|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:30:18   
gagana83
Kad se pogledam u ogledalo vidim 20 kg viska,ogromnu bubuljicu na bradi i na glavi nesto sto je nekad bila frizura sa par sedih dlakauser posted image
Bar sam obrve pocupala...
Zadovoljna samuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:31:34   
lothroniell
To za njega si u pravu! Kad se bacim na vezbe ima da budem sexy mama! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:34:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Kad se pogledam u ogledalo vidim 20 kg viska,ogromnu bubuljicu na bradi i na glavi nesto sto je nekad bila frizura sa par sedih dlakauser posted image
Bar sam obrve pocupala...
Zadovoljna samuser posted image



sestro a ti lepo kod frizera na farbanje...
ima da se osecas predivno...
ugrabi vreme i idi do frizera...to je sat vremena...

meni si lepa na svakoj slici...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:37:33   
gagana83
Thanks!
Kad smo vec kod frizera,resila sam da se opet ofarbam u svetlo smedjeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:39:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Thanks!
Kad smo vec kod frizera,resila sam da se opet ofarbam u svetlo smedjeuser posted image



i promena je dobra...samo ja ovu moju crnu nikada cini mi se necu promeniti...mada mm predlaze da idem u cokoladu...

kazes opet???znaci bila si u toj boji?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:41:14   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83

Thanks!
Kad smo vec kod frizera,resila sam da se opet ofarbam u svetlo smedjeuser posted image



i promena je dobra...samo ja ovu moju crnu nikada cini mi se necu promeniti...mada mm predlaze da idem u cokoladu...

kazes opet???znaci bila si u toj boji?


Bila sam i svetlo smedja i crna i vatreno crvena i satirana....samo nisam bila zelenauser posted image
Mislim da mi samo crna ne stoji,imam prilicno svetao ten.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:42:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: gagana83

Thanks!
Kad smo vec kod frizera,resila sam da se opet ofarbam u svetlo smedjeuser posted image



i promena je dobra...samo ja ovu moju crnu nikada cini mi se necu promeniti...mada mm predlaze da idem u cokoladu...

kazes opet???znaci bila si u toj boji?


Bila sam i svetlo smedja i crna i vatreno crvena i satirana....samo nisam bila zelenauser posted image
Mislim da mi samo crna ne stoji,imam prilicno svetao ten.



ja imam sasvim beo ten i crno mi se jedino svidja..
nego sam prirodno ...skoro plava..uzas...svetlo svetlo smedja kao med...fuj
user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:46:37   
lothroniell
Ja ne smem ni da nabrojim kojih sam sve boja bila... user posted image Prirodno svetlo smedje, sto Oti kaze kao med, pa crvena, pa drecavo crvena, prirodna, pa neka tamna poput patlidzan boje mozda malo vise na crveno vuklo, pa onda plava, pa rozla, pa drecavo ljubicasta, pa sam sad tamno ljubicasta... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pogled u ogledalo
24.2.2010 23:46:46   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

ja imam sasvim beo ten i crno mi se jedino svidja..
nego sam prirodno ...skoro plava..uzas...svetlo svetlo smedja kao med...fuj
user posted image user posted image


Pa ja bas tu boju hocu!!!

Ne mogu da te zamislim sa svetlom kosom.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 0:00:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: OTI

ja imam sasvim beo ten i crno mi se jedino svidja..
nego sam prirodno ...skoro plava..uzas...svetlo svetlo smedja kao med...fuj
user posted image user posted image


Pa ja bas tu boju hocu!!!

Ne mogu da te zamislim sa svetlom kosom.


bolje nemoj da me zamisljas...pusti..user posted image user posted image user posted image

loth, pa koja je tebi ostala onda da probas??? Srebrna??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 0:03:00   
lothroniell

IZVORNA PORUKA: OTI



loth, pa koja je tebi ostala onda da probas??? Srebrna??user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kud rece budali? user posted image Ima i to da mi padne na pamet! user posted image Kad je moja tetka u njeno vreme mogla da se ofarba bojom za solunare u srebrno, mozda i ja pokusam! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 0:03:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell


