|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
8.1.2010 17:23:35   
Anoniman
Dora, evo ti crkvica, ali nije ona baš pored potoka (našla sam i potok user posted image ):

user posted image

(odgovor članu Flame)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Zimovanje
8.1.2010 17:30:56   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Dora

Planiramo da idemo na zimovanje na Jahorinu, ali pošto tamo nikad nisam bila ne znam kakve su staze za decu? Ima li dečiji ski lift i kakve su školice skijanja?
Ja se ne smem skijati ali decu hoću da upišem u tu školicu pa me zanima da li neko ima iskustva.


Ja sam ti godinama tamo isla ali nisam skijala, tj. bio je pokusaj user posted image .
Imam samo reci hvale, nemaju puno staza, ima bebi lift i prelepo je.
Mene za tu planinu vezu godine zimovanja i setnji... Vredi otici.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Zimovanje
9.1.2010 0:13:34   
Urbana
IZVORNA PORUKA: ksenija81

IZVORNA PORUKA: Dora

Planiramo da idemo na zimovanje na Jahorinu, ali pošto tamo nikad nisam bila ne znam kakve su staze za decu? Ima li dečiji ski lift i kakve su školice skijanja?
Ja se ne smem skijati ali decu hoću da upišem u tu školicu pa me zanima da li neko ima iskustva.


Ja sam ti godinama tamo isla ali nisam skijala, tj. bio je pokusaj user posted image .
Imam samo reci hvale, nemaju puno staza, ima bebi lift i prelepo je.
Mene za tu planinu vezu godine zimovanja i setnji... Vredi otici.



Kao sto je cicko rekla Jahorina je za mene kao vrsnu skijasicu koja je prokrstarila manje-vise vecinom planina sa prostora bivse nam zemlje najlepsa i neprevazidjna. Raj za zimske sportove.
Dora sve preporuke. Mislim da je Rajska dolina dovoljna za decu. A nije tacno da nemaju puno staza. Imaju i za supere skijase izuzetne staze, to retko gde imas tu lepotu i uzitak dok skijas.
A kad se spustis sa vrha Jahorine, preko Rajske doline na Pracu to su bogami i kilometri, a i poprilicna visinka razlika.

A sad posto ja to vise nemam i nije mi u blizini ja se zadovoljim i duzinom od 640m u zatvorenom, sa pogledom na Rurh user posted image

Pre desetak dana iz kadra mog paparaca

klik


Cicko hvala ti za predivne slike Jahorine. Rasplakala sam se, podsetila si ma na najlepse ( u smislu najbezbriznije ) godine mog zivota ( 15 godina sam provela na Jahorini )

< Poruku je uredio Urbana -- 9.1.2010 0:22:57 >


_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Zimovanje
9.1.2010 12:21:35   
Dora
Tašo, mislila sam na ovo:
user posted image


< Poruku je uredio Dora -- 9.1.2010 12:22:34 >

(odgovor članu Flame)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Zimovanje
9.1.2010 12:23:24   
Dora
Gledala sam ti slike na FB, diiiivne suuser posted image  

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Zimovanje
9.1.2010 12:28:45   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Dora

Tašo, mislila sam na ovo:
user posted image



Čitam postove unazad i ne vidim da si tražila Taši crkvicu pored potoka user posted image
A ovo je ostrvce na Bledskom jezeru user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Zimovanje
9.1.2010 23:38:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Tašo, mislila sam na ovo:
user posted image



Draga, to je Bled, i danas je izgledao ovako:

user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Zimovanje
22.11.2010 11:20:18   
Vučko.ba.
evo kao najavljuju pokušaj snijega...zantel gdje ćete ići?
ja naravno mrzim zimu, al je mlada gospodjica izrazila želju da uči da skija pa pošto su meni sve planine i to olimpijske user posted image  pred nosom malo ćemo na Jahorinu, Bjelašnicu, Igman, Vlašić

