komplet lepinju, pa polako okolo nazad. Tako je bilo i dok su deca bila mala.

Ma, primer je bio 1. januar, ali tako je stalno kad god smo išli. I ona betončina svuda. Meni smeta i što su tu stazu do spomenika popločali. Ono jezero su pretvorili u teški kičeraj. Zlatibor je sad u rangu većeg grada sa zgradurinama, uopšte više ne liči na planinski kompleks. No, dobro, očigledno se većini sviđa kao takav čim su svi kapaciteti popunjeni skoro cele godine.Meni su Tara i Zlatar prelepi za neki predah u prirodi, onako da se isključiš iz svega i zaboraviš na sve. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Zimovanje
23.1.2022 23:23:14   
dunja RR
Mi stvarno uopšte ne idemo ili retko idemo tamo gde Peković i kompanija grade, tako da men je u glavi samo šuma kada pomislim na Zlatibor, jel mi veruješ. Uvek nam je smeštaj bio okružen šumom. Videću sada gde ćemo biti smešteni, jer na tu stranu, gde su zgrade, ka autobuskoj i iznad, nikad išli nismo. A znam da hoćemo, na proleće, jer imam neke dane da iskoristim od prošle godine, u smeštaju koji je u tom delu.

Na Kopaoniku nisam bila stvarno još od detinjstva, ali kada god vidim fotke, vidim samo zgrade i zgrade, nigde drveta nema.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.1.2022 23:30:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Zimovanje
23.1.2022 23:25:32   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Dunja, naša pešačka ruta na Zlatiboru je preko spomenika do Gajeva u krčmu na komplet lepinju, pa polako okolo nazad. Tako je bilo i dok su deca bila mala.
 


Ali vi, mi, tj roditelji šetači sa decom smo manjina.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Zimovanje
23.1.2022 23:46:09   
dddaca
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi smo ozbiljni šetači, ali znam da mnoge tako nešto ne interesuje, meni bi draže bilo da ih je išlo više, onda kada smo i mi, nekako imam osećaj da su roditelji prilično lenji za sve rute na koje se ne ide kolima. Masa njih kolima dođe dokle može, pa onda pešaka, samo da što više skrate trasu. A imam osećaj da većina nikada do spomenika nisu ni odveli decu, jer ima da se pešači. Puno puta sam čula i - odustali smo na pola puta, umorio se ...



Dunja, nije to samo do roditelja. Ja bih setala celi dan po prirodi, bez obzira na godisnje doba, ali moje dete nije tog misljenja. Njoj je bitno da se igra. Ako nema igralista ili druge dece u blizini, njoj je dosadno. Nagovorim ja nju na setnju, ali vidim da joj je dosadno. Kod vas je mozda druga situacija, zato sto ih imas dvoje pa je drustvo vec u startu obezbedjeno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Zimovanje
24.1.2022 0:33:27   
Didy
Daco, mi smo imali foru: Idemo do spomenika, ali kroz onu šumicu s leve strane, pa usput svratimo na igralište, to je uslov. Onda ih nikako poterati sa igrališta i nastaviti šetnju. 😀 


Dunja, ja osim staza i snega i onog pogleda koji puca kad te žičara odveze na vrh ništa ne vidim. Nekad kad je vedro, popnem se i samo uživam u pogledu, stojim i divim se. Ima Kopaonik prelepe četinara, žičare te voze iznad njih, divne snimke imam, baš su mi nedavno izlazile uspomene na fb. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Zimovanje
24.1.2022 0:53:18   
Didy


user posted image

user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Zimovanje
26.1.2022 16:33:43   
dunja RR
Rezervisala sam na kraju Pinu, poslednji apartman, toliko mi se dopada lokacija, šuma okolo. i vila. Nemamo hranu, ali ima kuhinja pa ću spremati nešto na brzinu.
Opcije sa hranom su mi bile skuplje, pa mi se ovako više isplati, i ono što je najviše presudilo je i to što mi se ne ide među ljude, po restoranima u ovom trenutku, zbog omikrona koji se baš brzo širi, ovako ćemo imati svoj apartman, idemo u šetnju i na sankanje ako bude snega, sankalište je ispod vile, a početna stanica gondole vrlo blizu. Kaže vlasnik vile da je sada tamo toliki sneg da je njegova procena da nema šanse da se otopi dok mi dođemo, za 2 nedelje, pa makar i ne padao. Ja nisam toliko optimistična, ali kako god, uživaćemo, baš mi fali Zlatibor, 2 godine pauza mi nije prijala. Samo da budemo zdravi, daj Bože.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.1.2022 16:34:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Zimovanje
26.1.2022 17:11:15   
jess021
Dunja, jel baš Pina? Mi smo bili u apartmanima Goldpine? Tamo kod Monsa

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here