IZVORNA PORUKA: OTI



loth, pa koja je tebi ostala onda da probas??? Srebrna??user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Kud rece budali? user posted image Ima i to da mi padne na pamet! user posted image Kad je moja tetka u njeno vreme mogla da se ofarba bojom za solunare u srebrno, mozda i ja pokusam! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 10:09:38   
Anoniman
Otkako sam se porodila pogledam se u ogledalo jedino kad izlazim napolje, da namestim kosu i stavim puder. Na ono na kom se vidim cela se ne gledam uopste, samo se iznerviram i rastuzim. Eto...kad se sminkam gledam se...al valjda cu na leto opet ponosno stati i pred veliko ogledalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 10:52:23   
Anck Su Nmaun
Uglavnom sam zadovoljna, sad prvo pogledam stomacic pa tek onda gore...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pogled u ogledalo
25.2.2010 10:53:03   
Mimče
ja se malo iznenadim pošto sam prešla iz plavuše u brinetu pa se zapitam šta mi je to na glavi ali navikavam se.
Što se tiče kilaže nema razlike osim što mi je lepo porastao stomačić i njega obožavam da gledam.
A i mm sam sexy, tako da njega koristim kao ogledalce, ogledalce moje i uvek dobijem pozitivan odgovoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pogled u ogledalo
29.9.2016 15:49:11   
dunja RR
Ja u poslednje vreme nikako nisam zadovoljna. Na stranu to, što mi kilaža varira, sada sam opet u fazi gojenja, već me dodatno nervira umorno lice, a ne volim šminku. I nikako da se nakanim da počnem da je koristim da sakrijem taj umorni izraz i istaknem oči koje se ne vide. Da li BB kreme (imam ih nekoliko, dobila) mogu da imaju ulogu pudera, ali dobru ulogu?

Nervira me i kosa, frizura, ništa mi se trenutno ne sviđa na meni user posted image osim cipela user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pogled u ogledalo
29.9.2016 15:55:44   
IvanaSK RR
BB kremu sam dobila i prosledila, meni nije odgovarala uopšte. Sumnjam da ce ista pokriti na licu. Bar meni nije. Mada, ja imam kombinovanu kozu, mozda meni nije odgovarala.
Daj da ti pomognemo oko kose i ostalih stvari sto mozemo :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pogled u ogledalo
29.9.2016 15:56:50   
Ana RR
Dunjči user posted image

Ja godinama koristim samo tonirane kreme i jako sam zadovoljna. Nisu teške za lice a taman lepo ga osveže, uz malo rumenila, maskaru i sjaj za usne dobiješ stvarno lep izgled a pritom nemaš mnogo šminke na licu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pogled u ogledalo
29.9.2016 16:14:38   
Anck Su Nmaun
Ja pudere npr. ne volim teski su mi , stavljam ih bas za posebne prilike. Ali zato BB krema mi je lagana i meni bar pokrije lepo lice, mada nemam neke velike nedostatke, ali cisto malo da nabacim boje i pokrijem podocnjake odlicna user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pogled u ogledalo
29.9.2016 16:41:17   
dunja RR
E izeš ga, različita iskustva user posted image

Hvala vam!

Pišem dalje u temi "Puder" :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pogled u ogledalo
30.9.2016 1:04:21   
degu
Ja nemam savrsen ten, imam pege i podocnjake, ali bb krema, rumenilo,korektor i maskara su sasvim dovoljni za sveziji izgled. Puder samo za posebne prilike,tezak mi je,kao malter da sam namazala na lice.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pogled u ogledalo
30.9.2016 7:34:55   
vocicana
Sve sto ugledam, rezultat je najveceg zadovoljstva kojeosecam vec 6 meseci, izostavicu lice koje izgubi svezinu do kraja dana, ali i to ide u rok sluzbu, ali nista sto malo korekcije ne moze da potpuno izbrise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pogled u ogledalo
30.9.2016 8:30:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: degu

Ja nemam savrsen ten, imam pege i podocnjake, ali bb krema, rumenilo,korektor i maskara su sasvim dovoljni za sveziji izgled. Puder samo za posebne prilike,tezak mi je,kao malter da sam namazala na lice.


Slažem se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pogled u ogledalo
6.10.2016 12:03:39   
Anck Su Nmaun
Ne nisam zadovoljna uopste, jako sam izmorena i kad se pogledam u ogledalo... nema me. Cak i kad se malo nasminkam taj umor se bas vidi, i osecam se starom user posted image bas iz tog razloga user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pogled u ogledalo
6.10.2016 12:36:25   
Sanjalicaaa
Ne gledam se u ogledalo. Tamo vidim jednu nezadovoljanu, neispunjenju ženu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here