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Zimovanje
22.11.2010 11:24:55   
anajid
Super Vucko!Samo uzivajte kad vam je "olimpijska ljepotica" u komsiluku!Mi necemo nikuda na zimovanje,idemo u FR kod moje sestre malo u goste!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Zimovanje
22.11.2010 21:00:11   
choopa choops
Kako su meni sva ova mjesta lijepa. Obozavam slike recimo austrijskih planina, pa ono nocu, upaljeni fenjeri vani, a ljudi unutra pored kamina. Divno. Ali ja sam smrzotina i mrzim snijeg i zimu user posted image pa dzaba sve te slike kad ja ne mogu da izdrzim dva minuta napolju user posted image Sto bi rekao Mujo opet ta prokleta grtalica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Zimovanje
22.11.2010 23:24:19   
Ana RR
Ne,ne, choopa, nije grtalica, već grtaLcauser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.11.2010 23:25:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Zimovanje
23.11.2010 8:02:52   
Anoniman
Mi cemo u Vrnjacku Banju vec u decembru user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Zimovanje
23.11.2010 13:30:42   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne,ne, choopa, nije grtalica, već grtaLcauser posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Zimovanje
23.11.2010 13:33:31   
Vučko.ba.
ONO ZA SNIJEG user posted image user posted image user posted image  - KLIK

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Zimovanje
3.12.2010 22:42:21   
loshmi
Čujem da se postavljaju nove žičare na Kopu, na Karamanu čak i neke sa šest mesta… A uvodi se i novi sistem za osnežavanje, tako da ni sa snegom neće biti problema. Kada se na to doda da je cena ski pasa 9400 din, i da nema smaranja sa putarinama i dugim putovanjem, ja znam gde ću ići ove zime :)

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Zimovanje
3.12.2010 23:33:45   
Anoniman
Zašto na Karaman žele da stave žičaru sa 6 sedišta??? user posted image

Mi smo planirali Jahorinu, tj. mm hoće da uči Luku da skija, a ja smatram da je Luka za to mali i da Jahorina nije planina za početnike, ali ko mene pita? user posted image

(odgovor članu loshmi)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Zimovanje
4.12.2010 8:30:26   
snješka
Tasho, nemoj mi zamjeriti, ali griješiš. Jahorina je super planina za početnike, a Luka nije mali da uči skijati. Mm skija cijeli život na Jahorini, jer živi na Palama (sad i ja s njim, ko mi je kriv user posted image ).
I baš bih voljela da se, ako odlučite doći, javiš. Bilo bi mi drago da se upoznamo. Naravno, ako hoćeš.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Zimovanje
7.12.2010 22:38:42   
marija32
Devojke, idemo na zimovanje na Kopaonik, pa me zanima da li da nosim kolica za bebu ili tamo nema bas mesta za setnju kolicima koliko se ja secam?
Hvala

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Zimovanje
7.12.2010 22:59:29   
Anoniman
Snješka, ako budemo dolazili, javiću ti. user posted image

marija, teško ćete šetati, ali ja bih nosila kolica, iz razloga što možete možda sesti u kafić uveče, u hotelu (ne znam u kakav smeštaj idete), da dete spava, dok vi uživate, što ćete teško bez kolica. Ja uvek, svuda nosim kolica, možda nisam merodavna. user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Zimovanje
8.12.2010 15:37:23   
marija32
Hvala Tashuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Zimovanje
8.12.2010 15:46:13   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Tash

Mi smo planirali Jahorinu, tj. mm hoće da uči Luku da skija, a ja smatram da je Luka za to mali i da Jahorina nije planina za početnike, ali ko mene pita? user posted image



Greška, jedina planina koja je zeznuta, jedino ako nisi profesionalni skijaš je Bjelašnica, ona je baš divlja. (pa nije bezveze bila olimpijada 84 na bosanskim planinamauser posted image )
Jahorina je extra, pitoma, dosta dobre staze ima, al ako nastavi ovakvo vrijeme ništa od sezone propašće sve.
Pored Jahorine još jedna pravo dobra planina je Vlašić kod Travnika, baš zahvalna za djecu

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 8.12.2010 15:48:32 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Zimovanje
8.12.2010 15:47:28   
Vučko.ba.
a da... ja tebe Tasho ipak očekujem kod mene u dolinu da se spustiš s Markom a momci nek skijaju user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Zimovanje
8.12.2010 15:49:56   
Ana RR
To bi vam bilo najpametnije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Zimovanje
8.12.2010 15:51:23   
Vučko.ba.
da se nadišemo čistog smoga u Sarajevu user posted image user posted image user posted image

pa Tashu i mene na planini mogu samo pod auspuh staviti da dođemo sebi jer bi nam se zamantalo od čistog zraka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Zimovanje
8.12.2010 17:00:32   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image u pravu si!!! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here