|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
2.2.2022 16:26:02   
Sanjica26 RR
Dddaco, dopada mi se to sto si pisala. Takva je Tara. I ja bih opet sa mojima tamo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Zimovanje
2.2.2022 17:58:03   
jess021
Daco, hvala ti najlepše na ovom iscrpnom objašnjenju. Ja ih imam dve pa im nikad nije dosadno, tako nešto nam i treba samo da bude lepog snega.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Zimovanje
3.2.2022 8:41:07   
dddaca
IZVORNA PORUKA: jess021

Daco, hvala ti najlepše na ovom iscrpnom objašnjenju. Ja ih imam dve pa im nikad nije dosadno, tako nešto nam i treba samo da bude lepog snega.


Samo sam napisala ono sto bi i mene interesovalo. Lepo se provedite i odmorite user posted image
Sanjice, i ja zato volim Taru, mada vidim da detetu nedostaju i neki urbaniji sadrzaji. Mozda bi bilo drugacije kad bi imala drustvo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Zimovanje
3.2.2022 8:53:58   
Sanjica26 RR
Eto nas daco tamo uskoro.  Možda pogodimo sa vama termin za sledeci put, pa bude imala sa kime da se igra, 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Zimovanje
3.2.2022 11:45:49   
Didy
Tara je jedna od retkih oaza gde neplanski urbanizam i čist profit nisu pretvorili prirodnu lepotu u vašar. Mnogo volim Taru, svaki njen deo. Mojima tamo ne nedostaju nikakvi sadržaji. Oni vole u prirodi da uživaju, sin pogotovo. Mm i ja se šalimo da je on šumski čovek. 😀  Poslednji put smo bili na Tari na Osluši, nedaleko od vidikovca (ni put nema do tog dela) i pored kuće je bila šuma. Kako smo stigli, Stefan počne da nas gnjavi da idemo u šumu i ja ga iskuliram u fazonu - Čekaj, tek smo stigli, daj da se raspakujemo. Mm ode s njim i posle 30 m vide ogromnog jelena, oni zastali, on stao i gledali se tako deset_ak sekundi. Stefan i dalje priča o tome sa ushićenjem. Htedoh reći da moja deca vole šumu i prirodu i baš im ništa ne fali na takvim destinacijama.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Zimovanje
3.2.2022 14:22:49   
dunja RR
Menja se prognoza stalno, po ovom sada kako stoji, teško da će biti snega.
Ako bude toplije, imamo šetnje do spomenika, gondolu, dino park... mada to ćemo i na proleće kada budemo išli, ja bih sada više volela sneg. Ali nešto mislim da je kraj snegu za koji dan, daj Bože da grešim, tj. da sadašnja prognoza greši.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.2.2022 14:24:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Zimovanje
4.2.2022 11:49:41   
Didy
Mi smo jedne godine otišli na Zlatibor za Sretenje eto tako na blef. Ja došla sa časova u petak u 21h kući i kažem mm - Hajdemo sutra na Zlatibor! On tu nešto gunđao, rekli smo da nećemo tamo više, meni to nije odmor... Međutim, deca čula šta pričamo i navalila - Da, hoćemo, hajde, tata. I tako se mi spakujemo to veče i krenemo ujutro. Nije bilo snega na Zlatiboru, ali jeste na Torniku na vrhu, tamo su se kliskali. Vreme je bilo toplo, u duksevima smo bili u najtoplijem delu dana, sećam se da mi je prijalo kod spomenika da me sunce greje, baš sam se opustila. Htedoh reći i da ne bude snega, biće vam lepo. Na Torniku će ga biti za neko sankanje, možda i na onim bočnim padinama kod jezera za Savino skijanje. One su u hladu, tamo se sneg najkasnije otopi.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Zimovanje
4.2.2022 12:30:38   
marketing RR
Didy jeste, mi smo do sada uvek išli krajem februara (i jednom krajem novembra kada sam bila trudna), i išli smo 5 ili 6 dana, od toga, 3-4 dana bude sunčano, za duks što kažeš, i mi šetamo do besvesti, a onda padne sneg, pa se sankamo 2 dana, a UVEK, što me jako nervira, bude najlepši sneg, baš onog dana kada putujemo za Bg. Napada dan dva ranije, pa prestane da pada, bude ogroman i divan, a napolju grane sunce, toplo, možeš satima da se sankaš. A mi moramo kući user posted image


