|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PENZIONERI...
19.3.2009 14:46:18   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: PENZIONERI...
19.3.2009 14:48:27   
Anoniman
OOUR-i ringerraje    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suze me zališe

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: PENZIONERI...
19.3.2009 14:49:25   
eugenija
Sledeći put kad me deda bude zvao na telefonček, reći ću mu "Da, da Penzose!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Odlična kovanica! user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 10:23:39   
Anoniman
Juče sam se vozila gradskim autobusom posle 10 godina!

Prvo su mene i Luku penzioneri zgazili kada smo pokušali da uđemo u bus, pa smo ušli poslednji. Bus pun penzionera koji sede... ja i dalje zastupam stav da sam trudna a ne bolesna, ali majku mu, ušla sam sa malim detetom trudna!!! Jedna žena je ponudila da njenoj unuci od 5god stavim u krilo svog sina od 4 god... user posted image user posted image user posted image user posted image Digla sam Luku da sedne na točak, a ja stomak nasadila iznad istog! Da se razumemo, ništa mi nije falilo, ali bilo bi mi mnogo lakše da sam sela, i stavila Luku u krilo.
MA KAKO IH SAMO NIJE SRAM?! Svi su STRČALI iz autobusa kod pijace, i pretrčali ulicu na crveno, psujući automobile što ih ne prepuštaju!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 10:28:46   
LillyT
Od malena znam da se starijim ljudima, trudnicama i zenama sa malom decom ustaje u autobusu. Iskreno, to nisam bolesna nego trudna, za bus ne vazi zbog velikog broja razloga. Ono sto je najcudnije u celoj prici jeste to da su mene uvek pustali stariji ljudi sa stapom, kojima je bas tesko da stoje (naravno da nisam htela da sednem), a oni koji su otisli u penziju sa 50 ili nisu nikada nista radili, su bili prvi koji su se svadjali za mesto. Ja pricam o tim ljudima, a ne o starijim gradjanima koji su stvarno bili jako korektni, sto u busu, sto u nekom redu.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 10:29:03   
Anoniman
ja sam se uvek pitala GDE ZABOGA oni idu u svako doba dana?
vidis ih u 9h ujutru, 12h popodne, 17h i oko ponoci...

stalno ih ima i svuda...

onda sam shvatila da smo stara nacija i jednostavno ih ima PREVISE...vise nego nas..

u domovima zdravlja se bore za svoje zdravlje- trce kod lekara zbog temperature..., biju se sa mladima za redove u posti i banci i bla bla..

ma ...UH!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 10:31:07   
Anoniman
Znate kada je šofer opomenuo jednu babu na ulasku u bus da obrati pažnju jer je mogla da nas zgazi, ona krenula da se svađa! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 10:57:31   
Anoniman
Postoje PENZIONERI (bake i deke sa štapovima, vidno namučeni ali milog pogleda, koji su pošli na pijac po 2-3 šargarepe i vidiš ih jednom u mesec dana) a postoje i "PENZIONERI" (dokone narogušene babuskere i muški predstavnici , koji bi uzeli jedinu jabuku sa stola i pojeli pred gladnim unučetom, hipohondri koji su se i rođenoj deci smučili i koji SVAKOG dana vise po gradskim autobusima i domovima zdravlja izmišljajući neku novu bolest i svađajući se sa celim svetom ). Ja se GROZIM predstavnika ove druge vrste , jer sam imala fobije od njih kada sam kao med. sestra radila na opštoj praksi a oni se lepili za staklo na šalteru da ne daj Bože neko ne proturi knjižicu pre njih . Dolazili su po 15 puta dnevno , napamet sam znala svaku dijagnozu i JMBG a hemijska olovka mi je trajala pola sata samo za ispisivanje recepta za JEDNU osobu . Nakon pregleda ostajali bi po 2 sata u čekaonici i "družili se",pravili bespotrebnu gužvu , razgovarali vikajući jer uvek neko od njih "slabo čuje" . Zato su one fine bakice bivale poslednje na redu , jer nisu od ovih karakondžula mogle da priđu ni blizu šalteru . Do tad je lekar već vidno iznerviran zahtevima prethodnih pacijenata koji "valjda bolje znaju da li imaju tu bolest ili ne ",i onda kad dođe normalan čovek - lekara zatekne nenormalnog . A o autobusima i da ne govorim , jadne, "nepokretne" babuskere bivaju brže od svetlosti kad ugledaju prazno mesto , i uvek , ali UVEK ih ima... Gde li idu ? Pa u dom zdravlja, po 12-i put taj dan , da se nađu sa drugaricom na popodnevnom ćaskanju :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:02:49   
Anoniman
Naravno, i "moj" bus je bio pun ove druge kategorije... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:05:57   
minavb
Volim penzose. Ranije nisam, ali vremenom mi se misljenje promenilo. Svaki ima neku svoju pricu, tuznu, lepu, smesnu, romanticnu...volim da ih slusam i imam razumevanja za svakoga, pa i one zloce.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:11:02   
Anoniman
ja ne mogu to da kazem...
Ukinula bih im samo pravo glasanja...posle 70.godine nema glasanja...

