|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:29:47   
Olga75
Cind, stvarno mora da je bilo juuuu ,
meni se nije desilo nista slicno , mogu samo da predpostavljam da je dobro prosla sto joj nisi zavalila samarcinu da joj se okrene glava


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:30:15   
Anoniman
Sećam se kad smo jednom izašli u klub , moj kum , još par drugova , drugarica i ja . Mali klub , mi tamo , kad ono striptiz veče , tip i riba se skidaju u duetu . I u nekom momentu , počnu da se mešaju među masu , pipkaju , uvijaju se ... Riba dobra što jes jes , svima oči ispale , a i frajer je bio mljac ... I ide riba , meša po klubu , približava se našem separeu , moji ortaci poplazili jezike , kad , evo ti cice TAP kod mene u krilo ... Počela da me mazi i da se uvija , a ja , da je ispoštujem , uvatim je za guzu i prihvatim zez ... Popadalo pola kluba ... user posted image Jbg , tad sam bila dobra riba , imalo se šta i videti kad se nas dve malo pomazismo ... user posted image Gazda posle poslao turu pića , "ničim "izazvan user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:30:29   
eni26
Ma to je normalno,ja volim zene , i sto bih je napadala ako je prisla normalno? user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:31:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anajid

Sta Magi,sabotirala ti vezu?user posted image

Mogi ti reci da je bila prilicno negativna,a kad sam konacno ,sasvim civilizovano i profesionalno,dala otkaz ispratila me je s recima "Gusko! Meni je tebe zao" ...Sta reci,a suzu ne pustitiuser posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:33:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: anajid

Sta Magi,sabotirala ti vezu?user posted image

Mogi ti reci da je bila prilicno negativna,a kad sam konacno ,sasvim civilizovano i profesionalno,dala otkaz ispratila me je s recima "Gusko! Meni je tebe zao" ...Sta reci,a suzu ne pustitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Magi,srcolomkouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:33:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cindarella


IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: anajid

Sta Magi,sabotirala ti vezu?user posted image

Mogi ti reci da je bila prilicno negativna,a kad sam konacno ,sasvim civilizovano i profesionalno,dala otkaz ispratila me je s recima "Gusko! Meni je tebe zao" ...Sta reci,a suzu ne pustitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Magi,srcolomkouser posted image

Ma femme fatale...a njoj bejah femme penal! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:35:10   
Olga75
e , Magi da si mogla da avanzujes pa i da razmislis

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:35:27   
Anoniman
user posted image user posted image majko mojauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:35:55   
Daca88
Je,šta vas je na temiuser posted image
Jeste,startovala me je žena.Tada sam već bila u vezi sa mmuser posted image
Bio je dobar zez,čak smo se i poljubile,a mmuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:37:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Daca88

Je,šta vas je na temiuser posted image
Jeste,startovala me je žena.Tada sam već bila u vezi sa mmuser posted image
Bio je dobar zez,čak smo se i poljubile,a mmuser posted image

Pa sto user posted image cudi me,obicno su muskarci odusevljeni tom slikom,pa makar bila samo u njihovoj glavi,a kamoli live user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:37:56   
Brana
moju sestru je isto startovala neka lezbi na rodjosu i rekla joj ajde bre sa mnom da budes bolja sam ti ja neko bilo koji muskaracuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:37:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

e , Magi da si mogla da avanzujes pa i da razmislis

Ma dzabe joj sve kad ima jedan veeeeliki ,nenadoknadivi, nedostatak user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:38:37   
Olga75
pa fali joj deo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   [Obrisana poruka]
20.2.2011 13:38:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:38:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Brana

moju sestru je isto startovala neka lezbi na rodjosu i rekla joj ajde bre sa mnom da budes bolja sam ti ja neko bilo koji muskaracuser posted image user posted image user posted image

E to ne volim,kad su napadni. Meni je stvarno sasvim svejedno ko ce koga,ali ne volim insistiranje i ubedjivanje.os os nes nes user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:39:32   
Anoniman
Mm se smejao,ja mislim da je i zabalavio. A secam se da je riba bila utegnuta u helankice,i imala kacket.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:40:10   
mirks
 
IZVORNA PORUKA: olga75

pa fali joj deo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:40:21   
Brana
IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: Brana

moju sestru je isto startovala neka lezbi na rodjosu i rekla joj ajde bre sa mnom da budes bolja sam ti ja neko bilo koji muskaracuser posted image user posted image user posted image

E to ne volim,kad su napadni. Meni je stvarno sasvim svejedno ko ce koga,ali ne volim insistiranje i ubedjivanje.os os nes nes user posted image

nemoj tako magi zeni je prigustilo pa nema hoces neces nego ajde breuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 20.2.2011 13:43:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:40:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Mm se smejao,ja mislim da je i zabalavio. A secam se da je riba bila utegnuta u helankice,i imala kacket.user posted image

Odelo ne cini coveka user posted image nisu bas sve brkate i u sirokoj,vrecastoj odeci user posted image maskiraju se user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:41:10   
Brana
IZVORNA PORUKA: gagi

Jesam vam bacila kost sinocuser posted image

jesi ali nam nisi rekla sustinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:41:20   
Olga75
moram samo da kazem
Gej je ok user posted image




_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:42:12   
Anoniman
ma ziv me blam pojeo,ajd' to,nego mnogo njih mi videlo zadnjicu.user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:42:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

moram samo da kazem
Gej je ok user posted image




E sad ce biti rata!user posted image user posted image user posted image
Ma da se razumemo, ja se jesam poljubila sa zenom,ali nismo se muvale user posted image user posted image user posted image al to je za teme 18+ posle ponoci user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:43:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: Cindarella

Mm se smejao,ja mislim da je i zabalavio. A secam se da je riba bila utegnuta u helankice,i imala kacket.user posted image

Odelo ne cini coveka user posted image nisu bas sve brkate i u sirokoj,vrecastoj odeci user posted image maskiraju se user posted image

stvarno,riba ipo,al' dzaba,ne dam se ja. al' na prepad me ufatila.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
20.2.2011 13:44:20   
Brana
IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: Brana

moju sestru je isto startovala neka lezbi na rodjosu i rekla joj ajde bre sa mnom da budes bolja sam ti ja neko bilo koji muskaracuser posted image user posted image user posted image

E to ne volim,kad su napadni. Meni je stvarno sasvim svejedno ko ce koga,ali ne volim insistiranje i ubedjivanje.os os nes nes user posted image

ma ja to uopste ne volim gadim se toga a plus kada je napadna onda jos goreuser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 20.2.2011 13:45:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here