Poslednji put smo sa pokojnom svekrvom bili pre 2 godine, takav sneg je pao 28. 2, a 29. februara morali smo kući, prestupna god je bila, sankali smo se taj dan kao ludi, meštani su pričali da godinama tako lep sneg nije pao,krajem februara, a mi uveče kući, sutradan bio M prvi rođendanac, morali smo.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Zimovanje
4.2.2022 12:57:38   
dunja RR
Nego, moraću tamo kada budemo, da jurim negde smeštaj, jer mislim da unašoj vili nema mesta, da produžimo još 2-3 dana, kada je već produžen raspust.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Zimovanje
4.2.2022 13:06:49   
dunja RR
Zvala sada našu Vilu, nemaju slobodno 16-og, posle 17 i 18 imaju, ali ako neko otkaže, ostaćemo kod njih još 2-3 dana, ako ne, videću negde drugde, valjda ću naći.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Zimovanje
5.2.2022 22:19:06   
dunja RR
Gledala sam danas slike neke rođake mm, na Mitrovcu su, jao kako je lep sneg, stvarno izgleda divno. Pisah ranije, mi smo išli i na Mitrovac kao klinci, i u Omoriku, sećam se jasno slika, ali nemam orijentaciju gde je jedno-drugo, i koliko udaljeno, nisam gledala mape.

Sada sam videla i da se jedna RRajka vratila sa Zlatibora danas, pitah je da li ima snega, kaže ima puno, i najavljuju da će ovih dana padati, tako da možde ipak bude i sledećeg vikenda.
Ja ne mogu da vam opišem koliko jedva čekam. Samo da se ne desi nešto u ovih par dana, tipa Omikron, lomovi, bolesti druge vrste..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Zimovanje
12.2.2022 9:49:30   
dunja RR
Didiii, ovo je pogled sa našeg prozora, gleda na šumu i 2 stare vile, predivne. Odmah se set_ih tebe. Nema zive duše, samo šuma i mi, baš kao što sam htela. Mm je oduševljen, raj na zemlji kaže. Inace, puno je snega jeeej. A o ostalom, u drugom pistu kasnije, da na kvarim ovu idilu.user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Zimovanje
12.2.2022 12:32:03   
Didy
Jao, Dunja, videla sam na fb da si objavila. Ova žuta je jedna od onih vila koje smo mm i ja uvek merkali. 😉 Volim taj deo, set_i me na naša studentska letovanja i zimovanja, divna druženja i sve ostalo. ❤



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Zimovanje
12.2.2022 12:36:55   
dddaca
Dunja, prelepo je! Verujem da je i na prolece divno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Zimovanje
14.2.2022 16:27:03   
dunja RR
Hvala :)

Produžili smo do kraja nedelje, samo ćemo sutra morati da pređemo u malo manji apartman, na 3. spratu, jer je naš od sutra izdat (još pre 2 meseca).

Sad smo stigli sa sankanja, moram reći da je M najmlađe dete koje se samo spušta, na gumi, ljudi ne veruju kada je vide :D Malo se danas ogreljila po licu, jer se neki mali zakucao u nju, a tu nema šanse da ne ispadneš iz gume. Naprskala sma joj malopre oktanisept, krvav joj je obraz, ali njoj to smešno, ne plaši se.


Inače, spuštala sam se i ja, i odlično je, baš je adrenalinski osećaj, i dosta je teže spuštanje na gumi, od običnih sanki, jer se u gumi okrećeš, i ne možeš da kočiš, nemaš kontrolu kao kod sanki, ali je osećaj super. M se spušta i vrišti od sreće, imam milion snimaka, luda je skroz. A i S isto, nauživao se. 400 dinara je iznajmljivanje gume, zvančno na jedan sat, ali smo mi uvek ostajali po 3-4 sata, i nisu nam dodatno naplaćivali. Ove godine nema sanki da se iznajme na sankalištu, samo gume mogu. Ima doduše na jednom mestu i za 300 guma, ali oni pišu,i naplate ako je preko sat, ovi naši daju duže.


Red za gondolu je bio ogroman danas, tako da ćemo probati možda u sredu, ali ćemo doći oko 8, a počinju u 8.30, mada kažu već u 8 je red.


< Poruku je uredio dunja RR -- 14.2.2022 16:33:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Zimovanje
14.2.2022 16:42:28   
dddaca
Super, uzivajte! Super je sto jos ima snega

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Zimovanje
20.2.2022 13:59:52   
dunja RR
Evo kratko da sumiram utiske, proverili smo se sjajno, odmorili se, nadisali vazduha, našetali, snega je bilo dosta, iako nije padao dok smo bili, ali je nakim čudom ostao od ranije. Sankali su se do mile volje, prva 4 dana, 5. dan je staza već bila ishabana, pa smo tada otišli do spomenika, a sutradan i na Tornik gondolom, zanimljiva je vožnja, deci se baš dopalo. Gore ima puno snega, i tamo smo se sankali dodatno.