smatram da su dosta jada naneli svojim budalastinama sa Slobom...mislim da je dosta i da im moc rasudjivanja nije bas na nivou (govorim o vecini...o mojoj babi i dedi na prvom mestu pa onda redom)...

Smatram ih za krivce zbog onog vremena...OK mediji, OK kampanje ali toliko godina "sprcati" u ... i nemati nimalo svesti..

i dan danas se kunu u Tita...ebo ih on...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:12:32   
Anoniman
Svaka ti čast mina, ja to ne mogu ni da pomislim, a ne kažem, kamoli napišem!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:13:35   
bebablue
Nisam znala da ima ova tema, sad je citam i totalno me razgoropadi  user posted image .
Ja se vozim gradskim autobusom, sa vidnim stomakom, niko ne mrda da ustane. Nikada mi nije bio problem da stojim, tj. uvek sam i stajala u busu, ali sad me je strah, jer je UVEK guzva (gospoda obilaze pijace po gradu u svako doba dana) i bojim se laktanja i da me neko ne drmne u tibu, mislim da bih tada nekog ubila. Najbolje od svega je to, kada me je jedna babetina tapkala po ramenu, da ja ustanem i nekom gospodinu da ustupim mestouser posted image user posted image user posted image . Reci su prstale iz mene...
Druga stvar je i to da kada udjem u banku, cika cuvar me propusti, ali onda cujes dobacivanja i komentare tih starih, zlih i sebicnih ljudi, a mogu konju rep iscupati, kada pogledas koliko su jaki kada te gurnu dok se guraju kroz autobus i imaju snage (i para) da vuku onokile kesetine (krmace, kako ih ljudi zovu) sa pijaca.
To je sve vaspitanje i opsta (ne)kultura, kao i sebicnost, koja je najgora ljudska osobina.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:18:07   
Anoniman
Moram da napomenem (malo odskače od teme, pardoniram ) i posebnu "vrstu" ljudi , a to su GOSPOĐE .
Ko su GOSPOĐE? To su uglavnom žene bliže 50-im godinama života , svakog dana u isto vreme možeš ih sresti u autobusu GSP-a, idu na posao ili se vraćaju od kojekuda . Kako prepoznati GOSPOĐU? Ona je utegnuta u garderobu svoje ćerke , na njenoj glavi je zastupljeno najmanje 15 različitih boja , od kojih je u raznolikost pramenova na kosi potrošena najrazličitija paleta . Šminka je u najmanju ruku preagresivna, sa obaveznim kreonom koji uveliko prelazi ivice usana (pretpostavljam da je namera bila postići punoću istih? ). Ona je okićena zlatom , sigurnog pogleda i nadmenog stava , hrabro odmerava konkurenciju po autobusu . Ima najnoviji model naočara za sunce koje joj je ispod tezge prodao prijatelj Li Čen Kjao , zajedno sa plastičnom Luj Witoneu torbom :) . Ne voli mlade i zgodne , i namerno frkće u pravcu istih . Ne voli ni očuvane dame iz njene generacije , jer smatra da je ona bolja "riba" . Kako se GOSPOĐA ponaša u autobusu ? Ona, uglavnom , sedi NA MESTU ZA TRUDNICE ili INVALIDE . Prekrštenih nogu , naizgled voma pristojno i fino . NE USTAJE nikom . Može se pored nje poređati ceo spisak RR trudnica sa blizanačkom trudnoćom , ona i dalje sedi . Hendikepirane osobe "ne vidi" , jer je zagledana u prozor i prirodne lepote "svog" grada (u koji je došla pre 40 godina negde iz nekih Prigrevića kod Male Radošnice) . Na ljubaznu molbu penzionera na ivici infarkta za stolicu , ona odgovara "da se dotični strpi još 2 stanice, tada ona izlazi , pa on može sesti" . I naravno da insistira da se svi pomere kad ona izlazi iz autobusa , da joj se slušajno ne bi do kraja ogulio već uveliko oguljen dreči crveni lak sa noktiju . Apelujem na GSP da se za dotične otvori posebna autobuska linija , koju bi koristile zajedno sa "PENZIONERIMA" , pa ko preživi - njemu spomenik . I večna slava .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:21:46   
bebablue
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moram da napomenem (malo odskače od teme, pardoniram ) i posebnu "vrstu" ljudi , a to su GOSPOĐE .
Ko su GOSPOĐE? To su uglavnom žene bliže 50-im godinama života , svakog dana u isto vreme možeš ih sresti u autobusu GSP-a, idu na posao ili se vraćaju od kojekuda . Kako prepoznati GOSPOĐU? Ona je utegnuta u garderobu svoje ćerke , na njenoj glavi je zastupljeno najmanje 15 različitih boja , od kojih je u raznolikost pramenova na kosi potrošena najrazličitija paleta . Šminka je u najmanju ruku preagresivna, sa obaveznim kreonom koji uveliko prelazi ivice usana (pretpostavljam da je namera bila postići punoću istih? ). Ona je okićena zlatom , sigurnog pogleda i nadmenog stava , hrabro odmerava konkurenciju po autobusu . Ima najnoviji model naočara za sunce koje joj je ispod tezge prodao prijatelj Li Čen Kjao , zajedno sa plastičnom Luj Witoneu torbom :) . Ne voli mlade i zgodne , i namerno frkće u pravcu istih . Ne voli ni očuvane dame iz njene generacije , jer smatra da je ona bolja "riba" . Kako se GOSPOĐA ponaša u autobusu ? Ona, uglavnom , sedi NA MESTU ZA TRUDNICE ili INVALIDE . Prekrštenih nogu , naizgled voma pristojno i fino . NE USTAJE nikom . Može se pored nje poređati ceo spisak RR trudnica sa blizanačkom trudnoćom , ona i dalje sedi . Hendikepirane osobe "ne vidi" , jer je zagledana u prozor i prirodne lepote "svog" grada (u koji je došla pre 40 godina negde iz nekih Prigrevića kod Male Radošnice) . Na ljubaznu molbu penzionera na ivici infarkta za stolicu , ona odgovara "da se dotični strpi još 2 stanice, tada ona izlazi , pa on može sesti" . I naravno da insistira da se svi pomere kad ona izlazi iz autobusa , da joj se slušajno ne bi do kraja ogulio već uveliko oguljen dreči crveni lak sa noktiju . Apelujem na GSP da se za dotične otvori posebna autobuska linija , koju bi koristile zajedno sa "PENZIONERIMA" , pa ko preživi - njemu spomenik . I večna slava .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image podrzavam te u preglogu za penzionersku liniju. Ne smeta meni niko, svako ima pravo na svoj nacin zivota, ali zasto mene ugrozava, kada je potrebno samo malo kulture i razumevanja,


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:22:00   
Tara
Buba Miro , svaka cast za post user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:23:42   
minavb
Ja stvari posmatram malo drugacije. Narocito ih ne krivim za Slobu, niti cu ih kriviti za naprednjake i smradikale, ali to je druga prica. Ne volim generalizacije,nisu svi penzioneri grozni, naprotiv. Mislim da sam vec negde napisala, ali moram ovde da ponovim-u redovima u prodavnicama, posti i banci, u gradskom prevozu, nisu mi ustajale, ili me pustale preko reda, zene u cetrdesetim godinama koje vrlo dobro znaju sta znaci trudnoca, gledale me i ignorisale. Pustale su me bakice i mladici, divne sede i stare bakice, a gospodje ih ravnodusno gledale.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:24:06   
Rivana

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moram da napomenem (malo odskače od teme, pardoniram ) i posebnu "vrstu" ljudi , a to su GOSPOĐE .
Ko su GOSPOĐE? To su uglavnom žene bliže 50-im godinama života , svakog dana u isto vreme možeš ih sresti u autobusu GSP-a, idu na posao ili se vraćaju od kojekuda . Kako prepoznati GOSPOĐU? Ona je utegnuta u garderobu svoje ćerke , na njenoj glavi je zastupljeno najmanje 15 različitih boja , od kojih je u raznolikost pramenova na kosi potrošena najrazličitija paleta . Šminka je u najmanju ruku preagresivna, sa obaveznim kreonom koji uveliko prelazi ivice usana (pretpostavljam da je namera bila postići punoću istih? ). Ona je okićena zlatom , sigurnog pogleda i nadmenog stava , hrabro odmerava konkurenciju po autobusu . Ima najnoviji model naočara za sunce koje joj je ispod tezge prodao prijatelj Li Čen Kjao , zajedno sa plastičnom Luj Witoneu torbom :) . Ne voli mlade i zgodne , i namerno frkće u pravcu istih . Ne voli ni očuvane dame iz njene generacije , jer smatra da je ona bolja "riba" . Kako se GOSPOĐA ponaša u autobusu ? Ona, uglavnom , sedi NA MESTU ZA TRUDNICE ili INVALIDE . Prekrštenih nogu , naizgled voma pristojno i fino . NE USTAJE nikom . Može se pored nje poređati ceo spisak RR trudnica sa blizanačkom trudnoćom , ona i dalje sedi . Hendikepirane osobe "ne vidi" , jer je zagledana u prozor i prirodne lepote "svog" grada (u koji je došla pre 40 godina negde iz nekih Prigrevića kod Male Radošnice) . Na ljubaznu molbu penzionera na ivici infarkta za stolicu , ona odgovara "da se dotični strpi još 2 stanice, tada ona izlazi , pa on može sesti" . I naravno da insistira da se svi pomere kad ona izlazi iz autobusa , da joj se slušajno ne bi do kraja ogulio već uveliko oguljen dreči crveni lak sa noktiju . Apelujem na GSP da se za dotične otvori posebna autobuska linija , koju bi koristile zajedno sa "PENZIONERIMA" , pa ko preživi - njemu spomenik . I večna slava .



E ovo me je bas nasmejalo, hahaha.....A dodala bih da takve ne terorisu samo po autobusu nego i raznim redovima po postama, bankama itd... znam da su me takve dve gledale idpod oko kada me neki covek u devetom mesecu trudnoce propustio u socijalnom da uzmem onu markicu za knjizicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:24:48   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:25:50   
Rivana
Treba otvoriti posebnu temu GOSPODJE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:28:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ne volim generalizacije,nisu svi penzioneri grozni, naprotiv. Mislim da sam vec negde napisala, ali moram ovde da ponovim-u redovima u prodavnicama, posti i banci, u gradskom prevozu, nisu mi ustajale, ili me pustale preko reda, zene u cetrdesetim godinama koje vrlo dobro znaju sta znaci trudnoca, gledale me i ignorisale. Pustale su me bakice i mladici, divne sede i stare bakice, a gospodje ih ravnodusno gledale.


Sa svime se slažem! Samo su ti kanda u manjini, jer ih ja više ne srećem.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:28:37   
bebablue
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja stvari posmatram malo drugacije. Narocito ih ne krivim za Slobu, niti cu ih kriviti za naprednjake i smradikale, ali to je druga prica. Ne volim generalizacije,nisu svi penzioneri grozni, naprotiv. Mislim da sam vec negde napisala, ali moram ovde da ponovim-u redovima u prodavnicama, posti i banci, u gradskom prevozu, nisu mi ustajale, ili me pustale preko reda, zene u cetrdesetim godinama koje vrlo dobro znaju sta znaci trudnoca, gledale me i ignorisale. Pustale su me bakice i mladici, divne sede i stare bakice, a gospodje ih ravnodusno gledale.

Mene ni jedna bakica nije propustila, doduse ni jedna gospodja, bakice, one male nekad mi behu simpaticne, imaju komentar: "nek stoji mlada je" ili "sta je propustate i mi smo bolesni, operisani, pa cekamo"


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:29:30   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Ne volim generalizacije,nisu svi penzioneri grozni, naprotiv. Mislim da sam vec negde napisala, ali moram ovde da ponovim-u redovima u prodavnicama, posti i banci, u gradskom prevozu, nisu mi ustajale, ili me pustale preko reda, zene u cetrdesetim godinama koje vrlo dobro znaju sta znaci trudnoca, gledale me i ignorisale. Pustale su me bakice i mladici, divne sede i stare bakice, a gospodje ih ravnodusno gledale.


Sa svime se slažem! Samo su ti kanda u manjini, jer ih ja više ne srećem.



Upravo to, nema vise dobrote u ljudima......


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:30:41   
Anoniman
Da zaboravila sam da kažem , GOSPOĐAMA uvek zvoni telefon u busu , a melodije variraju od "Ja baraba, a ti vila" , do "Kako stariiiim sve te višššee volim " user posted image . Tema bi bila cool , a mogla bi se rasčlaniti i na GOSPOĐINA ĆERKA , STUDENT IZ PROVINCIJE , ZASPALA U SOLARIJUMU , TINEJDŽERSKI STAMPEDO ... user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: PENZIONERI...
11.5.2010 11:31:27   
minavb
Bas mi je pre neki dan jedna baka u Veru rekla: "Mnogo sam slaba na trudnice, njima sve treba obezbediti, samo da nam se sto vise dece radja".user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here