Vila Pina je odlična, prvih nekooliko dana smo bili na prvom spratu, dve sobe, lepo kupatilo, novo, sa tuškabinom. Sve čisto, svaki dan menjaju peškire, mada i nema potrebe. U kuhinji ono osnovno za spremiti nešto na brzinu. Interner slabiji, što u principu i nije bitno, meni je zbog posla trebao, ali sam se trudila da radim minimalno, i da odmaram. Posle smo se prebacili na 3. spreat, tu smo imali jednu sobu, veliku, sa kuhinjom, i veliko kupatilo sa đakuzi kadom, svima nam se više dopao ovaj apartman, iako je sve ukupno manji (35 kvadrata), a onaj na prvom je imao 45. U ovom drugom, odličan net. Osoblje jako ljubazno. U martu videh na FB da im je cena 25 eur dnevno, duplo jefitnije u odnosu na februar. Lokacija je najbolja moguća, sve je blizu, a opet ste ušuškani u šumu, utisak kvare nove zgrade okolo, stvarno nema smisla šta rade. U sred šume zgrada od 11. spratova.


Ja skapirah da se mi uvek bolje provedemo na zimovanju, u odnosu na letovanje, više se odmorimo, i nekako je planina zdravija, ali baš zimi, kada je sneg, vazduh je tada najbolji. Deca nam se hvala Bogu nikad ne razbole, iako su po ceo dan na snegu, mokri. A leti uvek neke bolesti na odmoru.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.2.2022 14:11:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Zimovanje
20.2.2022 14:06:48   
dunja RR
Nisam logistički izvela da S ide u školicu skijanja, iako nam je bukvalno pored voile prolazila sajla od školice. Ali sa njih dvoje, neizvodljivo, a ni S nešto nije bio preterano zainteresovan, dok je na sankanju uživao. Milsim da će dogodine biti drugačije, M će biti veća i saradljivija, pa će nam svima biti lakše, nadam se bar.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Zimovanje
21.2.2022 22:35:34   
Didy
Dunja, sledeće godine ih oboje na skije stavite. Dok su mlađi, sve je lakše. Sofija je imala 3 godine i 4 meseca kad smo je upisali u školu skijanja i to baš na Zlatiboru. Po meni su te padinice idealne za početne korake. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Zimovanje
25.2.2022 8:26:13   
jess021
Evo i ja da napišem naše utiske sa Tare iako smo još uvek tu. Smešteni smo u Omorici, hotel je davno izgrađen ali je renoviran i sve je čisto, hrana je baš dobra iako malo nezgodan termin za večeru od 17.30-20h, ali dobro. U sredini hotela je ogroman hol gde deca imaju gomilu zanimacija a i uglavnom nađu društvo. Super je što ima škola skijanja, tako da smo i deca i ja išle na časove. Ja sam prvi put stala na skije i oduševljena sam. Super što je pao sneg, pa je divno za šetanje, a nije uopšte hladno pa smo napolju nekoliko sati bez prestanka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Zimovanje
27.2.2022 9:30:21   
Didy
Ja mnogo volim Taru. U Omorici sam bila davno, ali svratimo svaki put kad smo na Tari ili u prolazu makar na kolače. 

Drago mi je zbog početnih koraka skijanja - ko jednom proba, shvati odmah koje je to uživanje. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Zimovanje
27.2.2022 10:16:40   
dunja RR
Jess, napiši molim te kada stigneš malo detaljnije o Omorici - šta se setiš, hvala ti :)


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Zimovanje
28.2.2022 12:35:36   
jess021
Dunja, evo sad ću, sve što se set_im. Omorika je hotel star nekih 60 godina, mm je tu dolazio kad je bio mali i kaže da je sve ostalo isto, ali je očuvano i čisto. Deo hotela je renoviran i treba uvek tražiti sobe u tom delu. Sobe se čiste svaki dan i svaki dan se menjaju peškiri. U okviru cene ima usluga bazena i saune, bazen je super, u sauni nisam bila. U tom holu imaju one igrice za decu na žetone, bilijar...plus što je ogroman pa deca nom stop trčkaraju. Hrana je lepa, moja jedina zamerka je što večera počine rano već u 17:30. Ima nekoliko restorana gde smo ručali i super je bila hrana, kod Kurte i Jeremičak. Skijanje smo učili na stazi kod Kurte, baš smo zadovoljni. Cena časa da opremom je 1700 što je baš povoljno. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Zimovanje
28.2.2022 13:24:38   
dunja RR
Hvala puno Jess!

Da li znaš možda, čini mi se da je i Daca pisala ranije, ako ne grešim, da li te renovirane sobe mogu uzeti i porodice sa decom starijom od 7 godina, tj. u našem slučaju, jedno dete preko 7 godina, a drugo mlađe od 7?

Ja sam poslednji put u Omorici bila pre neke 32 godine :D, sećam se svega kao kroz maglu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Zimovanje
28.2.2022 13:29:57   
jess021
Naravno, od svih vrsta smeštaja ima renovirani deo, ali u apartmanima i superior sobama deca do 7 godina ne plaćaju, pa je zato povoljno. Ja sam baš pitala šta da radimo sledeće godine jer će Lenka imati preko 7, pa su mi rekli da je najbolja opcija porodične sobe koje su isto renovirane

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here